Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ArdaK2

Pct sonrası kan değerleri

Önerilen İletiler

ArdaK2    53

Merhabalar only testosteron kürümü bitirdim ve pct için foruma konu açmıştım @rastlantisal hocam yanıtladı dediği protokoli izledim şuan sonuçlar böyle Total testosteron cuma günü cikicak

IMG_20230404_192334.thumb.jpg.cbd28e69fda6a78489c4b092cfaf1c09.jpg IMG_20230404_192418.thumb.jpg.ce2f65ddb53925862f655b3a08377873.jpg IMG_20230404_192438.thumb.jpg.ef7a0f32b685569b5552f32520fdafca.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

scorocco    113

Pct den ne kadar süre sonra tahlil verdiniz arada ne kadar süre boşluk var ?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
ArdaK2, 54 dakika önce yazdı:

Merhabalar only testosteron kürümü bitirdim ve pct için foruma konu açmıştım @rastlantisal hocam yanıtladı dediği protokoli izledim şuan sonuçlar böyle Total testosteron cuma günü cikicak

FSH LH bu kadar artması normal mi hocam @rastlantisal

• Vayyyy!! 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
scorocco, 2 saat önce yazdı:

Pct den ne kadar süre sonra tahlil verdiniz arada ne kadar süre boşluk var ?

Son tomoksifen klomen i aldıktan 1 gün sonra verdim 

@otopsicikedi @galicik hocalarım yardımcı olurmusunuz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Reftar    30
ArdaK2, 2 saat önce yazdı:

erken vermişsin son kullanımdan 14 15 gün sonra vermen lazım @rastlantisal hocam öyle soylemişti bana

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113

Çok erken vermişsiniz ilaç kandan çıkmadığı için değerlin normalin üstünde 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53

@Reftar @scorocco son igneden 15 gün sonra test verdim vücutdan testo daha tam çıkmamıştı 1 hafta daha bekledim ovitrelle vurdum 6 gün sonra 30 gün boyunca günde 1 tablet klomen 1 tablet tomoksifen kullandım ve son tabletden sonra test verdim yani pct bittiği gibi test verdim 

peki ne yapmamı önerirsiniz bir süre sonra tekrar mı gideyim teste böyle bırakayım mı E2 yüksek ya beni jineko korkutuyor

tarihinde ArdaK2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Reftar    30
ArdaK2, 1 dakika önce yazdı:

@Reftar @scorocco ilaç kandan çıkmamış olsa lh fsh 0 olurdu son igneden 15 gün sonra test verdim vücutdan testo daha tam çıkmamıştı 1 hafta daha bekledim ovitrelle vurdum 6 gün sonra 30 gün boyunca günde 1 tablet klomen 1 tablet tomoksifen kullandım ve son tabletden sonra test verdim yani pct bittiği gibi test verdim 

özür dileriz biz yanlış ögrenmişiz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
ArdaK2, 3 saat önce yazdı:

@otopsicikedi @galicik hocalarım yardımcı olurmusunuz 

Arkadaşların dediği gibi kanında ilaç varken şuan değerler yüksek. Fakat ümit hocanın blogunu okuduysan oda erken test verip ilacın kandaki seyrine göre pctyi uzatıp uzatmayacağına karar verecekti. Bunu şuan ümit abi yorumlarsa daha iyi olacaktır. Benim görüşüm pct'yi sonlandırabileceğin yönünde.

ArdaK2, 20 dakika önce yazdı:

@Reftar @scorocco son igneden 15 gün sonra test verdim vücutdan testo daha tam çıkmamıştı 1 hafta daha bekledim ovitrelle vurdum 6 gün sonra 30 gün boyunca günde 1 tablet klomen 1 tablet tomoksifen kullandım ve son tabletden sonra test verdim yani pct bittiği gibi test verdim 

peki ne yapmamı önerirsiniz bir süre sonra tekrar mı gideyim teste böyle bırakayım mı E2 yüksek ya beni jineko korkutuyor

e2 nin yüksek olmasının sebebi klomen fakat ilaçlar kandan çıkınca oda normale dönecektir. Hergün tamoxifen yuttun jino olmazsın merak etme. Ayrıyetten klomeninde tamoxifen kadar olmasada jinoyu engellediğini okudum.

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Reftar    30
ArdaK2, 5 dakika önce yazdı:

biz sana kullandıgın testo kandan cıktımı cıkmadımı demedik pct biter bitmez pct ilacları kandan cıkmadan test vermişsin o yuzden degerler yuksek dedik

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Reftar, 13 dakika önce yazdı:

biz sana kullandıgın testo kandan cıktımı cıkmadımı demedik pct biter bitmez pct ilacları kandan cıkmadan test vermişsin o yuzden degerler yuksek dedik

Ben yanlış anlamışım kusura bakma

@otopsicikedi hocam Total testosteron cuma günü cikicak o da referans değeri içerisinde ise hiçbirsey yapmıyor böyle devam ediyorum ozaman pct tamamdır diyebilirmiyim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
ArdaK2, 1 dakika önce yazdı:

@otopsicikedi hocam Total testosteron cuma günü cikicak o da referans değeri içerisinde ise hiçbirsey yapmıyor böyle devam ediyorum ozaman pct tamamdır diyebilirmiyim

@rastlantisal hocamın yorumunu bekle bence birde şuan testislerin durumu psikolojin cinsel hayatın ne durumda bilgi verirsen daha iyi olacaktır.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53

otopsicikedi, 16 dakika önce yazdı:

@rastlantisal hocamın yorumunu bekle bence birde şuan testislerin durumu psikolojin cinsel hayatın ne durumda bilgi verirsen daha iyi olacaktır.

Hepsi iyi bir sıkıntı yok

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Sercantas, 54 dakika önce yazdı:

Only testo da pct mi 😂

xD yok dostum ne pct si alt tarafı testo değil mi vücut üretir 50mg sen alırsın 500mg ne gerek var ya... ah ah ekonomi kötü kırmızı et az tüketiyorsunuz tabi .. 

• Beğen 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sercantas    41
galicik, 21 dakika önce yazdı:

xD yok dostum ne pct si alt tarafı testo değil mi vücut üretir 50mg sen alırsın 500mg ne gerek var ya... ah ah ekonomi kötü kırmızı et az tüketiyorsunuz tabi .. 

Gagahah dostum sen kaç hafta only testo küründe kaldın ki pct ye kalkışıyorsun?? Vücut dışardan testoya hemen alışıyor ve kesince psikolojik bunalıma giriyorsun antremanlarda iyi pump olamıyorsun boşa yapıyormuş gibi hissediyorsun. Saf testo uzun süreli kullanım harici gereksiz yere kesilmez.

• Olumsuz 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Bugracos, 3 saat önce yazdı:

Kardeşim yazık kafana, hayatta kalman bile bir mucize olmalı..

Hocam bunu bana mı yazdın 

Sercantas, 9 saat önce yazdı:

Only testo da pct mi 😂

Her türlü kürden sonra pct yapılmalı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.404

Merhabalar.

Sırası ile cevaplıyorum.

@ArdaK2Muhtemelen çok erken tahlil yaptırdın o yüzden LH ve FSH yüksek. PCT protokolünün amacı budur zaten. Yani her şey yolunda. Total testoyu da görünce üzerine konuşuruz.

Ama her şey olması gerektiği gibi. Testosteron da yüksek gelirse tamam bu iş :)

Sercantas, 11 saat önce yazdı:

Only testo da pct mi 😂

Doğal döngünün baskılandığı her türlü anabolik etkili ilaç kullanıldıktan sonra PCT şarttır. Sevgili @LovingBurak hoca bir yazısında bunu bizim için test ettiğini söylemişti. Doğal döngüsünün açılması tam 13 ay sürmüş. 13 depresif aydan bahsediyoruz arkadaşlar. Onun yerine kürüne göre PCT yapıp çabucak normalleşmek varken "only testoda pct gerekmez demek" hata olur. Bu forumda da aynı böyle düşünüp only testo kürlerinde PCT yapmayan ve bir daha asla eski haline dönemeyen insanların başlıkları var. 

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sercantas    41
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar.

Sırası ile cevaplıyorum.

@ArdaK2Muhtemelen çok erken tahlil yaptırdın o yüzden LH ve FSH yüksek. PCT protokolünün amacı budur zaten. Yani her şey yolunda. Total testoyu da görünce üzerine konuşuruz.

Ama her şey olması gerektiği gibi. Testosteron da yüksek gelirse tamam bu iş :)

Doğal döngünün baskılandığı her türlü anabolik etkili ilaç kullanıldıktan sonra PCT şarttır. Sevgili @LovingBurak hoca bir yazısında bunu bizim için test ettiğini söylemişti. Doğal döngüsünün açılması tam 13 ay sürmüş. 13 depresif aydan bahsediyoruz arkadaşlar. Onun yerine kürüne göre PCT yapıp çabucak normalleşmek varken "only testoda pct gerekmez demek" hata olur. Bu forumda da aynı böyle düşünüp only testo kürlerinde PCT yapmayan ve bir daha asla eski haline dönemeyen insanların başlıkları var. 

Merhaba dostum, testo ile mix edilen kürlerde özellikle deca, tren gibi ilaçlar da pct tabi ki yapılacak ancak küre giren kişinin tekrar bir kür planı varsa kısa süre içerisinde, pct yapmak yerine cruise dönemine girmeli. Cünkü o 12 haftalık süreç de güzel kütle koyuyorsun pct yapınca su gibi gidiyor emek boşa gidiyor. Ve sağlık çöpe gidiyor tamamen. Bunun yerine kür bitince only testoya devam edilmeli düşük dozlarla. Ayrıca testosteron kesildiği zaman 20 gün sonra döngü yavaş yavaş açılmaya başlar. Ama uzun süreli kullsnım yapıldıysa kan tahlili şart.

Decanın vücutdan salınım süresi evet çok uzun zaten pct yapılmaması aptallık cruise yapmayacaksan.

tarihinde Sercantas tarafından düzenlendi
  • Olumsuz 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Sercantas, 22 dakika önce yazdı:

Merhaba dostum, testo ile mix edilen kürlerde özellikle deca, tren gibi ilaçlar da pct tabi ki yapılacak ancak küre giren kişinin tekrar bir kür planı varsa kısa süre içerisinde, pct yapmak yerine cruise dönemine girmeli. Cünkü o 12 haftalık süreç de güzel kütle koyuyorsun pct yapınca su gibi gidiyor emek boşa gidiyor. Ve sağlık çöpe gidiyor tamamen. Bunun yerine kür bitince only testoya devam edilmeli düşük dozlarla. Ayrıca testosteron kesildiği zaman 20 gün sonra döngü yavaş yavaş açılmaya başlar. Ama uzun süreli kullsnım yapıldıysa kan tahlili şart.

Decanın vücutdan salınım süresi evet çok uzun zaten pct yapılmaması aptallık cruise yapmayacaksan.

Brom ilk kürden de blast Cruise yapmam o pct deki mental fiziksel çöküşü görmek istedim

• Beğen 4
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
ArdaK2, Bir saat önce yazdı:

Brom ilk kürden de blast Cruise yapmam o pct deki mental fiziksel çöküşü görmek istedim

Çok güzel bir bakış açısı bu sana kaybettiğinden daha çok şey katacaktır.

• Beğen 5
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.404
ArdaK2, 14 saat önce yazdı:

İsabetli bir karar olmuş. Böylece bir kür döngüsünün sana ne kazandırıp kaybettirdiğini, hangi kısımlarda zorladığını vs görmüş öğrenmiş olursun. Sonraki kürler için sana referans olur.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53

Hocalarım bugün Total testo çıktı 995 kür öncesi 400 dü açıkçası sevindim bu değer ovitrelle vurduğumdan kaynaklı mı ve kalıcı bir değermi zamanla düşer mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
ArdaK2, 5 dakika önce yazdı:

Hocalarım bugün Total testo çıktı 995 kür öncesi 400 dü açıkçası sevindim bu değer ovitrelle vurduğumdan kaynaklı mı ve kalıcı bir değermi zamanla düşer mi 

Kanında klomen varken çıkan değerler bunlar 400 500 seviyelerine geri düşecektir. Bana sorarsan başarılı bir pct olmuş senin için genede aklında kuşku kalsın istemiyorsan 2 hafta sonra bidaha test verebilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.