Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Aviator

Lab sonuçlari (şimdilik natural)

Önerilen İletiler

Aviator    3

Arkadaslar herkese selam, 

uzun zamandan sonra kür yapacagim, kür öncesi kan tahlil sonuçlarimi sizinle paylasmak, fikirlerinizi almak istedim. En son 2018 de kür yapmistim. Meslek gereği kür olaylarindan uzak duruyordum. Hala daha öyle fakat eskiye nazaran daha kontrollü ve bilinçli bir sekilde yapmak niyetindeyim. Yıllık sağlık kontrollerinden geçiriyorum, tüm tahlil değerlerimi referans aralığında tutmam gerekiyor.

öncelikle yapmayı düşündüğüm kür;

Haftalık testo E 500mg ve masteron 300mg

Kan değerlerim bu şekilde; 

AST ve TSH değerlerim yüksek çıkmış, AST ve ALT değerlerimi ref aralığında tutmak için NAC600 ve milk thistle kullaniyorum. Ek olarak newlife 4 hepa 30 kapsül aldim, onu da kullanacağım.

TSH için günlük euthyrox 50 alıyorum doktor tavsiyesi , kan değerlerime baktırmadan önce bu ilacı 2-3 hafta kullanıp öyle baktırıyorum genelde tedbir amaçlı, düzenli kullandığım bir ilaç değil fakat yıllardır inişli çıkışlı bir grafik durumu söz konusu, resim ile paylaşacagım.

prolaktin ve progesteron yuksek cikmis, calistigim koç bana dostinex 0,5 alip 1 tablet içmemi önerdi, prolaktinin düşmesi için.

sizce durum bu haldeyken tedbirli ve kontrollu bir sekilde kür’e girilebilir mi? 

Ve bu değerlerin normal aralığa gelmesi veya normal aralıkta tutmak için sizin bir tavsiyeniz var mıdır, saygılar, iyi forumlar.

ADA8D123-BC82-4D8B-9B6B-474E1451753D.jpeg A535B42D-A60D-4325-801D-FD5ABFCCE0C7.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

qwert    25

Tsh dalgalı, prolaktin kür döneminde bi düzensiz oluyor seninki şimdiden yüksek çıkmış alt ast sınırda bana kalırsa girme derim ama diğer arkadaşlarında fikrini öğrenmek lazım

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aviator    3
qwert, 3 saat önce yazdı:

Tsh dalgalı, prolaktin kür döneminde bi düzensiz oluyor seninki şimdiden yüksek çıkmış alt ast sınırda bana kalırsa girme derim ama diğer arkadaşlarında fikrini öğrenmek lazım

Evet ne yazik ki bu sekilde, kür’e girsem degerler aniden firlayabilir kafa yoruyorum, profosyonel destek de aliyorum fakat görunen köy de kilavuz istemez. Saglik her seyden önemli

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
qwert, 22 saat önce yazdı:

Bu tshin dalgali olmasinin nedeni tam olarak nedir? Şu anda 89 kiloyum boy 179 4k temiz kaloriyle kilo alamiyorum. Forum içerisinde başka bir konuda gördüm de tsh düşük olduğunda olabiliyor demişler. Bende kendi değerlerime bakayım dedim. 17 ocakta başlamıştım küre.

A61F9288-9F97-40E7-A732-49161A4EB086.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aviator    3
Greblan, 18 saat önce yazdı:

Bu tshin dalgali olmasinin nedeni tam olarak nedir? Şu anda 89 kiloyum boy 179 4k temiz kaloriyle kilo alamiyorum. Forum içerisinde başka bir konuda gördüm de tsh düşük olduğunda olabiliyor demişler. Bende kendi değerlerime bakayım dedim. 17 ocakta başlamıştım küre.

Troid hormonlariyla alakali, t3 t4 degerleri de tsh icin belirleyici oluyor, tsh yuksekligi triodlerin az calismasi anlamina geliyor. Bana doktorun dedigin hipertriod degil fakat subklinik hipotriodim oldugu ve tedavi ile gecebilcegini soyledi, hipertriod ise omur boyu tiroid ilaci kullanmam gerekiyor, bu durumlar kilo alma, veya hizli calistigi icin kilo alamama , cilt kurulugu depresif durum , surekli yorgunluk hissiyati bunlara sebep oluyor. Bende ki tsh dalgalanmasi, ilac kullandigim donem degerler referans araligina geliyor fakat ilaci biraktigimda ise tekrardan boxuluyor. Bu durum buyuk ihtimal cok uzun sure belki de omur boyu tiroid ilaci almaya kadar gidicek cunku problem cozulmuyor doktor ile konusacagim. Umarim sende de bu durum olmaz, kilo alma , verme tum seyleri etkiliylr cunku bu durum.

Preworkout, 18 saat önce yazdı:

Önceden beridir yada şu sıralar cinsel isteksizlik var mı

Hayir hocsm oyle bir durum olmadi hic, bu tsh duzensizligi ona da mi sebep oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.