Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ArdaK2

Kaç mg c vitamini ve çinko

Önerilen İletiler

ArdaK2    53

Merhabalar pct dönemindeyim ben günlük 1gr c vitamini kullanıyorum kortizolu düşürmesi için sizce yeterlimi ve günlük magnezinc alıyorum yani 30mg çinko ek çinko alırsam daha iyi olur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    921
ArdaK2, Şimdi yazdı:

Merhabalar pct dönemindeyim ben günlük 1gr c vitamini kullanıyorum kortizolu düşürmesi için sizce yeterlimi ve günlük magnezinc alıyorum yani 30mg çinko ek çinko alırsam daha iyi olur mu

1 gr ı tek seferde değil de günde 3 sefer 500 mg almanı tavsiye ederim 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Askabar, 2 dakika önce yazdı:

1 gr ı tek seferde değil de günde 3 sefer 500 mg almanı tavsiye ederim 

Yani 1.5gr mı aliyim hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.387
ArdaK2, 49 dakika önce yazdı:

Mg soruyorum 1 mı 2 mı kaç tablet önerirsiniz diyorum

1 yetecektir bence günde iki kez kullanırsın. Aldığın ürün 1 mg ise yariya bölüp günde iki kez kullanabilirsin. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Ben redoxon kullanıyorum sinir sistemi ve bağışıklık destekleme amaçlı spor yapacag günlerde yarım tabletten biraz daha az alıyorum. Hemen hemen 300 400 mg falan yapıyor vücudu yormsmak adına bplmeni tavsiye ediyorum

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53

@otopsicikedi @Larues yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim bir sorum daha olucaktı pct dönemindeyim ruhsal olarak kötü hissediyorum ne iyi gelir birde bazı olaylarda bu döneme denk gelince daha kötü oldum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
ArdaK2, 3 saat önce yazdı:

C vitamini günlük 2 gr kadar öneriliyor 

Magnezinc ise 1 tablet öneriliyor 

Sağlık ocakları genel olarak vitamin dir takviyedir kan tahlili yapıyor 

Magnezinc ve çinko yu aile hekimi yada herhangi bir doktor önerisi ile kullanman daha iyi 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
mcanmeco, 2 saat önce yazdı:

C vitamini günlük 2 gr kadar öneriliyor 

Magnezinc ise 1 tablet öneriliyor 

Sağlık ocakları genel olarak vitamin dir takviyedir kan tahlili yapıyor 

Magnezinc ve çinko yu aile hekimi yada herhangi bir doktor önerisi ile kullanman daha iyi 

Valla geçen acilde karin agrisiyla gittim adam probiyotik yanında cinko yazdı bunun fazlası bozar mı dedim gülüp geçti🙂 vitaminler bu kadar takılmayın bence 

ArdaK2, 2 saat önce yazdı:

@otopsicikedi @Larues yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim bir sorum daha olucaktı pct dönemindeyim ruhsal olarak kötü hissediyorum ne iyi gelir birde bazı olaylarda bu döneme denk gelince daha kötü oldum 

Dostum bol bol kardiyo yap geceleri çık kulaklık ile yürüyüş yap kafanı dinle sonuçta hormonla oynadın az relax takıl. Önceki hayatını 1 2 ay köşede bırak dinlenmeye geç tekrar devam edersin zaten rahat ol

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.387
ArdaK2, Bir saat önce yazdı:

Bende tedavi amaçlı klomen kullandığım dönemde ruhsal olarak alttan alttan hissediyordum. Fakat ilaçtan kaynaklı olduğunu bilerek kendimi telkin edebiliyordum. Kendini sürekli meşgul edecek birseylerle uğraşmanı öneririm. Bir işi bitirince hemen yeni bir işe başla der Kuranı Kerim'de boşluğa düştüğünde sürekli vesveseyle meşgul olursun. Çakışır suyu keçi boynuzu gibi bitkisel ürünler kullanabilirsin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Larues, 7 dakika önce yazdı:

Valla geçen acilde karin agrisiyla gittim adam probiyotik yanında cinko yazdı bunun fazlası bozar mı dedim gülüp geçti🙂 vitaminler bu kadar takılmayın bence 

Acil doktoru  

Larues, 25 dakika önce yazdı:

Acil doktorları o an için işini görücek en uygun ilaçları yazıyor

Aynı soruyu dahiliye uzmanına sorsaydın farklı cevap alırdın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
mcanmeco, 29 dakika önce yazdı:

Acil doktoru  

Acil doktorları o an için işini görücek en uygun ilaçları yazıyor

Aynı soruyu dahiliye uzmanına sorsaydın farklı cevap alırdın 

Kendisi zaten  dahiliye doktoruymus dostum nöbette o varmış e nabizdan baktım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Larues, 9 saat önce yazdı:

Kendisi zaten  dahiliye doktoruymus dostum nöbette o varmış e nabizdan baktım 

Doğrudur kanka her dahiliye ci aynı kafada olucak diye birşey yok

benim hiç zaman demir eksikliğim olmamıştı, pct ye başladım, üroloji doktoru çinko ve c vitamini önermişti 

Kullanmaya başladım fakat çinko da 1. Kutu bitince, doktor yazmadığı halde ikinci kutuyu aldım, kutunun yarısına geldiğimde,, dahiliye de tekrar kan tahlili yaptırdım ve demir yerlerde 

Haftalık devit3 aldığım halde d vitamini yerlerde 

Çinko aldığımı söyledim,, Bunun sebebi çinko yada gastoentoloji ile alakalı bağırsak kanaması olabilir dedi, gittim garanti olsun diye gastroenteroloji de testler yaptırdım temiz çıktı

yani hemen toparlıyım sana geçende bahsettiğim gibi birşeyin fazlalığı başka şeylerin eksikliğini tetikliyor, baktım Google dan fazla çinko gerçekten demir emilimini azaltıyorumuş 

Benim şanssızlığım bazı ilaçların yan etkilerini birebir deneylimlek oluyor 

Keşke sağdan soldan duysaydım yada araştırıp öğrenseydim,, basit bir vitamin diyip takviye diyip geçtim 

tarihinde mcanmeco tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.