Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

seidss

Sustanon 12 hafta pct

Önerilen İletiler

seidss    4

Bütün hocalarım iyi günler dilerim.12 hafta sustanon sonrası(son enjeksiyondan iki hafta sonra) kan tahlillerim aşağıdaki gibidir. Nasıl bir tamoxifen klomen dozajlaması yapılmalı saygılarımla...

Screenshot_2023-03-13-20-54-30-224_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2023-03-13-20-44-55-979_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

qwert    25

Haftada kaç enjeksiyon yapıyordun ve kaç ampül, sadece sustanon mu girdin ereksiyon problemi isteksizlik oldu mu ve sustanonu eczaneden mi aldın

seidss, 38 dakika önce yazdı:

Bütün hocalarım iyi günler dilerim.12 hafta sustanon sonrası(son enjeksiyondan iki hafta sonra) kan tahlillerim aşağıdaki gibidir. Nasıl bir tamoxifen klomen dozajlaması yapılmalı saygılarımla...

Screenshot_2023-03-13-20-54-30-224_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2023-03-13-20-44-55-979_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
seidss    4
qwert, 22 dakika önce yazdı:

Haftada kaç enjeksiyon yapıyordun ve kaç ampül, sadece sustanon mu girdin ereksiyon problemi isteksizlik oldu mu ve sustanonu eczaneden mi aldın

Hocam 12 hafta 250 mg vuruldum sadece sustanon kullandım ve isteksizlik vs yok şuanda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    70

Kanka şu profil resmin pisikolojimi bozdu :)  estradiol yükselmiş olabilir ama testte yok. LH FSH için klomene başlayabilirsin. 5 gün sabah 1 akşam 1 tablet. Sonraki 20 gün günde 1 tablet. 

tarihinde turboakif tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
seidss    4
turboakif, 6 saat önce yazdı:

Kanka şu profil resmin pisikolojimi bozdu :)  estradiol yükselmiş olabilir ama testte yok. LH FSH için klomene başlayabilirsin. 5 gün sabah 1 akşam 1 tablet. Sonraki 20 gün günde 1 tablet. 

Hahajahaah bi ayar çekiyim.Tamamdır teşekkürler 

Testocu, 6 saat önce yazdı:

Libido nasıl peki

Libido hâlâ canavar anlayamadım nedenini

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    70

testosterone decanoate 14 günde yarılıyor.  her 7 de 50 mg extra yukarı çıkmış bu önümüzdeki aylarda kas çalışırken aktif ester patlamalarına sebeb olacak, proviron veya arimidex kullanmak iyi bir önlem olur. İlaç kana karıştıkça terleme ve aromatizasyon artıcaktır. Bu su tutumu ve jinekomasti yapabilir. Nisan 15 inden sonra antreman sırasında normalden fazla terlemeye başlarsan estradiol testi yaptır sadece. Klomeni şimdi kullanmaya başlarsan 12x50 mg 600 total testo aromataz olur. 2 hafta aromatazı bloke edip sonra klomen kullansan daha iyi olur bence. fsh uyarıldıkça aromatazda uyarılıyor. 

tarihinde turboakif tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
seidss    4

Ozaman arimidex ile başlayıp klomene geçmeliyim öyle anladım.Arimidexi kaç hafta kaç mg kullanmam uygun olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.585
seidss, 15 saat önce yazdı:

Kanda hala dışarıdan alınma testosteron var. 10 Gün daha sert antrenman yap. Sonrasında karın bölgesinden 1 tane ovitrelle enjekte et kendine. Enjeksiyondan 6 gün sonra 1 hafta boyunca günde 2 klomen + 2 tamoksifen, 3 hafta boyunca günde 1 klomen + 1 tamoksifen ile toplam 4 hafta olmak üzere PCT yap.

Son hapı içtikten en erken 13 gün sonra LH, FSH, Prolaktin, E2, Total testosteron, free testosteron testleri yaptır sonuçları buraya at. At ki durumunu anlayalım.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
seidss    4
rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

Kanda hala dışarıdan alınma testosteron var. 10 Gün daha sert antrenman yap. Sonrasında karın bölgesinden 1 tane ovitrelle enjekte et kendine. Enjeksiyondan 6 gün sonra 1 hafta boyunca günde 2 klomen + 2 tamoksifen, 3 hafta boyunca günde 1 klomen + 1 tamoksifen ile toplam 4 hafta olmak üzere PCT yap.

Son hapı içtikten en erken 13 gün sonra LH, FSH, Prolaktin, E2, Total testosteron, free testosteron testleri yaptır sonuçları buraya at. At ki durumunu anlayalım.

Anlaşıldı hocam teşekkür ediyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
seidss, 58 dakika önce yazdı:

Anlaşıldı hocam teşekkür ediyorum

Haftada 1 ampul sustanon ile verim alabildin mi bari kardeşim.  Süreç nasıl geçti biraz anlatır mısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
seidss    4
proliqht1, 14.03.2023 - 13:27 yazdı:

Haftada 1 ampul sustanon ile verim alabildin mi bari kardeşim.  Süreç nasıl geçti biraz anlatır mısın.

Haftada 2 ampül düşünüyodum ama reseptörleri kapatmayım birdaha küre girersem öyle yapıyım dedim.Verim konusunda da güç ve antrenmandan aldığım verim kesinlikle arttı. Bu da beslenmeyle çok iyi bi sonuç verdi.Çünkü hocalar vs çok iyi geliştin şöyle böyle diye sürekli tepki veriyor

rastlantisal, 14.03.2023 - 07:04 yazdı:

Hocam ovitrelle vuruldum sadece tamoxifen klomeni kullanmadım  baş ağrısından dolayı ve hissiyat olarak bi değişiklik yok fazla. Hâlâ agresif antrenmanlar yapabiliyorum ama emin olamadım kullanmama gerek varmı son kan testim ovitrelleden 20 gün sonrası bu

Screenshot_2023-04-19-17-06-11-747_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

kürden önce total teston kaç seviyelerinde ve fsh hangi seviyelerdeydi? 

Eğer yakın değerlerdeyse yapmayabilirsin ama bence yine de yap en azından 2-3hafta 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.585
seidss, 19.04.2023 - 17:12 yazdı:

Hocam ovitrelle vuruldum sadece tamoxifen klomeni kullanmadım  baş ağrısından dolayı ve hissiyat olarak bi değişiklik yok fazla. Hâlâ agresif antrenmanlar yapabiliyorum ama emin olamadım kullanmama gerek varmı son kan testim ovitrelleden 20 gün sonrası bu

Sperm üretimin yok ve testosteron hala düşük. Olayın kilit noktası zaten kullanmadığın ilaçlar idi. Şimdi tavsiye ettiğim süreci tekrar yaşaman gerek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
seidss    4
rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

Sperm üretimin yok ve testosteron hala düşük. Olayın kilit noktası zaten kullanmadığın ilaçlar idi. Şimdi tavsiye ettiğim süreci tekrar yaşaman gerek.

Ovitrelle vurmama gerek varmı tekrardan hocam tamoxifen klomen devam edeyimmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.585
seidss, 24 dakika önce yazdı:

Ovitrelle vurmama gerek varmı tekrardan hocam tamoxifen klomen devam edeyimmi

İlk anlattığım gibi ovitrelle dahil tüm süreç yeniden yapılmalı.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
seidss    4
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

İlk anlattığım gibi ovitrelle dahil tüm süreç yeniden yapılmalı.

Anladım hocam teşekkürler yapacağım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.