Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Sinan35    0

Abiler ilk kür olarak testo propionat ile boldenon kürü yapıyorum. Haftada 3 vuruluyorum  1 ml testo + 1 ml bolde / 1ml testo / 1ml testo propionat+ boldenon şeklinde kullanıyorum ayrıca  vurum günlerinde yarım tablet armidex ve her gün yarım tablet tiromel kullanıyorum. ( multivitaminler de kullanıyorum) kürün 7. Haftasındayım . @galicik

İlaçlar tam çalısmadi  ve ilaçları aldığım kişi karaciğer koruyucu için enginar hapı alsan yeterli dedi dünden beri çok fazla böbrek ağrısı çekiyorum sol ayağının üstüne basamiyorum ve aileme de kızarlar diye söyleyemedim lütfen bana böbrek ve karaciğer koruyucu önerir misiniz? Lütfen yardımcı olun @otopsicikedi @Vural2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bugracos    14

YENİ MODA OLDU NE OLURSUNUZ DOZAJ YAZIN DOZAJ 1ML NE YA BİN BİR TÜRLÜ İLAÇ VAR ÜLKEDE ARKADAŞ ….. in misin cin misin ??

arkadaşlar merhaba; yolda yürürken telefonumun şarjı bitti kayboldum, karşımda bir opera binası var, otelime nasıl gidebilirim ? 
Arkadaş bide burasını kırıkçı çıkıkçı zannediyorsunuz, bizleri alanında uzman doktor zannediyorsunuz galiba böbreklerim ağrıyor ilaç, karaciğerim ağrıyor ilaç (ilginç), kalbim sıkışıyor ilaç, hadi ilaçlardan bilgimiz, tecrübemiz olduğunu varsayalım lan senin organın ne halde biz telepati kurup mu anlayacağız seninle? Kan testi versen, belki başından geçen birisi yardımcı olur.. VURUYORSUNUZ VURUYORSUNUZ İÇİNDE SİZİ GEÇTİM ÜRETENİN BİLE NE BOK OLDUĞUNU BİLEMEDİĞİ İLAÇLARI SONRA FORUMDA ORAM KÖTÜ BURAM KÖTÜ, BİLGİ YOK, KAN TESTİ YOK İLAÇ BİLGİSİ YOK KÜRE GİRERKEN KAN TESTİ YOK, ARKADAŞ SİZİN ÜZERİNİZDEN EKMEK YİYEN KANSIZLARIN BAŞINI AĞRITIN BAŞINA BİR ŞEY Mİ GELDİĞİ ZAMAN, DİREKT GİT HASTANE POLİSİNE SUÇ DUYURUSUNDA BULUN İŞLERİM YOĞUN OLMASA BEN BU KANSIZLARLA UĞRAŞIRDIMDA.. küstahlık yapıyorum farkındayım caps açıyorum ama YETER!!!! Bide tiromel kullanmış 🥶🥶

Arkadaşlar bu alanda özellikle narkotik işlerine bakan bir avukat tanıdığı var ise bu ilaç satıcılarını nasıl ne durumda dava açabiliriz yardımcı olabilir mi , bu ilaçlar hangi sınıfa giriyor kim bakıyor davalarına bilgim hiç yok eğer uzman, bilgili birisi cevap verirse sevinirim… 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Sinan35, 4 saat önce yazdı:

Abiler ilk kür olarak testo propionat ile boldenon kürü yapıyorum. Haftada 3 vuruluyorum  1 ml testo + 1 ml bolde / 1ml testo / 1ml testo propionat+ boldenon şeklinde kullanıyorum ayrıca  vurum günlerinde yarım tablet armidex ve her gün yarım tablet tiromel kullanıyorum. ( multivitaminler de kullanıyorum) kürün 7. Haftasındayım . @galicik

İlaçlar tam çalısmadi  ve ilaçları aldığım kişi karaciğer koruyucu için enginar hapı alsan yeterli dedi dünden beri çok fazla böbrek ağrısı çekiyorum sol ayağının üstüne basamiyorum ve aileme de kızarlar diye söyleyemedim lütfen bana böbrek ve karaciğer koruyucu önerir misiniz? Lütfen yardımcı olun @otopsicikedi @Vural2

Aferim kardeşim benim tam bir intihar olan ilacı yani tiromel al üzerine multivitamin al böbreğe iyice yük binsin çok güzel aynen devamke olympia olursun bu gidişle. Acile gitmekten başka çözümün yok, siz değişik insanlarsınız birader ne işiniz var kürle testoyla ayrıca önceden önlem alman gerekirdi şimdi değil

tarihinde Larues tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Ben bile kürlü olmadığım halde dün 30 tablet immun system koruyucu ya 340 tl para verdim senin daha çok dikkat etmen gerekirdi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sinan35    0

Abiler ne deseniz haklısınız bende cahillik ettim hata bende. Kuzenimi aradım beni öğlen doktora götürcek teşekkür ederim cevap yazanlar için, ayrıca böbrek ve karaciğer koruyucu için ne kullanmak gerekiyor ilaç ismi verebilir misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Sinan35, 1 dakika önce yazdı:

Abiler ne deseniz haklısınız bende cahillik ettim hata bende. Kuzenimi aradım beni öğlen doktora götürcek teşekkür ederim cevap yazanlar için, ayrıca böbrek ve karaciğer koruyucu için ne kullanmak gerekiyor ilaç ismi verebilir misiniz?

Bobrek için kesin koruyucu bisey yok canım kardeşim. Oturup bol bol su içip maydanoz yiyip dua etmekten başka çaren yok he ise yarayan çok sağlam koruyucular vsr ama onlar da ayrıca bir kür masrafı kadar vardır. Karaciğer koruyucu için ilaçlar var onları arayarak bulabilirsin bizim sana kızma nedenimiz milleti zengin ediyonuz sağlık sorunu yaşayıp sonra yardım istiyorsunuz yapmayın artık lütfen

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.414
Sinan35, 4 saat önce yazdı:

Böbreklerin ağrıyorsa onları korumak için hastaneye gitmen gerek çok geç olmadan. Boldenin böbrekler üzerindeki yan etkilerini bilseydin hiç bulaşmazdın. Kan testi ve idrar testi vermen gerek ilk önce zaten sorun varsa doktor yardımcı olacaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
otopsicikedi, 4 dakika önce yazdı:

Böbreklerin ağrıyorsa onları korumak için hastaneye gitmen gerek çok geç olmadan. Boldenin böbrekler üzerindeki yan etkilerini bilseydin hiç bulaşmazdın. Kan testi ve idrar testi vermen gerek ilk önce zaten sorun varsa doktor yardımcı olacaktır.

Boldenin veteriner ilacı olduğunu duyması bile yeterdi aslında ahahah 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sinan35    0

Hırs yaptım abiler haklısınız teşekkür ederim ilginiz için. Tipim yok bari vücudum olsun istedim büyük bir hataya düşmüşüm farkında olmadan. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.414
Sinan35, 30 dakika önce yazdı:

Hırs yaptım abiler haklısınız teşekkür ederim ilginiz için. Tipim yok bari vücudum olsun istedim büyük bir hataya düşmüşüm farkında olmadan. 

Kardeşim dışını güzelleştirip yanında sahte insanlar dolaşacağına. İçini doldurup yanında doğru insanların olması sana bilgi birikim olarak daha da faydalı olacaktır. Önceliğin kafanın içini doldurmak olursa dış görünüşünün önemi kalmaz.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.