Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

baltalı hano

Trenbolone acetat - proviron kür içi kullanımı

Önerilen İletiler

Herkese merhaba bugün Tren Ace, Prop Winstrol Oxandrolone kürünün 3. vurumunu yaptım. Dozlar:

Pazartesi: 150 Testo Prop - 50 Tren Ace 30mg - Oxandrolone - 30mg Winstrol

Çarşamba: 150 Testo Prop - 100 Tren Ace 30mg Oxandrolone - 30mg Winstrol

Cumartesi: 150 Testo Prop -100 Tren Ace - 30mg Oxandrolone - 30mg Winstrol 

Önceki Kürümde Haftalık 500 Enanthate 500 Bolde girmiştim Günde 2 Proviron alıyordum Libido ve Özgüven çok yüksekti bu kürde Proviron almıyorum libido olarak çok aklıma gelmiyor, özgüvende normal sizce Proviron eklemeli miyim? Ya da ne eklememi önerirsiniz? Kür içinde 200gram pirinç 650 gram tavuk 1 ölçek whey arginin glutamine olarak ilerletiyorum sizce yağ yakarken bi miktar kas eklemek için bunu nasıl düzenleyebilirim?

tarihinde baltalı hano tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

exsaquiz    1
baltalı hano, 1.03.2023 - 14:36 yazdı:

Herkese merhaba bugün Tren Ace, Prop Winstrol Oxandrolone kürünün 3. vurumunu yaptım. Dozlar:

Önceki Kürümde Haftalık 500 Enanthate 500 Bolde girmiştim Günde 2 Proviron alıyordum Libido ve Özgüven çok yüksekti bu kürde Proviron almıyorum libido olarak çok aklıma gelmiyor, özgüvende normal sizce Proviron eklemeli miyim? Ya da ne eklememi önerirsiniz? Kür içinde 200gram pirinç 650 gram tavuk 1 ölçek whey arginin glutamine olarak ilerletiyorum sizce yağ yakarken bi miktar kas eklemek için bunu nasıl düzenleyebilirim?

Kullanabilirsin, kürden beklentin nedir beslenmen ona göre düzenlenmeli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
exsaquiz, Bir saat önce yazdı:

Kullanabilirsin, kürden beklentin nedir beslenmen ona göre düzenlenmeli

Kürden öncelikli beklentim yağ oranımı düşürmek ve karın kaslarını belirgin hale getirmek şu an kalori açığı veriyorum baya ama daha o keskin görüntüye ulaşamadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dropadam    0

Bi ara eczanelerden proviron bulunamıyordu, şuan durum nedir bilen var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
baltalı hano, 1.03.2023 - 14:36 yazdı:

Libido olayı insan ilk kürde ilaçla yeni tanıştığı için heralde ergenliğe geri dönüyor doyumsuz oluyor 2 ci 3cü kürlerde normalleşmeye başlıyor en azından bende böyle oldu proviron un etkisi olduğunu sanmıyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dropadam, 2 saat önce yazdı:

Bi ara eczanelerden proviron bulunamıyordu, şuan durum nedir bilen var mı?

Ben girdiğim 2 eczaneden birinde buluyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dante48    11

Formunu bilmeyerek söylüyorum, provironu östrojen baskılamak için almak istiyorsan, winstrol'u çıkarıp masteron ekleyebilirsin. Hem en sağlam dht, yani provirona ihtiyacın kalmaz. Hem definasyon için en iyi 2 steroidden biri herhalde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dante48, 11 saat önce yazdı:

Formunu bilmeyerek söylüyorum, provironu östrojen baskılamak için almak istiyorsan, winstrol'u çıkarıp masteron ekleyebilirsin. Hem en sağlam dht, yani provirona ihtiyacın kalmaz. Hem definasyon için en iyi 2 steroidden biri herhalde.

Hocam ben de masteronu düşünüyorum son zamanlarda fakat vücuduma çok fazla ilaç enjektesinden yan etkisi nasıl olur diye tereddütte kalıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
baltalı hano, Bir saat önce yazdı:

Hocam ben de masteronu düşünüyorum son zamanlarda fakat vücuduma çok fazla ilaç enjektesinden yan etkisi nasıl olur diye tereddütte kalıyorum.

Proviron yüksek dozda alınca çok iyi etki yaptığını söyleyenler var. 150-200 mg bandında. İstersen dene

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dante48    11

Winstrol'ü hap kullanıyorsan zaten tavsiye etmem ama enjeksiyonu da su bazlı çok can yakıyor. Bence en temizi test yaptır ona göre dht ya da prov. ekleyebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Darkdefender, 16.03.2023 - 21:49 yazdı:

Libido olayı insan ilk kürde ilaçla yeni tanıştığı için heralde ergenliğe geri dönüyor doyumsuz oluyor 2 ci 3cü kürlerde normalleşmeye başlıyor en azından bende böyle oldu proviron un etkisi olduğunu sanmıyorum 

Umarım olur ben libido konusunda otocontrolü yüksek bir insandım ilaç cidden insanlıktan çıkartıyor adamı libido konusunda, doyumsuz oluyorsun tek partner yetmiyor işin kötü tarafı o aktif 2-3 partner olması lazım berbat bir durum.. Bide aromatize olan bir vücut tipimde yok naturalken e2 dip prolaktin dip bir insanım ne eklesem libido yaratıyor nor19 bile yükselen prolaktinle libidomu arttırmayı başardı.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klorsex    1
baltalı hano, 01.03.2023 - 14:36 yazdı:

Marka neydi hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klorsex, 40 dakika önce yazdı:

Marka neydi hocam

bi kutu zphc medicine ile gittim 1 kutu pharmagroup ile gittim 1 kutu da basil ile gideceğim 3 farklı marka var yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klorsex    1
baltalı hano, 43 dakika önce yazdı:

bi kutu zphc medicine ile gittim 1 kutu pharmagroup ile gittim 1 kutu da basil ile gideceğim 3 farklı marka var yani

hocam ben şuan bodytech geçtim fiyatları çok tuzlu.. Zphc tedarikçinin adını kodlar mısınız

tarihinde klorsex tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klorsex, 1 dakika önce yazdı:

hocam ben şuan bodytech geçtim fiyatları çok tuzlu.. Zphc tedarikçinin adını kodlar mısınız

zphc medicine kulanmayın hocam kulanacaksanız orjinal zphc alın bodytech arasında çok fiyat farkı yok orjinal zphc nin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BenchSevdalısı55, 14 dakika önce yazdı:

zphc medicine kulanmayın hocam kulanacaksanız orjinal zphc alın bodytech arasında çok fiyat farkı yok orjinal zphc nin

Hocam haklısınız daha önce bilmeden aldığım için kullandım zaten zphc medicine bi daha girmem basili de kullandım vurur vurmaz asabiyet enerji her şey daha farklı olduğunu hissettiriyor.

klorsex, 17 dakika önce yazdı:

Hocam forum kuralı olarak yasaklandı artık ama önermem zaten zphc medicine iyi değil alacaksan basil daha iyi etki veriyor. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
galicik, 17.03.2023 - 23:01 yazdı:

Umarım olur ben libido konusunda otocontrolü yüksek bir insandım ilaç cidden insanlıktan çıkartıyor adamı libido konusunda, doyumsuz oluyorsun tek partner yetmiyor işin kötü tarafı o aktif 2-3 partner olması lazım berbat bir durum.. Bide aromatize olan bir vücut tipimde yok naturalken e2 dip prolaktin dip bir insanım ne eklesem libido yaratıyor nor19 bile yükselen prolaktinle libidomu arttırmayı başardı.

Maalesef aynı sorunu yaşıyorum tek partner yetmiyor. Hayatımda hic bu kadar garip hissetmemiştim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Türkaygırı99
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Bir sorum olacak başlıktan da anlaşılacağı gibi '' PROVIRON LH SEVİYESİNİ BASKILAR MI? ''
      Teşekkürler
    • Yazan: Zyzzz
      Merhaba arkadaşlar 😀
      Yüksek doz testesteron kullanımında bağlanması için masteron veya proviron kullanırız peki bunun dozu nasıl olmalı ?
      Örnek ; 1000 mg testesteron'a şu kadar proviron gibi...
    • Yazan: barang
      Arkadaşlar selam, geçen 3 kutu proviron aldım bi tanıdıktan fakat sahte gibi (provironun sahtesi olur mu demeyin).
      Hepsinin parti no. vb aynı, prospektüsü aşırı silik… ne dersiniz?

• Yazan: Berat Ç
      Öncelikle herkese merhabalar. Bir haftadır haftada iki ampul sustanon kullanıyorum fakat göğüs hassasiyeti başladı ve sıkınca sıvı geldiğini gördüm. Daha önce trenbolone dianabol boldenone gibi Kürlerim olmuştu kısa süre hepsi ama ve ara verdiğimde oldu öyle uzun süreler kullanmadım fakat hiç birinde bunu yaşamamıştım. Bunu görünce proviron kullanmaya başladım hemen iki gündür falan kullanıyorum hassasiyet azaldı diyebilirim.
      Jinokomasti mi oluyorum yoksa durdu mu? Proviron kullanmaya devam etsem bu riski kaldırır mıyım? Şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: kaoshell
      Selamlar herkese mk677 anavar proviron kürü ile kas kütlesi ekleyip yağ yakabilir miyim. Beslenmede günlük kalori ihtiyacim kadar mı almalıyım yoksa artırmalı miyim.Çok fazla bilgim olmadığı için yardımlarınızi bekliyorum şimdiden teşekkürler herkese

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.