Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KlasikFizik

Definasyon beslenmem hakkında yorum yapabilirmisiniz

Önerilen İletiler

KlasikFizik    233

İlaç olarak 500mg only testo mevcut diyet bitimi dinlenip bulkta anabolizan ekleyeceğim.

Kilom 88(1 ayda 100den düştüm büyük çoğunluğu suydu ve anabolizanı çıkardım bundan kaynaklı hızlı bir düşüş oldu, şu an tsh yükseldi kilo vermem durdu)

Aktiflik: Kardiyo 6 gün sabah 1 saat aç karna orta tempo sabit nabız yürüyüş, Ağırlık Antremanı Haftada 5 gün(Ort: 1.30 saat)

2400 kalori civarı alıyordum kilo vermem durdu kaloriyi karb ve yağ odaklı azaltarak 2000'e çektim ve gittiği yere kadar böyle devam etmeyi düşünüyorum beslenmem hakkında yorum yapabilir misiniz? Carb cycle uyguluyorum 3 gün yüksek  karb, 4 gün düşük karb. (Pazar günü karbı 0'a çeksem kas kaybı yaşar mıyım? Kalori 1800den 1300lere kadar düşecek ama) Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

3 tam yumurta(180gr) 270 kalori 19g yağ,23g protein

100g pirinç unu 342 kalori 78g karb

1 ölçek whey 24g protein

tavuk göğsü 680gr 160g protein

baldo pirinç 140gr 108karb

5ml çörek otu yağı(açlığı bastırıyor bu yüzden tüketiyorum) 5g yağ

1 omega3 kapsül  1g yağ

Toplam: 2035 kalori, 38g yağ, 191g karb alıyorum.

Vücudumda testo olduğu için yağı düşük tuttum bu yüzden hormonların düşmesinden endişem yok bu beslenme düzeni hakkında ne düşünüyorsunuz bir öneriniz var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

erc    49

Pirinç unu yerine yulaf tüketseniz daha güzel olur  bence ancak antrenman öncesi tüketiyorsanız bilemem  pirinç unu kana çok hızlı karışır yulaf seçerseniz eğer toz haline getirip yemeyin

Benim düşüncem diyetisyen değilim daha bilgili olanlar yazıcaktır😊

tarihinde erc tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    233

erc, 4 saat önce yazdı:

Pirinç unu yerine yulaf tüketseniz daha güzel olur  bence ancak antrenman öncesi tüketiyorsanız bilemem  pirinç unu kana çok hızlı karışır yulaf seçerseniz eğer toz haline getirip yemeyin

Benim düşüncem diyetisyen değilim daha bilgili olanlar yazıcaktır😊

Low carb günümde 100g pirinç unu yerine kahvaltıda yulaf tüketiyorum. Yulafta yağ içerdiği için yüksek carb gününde kullanmak istemedim. Kana hızlı karışması daha iyi değil mi? Hızlıca sindirilip geri kalan zamanda yağ yakımı devam eder vücutta diye düşünüyorum

tarihinde KlasikFizik tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
KlasikFizik, 41 dakika önce yazdı:

Low carb günümde 100g pirinç unu yerine kahvaltıda yulaf tüketiyorum. Yulafta yağ içerdiği için yüksek carb gününde kullanmak istemedim. Kana hızlı karışması daha iyi değil mi? Hızlıca sindirilip geri kalan zamanda yağ yakımı devam eder vücutta diye düşünüyorum

Dostum makro sayımlarını protein yağ ve carb olarak ayırırken besin besin ayır pirinci yeme amacın karb, içindeki karba bak yulafı yeme amacın karb +lif içindeki minimal yağları plana dahil etme zaten bu besinler temiz besinler kaliteli içerikli besinler kalkıp adana dürümü protein için tüketmiyorsun sonuçta. Rice cream çok hızlı insülinin pump and dump yaptırıyor erkenden acıkmana sebep olur insülini stabile tutmak diyette her zaman daha iyidir sana zorluk çıkarmaz 1.2 atmosferik motor aracın var diyelim yokuşa 5 ile girdin aracın bayılır 3 e atarsın gibi düşün rice cream alırsan, yulaf alırsan 5 de çıkarsın yokuşu xD 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erc    49

Diğer soruların yorumsuz kalmış yanıtlayayım

0 carb alırsan kas kaybetmezsin glikojen depoların kolay dolmucak o yüzden biraz ufalmış gözükebilirsin ama oda bir gün carb almadın diye olmaz

Uzun süre carb almazsanda kas kaybetmezsin, sadece gücün performansın düşer vücut bir süre sonra alışır buna, bunun dışında kas kazanmak zorlaşır ,galiba yediğin yiceklerin proteinlerini yakmaya başlıyodu

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
KlasikFizik, 8 saat önce yazdı:

İlaç olarak 500mg only testo mevcut diyet bitimi dinlenip bulkta anabolizan ekleyeceğim.

Kilom 88(1 ayda 100den düştüm büyük çoğunluğu suydu ve anabolizanı çıkardım bundan kaynaklı hızlı bir düşüş oldu, şu an tsh yükseldi kilo vermem durdu)

Aktiflik: Kardiyo 6 gün sabah 1 saat aç karna orta tempo sabit nabız yürüyüş, Ağırlık Antremanı Haftada 5 gün(Ort: 1.30 saat)

2400 kalori civarı alıyordum kilo vermem durdu kaloriyi karb ve yağ odaklı azaltarak 2000'e çektim ve gittiği yere kadar böyle devam etmeyi düşünüyorum beslenmem hakkında yorum yapabilir misiniz? Carb cycle uyguluyorum 3 gün yüksek  karb, 4 gün düşük karb. (Pazar günü karbı 0'a çeksem kas kaybı yaşar mıyım? Kalori 1800den 1300lere kadar düşecek ama) Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

3 tam yumurta(180gr) 270 kalori 19g yağ,23g protein

100g pirinç unu 342 kalori 78g karb

1 ölçek whey 24g protein

tavuk göğsü 680gr 160g protein

baldo pirinç 140gr 108karb

5ml çörek otu yağı(açlığı bastırıyor bu yüzden tüketiyorum) 5g yağ

1 omega3 kapsül  1g yağ

Toplam: 2035 kalori, 38g yağ, 191g karb alıyorum.

Vücudumda testo olduğu için yağı düşük tuttum bu yüzden hormonların düşmesinden endişem yok bu beslenme düzeni hakkında ne düşünüyorsunuz bir öneriniz var mı?

Hocam bence carb cycle yapma  glikojen depoların bomboş şekilde devam etmek yağ yakımını maksimum seviyeye çıkaracaktır.0 carb yaptın diye kas kaybetmezsin kas kaybetmek o kadar kolay bir iş değil. Kasın içindeki su miktarı  azalacağından küçük görünebilirsin o da normal olması gereken bu zaten.Ayriyetten  pirinç miktarın çiğ ise kalorisine yanlış bakıyorsun  biraz daha kalori düşmek için yağı direkt 0 alabilirsin , 100 pirinç unu yerine yulafa geçersen daha tok tutacaktır seni şimdiden kolay gelsin  yulafıda kilo kaybın düşerse 50 ye düşersin  

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    233

Tavsiyeleriniz için hepinizden teşekkür ederim. Carb cycle yapmamın sebebi genetik olarak şeker hastalığı riski mevcut bende vücudum karbonhidrata çok kolay insülin direnci geliştirebiliyor bu şekilde bunu baltalayabiliyorum. Yüksek carb günleri zaten nispeten daha çok karb aldığımdan dolayı pirinç ununun hızlı sindirilip bir sonraki öğüne daha kolay mideyi hazır edebiliyorum fakat düşük karb günleri dediğiniz tokluk avantajını yulaftan kullanıyorum. Besinlerin makrosu konusunda ise sadece "protein" kısmına katılıyorum, pirinçteki proteinin aminoasit profili düşük olduğu için bunu göz ardı edebiliriz fakat yulaftaki ve yumurtadaki yağı makrolarımızda göz ardı etmemeliyiz bence. Ben yumurtadaki yağ miktarını göz ardı edip beslenmeme zeytinyağı,ceviz vs. eklersem yağım 70gra kadar çıkacaktır ve bu miktarı vücudum sadece sonradan eklediğim yağları kullanarak yapmayacaktır. Hepinize teşekkür ederim tekrardan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erc    49
janbertozen, 20 saat önce yazdı:

Hocam bence carb cycle yapma  glikojen depoların bomboş şekilde devam etmek yağ yakımını maksimum seviyeye çıkaracaktır.0 carb yaptın diye kas kaybetmezsin kas kaybetmek o kadar kolay bir iş değil. Kasın içindeki su miktarı  azalacağından küçük görünebilirsin o da normal olması gereken bu zaten.Ayriyetten  pirinç miktarın çiğ ise kalorisine yanlış bakıyorsun  biraz daha kalori düşmek için yağı direkt 0 alabilirsin , 100 pirinç unu yerine yulafa geçersen daha tok tutacaktır seni şimdiden kolay gelsin  yulafıda kilo kaybın düşerse 50 ye düşersin  

Pirincin kalorisini çiğ gramajına göre hesaplıyoruz benim bildiğim sadece su ekleyip pişirince ağırlığı artıyor kalorisi değişmez

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
erc, 1 saat önce yazdı:

Pirincin kalorisini çiğ gramajına göre hesaplıyoruz benim bildiğim sadece su ekleyip pişirince ağırlığı artıyor kalorisi değişmez

aynen onu dedim zaten 140 gr pirincin kalorisi 504 civarı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    233
janbertozen, 1 saat önce yazdı:

aynen onu dedim zaten 140 gr pirincin kalorisi 504 civarı 

108 karb yazdım kalori değil ve evet çiğ tartıyorum herşeyi, yağ yakmak içinse steroidli bireylerde bile minimal olsa bile yağa ihtiyacı vardır asla yağı 0lamanızı tavsiye etmem vücut direnci mahvolur

tarihinde KlasikFizik tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.