Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gokhangrsys

Soğan suyu ve havuç suyu

Önerilen İletiler

gokhangrsys    37

Merhaba arkadaşlar internetten biraz araştırma yaptım soğan ve havuç suyu testesteron hormononu arttırdığı söyleniyor bir hocamız da instagram da 2 hafta havuç suyu veya soğan suyu için dedi 200 ml artış göreceksiniz dedi sizce bu hayal mi yoksa gerçek mi 

NOT Bunu 2 hafta boyunca deneyeceğim sizinle paylaşırım etkilerini :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Preworkout    104
gokhangrsys, 2 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar internetten biraz araştırma yaptım soğan ve havuç suyu testesteron hormononu arttırdığı söyleniyor bir hocamız da instagram da 2 hafta havuç suyu veya soğan suyu için dedi 200 ml artış göreceksiniz dedi sizce bu hayal mi yoksa gerçek mi 

NOT Bunu 2 hafta boyunca deneyeceğim sizinle paylaşırım etkilerini :D

200mg artış demek istedin sanırım.Hocam keşke hayal olsa,hayalden bile öte zırvalık.Vücut zaten haftada 45mg falan üretiyor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37
gönderildi (düzenlendi)
Preworkout, 4 dakika önce yazdı:

200mg artış demek istedin sanırım.Hocam keşke hayal olsa,hayalden bile öte zırvalık.Vücut zaten haftada 45mg falan üretiyor :)

mg değil günlük 200 ml havuç suyu veya soğan suyu için demek istedim de yanlış telafuz ettim :P

tarihinde gokhangrsys tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
gokhangrsys, 5 dakika önce yazdı:

mg değil günlük 200 ml havuç suyu veya soğan suyu için demek istedim de yanlış telafuz ettim :P

Doğal yollar ile artıştan çok verim beklememek lazım bir miktar arttırmaya yardımcı olabilir mi? belki olabilir bilemiyorum ilk defa havuç ve soğan suyu duydum. :ph34r:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37
Preworkout, Şimdi yazdı:

Doğal yollar ile artıştan çok verim beklememek lazım bir miktar arttırmaya yardımcı olabilir mi? belki olabilir bilemiyorum ilk defa havuç ve soğan suyu duydum. :ph34r:

bilmiyorum biraz araştırdım yapılan araştırmalar var fakat hayvanlar üzerinde yapılan araştırmalarda olumlu sonuçlar alınmış bu hocam da tavsiye etmiş deneyeceğim bende biliyorum testo hormonu vurmak gibi olmaz ama belki bi nebzede olsa arttırır

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.540

Soğanın lh ve fsh üzerinde etki ederek testosteronu arttırdığı biliniyordu zaten. Havuç da aynı etkiyi sağlıyordur olabilir. Zamanında hepimiz her öğünde soğan yedik kürde iken testisleri koruma amaçlı :)

Devamlılık önemli burada, haftalık/aylık olarak artışlar görülebilir ama bırakınca tekrar eski değerlere dönecektir kuvvetle muhtemel.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    999
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Soğanın lh ve fsh üzerinde etki ederek testosteronu arttırdığı biliniyordu zaten. Havuç da aynı etkiyi sağlıyordur olabilir. Zamanında hepimiz her öğünde soğan yedik kürde iken testisleri koruma amaçlı :)

Devamlılık önemli burada, haftalık/aylık olarak artışlar görülebilir ama bırakınca tekrar eski değerlere dönecektir kuvvetle muhtemel.

Ben son 6-7 aydır her akşam idman sonrası öğünüme 1 büyük soğan ekliyorum. Gündüz iş vs derken kokudan dolayı yiyemiyorum. Ama böyle aşırı etkisini görmedim diyebilirim. Bence naturel bireylerde daha çok fayda sağlıyor olabilir. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: mrbrkyshn
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Steroidler hakkında bilgi almak amacıyla internette gezinirken bu siteye rast geldim ve siteyi biraz kurcaladıktan sonra burak hoca ile iletişime geçtim. Kendisine yağ yakmak ve sonrasında kas kazanımını arttırmak amacıyla steroid kullanmak istediğimi belirttim. Bir kaç test yaptıktan sonra burak hocam ile görüştüm tahlillerimin pek iyi görünmediğini forumda konu açıp fikir almam gerektiğini belirtti.
      Birazdan üroloji doktoruna da tahlillerimi göstereceğim. Üroloji doktorundan da tahlil isterken “iğne mi vurdun yoksa iğne mi vurucaksın, neden tahlil istiyorsun” diye güleç bir şekilde soru yöneltti. Ben de hayır sadece spor yaptığımdan dolayı rutin bir kontrol yaptırmak istediğimi belirttim ama galiba tahlillerimi gösterirken steroid kullanmak istediğimi doktora belirteceğim. Forumdaki bilgili ve uzun yıllar tecrübesi olan arkadaşlara sormak istiyorum, sizce tahlillerim nasıl ve nasıl bir yağ yakım kürüne girmeliyim. @Askabar @metinav @rastlantisal

• Yazan: metepek
      Herkese merhaba arkadaşlar,
      İlk kürümde haftalık :
      500mg testesteron 2. Kür olarak:
      testesteron cypionate masteron Kullanmaya karar verdim.
      Kafama takılan sorular:
      6 günde bir 2 ml cypionate almak mı mantıklı? Yoksa 3 günde bir 1 ml olacak şekilde bölmek mi? Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Dagcıkomando
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Üniversitede okuyan,akademide olan veya mesleği gereği sayısal hesaplamalar ile uğraşan üyelere sorum,kür sırasında zihniniz ne durumda oluyor? Yüksek testosteron işinize odaklanmada yarar mı zarar mı ? @metinav @Askabar
      Tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim.
    • Yazan: huseyinatas7
      liv52 omega 3 milk thistle 
      3 aylık testo tren kürü kullanımı nasıl olmalı ilk kürüm lütfen ilk kürde tren olur mu demeyin kafaya koydum aldım ürünleri 
      bu vitaminleri nasıl kullanacagım
    • Yazan: toronto21
      Merhaba kısa bir süre içerisinde küre girmeyi planlıyorum.
      Kürden önce kan testleri için randevu tarihini beklemekteyim kür detaylarım şu şekilde:
      TESTO BOLDE DİANABOL Almam gereken  vitamin ve koruyucular neler olmalı şimdiden teşekkür ederim 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.