Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

FERİŞTAH SEYİS

Quadriceps için en uygun iğne.

Önerilen İletiler

Greblan, 11 saat önce yazdı:

Ben normalde yeşil ucun 3/5ini sokuyordum pazartesi siyah denedim çok daha kolay ve acısız oldu. Siyah uçluyu herkese öneriyorum.

hepsini soktun mu bacağa? siyah bile gözüme büyük geldi kemiğe gelecek gibi hissediyorum oysa ki bacaklarım da gayet kalın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Greblan    98
FERİŞTAH SEYİS, 1 saat önce yazdı:

hepsini soktun mu bacağa? siyah bile gözüme büyük geldi kemiğe gelecek gibi hissediyorum oysa ki bacaklarım da gayet kalın.

Evet hepsini sokuyorum. İlk kürümdeyim ben ilk 3 hafta totalde 6 enjeksiyonda yeşil ucu full sokuyordum hatta kemiğe fln denl gelmedi hiç. Sadece ilk 3 enjeksiyonda kastım biraz o yüzden hem ağrı hem biraz ödem tutmuştu şu anda bu sorunlarda yok ama siyah uç kullanıyorsan biraz daha yavaş bastırmak lazım yoksa dışarıya çıkıyor bir miktarı enjektörü çıkardığım gibi. Bacağındaki yağ miktarı fazla ve derin kalınsa yeşil kullanman daha iyi olabilir.

• Vayyyy!! 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1, 22.02.2023 - 23:47 yazdı:

Acı olayı normal hocam bunlara alışmak gerekiyor. Ağrı yaşamak istemiyorsan 0.5 ml e vitamini çek enjektöre sonra vur baya etkili

e vitamini fazlasından bir şey olur mu? Her enjeksiyon bu işlemi yapacağımı düşünürsek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
vitalikRS    10
FERİŞTAH SEYİS, Şimdi yazdı:

e vitamini fazlasından bir şey olur mu? Her enjeksiyon bu işlemi yapacağımı düşünürsek

Baş ağrısı, bulantı, baş dönmesi vs yapabilir ben her enjeksiyonda 1ml çekip yapıyordum + olarak multivitamin vs. kullandığım için baya yükselmişti genelde bulantı ve kısa süreli baş dönmesi yaşıyordum. 0.5ml'e çekince düzeldi haftada 2-3 enjeksiyon yapıyorsan 0.5'den zarar gelmez ama üstü yanetki yapabilir

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
vitalikRS, Şimdi yazdı:

Baş ağrısı, bulantı, baş dönmesi vs yapabilir ben her enjeksiyonda 1ml çekip yapıyordum + olarak multivitamin vs. kullandığım için baya yükselmişti genelde bulantı ve kısa süreli baş dönmesi yaşıyordum. 0.5ml'e çekince düzeldi haftada 2-3 enjeksiyon yapıyorsan 0.5'den zarar gelmez ama üstü yanetki yapabilir

2 ml'lik ampüller halinde satılıyor sanırım. Kalanını ne yapıyorsun 0.5 ml şeklinde 4 şırıngada mı saklıyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
vitalikRS    10
FERİŞTAH SEYİS, Şimdi yazdı:

2 ml'lik ampüller halinde satılıyor sanırım. Kalanını ne yapıyorsun 0.5 ml şeklinde 4 şırıngada mı saklıyorsun?

Eczacı tavsiyesi üzerine kalanları evdeki şampuanlara ve duş jellerine dağıtıyorum:D tabii sürekli yapılmaz şampuan başı 5ml falan ekleyip karıştırıyorum ondan sonra atıyorum ama dediğin gibi yapıp 1 enjektöre çekip o şekilde de muhafaza edebilirsin. Yalnız kahverengi uç ile enjekte yapacaksan e vitamini aşırı zor geçiyo önceden ısıtman lazım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
vitalikRS, 1 dakika önce yazdı:

Eczacı tavsiyesi üzerine kalanları evdeki şampuanlara ve duş jellerine dağıtıyorum:D tabii sürekli yapılmaz şampuan başı 5ml falan ekleyip karıştırıyorum ondan sonra atıyorum ama dediğin gibi yapıp 1 enjektöre çekip o şekilde de muhafaza edebilirsin. Yalnız kahverengi uç ile enjekte yapacaksan e vitamini aşırı zor geçiyo önceden ısıtman lazım 

haha teşekkür ederim ben siyah yapacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    70
FERİŞTAH SEYİS, 37 dakika önce yazdı:

haha teşekkür ederim ben siyah yapacağım.

Dostum hepsini sokmaktan endişe edersen eğer iğne ucundaki koruyucu plastiği keserek boyu kendine göre ayarlayabilirsin. Yeşil uçlu iğnede ben öyle kullanmıştım 2.5 cm kadar uç bırakıyorsun aşağı yukarı tam ortadan kessen plastiği sıcak bir falçata ile işini görür 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif, Şimdi yazdı:

Dostum hepsini sokmaktan endişe edersen eğer iğne ucundaki koruyucu plastiği keserek boyu kendine göre ayarlayabilirsin. Yeşil uçlu iğnede ben öyle kullanmıştım 2.5 cm kadar uç bırakıyorsun aşağı yukarı tam ortadan kessen plastiği sıcak bir falçata ile işini görür 

Onun da videosunu görmüştüm de piyasada daha küçük iğneler varken uğraşmanın çok gerekli olduğunu düşünmüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    70
FERİŞTAH SEYİS, 8 dakika önce yazdı:

Onun da videosunu görmüştüm de piyasada daha küçük iğneler varken uğraşmanın çok gerekli olduğunu düşünmüyorum.

Yeşil uçlu daha geniş sustanonu vurmak isteyenlere eczacılar yeşil olanı tavsiye ediyor. Ama kullanıcı korkuyor boyuttan acaba sinire denk gelirmi, acaba kemiğe kadar uzarmı vs vs korkuları olabiliyor. Kısa olunca kalınlık korkusu göz ardı edilebilir. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif, 4 saat önce yazdı:

Yeşil uçlu daha geniş sustanonu vurmak isteyenlere eczacılar yeşil olanı tavsiye ediyor. Ama kullanıcı korkuyor boyuttan acaba sinire denk gelirmi, acaba kemiğe kadar uzarmı vs vs korkuları olabiliyor. Kısa olunca kalınlık korkusu göz ardı edilebilir. 

Az önce siyah uçla vurdum ve çok rahat oldu. Çekindiğim nokta ise kan kontrolü için şırıngayı çekiyorum ama çektiğimden de emin olamıyorum bişey gelmediği için. Damarda olsam kan hızlı bi şekilde en ufak asılmamda gelir herhalde değil mi?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    70
FERİŞTAH SEYİS, 49 dakika önce yazdı:

Az önce siyah uçla vurdum ve çok rahat oldu. Çekindiğim nokta ise kan kontrolü için şırıngayı çekiyorum ama çektiğimden de emin olamıyorum bişey gelmediği için. Damarda olsam kan hızlı bi şekilde en ufak asılmamda gelir herhalde değil mi?

Balon gelene kadar çekmen lazım iğneyi, korkmana gerek yok. kolonyağından burnuna çek 1 kaç firt, bende de var aynı dert korka korka yapıyorum. Ancak Rahat ve profesiyonel çalışmak gerek ürkütme kendini boşuna :)  çak geç 

tarihinde turboakif tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif, 49 dakika önce yazdı:

Balon gelene kadar çekmen lazım iğneyi, korkmana gerek yok. kolonyağından burnuna çek 1 kaç firt, bende de var aynı dert korka korka yapıyorum. Ancak Rahat ve profesiyonel çalışmak gerek ürkütme kendini boşuna :)  çak geç 

Hocam baya çektim ama bişey gelmedi... artık iğne içerde oynuyordu daha fazla kuvvet uygulayamadım :D damara gelmiş olsa şimdiye ortaya çıkardı herhalde haha

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.