Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Reftar

Tiromel 25 yardim

Önerilen İletiler

Reftar    30

Tiroid bozuklugu icin doktor tromel 25 verdi gunde bir tane arastirdigimda kilo verimi icin kullanildigini okudum bende kiloluyum bu ilaci diyet yaparakta degerlendirmek istiyorum kilo verebilirmiyim bununla ve cok kas kaybi olmamasi icin ne yapmam lazim hocalarim. @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.570

Beslenmene dikkat et yeterli.Doktor kullanmanı önerdiğine göre metabolizma hızın yavaş ve tiroidlerin düşük.Kilo almana neden olan sebeplerden biri olduğu için, düzenli kullanımda ve diyet yaptığında tiroidden kaynaklı fazla kiloları vereceksin.Bu süre 4-5 ayı bulabilir, sana bağlı...Tek tablet bir insanın günlük ürettiği tiroid hormonuna eşdeğer.Günlük 2 tablete çıkarsan metabolizman ciddi derecede hızlanır.Daha fazlası, kas kaybına ve tiroid hassasiyetinin azalmasına neden olabilir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
metinav, Bir saat önce yazdı:

Beslenmene dikkat et yeterli.Doktor kullanmanı önerdiğine göre metabolizma hızın yavaş ve tiroidlerin düşük.Kilo almana neden olan sebeplerden biri olduğu için, düzenli kullanımda ve diyet yaptığında tiroidden kaynaklı fazla kiloları vereceksin.Bu süre 4-5 ayı bulabilir, sana bağlı...Tek tablet bir insanın günlük ürettiği tiroid hormonuna eşdeğer.Günlük 2 tablete çıkarsan metabolizman ciddi derecede hızlanır.Daha fazlası, kas kaybına ve tiroid hassasiyetinin azalmasına neden olabilir...

Peki ya tiroid rahatsızlığı olmayanlar fakat yağ yakımını hızlandırmak isteyen sporcular için kullanım öneriniz nedir? Kullanım önerisinden kastım dozaj değil, on-off süresi öneriniz ve pct gerektirir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
quacky, 2 saat önce yazdı:

Peki ya tiroid rahatsızlığı olmayanlar fakat yağ yakımını hızlandırmak isteyen sporcular için kullanım öneriniz nedir? Kullanım önerisinden kastım dozaj değil, on-off süresi öneriniz ve pct gerektirir mi?

insülin ve tiroid ilaçları şakaya gelmez.Yağ yakımı için daha güvenli yollar mevcut bence onlara yönelmek en temizi.Pct gerektirmez

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
Preworkout, 23 dakika önce yazdı:

insülin ve tiroid ilaçları şakaya gelmez.Yağ yakımı için daha güvenli yollar mevcut bence onlara yönelmek en temizi.Pct gerektirmez

Tamam.

quacky, 2 saat önce yazdı:

Şimdi sorum hakkında tavsiyesi olan?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Preworkout, 50 dakika önce yazdı:

Doktor vermiş reis sakin🤣

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Reftar    30
metinav, 7 saat önce yazdı:

Hocam spor sadece yuruyus yapiyorum tiromelle kas kaybetmemek icin yuksek protein az karbon ise yararmi kaslari korumak adina

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
Larues, 8 saat önce yazdı:

Doktor vermiş reis sakin🤣

doktor verene değil kendi isteğiyle kullanmaya yeltenene demiştim :)

Reftar, 5 saat önce yazdı:

Hocam spor sadece yuruyus yapiyorum tiromelle kas kaybetmemek icin yuksek protein az karbon ise yararmi kaslari korumak adina

Kilo verirken natural isen kas kaybetmemek kaçınılmaz oluyo fakat yüksek antrenman şiddeti ve beslenmeyle kas kaybını minimuma indirebilirsin. kg X 1.7gr protein alıp yanına vitamin mineral alman güzel olur.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Reftar    30
Preworkout, 7 saat önce yazdı:

doktor verene değil kendi isteğiyle kullanmaya yeltenene demiştim :)

Kilo verirken natural isen kas kaybetmemek kaçınılmaz oluyo fakat yüksek antrenman şiddeti ve beslenmeyle kas kaybını minimuma indirebilirsin. kg X 1.7gr protein alıp yanına vitamin mineral alman güzel olur.

Hangi vitamini onerirsin abi protein yuksek alicam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
Reftar, 3 saat önce yazdı:

Hangi vitamini onerirsin abi protein yuksek alicam

Yüksek protein alan herkesin kesinlikle bromelian almasını öneririm. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.