Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

5-HT

Sabahları iştah problemi

Önerilen İletiler

5-HT    19

Merhabalar ben 21 yaşındayım.Ektomorf vücut yapısına sahibim.Hiç steroid,sarms,peptid vs. kullanmadım.Yıllardır pek üstünde durmadığım ama beni rahatsız eden bir konu var.Sabahları genelde uzun bir süre yemek yiyemiyorum çok tok ve iştahım olmadan uyanıyorum.Bazen kendimi yemeye zorlarsam öğürmeye başladığım bile oluyor.Kalori ihtiyacımı tamamlamak ve kilo almak için akşamları daha çok yemek yiyorum.Bu problem uykuyla,mideyle vs neyden kaynaklandığı hakkında fikri olan veya yaşamış olan birisi bilgilendirirse çok sevinirim.Şimdiden değerli yorumunuz için teşekkürler. 

NOT:Aklıma rice cream tarzı ürünlerle sabah yemeyi kolaylaştırmak geldi Tavsiye ettiğiniz bir marka var mı?

tarihinde 5-HT tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

quacky    93

Vücut uykudayken açlık hissini bastıran vücutta tokluk yaratan hormonlar salgılar. Sabah uyandıktan sonra 1 saat kardiyo yaparsan iştahın yerine gelmesine destek sağlar. Akşamlarıdan kastın nedir? 12den sonra yemek yersen kahvaltındaki tokluğuda etkiler çok geç yememeye özen göster

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    19
quacky, 3 dakika önce yazdı:

Vücut uykudayken açlık hissini bastıran vücutta tokluk yaratan hormonlar salgılar. Sabah uyandıktan sonra 1 saat kardiyo yaparsan iştahın yerine gelmesine destek sağlar. Akşamlarıdan kastın nedir? 12den sonra yemek yersen kahvaltındaki tokluğuda etkiler çok geç yememeye özen göster

Önerinizi deneyeceğim teşekkürler.Bu aralar ders konusunda yoğun olduğum için ritalin alıyorum o da iştahımı basklıyor gün içinde akşamda uyumak için yarım tablet gyrex kullanıyorum o da iştahımı çok iyi açıyor.Akşam Saat 9 ile 12 arasında çok yoğun yiyorum yedikten sonrada direk yatıyorum.Birazda fazla yemeye çalışıyorum 66kg olduğum için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    925
5-HT, 55 dakika önce yazdı:

Merhabalar ben 21 yaşındayım.Ektomorf vücut yapısına sahibim.Hiç steroid,sarms,peptid vs. kullanmadım.Yıllardır pek üstünde durmadığım ama beni rahatsız eden bir konu var.Sabahları genelde uzun bir süre yemek yiyemiyorum çok tok ve iştahım olmadan uyanıyorum.Bazen kendimi yemeye zorlarsam öğürmeye başladığım bile oluyor.Kalori ihtiyacımı tamamlamak ve kilo almak için akşamları daha çok yemek yiyorum.Bu problem uykuyla,mideyle vs neyden kaynaklandığı hakkında fikri olan veya yaşamış olan birisi bilgilendirirse çok sevinirim.Şimdiden değerli yorumunuz için teşekkürler. 

NOT:Aklıma rice cream tarzı ürünlerle sabah yemeyi kolaylaştırmak geldi Tavsiye ettiğiniz bir marka var mı?

Sabahları kaç kan şekeri ile uyanıyorsun. Ben genelde 6 gibi uyanan birisiyim sabah 4-5 gibi açlıktan uyandığım oluyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

İştahlı olup  yiyememek iştahsız olup yiyememekten daha zor.

Bulk < Definasyon :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    19
Rdm, 30 dakika önce yazdı:

İştahlı olup  yiyememek iştahsız olup yiyememekten daha zor.

Bulk < Definasyon :)

😄😄 Ben size katılmıyorum abi.Bu spora başladığımda 53 kg iken kilo almak için kusup tekrar yemeye devam ettiğimi bilirim.Bana desinler ki çok kolay kilo alıcaksın  ama bidaha asla hayatında  tatlı,cips,kirli gıdalar tüketmeyeceksin razıyım.Yemek benim için bir eziyet.Ama malesef bu sporuda çok seviyorum ve yemeden bir cacık olmuyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    19
Askabar, 1 saat önce yazdı:

Sabahları kaç kan şekeri ile uyanıyorsun. Ben genelde 6 gibi uyanan birisiyim sabah 4-5 gibi açlıktan uyandığım oluyor. 

Hiç ölçmek aklıma gelmedi, yarın ölçeceğim.Sizin gibi olmak için nelerden fedakarlık etmezdim... 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Olmayan bir dokuyu yaratmak ile var olan bir dokuyu yok etmek bence kıyaslanamaz bir şey yani bulk doku kazanımı her zaman yağ yakımına göre daha zordur bana kalırsa birinde yemiyorsun, birinde kusana kadar yiyip miden bulanana kadar idman yapıyorsun... 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    925
5-HT, 14 saat önce yazdı:

Hiç ölçmek aklıma gelmedi, yarın ölçeceğim.Sizin gibi olmak için nelerden fedakarlık etmezdim... 🙂

İştah birazcık genetik bence. Ben kendimi bildim bileli hep iştahlıyım. Lisede çok zayıf birisi olmama rağmen arkadaşlarım 2. Poğaçayı yiyemezden ben 4-5 i silip süpürürdüm. Ama iştahı etkileyen en büyük faktör genel olarak insülin hassasiyeti sabah uyanınca 60-78 arası çıkıoyrsa baya iyi durumda ama 80-90 ve üstü ise onu düzeltmen iştahını toparlar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287

Gece max. 10 dan sonra yemeyi kesmen lazım. Geceden kahvaltı için pirinç unuyla muhallebi yapıp onu yersen hem zorlamaz seni hemde güzel karbo kaynağı olur. Mideni boş ürünlerle kilo alacağım diye doldurma. Ben bu hayatı yıllarca yaptım. Pirinç ye pirinç ye 😂

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.