Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

İronmanman123

Vogel Labor Hakkında

Önerilen İletiler

Elime samimi bir arkadaştan vogel labor ürünleri geçti bir nevi hediye diyelim . Daha önce bu markayı kullanan insanlar gördüm peki sizin yorumlarınız nedir ? Kutusu güzel 5 tane ampul var kutusunun içinde onay kodu barkodu var kutuda . Elimde bir kaç seçenek var ama bu markanın testosunun son kullanma tarihi biraz daha yakın bu kürğme onu koymak istiyorumm markayı denemek istiyorum daha doğrusu yorum alanilirmiyim acaba :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gezadam    1

Eline geçmişse zaten kullan da ben de daha önce incelemiştim ürünü kutu felan güzel ; ambalaj , style ...Check felan var...Ama anlamadığım hiçbir yabancı forum da konuşulmamış , hiç yok.Bulan varsa buraya atarsa memnun oluruz....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eline geçmişse zaten kullan da ben de daha önce incelemiştim ürünü kutu felan güzel ; ambalaj , style ...Check felan var...Ama anlamadığım hiçbir yabancı forum da konuşulmamış , hiç yok.Bulan varsa buraya atarsa memnun oluruz....

Ben bir iki yabancı ilaç satan sitede görmüştüm sormak istedim ambalaj bayağı kaliteli içinde prospektüsü felanda var kullanınca anlıcaz artık :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dün laba verdim 255.84 test çıktı 1mlde gerçek bendeki vogel laborlar

kardeşim ilacın satıcısı bile tr markası olduğunu kabul etti hatta anabolizan değerinin düşük olduğunuda söyledi. senin testoları torpilli yapmışlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
prometheus3    5
İronmanman123, 09.02.2017 - 02:42 yazdı:

kardeşim ilacın satıcısı bile tr markası olduğunu kabul etti hatta anabolizan değerinin düşük olduğunuda söyledi. senin testoları torpilli yapmışlar.

bu ifadeni destekleyebileceğin bir kanıtın var mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
agfitness, 2 saat önce yazdı:

1.si türk malı olduğunu söyleyen arkadaş nereden biliyosun söyle de biz de bilelim.
2.si sinarit, menşei önemli değil diyorsun da bizim türklerden bir kazık ye de menşei önemli mi anlarsın.
Zamanında "NITROFULL" marka protein vardı taa eskilerden 2008de falan kullanırdık, TR'de o zaman Weider ve Universal dışında pek ürün bulunmazdı o yıllarda.
araştır bakalım TR üretimiydi ve kaç kişi acısını çekti, benim dahi bacağımda damarlanma oldu varis gibi Allah'tan ürünü bırakınca 4 ay sonra temizlendi.
Meğer şerefsizler protein tozu diye içine soya basıp, üzerine de aromasına göre paket paket pudingleri ve mısır ununu açıp döküp karışım yapıyorlarmış, istihbaratlardan öğrendik.

Yani demem o ki kazık yersen o zaman bu görüşün değişecektir. Kapitalizm gerçeği var bu dünyada parayı basan kaliteyi alır, gerisi havayı alır.
Maalesef bu böyle...

nitrofullun içinde kireç vardı ilk ve son kullandığım protein tozudur   1ay inşaatta amelelik yaparak kazandığım parayla nitrofull whey+aminoasit+lcartin almıştım  haram zıkkım olsun l cartini meyve suyuydu  amino asiti nişasta tableti  protein tozuda kireçti bildiğin kireç vardı içinde her içişimde kusuyordum kime versem içince kusuyordu  istihbaratla öğrenmişsin üreten kişininde topuklarına sıkıldığınıda öğrendin mi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emre oktay    9
velimontana, 5.09.2018 - 01:36 yazdı:

evet arkadaşlar nasıldır bu marka bende almış bulundum salak bir arkadaşın aracılığıyla

son durum nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
velimontana    4
emre oktay, 12.11.2018 - 20:34 yazdı:

son durum nedir

kullanıcam ama bileğim sakatlandı 1 aydır o araya girdi tam iğleşince bağlicam daha başlayamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mehmet Can    0

Ben Türk malımı degilmi bilmem ama kullandım ve verim aldım şunuda söylemek gerekirse her ilaç herkeste aynı etkiyi vermezzz 😃

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.