Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Türkaygırı

Prolaktinim yüksekmi yüksek ise öneriniz nedir?

Önerilen İletiler

Rdm    2.538

Evet prolaktinin yüksek ve total testostorunun biraz düşük gibi. 15 gün sonra 2-3 gün cinsel perhiz yapıp sabah erken saatlerde tekrar test yaptırabilirsen duruma göre doktorun tedavi uygulayabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.399
Türkaygırı, 13 saat önce yazdı:

Bilgisi olan yardım edebilir mi Steroid kullanmıyorum

Artı olarak Sinir stres alkol vs böyle şeylerden de uzak kalmaya çalışırsan bir sonraki kan testine kadar prolaktinin yükseklikliginin neyden kaynaklı olabileceği hakkında yorum yapılabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 6 saat önce yazdı:

Artı olarak Sinir stres alkol vs böyle şeylerden de uzak kalmaya çalışırsan bir sonraki kan testine kadar prolaktinin yükseklikliginin neyden kaynaklı olabileceği hakkında yorum yapılabilir.

Stres çok fazla bende okb, anksiyete,bordorline hastalıkları var alkol, uyuşturucu,sigara kullanmıyorum kullanmamda

Rdm, 6 saat önce yazdı:

Evet prolaktinin yüksek ve total testostorunun biraz düşük gibi. 15 gün sonra 2-3 gün cinsel perhiz yapıp sabah erken saatlerde tekrar test yaptırabilirsen duruma göre doktorun tedavi uygulayabilir.

Hocam teste gittiğimde cinsel perhizdeydim benim sıkıntım ereksiyon zorluğu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
Türkaygırı, 13 saat önce yazdı:

Bilgisi olan yardım edebilir mi Steroid kullanmıyorum

kolesterol değerleriniz de bence kötü. Genel olarak hayat tarzınız, beslenme, aktivite vs. nasıl?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.399
Türkaygırı, Bir saat önce yazdı:

Stres çok fazla bende okb, anksiyete,bordorline hastalıkları var alkol, uyuşturucu,sigara kullanmıyorum kullanmamda

Maalesef ozman stresten kaynaklı prolaktin yüksekliği var. Buna bağlı ereksiyon zorluğu yaşıyorsun büyük ihtimalle. İlaç kullanıyor musun bilmiyorum. İlaç kullanıyorsan bu ilaçları kullanırken aynı zamanda prolaktini baskılamak nasıl olur bununlada ilgili hiç bir fikrim yok. İşe yarayacaksa bile bunun dozunuda gittiğin psikiyatri doktorunun ayarlamasını daha doğru buluyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 2 saat önce yazdı:

Maalesef ozman stresten kaynaklı prolaktin yüksekliği var. Buna bağlı ereksiyon zorluğu yaşıyorsun büyük ihtimalle. İlaç kullanıyor musun bilmiyorum. İlaç kullanıyorsan bu ilaçları kullanırken aynı zamanda prolaktini baskılamak nasıl olur bununlada ilgili hiç bir fikrim yok. İşe yarayacaksa bile bunun dozunuda gittiğin psikiyatri doktorunun ayarlamasını daha doğru buluyorum. 

İlaç kullanmıyorum psikolojik olarak Dostinex kullansam prolaktin düşer mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Türkaygırı, 50 dakika önce yazdı:

Hocam psikiyatriste gitmeni öneririm. Bende de okb vardı 3 sene boyunca mahvetti hayatımı, destek aldıktan sonra 1 sene içinde tamamen atlattım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BİLGE MADAM SEYİS, Bir saat önce yazdı:

Hocam psikiyatriste gitmeni öneririm. Bende de okb vardı 3 sene boyunca mahvetti hayatımı, destek aldıktan sonra 1 sene içinde tamamen atlattım.

Ustam gidemiyorum ikm olacam ilaç verirse mülakatta elenirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwert    25

Burada küre girmeyenlerin harici prolaktini yüksek çıkanların hepsi hemen dostinex kullanmaya başlıyor kafasına göre  senin yapacağın iyi bir dahiliye yada endokrin doktoruna gitmen bi kaç ay takip edilmeli dostinexle prolaktin düşer mi evet ama çoğu prolaktin yüksekliği hipofiz bezinde tümör oluşumundan kaynaklı bu ilaçlar şeker değil ona göre doktor takibine gir dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper, 5 saat önce yazdı:

kolesterol değerleriniz de bence kötü. Genel olarak hayat tarzınız, beslenme, aktivite vs. nasıl?

Klasik bodyci beslenmesi yumurta yulaf tavuk pirinç, bulgur,makarna ve sebzd

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Türkaygırı, 7 dakika önce yazdı:

Ustam gidemiyorum ikm olacam ilaç verirse mülakatta elenirim

İlacı bir aile bireyinin üstüne yazsın mümkünse, sana yazması gerekli değil.

tarihinde BİLGE MADAM SEYİS tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.399
Türkaygırı, 2 saat önce yazdı:

İllaki düşer fakat bu sana psikolojik olarak fayda sağlar mı önemli olan bu. Çünkü sende psikolojik sorunlardan dolayı artıyor bu sorunu halledip yardım aldığında zaten prolaktin değerin düşecek. İlaç kullanıp prolaktini düşürdüğünde rahatsızlığın bitmeyecek. Bu yüzden asıl problemi halletmeni öneririm. Prolaktini çok düşürürler bu sefer başka sorunlar ortaya çıkar.  Arkadaşın dediği ailenden başka birinjn üzerine yazmasını rica etmeyi deneyin doktorunuzdan.

tarihinde otopsicikedi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Reftar    30
BİLGE MADAM SEYİS, 16.03.2023 - 17:40 yazdı:

Ah okb 10 yil kullandim gunde 3 ilac 6 ay once ilaclardan kurtuldum basa cikmayi ogrendigin zaman ilaclara gerek yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.