Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

seidss

Kürde ani ruh hali değişimi

Önerilen İletiler

seidss    4

Hocalarım selamlar bu iletimi sabırla okuyacaklara teşekkür ederiyorum şimdiden.

Öncelikle ikinci sustanon kürüm bitti pct ye geçmek üzereyim.

Yaşantımda çok enerjik hareketli bir kişiyim.Ama son kürümde bi değişiklik hissettim psikolojik olarak.Durduk yere gün içinde ani mod düşmesi duygusallık yaşıyorum.Bi anda ya çok mutlu enerjik hissediyorum veya çok üzüntülü kendi kendime aklıma kötü düşünceler giriyor.(Ayrıyeten eskiden çok hızlı bi karı kız hayatım vardı ama bi anda aşık oldum ve o kişiyle çok güzel bi ilişkim var )Ve bu durum kız arkadaşım dahi çevremi illaki etkiliyor.

Daha önceden böyle bi durum yaşayan şahit olan hocamız varsa yardımcı olabilirse sevinirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aynı durum bendede mevcut ilk 4 hafta çok iyidi şuan seninle aynı
bendeki durumun yaştan kaynaklı olduğunu düşünüyorum

tarihinde BenchSevdalısı55 tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
seidss, 11 dakika önce yazdı:

Hocalarım selamlar bu iletimi sabırla okuyacaklara teşekkür ederiyorum şimdiden.

Yaşantımda çok enerjik hareketli bir kişiyim.Ama son kürümde bi değişiklik hissettim psikolojik olarak.Durduk yere gün içinde ani mod düşmesi duygusallık yaşıyorum.Bi anda ya çok mutlu enerjik hissediyorum veya çok üzüntülü kendi kendime aklıma kötü düşünceler giriyor.(Ayrıyeten eskiden çok hızlı bi karı kız hayatım vardı ama bi anda aşık oldum ve o kişiyle çok güzel bi ilişkim var )Ve bu durum kız arkadaşım dahi çevremi illaki etkiliyor.

Daha önceden böyle bi durum yaşayan şahit olan hocamız varsa yardımcı olabilirse sevinirim 

Kan testi yaptır bi e2 ve prolaktin seviyelerine bak muhtemelen çok yükselmişlerdir

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarprime    7

Aynı durumu yaşamıştım yarım tablet dostinex kullandıktan sonra geçmişti prolaktin dalgalanması yüzünden olduğunu okumuştum forumda

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Caner27    4

Aynı durumu bende yaşadım dostum bu yaşıma kadar hiç aşık olmamışken ilk kürümde aşık oldum ve şuan güzel bir ilişkim var fakat senin gibi ani mod değişmesi yaşadığımdan bazen sorun oluyor tabi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
seidss    4
janbertozen, Bir saat önce yazdı:

Kan testi yaptır bi e2 ve prolaktin seviyelerine bak muhtemelen çok yükselmişlerdir

Söylemiştim doktora tahlilde onları göremedim ona da ayar oldum biraz :)

yasarprime, Bir saat önce yazdı:

Aynı durumu yaşamıştım yarım tablet dostinex kullandıktan sonra geçmişti prolaktin dalgalanması yüzünden olduğunu okumuştum forumda

Sadece bir defa mı yarım tablet aldınız ?

Caner27, Bir saat önce yazdı:

Aynı durumu bende yaşadım dostum bu yaşıma kadar hiç aşık olmamışken ilk kürümde aşık oldum ve şuan güzel bir ilişkim var fakat senin gibi ani mod değişmesi yaşadığımdan bazen sorun oluyor tabi

Evet bende aşk meşk işlerine saçma bakan büyük konuşan biriydim ama büyük konuşmamak lazımmış :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
seidss, 1 saat önce yazdı:

Evet bende aşk meşk işlerine saçma bakan büyük konuşan biriydim ama büyük konuşmamak lazımmış :)

Dostum test sonucuna bakmadan dostinex, arimidex yutma eğer sıkıntı onda değilse daha da bozacaksın durumu testine bak fazlaysa kullanırsın. Geçmezse bu durum başka şeylere kafa yorulur ama değerlerini görmeden alma dostinex veya başka bir inhibitör 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
seidss    4
janbertozen, 18 dakika önce yazdı:

Dostum test sonucuna bakmadan dostinex, arimidex yutma eğer sıkıntı onda değilse daha da bozacaksın durumu testine bak fazlaysa kullanırsın. Geçmezse bu durum başka şeylere kafa yorulur ama değerlerini görmeden alma dostinex veya başka bir inhibitör 

Yarın test vericem duruma göre hareket ediyim doğru diyosun teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.405

İlacından eminsen sadece prolaktin ve E2 testi yaptırman yeterli. O da özelde pek para tutmaz. Muayenesiz sadece test yapan bir lab. bulursan kolay olur. Anlattığın şeyler prolaktin ve E2 yükselmelerinde / düşüşlerinde olabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klorsex    1
seidss, 16 saat önce yazdı:

Öncelikle bende şuan test e küründeyim 6. haftanın sonuna gelıyorum aynı durumu bende yaşıyorum sürekli bir kaygı stres var kız arkadaşımın şaka yaparak söylediği durumları bile ciddiye alıyorum bozuluyorum ayrıyetten aile içi durumlarımı da etkiledi bunun normal olmadığını yaklaşık 4. haftanın sonlarında fark ettim şunu da eklemek isterim kız arkadaşım ile 4 aydır cıkıyorum fakat son 2 aydır yani kür içerisinde ilgim alakam sevgim bi ayrı seviyeye ulaştı ve kıskançlık başladı rüyalarımı bile etkiledi bu tarz şeyler kız arkadaşımın beni aldattığı senaryoları gördüm bir iki defa. Daha only testo küründe böyle oluyorsam vay halime acaba nor19 gibi ilaçlara bulastıgım zaman bünyem duygu değişimlerinin üstesinden gelebilir mi emin değilim. 

tarihinde klorsex tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.405
klorsex, 5 dakika önce yazdı:

Öncelikle bende şuan test e küründeyim 6. haftanın sonuna gelıyorum aynı durumu bende yaşıyorum sürekli bir kaygı stres var kız arkadaşımın şaka yaparak söylediği durumları bile ciddiye alıyorum bozuluyorum ayrıyetten aile içi durumlarımı da etkiledi bunun normal olmadığını yaklaşık 4. haftanın sonlarında fark ettim şunu da eklemek isterim kız arkadaşım ile 4 aydır cıkıyorum fakat son 2 aydır yani kür içerisinde ilgim alakam sevgim bi ayrı seviyeye ulaştı ve kıskançlık başladı rüyalarımı bile etkiledi bu tarz şeyler kız arkadaşımın beni aldattığı senaryoları gördüm bir iki defa. Daha only testo küründe böyle oluyorsam vay halime acaba nor19 gibi ilaçlara bulastıgım zaman bünyem duygu değişimlerinin üstesinden gelebilir mi emin değilim. 

Bu anlattıkların prolaktin yükselmesine dalalet. Sen de prolaktin ve e2 testi yaptır durumuna bakalım.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
klorsex, 12 dakika önce yazdı:

Kesinlikle nor19 grubu bambaşka bi olay.

bunların fazlasını göze alarak düşünüp taşının zor ilaçlar gerçekten öyle bi düğünceniz olursa

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarprime    7
seidss, 19/03/2023 - 16:47 yazdı:

15 günde 1 yarım tablet alıyordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 12 saat önce yazdı:

İlacından eminsen sadece prolaktin ve E2 testi yaptırman yeterli. O da özelde pek para tutmaz. Muayenesiz sadece test yapan bir lab. bulursan kolay olur. Anlattığın şeyler prolaktin ve E2 yükselmelerinde / düşüşlerinde olabilir.

hocam düşük e2 pisikolojik sıkıntı yaparmı?
benim prolaktinde sıkıntı yok masterondan dolayı e2 düşük birde aptallık edip arimidex aldım test yapmadan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klorsex, 13 saat önce yazdı:

Ben de decada aynilarini yasadim hayatimda görüp sevebildigim tek kiz suan beni birakiyor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.405
BenchSevdalısı55, 4 saat önce yazdı:

hocam düşük e2 pisikolojik sıkıntı yaparmı?
benim prolaktinde sıkıntı yok masterondan dolayı e2 düşük birde aptallık edip arimidex aldım test yapmadan

Yapar. Modunu düşürür. Paranoya tetikler.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Nor19 grubu bildiğin insanüstü yapıyor kullanan kişiyi. Kaldiramayacaksanjz veya tereddutteyseniz uzak durun beyler hayatınızı bile etkiler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.