Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ArdaK2

Anti östrojen kullanımı

Önerilen İletiler

ArdaK2    53

Merhabalar bir arkadaşım only testosteron 250mg kullanıyor göğüs ucunda hafif kaşıntı hissetmiş bir kaç gün sonra test verdi e2 79 çıktı ama şuan kaşınmıyor diyor sizce nasıl bir müdahale de bulunmalı  @Rdm @galicik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.538

Armidex değil de tamoksifen kullanıp meme dokusunda jinekomasti oluşumu için önlem alabilir. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Rdm, 15 dakika önce yazdı:

Armidex değil de tamoksifen kullanıp meme dokusunda jinekomasti oluşumu için önlem alabilir. 

Hocam günde kaç tablet almalı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
ArdaK2, Bir saat önce yazdı:

Hocam günde kaç tablet almalı 

1 tablet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
ArdaK2, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar bir arkadaşım only testosteron 250mg kullanıyor göğüs ucunda hafif kaşıntı hissetmiş bir kaç gün sonra test verdi e2 79 çıktı ama şuan kaşınmıyor diyor sizce nasıl bir müdahale de bulunmalı  @Rdm @galicik

E2 değeriniz hala düşük 1 adet al şuanlık ilk kez kullanacaksın muhtemelen, ilerleyen süreçte 2 hafta sonra tahminen tekrar bir kaşıntı ile daha karşılaşabilirsin arka arkaya 2 gün alabilirsin bir yerden sonra zaten arimidex kullanman gerekecek o noktada tekrar bakarız. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
galicik, 22 saat önce yazdı:

E2 değeriniz hala düşük 1 adet al şuanlık ilk kez kullanacaksın muhtemelen, ilerleyen süreçte 2 hafta sonra tahminen tekrar bir kaşıntı ile daha karşılaşabilirsin arka arkaya 2 gün alabilirsin bir yerden sonra zaten arimidex kullanman gerekecek o noktada tekrar bakarız. 

Hocam sadece 1 tablet tomoksifen mi alsın doğru mu anladım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
ArdaK2, 2 saat önce yazdı:

Hocam sadece 1 tablet tomoksifen mi alsın doğru mu anladım

o e2 seviyesine bakınca ilk kez kullanacağını da göz önünde bulunduracak olursak, 1 adet kullanım şuanlık işini görecektir diye düşünüyorum ama naçizane tavsiyem tamoksifenden korkmayın özellikle only testo kürlerindeki arkadaşlarım eğer cinsel hayatları çok aktif değil ise ellerinde geldiğince tamoksifen ile ilerlesinler. Kaşıntı hassasiyet göğüs ucundan gidene kadar tamoksifen alabilirsiniz ben 3 gün al 2 gün gözlemle tarzında gidiyorum geçmez ise bir 3 daha alıyorum.. Zaten bir anabolizanı yok arkadaşının only testo yapıyor, olabildiğince e2 ye müdahale etmemeye çalışsın arimidex kullanmasın gerekmedikçe. 

tarihinde galicik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Anayurt Oteli, 3 dakika önce yazdı:

Düzenli tamoksifen almak kürü baltalar , igf 1 düşürüp shbg arttırıyor.

only testo küründe e2 yi sıfırlamaktan iyidir diye düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104

Reis herkesin kullanım şekli farklı,herkes kendininkinin en doğru olduğunu düşünüyor bence en doğrusu yok kişiye göre kullanımı değişir.Deneme yanılma ile kendine göre en iyisini bulmak lazım buda biraz zaman alıyor yani tecrübe.Arkadaşının yerinde olsam günde 1 tane 2 gün arka arkaya takomsifen atardım diğer hafta 1 tane atardım.Sonrakini kaşıntı ve hassasiyet ne zaman olursa o zaman.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Anayurt Oteli, 44 dakika önce yazdı:

Düzenli tamoksifen almak kürü baltalar , igf 1 düşürüp shbg arttırıyor.

Dostum senin bahsettiğin şeyin kesin bir kanıtı yok,, forumda daha öncede tartışma konusu oldu yabancı kaynaklardan okuyup konu açan bir arkadaş vardı 

Bende kür içinde E2 baskılamak yerine tamoxifen ile devam etmeyi tercih ediyorum 

Konuyu uzun uzun araştırmıştım ve 1 tane Türkçe kaynak bulamadım,, onlarca Türk doktor var, onlarca Türk atlet var 1 tanesi konuyu destekler nitelikte bir paylaşımı olmamış 

Ve senin dediğin olayın gerçek olma ihtimali olsa bile adamalr minimum 10 ay civarı kullandırtıp test veriyorlar, en fazla %30 baskılamış, buda ortalama bir rakam bazı hastalarda çok daha düşük seviyelerde gitmiş 

Ben genelde yabancı kaynaklara doğrudur demek yerine seçenek olarak değerlendiriyorum 

tarihinde mcanmeco tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Preworkout, 17 dakika önce yazdı:

Reis herkesin kullanım şekli farklı,herkes kendininkinin en doğru olduğunu düşünüyor bence en doğrusu yok kişiye göre kullanımı değişir.Deneme yanılma ile kendine göre en iyisini bulmak lazım buda biraz zaman alıyor yani tecrübe.Arkadaşının yerinde olsam günde 1 tane 2 gün arka arkaya takomsifen atardım diğer hafta 1 tane atardım.Sonrakini kaşıntı ve hassasiyet ne zaman olursa o zaman.

Bana göre de bu şekilde 120+ e2 lerde sıklaştırıyorum ben senin söylediğin kullanım şekli bana kalırsa doğru kullanım şeklidir. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.