Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

crosfredy

Ilk kür tedirginim hocalarım yorumlarınız önemli

Önerilen İletiler

crosfredy    261

Hocalarım sizlere bir sorum olucak arkadaş tavsiyesi ile zphc ürünü aldım ve ilk kürüm olucak bu akşam ama ürünleri aldığım kişinin malesef ki pek kür geçmişi yok yinede emin olmak için sizlere danışmak istedim 

Zphc testesteron enthate 200 mg
Zphc boldenone undecylenate 200mg
1 ml testo 1 ml bolde karıştırıp 2 ml nin 1 ml sini sol 1 ml sini sağ omuza vurulcak  

Sabah - öğle - akşam 
methandienone  tablet zphc 

Sabah tok karnına
Himayala Liv.52 ds
Himalaya ashwagandha 

Başlangıç kürü için sizce düşünceleriniz neler bu şekilde iyimidir uygulamalimiyim ürünleri aldım bende ve ne gibi konulara dikkat etmeyilim şimdiden yorum yapan herkese teşekkür ederim

IMG_20230314_152813.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.390
crosfredy, 34 dakika önce yazdı:

Güncelleme ürünler zphc Medicine uzantili replikami oluyor

Ürünler fake dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Caner27    4
BenchSevdalısı55, Şimdi yazdı:

fakelerde çalışıyor fakat orjinal kadar dolu değil yazdığın dozajlar ile verim alıcağını düşünmüyorum

kesinlikle katılıyorum aynı ürünleri bende kullandım orjinal kadar dolu değildir muhakkak ama tamamen boş diyemem kürümün ilk 2 ayında bu ürünleri kullandım beni memnun edecek etkileri oldu şuan başka bir marka ile devam ediyorum

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Caner27, 28 dakika önce yazdı:
Caner27, 29 dakika önce yazdı:

bence arttır aga haftada 500 testo 400 boldenon vur gitsin

Valla reis moralim yerlerde şuan napsam bir sorun yaratirmi çok kararsizim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Caner27    4
crosfredy, Bir saat önce yazdı:

sorun yaratmaz aynı ilaçları 2 ay kullandım sıkıntı yapma tamamen boş ilaçlar değiller

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Caner27, 17 dakika önce yazdı:

sorun yaratmaz aynı ilaçları 2 ay kullandım sıkıntı yapma tamamen boş ilaçlar değiller

O zaman reis ben 2.5 ml testo 2ml bolde şırıngada karıştırıp 2.25 bi kola 2.25 bir kola yapicam en iyisi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
crosfredy, 2 saat önce yazdı:

Hocalarım sizlere bir sorum olucak arkadaş tavsiyesi ile zphc ürünü aldım ve ilk kürüm olucak bu akşam ama ürünleri aldığım kişinin malesef ki pek kür geçmişi yok yinede emin olmak için sizlere danışmak istedim 

Zphc testesteron enthate 200 mg
Zphc boldenone undecylenate 200mg
1 ml testo 1 ml bolde karıştırıp 2 ml nin 1 ml sini sol 1 ml sini sağ omuza vurulcak  

Sabah - öğle - akşam 
methandienone  tablet zphc 

Sabah tok karnına
Himayala Liv.52 ds
Himalaya ashwagandha 

Başlangıç kürü için sizce düşünceleriniz neler bu şekilde iyimidir uygulamalimiyim ürünleri aldım bende ve ne gibi konulara dikkat etmeyilim şimdiden yorum yapan herkese teşekkür ederim

IMG_20230314_152813.jpg

Dostum benden tavsiye ilk kürünü cidden piyasada ilaçlarıyla, ticari ahlakıyla, kullanıcılarıyla,sporcularıyla güvenilir olan bir kişiyle yap veya aylarca araştır neyin ne olduğunu, tersi bir durumda ne yapacağını öğren ki olumsuz bir durumda panik yapma bu iş supplement almaya benzemiyor insan korkuyor enjeksiyonundan ilacın vereceği etkilerden negatif şeylerden vesaire ya kendini güvenilir birisine emanet et yada vaktin varsa analiz yeteneğin var ise kendini kendine emanet etmen olacaktır. Mesela muhtemelen o himayala liv52 fake insta satıcıların millete itelediği ilaç almana hiç gerek yoktu 2 ilacı da ashwaganda ile ne işin var testo vuracaksın kendine hadi işin oldu o ilaç çok değerli neyse 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
crosfredy, 3 dakika önce yazdı:

O zaman reis ben 2.5 ml testo 2ml bolde şırıngada karıştırıp 2.25 bi kola 2.25 bir kola yapicam en iyisi 

Enjeksiyon deneyimin zaten yok omuza vurma illa vuracaksan bir dostuna kalçandan yaptırt dünyanın en basit enjeksiyonu kalça bölgesi bilmeyen birisi bile  kolaylıkla bölgeyi gösterdiğin zaman hatasız vurur zaten yağ dokulu bölge iğneyi bastırsa hissetmiyorsun çekse hissetmiyorsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
galicik, Bir saat önce yazdı:

Enjeksiyon deneyimin zaten yok omuza vurma illa vuracaksan bir dostuna kalçandan yaptırt dünyanın en basit enjeksiyonu kalça bölgesi bilmeyen birisi bile  kolaylıkla bölgeyi gösterdiğin zaman hatasız vurur zaten yağ dokulu bölge iğneyi bastırsa hissetmiyorsun çekse hissetmiyorsun.

Doğru diyorsun yaptığımız iş zaten zararlı bunu minimuma indirmem lazım peki ml arttirma konusunda ne düşünüyorsunuz yukarda belirttigim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
crosfredy, Şimdi yazdı:

Doğru diyorsun yaptığımız iş zaten zararlı bunu minimuma indirmem lazım peki ml arttirma konusunda ne düşünüyorsunuz yukarda belirttigim

Dostum içerisinde senin bile ne olduğunu bilmediğin bir ilacın dozajlamasında üzgünüm yardımcı olamam 2 ürün testo da olabilir 2 ürün boşta olabilir başka bir şey de olabilir ne denir bu nokta da bilemedim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
galicik, 1 dakika önce yazdı:

Dostum içerisinde senin bile ne olduğunu bilmediğin bir ilacın dozajlamasında üzgünüm yardımcı olamam 2 ürün testo da olabilir 2 ürün boşta olabilir başka bir şey de olabilir ne denir bu nokta da bilemedim. 

1700 tl para yandı galiba kullanmiyacagim en iyisi sağlık herşeyden önemli 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
crosfredy, 6 dakika önce yazdı:

1700 tl para yandı galiba kullanmiyacagim en iyisi sağlık herşeyden önemli 

Dostum yanan parana üzülme tecrübe olarak bak, belki ilaçların içerisinde cidden testo ve bolde var bir alternatif yaratacak olursak iran testo temin edip bu fake zphc boldeyi de ekleyip küre girebilirsin zaten bolde içerisinde testo varsa aromatize artışından anlarsın kesersin 2. hafta bu da bir tecrübe gerektiriyor tabi herkes anlayamaz da test verirsin en kötü, millet deca girip dicki deca dicke bağlayıp su balonu olup 200e2 ile dolaşıyor ortalıkta 2 gr testo alıyor haberi yok her neyse..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
galicik, 4 dakika önce yazdı:

Dostum yanan parana üzülme tecrübe olarak bak, belki ilaçların içerisinde cidden testo ve bolde var bir alternatif yaratacak olursak iran testo temin edip bu fake zphc boldeyi de ekleyip küre girebilirsin zaten bolde içerisinde testo varsa aromatize artışından anlarsın kesersin 2. hafta bu da bir tecrübe gerektiriyor tabi herkes anlayamaz da test verirsin en kötü, millet deca girip dicki deca dicke bağlayıp su balonu olup 200e2 ile dolaşıyor ortalıkta 2 gr testo alıyor haberi yok her neyse..

Bilgilendirmeniz için çok çok teşekkür ederim minnetarim söylediklerinizi dinleyeceğim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: merakli
      Merhabalar bugün itibariyle 12-16 haftalık kürüme başlamış bulunmaktayım bu dönemde Ghrp6 cjc1295 Dac igf lr3 yanına testo propionate ve oxandrolone ekledim bu dönemde yüzde oluşan sivilceler için de dahil olmak üzere kür içinde ve sonrasında kullanmam gerekenler nelerdir kullanımları nasıl olacaktır bilgi verirseniz çok mutlu olurum. @Diver @crosfredy @rastlantisal
      dipnot:karaciğer ve böbrek koruyucu gibi ürünler özellikle merak ettiğim konular 
    • Yazan: Neoben
      Merhaba arkadaşlar yarın itibari ile spora evde başlıyacağım proteinocean dan creatin aldın 35 kg dambıllar aldım evde başlıyacağım beslenme şeklim vs nasıl olucak hazır sadece şimdiden evde yaptığım için creatin erken mi? Birde pirinç pilavinın yerine arada pirnç unu kullanabilir miyim? Yaş24 kilo 84 boy 175
    • Yazan: testotr
      Merhabalar iyi forumlar,
      Yaklaşık 2 aydır kısa ester bir kür yapmaktaydım. ZPHC marka 
      500mg testosteron propionate 30mg winstrol 20mg clenbuterol Hiçbir gelişim kaydetmeyişimin beraberinde rezeksiyon problemleri, karaciğer değerlerimin yükselmesi de cabası. Belki arkadaşlaralara örnek olur iyice araştırmadan hiçbir işe girmeyin. Başlangıçtan itibaren olan test sonuçlarımı paylaşacağım. Hocalarım ve kardeşlerimden PCT konusunda yardım istiyorum sizce nasıl bir ilerleme sağlamalıyım? 
      Aktif yakın tarih sonuçlarım :

• Yazan: Kado
      Herkese selamlar 24 yaşındayım boy 1.85,
       2 senelik spor geçmişim var 60 kg dan 81 kg kadar çıktım şu an sabit sabah aç karna tuvalet sonrası 75 kiloyum biraz su attım birazda öğünler azaldı, 
      Eylül de testo primo ve tren e / ek olarak growth ve igf-1 başlayacağım ilaçlarım hazır elimde fakat Eylüle kadar only testo başlayıp şimdiden Eylülde de diğer ilaçları eklesem nasıl olur verimi daha çok artırır mıyız? Yoksa gereksiz mi? Eğer iş yaparsa bu şekilde only de dozajlamam nasıl olmalı günlük haftalık vs? teşekürler şimdiden.
      bir de 2 senede hiç kardiyo yapmadım karında çalışmadım bunun zorluğu olur mu sizce geri dönüş açısından yeni başladım bunları yapmaya. fotoğraf sabah aç karna form ve antrenman sonrası

• Yazan: darkestvictory
      Merhabalar daha önce 2-3 kür dönemi geçirdim en son kürümü 3 ay önce sonlandırdım ve pct tedavimi uyguladım güncel olarak kan değerlerim yeni bir kür için hazır.
      Eski Kürüm de 15 Hafta : Haftalık 500 Mg Test. Enantathe haftalık 200 mg deca npp ve dianabol oxandralone kullanmıştım marka Evogen 83 Kgdan 94 Kg Bulkumu bitirdim ama fena bir su tutumu olmuştu kötü beslenmemden de kaynaklı ilaçların testleri de muhteşem çıkmıştı memnun kaldım. Ardından 12 Hafta Evogen TMT (Testo Masteron Tren Ac.) İçeren mix kullandım dozajlar çok düşük kalmasına rağmen memnundum ama temiz beslenme ve süreç temiz ilerlemedi 83 Kg da bitirdim Güncel Kg 80 
      Yeni Planımda eskisi kadar su tutmadan temiz bir bulk dönemi geçirmek istiyorum kafamdaki plan şu şekilde İran Testo denemek istiyorum.

İran Testo Enantathe Haftalık 500 Mg  - 20 Hafta
      Evogen Boldenon Enantathe Haftalık 500 Mg  -- 20 Hafta
      Evogen Tren Enantathe Hafalık 200 Mg - 10 Hafta

Günlük 30 Mg Winsterol -5 Hafta 
      Günlük 30 Mg Anavar - 5 Hafta

Sizden istediğim destek Tren enantatheyi kürün hangi aşamasında başlamalıyım? veya sizin tavsiye ettiğiniz bir clean bulk planlaması var mı Tren enantathe kullanmak istememin sebebi ise daha temiz büyümek vücudum da ki fazla yağları da kürle beraber atmak
      Güncel Kg: 80
      Antrenmansız:
      Boy: 176
      Omuz: 130 Cm
      Göğüs: 112 Cm
      Kol: 40 Cm
      Bel: 93 Cm (Yarı Salınık)

Bu Planlamama yorum veya sizin de tavsiye etiğiniz büyüklerimizin önerilerini de merak ediyorum teşekkür ederim @metinav

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.