Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

exsaquiz

Kür içi kan degerlerim normal mi

Önerilen İletiler

exsaquiz    1

Sizce normal mi geçen verdigimde bir sorun yoktu tam kan degerlerim düzeliyor sonra geri bozuluyor haftalık 500 mg only testo kullanıyorum

prop kullanıyorum sustanon kullandım daha önceden karışık devam ediyorum 

1.5 aydır only testodayım

demir eksikligi ferittin eksikligim vardı 1 ay önceden demir hapı kullanıyorum ek olarak 

4790E041-288D-4312-95E8-15E0107DB635.png C4F8A932-0633-4D9F-9EAA-F0DF90F95195.png 86AB0945-64FE-45A3-9665-4BA299D3A4F6.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Imajeste    34
exsaquiz, 16 dakika önce yazdı:

Sizce normal mi geçen verdigimde bir sorun yoktu tam kan degerlerim düzeliyor sonra geri bozuluyor haftalık 500 mg only testo kullanıyorum

demir eksikligi ferittin eksikligim vardı 1 ay önceden demir hapı kullanıyorum ek olarak 

En doğru bilgiyi ümit hocamız vericektir @rastlantisal 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
exsaquiz    1
Imajeste, 53 dakika önce yazdı:

En doğru bilgiyi ümit hocamız vericektir @rastlantisal 

Umarım dönüş yapar trene başlamak istiyorum birde bu değerler ne gibi sorun yaşatır başlasam acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
exsaquiz, 15 saat önce yazdı:

4790E041-288D-4312-95E8-15E0107DB635.png C4F8A932-0633-4D9F-9EAA-F0DF90F95195.png 86AB0945-64FE-45A3-9665-4BA299D3A4F6.png

Ne marka prop kullanıyorsun. Ve ne dozda kullanıyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    948
exsaquiz, 14 saat önce yazdı:

Umarım dönüş yapar trene başlamak istiyorum birde bu değerler ne gibi sorun yaşatır başlasam acaba

Dostum yapma. Daha kan testinden vücudunun ne durumda olduğunu yorumlayamıyorsun ve belli ki bunu senin için yapacak bir koç vs de yok neden tren e giriyorsun ki. Yarışacaksın da podyuma 1-2 ay ki kaldı. Bazen iyi ki ülkemizdeki trenlerin geneli boş diyorum. Gerçek tren kullanan insanlar trenin ne kadar ağır ilaç olduğunu bilir. Çoğu Prof sporcu bile tren e girmeye çekiyorken bizim ülkemizde çerez gibi her kürde tren olmasını saçma 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
Askabar, 8 dakika önce yazdı:

Dostum yapma. Daha kan testinden vücudunun ne durumda olduğunu yorumlayamıyorsun ve belli ki bunu senin için yapacak bir koç vs de yok neden tren e giriyorsun ki. Yarışacaksın da podyuma 1-2 ay ki kaldı. Bazen iyi ki ülkemizdeki trenlerin geneli boş diyorum. Gerçek tren kullanan insanlar trenin ne kadar ağır ilaç olduğunu bilir. Çoğu Prof sporcu bile tren e girmeye çekiyorken bizim ülkemizde çerez gibi her kürde tren olmasını saçma 

Evet altın kelime bu "boş". Sadece trende değil bir çok ilaçta görüyorum bunu. Bunu kullandım ama şu yan etki yapmadı diyor. Sonra tutup orjinal alıyor ve yan etkiyi yaşıyor. Peki yorumu ne? "abiii kullandım ama sivilce yaptı. ben eski markayı kullanacam" :D

Sonra dönüyor eski boş markasına. Ah ah söylenecek ne sözler varda insan "neyse" deyip geçiştiriyor.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
exsaquiz    1
rastlantisal, 7 saat önce yazdı:

Ne marka prop kullanıyorsun. Ve ne dozda kullanıyorsun?

Prop güvenilir bir marka olduğunu düşünmüyorum vortex pharma satıcısını zaten tahmin edebiliyorsunuzdur 250 mg prop 250 sustanon vuruyordum 

Propu kesip 500 mg sustanon devam etmeyi düşünüyorum

rastlantisal, 6 saat önce yazdı:

Evet altın kelime bu "boş". Sadece trende değil bir çok ilaçta görüyorum bunu. Bunu kullandım ama şu yan etki yapmadı diyor. Sonra tutup orjinal alıyor ve yan etkiyi yaşıyor. Peki yorumu ne? "abiii kullandım ama sivilce yaptı. ben eski markayı kullanacam" :D

Sonra dönüyor eski boş markasına. Ah ah söylenecek ne sözler varda insan "neyse" deyip geçiştiriyor.

Elimde arenis medico tren var ne kadar dolu tartışılır ama kullanmayı düşünmüyorum belki ilerde gözü dahada karartırsam şu anlık only testo devam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.