Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Aviator

Jinekomasti şüphesi (olmasa bile rahatsız edeci bir durum var)

Önerilen İletiler

Aviator    3

değerli hocalarım, arkadaşlarım merhaba, uzun yıllardır spor yapıyorum toplam 3 kür girdim, her kür sonrası pct yaptım, en son kür’e 2017 yılında girdim ve sonrasında hiç bir anabolik kullanmadım. Bu 3 kürüm de testo e , boldenon, danabol, testo p, bunlar harici anabolik kullanmadım.

Pct için hocalarım yazmıştı kullandım fakat üstünden zaman geçtiği için çok hatırlamıyorum. Yıllar geçmesine rağmen son zamanlarda Jinekomasti süphesi duyuyorum. Fakat her hangi bir jinekomasti belirtisi olan sertlik veya sert bir doku, tshirt veya bir şey meme ucuna değerken acı veya ağrı gibi bir problemim yok fakat görüntü değişken. Yazın sıcak havalarda gögüs uçlarım jinekomasti görüntüsü gibi oluyor.

Soğuk havada veya spor yaparken meme uçlarım normal. Genellikle cinsel ilişki sonrası ve sıcak havalarda jinekomasti görüntüsü oluşuyor gibi. Bazı fotoğraflar çekildim ve sizlerin de bilgisini ve yorumunu almak isterim, bir çözümü varsa onu uygulamak istiyorum. En son çare ameliyat olacağım fakat yalancı jinekomasti de olabilir fakat bu durum ve görüntü beni rahatsız ediyor. Çözüm ve görüşlerinizi bekliyorum, saygılar.

(Bazı fotolarda normal bir görüntü varken, sıcak alanda yazın özellikle güneşlenirken veya ev ortamında terlediğimde gögüs uçlarım yumuşuyor fotolarda mevcut )

6EAE0EF0-5FCD-43DE-99D8-83A666E59DAD.jpeg FAFE0E41-DB15-4362-9DAE-2D1CA47C8386.jpeg 7BCC3EC2-4FB3-475C-99B8-0000DE1D93DB.jpeg 23D94868-837E-4287-9384-187086969155.jpeg 60C843D9-60D6-45BC-A6F1-861449795753.jpeg 559F8635-442E-4CE0-9F7B-9302F91A05A4.jpeg 54EB8601-3986-4205-A19F-1ABE89AE7484.jpeg 1874E7EF-4A54-407F-A2CC-1A9639ADEE43.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tr3n    293

Benim daha kötü 4-5 kür geçirdim sende gyno yok gibi görünüyor meme ucun normal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Aviator, 3 saat önce yazdı:

değerli hocalarım, arkadaşlarım merhaba, uzun yıllardır spor yapıyorum toplam 3 kür girdim, her kür sonrası pct yaptım, en son kür’e 2017 yılında girdim ve sonrasında hiç bir anabolik kullanmadım. Bu 3 kürüm de testo e , boldenon, danabol, testo p, bunlar harici anabolik kullanmadım.

Pct için hocalarım yazmıştı kullandım fakat üstünden zaman geçtiği için çok hatırlamıyorum. Yıllar geçmesine rağmen son zamanlarda Jinekomasti süphesi duyuyorum. Fakat her hangi bir jinekomasti belirtisi olan sertlik veya sert bir doku, tshirt veya bir şey meme ucuna değerken acı veya ağrı gibi bir problemim yok fakat görüntü değişken. Yazın sıcak havalarda gögüs uçlarım jinekomasti görüntüsü gibi oluyor.

Soğuk havada veya spor yaparken meme uçlarım normal. Genellikle cinsel ilişki sonrası ve sıcak havalarda jinekomasti görüntüsü oluşuyor gibi. Bazı fotoğraflar çekildim ve sizlerin de bilgisini ve yorumunu almak isterim, bir çözümü varsa onu uygulamak istiyorum. En son çare ameliyat olacağım fakat yalancı jinekomasti de olabilir fakat bu durum ve görüntü beni rahatsız ediyor. Çözüm ve görüşlerinizi bekliyorum, saygılar.

(Bazı fotolarda normal bir görüntü varken, sıcak alanda yazın özellikle güneşlenirken veya ev ortamında terlediğimde gögüs uçlarım yumuşuyor fotolarda mevcut )

6EAE0EF0-5FCD-43DE-99D8-83A666E59DAD.jpeg FAFE0E41-DB15-4362-9DAE-2D1CA47C8386.jpeg 7BCC3EC2-4FB3-475C-99B8-0000DE1D93DB.jpeg 23D94868-837E-4287-9384-187086969155.jpeg 60C843D9-60D6-45BC-A6F1-861449795753.jpeg 559F8635-442E-4CE0-9F7B-9302F91A05A4.jpeg 54EB8601-3986-4205-A19F-1ABE89AE7484.jpeg 1874E7EF-4A54-407F-A2CC-1A9639ADEE43.jpeg

Kardeşim jinekomasti senin uzağından bile geçmemiş,, meme uçlarında foto dan gördüğüm kadarı ile yağ dokusu bile göremedim 

İlişki sonrası yükselen prolaktin hormonu belki meme uçlarında hassasiyet yapıyor olabilir 

Evde kendi başına ezbere bir tedavi için tamoksifen kullanabilirsin,, sana tavsiyem bedavaya ilaç alma

içini rahatlamak için dahiliye bölümüne randevu al kan tahlili yapılıyor ve doktor uygun görürse röntgen çekiyordu sanırım 

tarihinde mcanmeco tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181

Sol göğsünde var gibi fotodan cok net değil ama muhtemelen var biraz benim tahminim sadece yağ alarak bile düzelebilir cunku gogus uçlarında sorun yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    72

Bu tip 2 jinoya benziyor. Bu durumda meme dokusu ile yağ dokusu iç içedir. Görüntü tip 1 de olduğu gibi ileri doğru değil, daha çok yayılmış halde görünür. Aynı sorun bende de var. Meme ucları bazen jinekomasti gibi boynunu bükmüş zavallilar gibi görünüyo, bazen de sert bir yapıdalar.

Bu durum da genelde 2 seçenek var:

1. Liposakşın
  2. Ameliyat

Liposakşın ile gögüs bölgesindeki yağları temizliyorlar. Bu tedavi sonucun da meme dokusu tekrar oluşabilir. Riskli.

Ameliyat: Kesin çözüm. 

Senin sorunların bu yazanlar olmayabilir. Antreman programın da değişiklikler yaparak sorunu çözeceğine inanıyorum.

Dumbel incline Press 4x15

Dumbel incline Fyl 4x15

Şınav 4x25

Dibs 3x12

Cable crossover 4x15

Bu antremanı bi dene. 

jinekomastik tips turbohakif.jpg

tarihinde turboakif tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    62
turboakif, Bir saat önce yazdı:

Bu tip 2 jinoya benziyor. Bu durumda meme dokusu ile yağ dokusu iç içedir. Görüntü tip 1 de olduğu gibi ileri doğru değil, daha çok yayılmış halde görünür. Aynı sorun bende de var. Meme ucları bazen jinekomasti gibi boynunu bükmüş zavallilar gibi görünüyo, bazen de sert bir yapıdalar.

1. Liposakşın
  2. Ameliyat

Liposakşın ile gögüs bölgesindeki yağları temizliyorlar. Bu tedavi sonucun da meme dokusu tekrar oluşabilir. Riskli.

Senin sorunların bu yazanlar olmayabilir. Antreman programın da değişiklikler yaparak sorunu çözeceğine inanıyorum.

Dumbel incline Fyl 4x15

Şınav 4x25

Dibs 3x12

Cable crossover 4x15

Bu antremanı bi dene. 

jinekomastik tips turbohakif.jpg

Aynen katılıyorum hocam.Genetik olarak göğüslerinizin alt bölümü üste göre daha dolu gözüküyor önerim alt göğüs hareketlerini bırakıp tamamen incline press ve fly olarak devam etmeniz yönünde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.511
Probis, 2 saat önce yazdı:

Sol göğsünde var gibi fotodan cok net değil ama muhtemelen var biraz benim tahminim sadece yağ alarak bile düzelebilir cunku gogus uçlarında sorun yok

Aynen banada fotoğraftakine göre solda göğüs ucunda belli olmayan bir doku var gibi fakat belki bu göğsün kendi eşitsizliğinden dolayı olabilir. En doğrusu USG çektirmek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aviator    3
mcanmeco, 6 saat önce yazdı:

Kardeşim jinekomasti senin uzağından bile geçmemiş,, meme uçlarında foto dan gördüğüm kadarı ile yağ dokusu bile göremedim 

İlişki sonrası yükselen prolaktin hormonu belki meme uçlarında hassasiyet yapıyor olabilir 

Evde kendi başına ezbere bir tedavi için tamoksifen kullanabilirsin,, sana tavsiyem bedavaya ilaç alma

içini rahatlamak için dahiliye bölümüne randevu al kan tahlili yapılıyor ve doktor uygun görürse röntgen çekiyordu sanırım 

Tamoksifen kullanip ezbere bir tedavi uygulayayim belli bir sure baktim gecmiyor, dediginiz gibi randevu alip kan tahlili veya röntgen çektireyim, tamoksifen ne kadar süre kullanmaliyim? 1-2 hafta mi mesela? ve günlük ne kadar almam gerekir ona gore uygulayayim 

turboakif, 3 saat önce yazdı:

1. Liposakşın
  2. Ameliyat

Dumbel incline Fyl 4x15

Şınav 4x25

Dibs 3x12

Cable crossover 4x15

Bu antremanı bi dene. 

Hocam tesekkur ederim cevap icin, bu programi uygulayacagim, ekstra olarak tamoksifen kullanicam, en azindan 1-2 hafta , çözum ve ilerleme olmazsa diger secenekleri uygulamak zorunda kalicam artik, saygilar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    72
Aviator, 3 saat önce yazdı:

Tamoksifen kullanip ezbere bir tedavi uygulayayim belli bir sure baktim gecmiyor, dediginiz gibi randevu alip kan tahlili veya röntgen çektireyim, tamoksifen ne kadar süre kullanmaliyim? 1-2 hafta mi mesela? ve günlük ne kadar almam gerekir ona gore uygulayayim 

Hocam tesekkur ederim cevap icin, bu programi uygulayacagim, ekstra olarak tamoksifen kullanicam, en azindan 1-2 hafta , çözum ve ilerleme olmazsa diger secenekleri uygulamak zorunda kalicam artik, saygilar

Tamoxifen 20 mg 4 günde 1 tablet olmak üzere 4 hafta boyunca kullanılabilir.  Antremanda ağırlıkları çok yüksek tutmana gerek yok, Hafif ağırlıklarla hareket kabiliyetini maksimum seviyede hissedin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.