Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

FERİŞTAH SEYİS

Testesteron miktarı

Önerilen İletiler

Arkadaşlar/abilerim merhaba ben foruma birkaç gün önce kaydoldum. Burada okuduğum tecrübeler ve bilgi kapasitesi beni çok şaşırttı. Türkiye'de böyle bi platformumuzun olduğunu bu kadar geç farketmek biraz üzdü :D 

Bahsetmek istediğim konu şu, ben clenden başka ilaç kullanmamış 112 kilo 192 boyunda %17 yağ oranında 22 yaşında bir kardeşinizim. 5. yılımı doldurdum bu sporda ve natürel sınırıma geldiğimden artık eminim her şeyi ince ayrıntısına kadar dikkat ederek yaptım ve birkaç aydır artık ilerlemiyor vücut. Ben de bu noktada küre girmeye karar verdim ve siparişimi de verdim (optimum pharma). Herkes gibi ben de bu sporu ömürlük yapmak istediğim için gazı çok yavaştan vererek ilacın iliğini sömürene kadar %100'ümü vererek tüm verimi alıp düşük dozlu gitmeyi düşünüyorum. İlk kürümü only testo tadında sadece yanına tablet oxandrolon da alarak yapmayı düşünüyorum. Fakat enjeksiyonu nereye yapmam gerektiğini (tercihim bacak çünkü ne omzuma ne kalçama uzanabiliyorum iri olduğumdan dolayı), kaç mg ile başlamam gerektiğini (70-80 kg olsam 250mg düşünürdüm ama bu kiloya yeter mi emin değilim), kaç kere ve ne zamanları test olmam gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz ? Her konuda yoruma ve tavsiyeye açık olacağım.

Kan testimi verdim fakat spora off vermeden verdiğim için tüm değerler referans aralığında olmasına rağmen yanıltıcı olabilir mi sizce bir sıkıntı olur mu? (ALT çok azcık yüksek onu da off vermemeye veya clene bağlıyorum.) 

Kullanacağım supplamentler ve pct konusunda sizlerin yazdıklarını okuyarak biraz bişeyler kaptım. 

tarihinde FERİŞTAH SEYİS tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FERİŞTAH SEYİS, 1 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar/abilerim merhaba ben foruma birkaç gün önce kaydoldum ve burada okuduğum şeyler beni çok şaşırttı. Türkiye'de böyle bi platformumuzun olduğunu bu kadar geç farketmek biraz üzdü :D 

Bahsetmek istediğim konu şu, ben clenden başka ilaç kullanmamış 112 kilo 192 boyunda %17 yağ oranında 22 yaşında bir kardeşinizim. 5. yılımı doldurdum bu sporda ve natürel sınırıma geldiğimden artık eminim her şeyi ince ayrıntısına kadar dikkat ederek yaptım ve birkaç aydır artık ilerlemiyor vücut. Ben de bu noktada küre girmeye karar verdim ve siparişimi de verdim (optimum pharma). Herkes gibi ben de bu sporu ömürlük yapmak istediğim için gazı çok yavaştan vererek ilacın iliğini sömürene kadar %100'ümü vererek tüm verimi alıp düşük dozlu gitmeyi düşünüyorum. İlk kürümü only testo tadında sadece yanına tablet oxandrolon da alarak yapmayı düşünüyorum. Fakat enjeksiyonu nereye yapmam gerektiğini (tercihim bacak çünkü ne omzuma ne kalçama uzanabiliyorum iri olduğumdan dolayı), kaç mg ile başlamam gerektiğini (70-80 kg olsam 250mg düşünürdüm ama bu kiloya yeter mi emin değilim), kaç kere ve ne zamanları test olmam gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz ? Her konuda yoruma ve tavsiyeye açık olacağım.

Kan testimi verdim fakat spora off vermeden verdiğim için tüm değerler referans aralığında olmasına rağmen yanıltıcı olabilir mi sizce bir sıkıntı olur mu? (ALT çok azcık yüksek onu da off vermemeye veya clene bağlıyorum.) 

Kullanacağım supplamentler ve pct konusunda sizlerin yazdıklarını okuyarak biraz bişeyler kaptım. 

Formunu paylaşır mısın ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NamasteGodDamnİt, Şimdi yazdı:

Formunu paylaşır mısın ? 

Fotoğrafı yükleyip yükleyip sildim açıkcası kararsız kaldım yarın bir gün herhangi bir tanıdığın beni farketmesini istemiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FERİŞTAH SEYİS, Şimdi yazdı:

Fotoğrafı yükleyip yükleyip sildim açıkcası kararsız kaldım yarın bir gün herhangi bir tanıdığın beni farketmesini istemiyorum.

192 boy 112 kg yüzde 17 yağ oranı diyorsan ortada güzel bir görüntü var demektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

image.png.f1f9235a9ba5215ed5c3e35a0c338d1e.png image.png.527915eb5d1f6ad154310f0464bc46da.png image.png.8e7d4ae2a8c83115b4f8cd4d7e7a7876.png image.png.855743c0d026d4817eec37041f07118f.png 

baya kırpıp biçtim garantiye almak için kusura bakmayın :D

Önden ve arkadan poz vermeden rahat fotoğraf çekilemiyorum psikolojim kaldırmıyor umarım yorumlama için bunlar yeterli olur :D 

Fotoğraflar pumpsız ve sırttan çekildiğim sabah aç karna.

@NamasteGodDamnİt

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FERİŞTAH SEYİS, Bir saat önce yazdı:

Baya kırpıp biçtim garantiye almak için kusura bakmayın :D

Önden ve arkadan poz vermeden rahat fotoğraf çekilemiyorum psikolojim kaldırmıyor umarım yorumlama için bunlar yeterli olur :D 

Fotoğraflar pumpsız ve sırttan çekildiğim sabah aç karna.

@NamasteGodDamnİt

Fiziğin gayet iyi ve daha da büyümeye müsait. Minimum dozlarda adım adım ilerleyerek bu sporu yıllara yayma fikri güzel ve herkesin de yapması gereken bu. İlk 4 hafta 250 mg sustanonla bile başlayabilirsin aslında hızlıca sisteme testesteron girer sonra ürünlerinle devam edersin bence 8 hafta boyunca 250 mg al yanına ox seçeneği de güzel olmuş. Kiloya göre testesteron miktarı mantığı doğru değil senin şu an testesteronun diyelim ki doğal sınırına çok yakın 700 800 olsun. 250 mg testo ile zaten 1500'ü çok rahat aşacaksın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık    2

Bence oxandrolon alma tr de bulacağın oxandrolon %99 ya sahtedir ya underdosedur ya da başka ilaçtır. Oxandrolon 10 mg 100 tablet olarak ABD'de eczanelerde 400 küsür dolara satılıyor. Burda millet 500-1000 tl arası fiyat veriyor sen düşün. Tablet olarak anapolon alabilirsin. Oxy den sonra en yüksek anabolik/androjenik orana sahiptir anapolon.

tarihinde Tarık tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık, 21 dakika önce yazdı:

Bence oxandrolon alma tr de bulacağın oxandrolon %99 ya sahtedir ya underdosedur ya da başka ilaçtır. Oxandrolon 10 mg 100 tablet olarak ABD'de eczanelerde 400 küsür dolara satılıyor. Burda millet 500-1000 tl arası fiyat veriyor sen düşün. Tablet olarak anapolon alabilirsin. Oxy den sonra en yüksek anabolik/androjenik orana sahiptir anapolon.

Hocam siparişimi verdim bile maalesef. Nasıl anlarım sahte olup olmadığını?

NamasteGodDamnİt, 32 dakika önce yazdı:

Fiziğin gayet iyi ve daha da büyümeye müsait. Minimum dozlarda adım adım ilerleyerek bu sporu yıllara yayma fikri güzel ve herkesin de yapması gereken bu. İlk 4 hafta 250 mg sustanonla bile başlayabilirsin aslında hızlıca sisteme testesteron girer sonra ürünlerinle devam edersin bence 8 hafta boyunca 250 mg al yanına ox seçeneği de güzel olmuş. Kiloya göre testesteron miktarı mantığı doğru değil senin şu an testesteronun diyelim ki doğal sınırına çok yakın 700 800 olsun. 250 mg testo ile zaten 1500'ü çok rahat aşacaksın. 

Fizik konusundaki yorumlarınız için teşekkür ederim. Potansiyelime güveniyorum bu işi de çok seviyorum. Çok yağlanmadan 2. kürümün sonunda rahat 125 kilo olurum diye düşünüyorum. İlk kürde biraz daha yağ oranımı düşürmeye odaklansam iyi olacak gibi.

Düşük doz konusundaki mantığınız kafama yattı. 250 başlyacağım haftalık.

Hocam bir de işin garibi benim doğal testom 400 civarlarında (belki kan testini vermeye dinlenip gitsem biraz daha fazla çıkardı) fakat östrojen üst sınıra yakın. Bu kadar büyümemin sebebi o olabilir mi ? 

Sustanon girmek istemiyorum içinde uzun ester olduğu için. İlacı bıraktıktan sonra pct için baya bi beklemek gerekiyor sanırım. Benim psikolojim çok sağlam değil vücut konusunda. Hem ilaçsız hem pctsiz geçen o süre beni bi tık strese sokabilir. O yüzden ilk kürümde enantat kullanıp pctyi deneyimledikten sonra Blast-Cruise sistemine geçmek istiyorum. Sustayı o zaman kullanabilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam siparişimi verdim bile maalesef. Nasıl anlarım sahte olup olmadığını?

Düşük doz konusundaki mantığınız kafama yattı. 250 başalyacağım haftalık.

Hocam bir de işin garibi benim doğal testom 400 civarlarında (belki kan testini vermeye dinlenip gitsem biraz daha fazla çıkardı) fakat östrojen üst sınıra yakın. Bu kadar büyümemin sebebi o olabilir mi ? 

Sustanon girmek istemiyorum içinde uzun ester olduğu için. İlacı bıraktıktan sonra pct için baya bi beklemek gerekiyor sanırım. Benim psikolojim çok sağlam değil vücut konusunda. Hem ilaçsız hem pctsiz geçen o süre beni bi tık strese sokabilir. O yüzden ilk kürümde enantat kullanıp pctyi deneyimledikten sonra Blast-Cruise sistemine geçmek istiyorum. Sustayı o zaman kullanabilirim.

Östrojenin yüksek olduğunu görebiliyorum bu yüzden zaten daha da büyümeye müsaitsin sen.. 400 ortalama bir değer o daha da yükselecektir ve kür içinde testesteron 2. ayın sonunda östrojene üstün gelecek emin ol. Sustanonu sadece ilk 4 hafta kullanabilirsin.. hızlıca vücuda testesteron girmesi açısından söyledim sonrasında zaten ürünlerine başlarsın 8. haftanın sonunda sustanon kalmaz sisteminde kick start gibi düşünebilirsin bunu ama sen bilirsin çok da önemli değil.. 

Senin genetiğinde biri danabola, anapolona ve deca gibi ilaçlara çok güzel tepkiler verecektir ama bunları sonraya sakla.. dürüst bir şekilde bilgisizliğini belirtmişsin 2 3 ay only testo yap bu esnada oku, araştır, buraları kurcala.  Enjeksiyonu quads bölgesine yapabilirsin pekala "quads injection " yazarsan youtube'a çok fazla video var ama sustanonu o bölgeye tavsiye etmem eğer kullanacaksan. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NamasteGodDamnİt, 7 dakika önce yazdı:

Östrojenin yüksek olduğunu görebiliyorum bu yüzden zaten daha da büyümeye müsaitsin sen.. 400 ortalama bir değer o daha da yükselecektir ve kür içinde testesteron 2. ayın sonunda östrojene üstün gelecek emin ol. Sustanonu sadece ilk 4 hafta kullanabilirsin.. hızlıca vücuda testesteron girmesi açısından söyledim sonrasında zaten ürünlerine başlarsın 8. haftanın sonunda sustanon kalmaz sisteminde kick start gibi düşünebilirsin bunu ama sen bilirsin çok da önemli değil.. 

Senin genetiğinde biri danabola, anapolona ve deca gibi ilaçlara çok güzel tepkiler verecektir ama bunları sonraya sakla.. dürüst bir şekilde bilgisizliğini belirtmişsin 2 3 ay only testo yap bu esnada oku, araştır, buraları kurcala.  Enjeksiyonu quads bölgesine yapabilirsin pekala "quads injection " yazarsan youtube'a çok fazla video var ama sustanonu o bölgeye tavsiye etmem eğer kullanacaksan. 

Çok teşekkür ederim. Tüm tavsiyelerinizi not ettim. Sustanın kick start özelliği içindeki kısa esterden dolayı değil mi? Bir de sustanon 250 ml flakonlar halinde satılıyor diye biliyorum. Onu nasıl ikiye böleceğim? enjektörde bekler mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim. Tüm tavsiyelerinizi not ettim. Sustanın kick start özelliği içindeki kısa esterden dolayı değil mi?

Aynen. Hızlıca total teston yükselir ve o enerjiyi alırsın sustanondan sonra onu bırakıp enant ile kaldığın yerden devam edersin. Bu arada önceliğin 125 kg felan olmasın.. sen kaliteli bir görüntü ve sağlıklı hormon değerlerini kendine hedef koy.  Yaşın daha 22, 125 kg olursun hormon değerlerin altüst olur ama bilgisiz olduğun için ne yapacağını şaşırırsın. 25'e kadar 2 ileri 1 geri ilerle neyi, nasıl yapacağını öğren kilo almak senin için zor değil. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık    2

Anlayamazsın. Testosteron çalışırsa büyük ihtimal oxy de boş değildir ya underdosedur ya da danabol gibi ucuz bir ilaç vardır içinde oxy yerine.

Kick start istiyorsan bence dediğim gibi anapolon al para sıkıntısı yoksa çünkü zaten paranı harcamışsın oxy e yani sen bilirsin. Anapolonu kür

boyu kullanabilirsin sanıldığı kadar toxic değildir karaciğere ben mesela 4 ay anapolon kullanmıştım. ALT AST değerlerim 4. ayda 1. aya göre daha

düşüktü yağ oranım düştüğü için, kür başında 20 küsürdüm büyük ihtimal karaciğer yağlanması vardı. Forum sahibi Burak Beyle iletişime geçebilirsin

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
Tarık, 12 dakika önce yazdı:

Kick start istiyorsan bence dediğim gibi anapolon al para sıkıntısı yoksa çünkü zaten paranı harcamışsın oxy e yani sen bilirsin. Anapolonu kür

boyu kullanabilirsin sanıldığı kadar toxic değildir karaciğere ben mesela 4 ay anapolon kullanmıştım. ALT AST değerlerim 4. ayda 1. aya göre daha

düşüktü yağ oranım düştüğü için, kür başında 20 küsürdüm büyük ihtimal karaciğer yağlanması vardı. Forum sahibi Burak Beyle iletişime geçebilirsin

anapolon 4 ay kullanılmamalı 6 ay ve üzeri tıbbi dozda kullanımlarında araştırmalarla karaciğer tümörü tespit edilen vakalar var 

doğru bir tavsiye değil adı üzerinde "Kick start" ilaçlar kanda açılıp etki verene kadar hızlı etki etsin diye kulanılan ilaç 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NamasteGodDamnİt, 16 saat önce yazdı:

Aynen. Hızlıca total teston yükselir ve o enerjiyi alırsın sustanondan sonra onu bırakıp enant ile kaldığın yerden devam edersin. Bu arada önceliğin 125 kg felan olmasın.. sen kaliteli bir görüntü ve sağlıklı hormon değerlerini kendine hedef koy.  Yaşın daha 22, 125 kg olursun hormon değerlerin altüst olur ama bilgisiz olduğun için ne yapacağını şaşırırsın. 25'e kadar 2 ileri 1 geri ilerle neyi, nasıl yapacağını öğren kilo almak senin için zor değil. 

Kral sustanonu vurdum şimdi 250 mg. Haftada 1 kere 4 hafta boyunca susta vurayım değil mi başlangıç olarak?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kral sustanonu vurdum şimdi 250 mg. Haftada 1 kere 4 hafta boyunca susta vurayım değil mi başlangıç olarak?

Aynen salıdan salıya 250 mg vur tam 1 ay sonra elindeki ilaçlara başlarsın. Başarılar.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rkarabulut    1

cici vede pepe kardeş 185 90kgyim vücutlar aynı sustanon düşünüyom bende sen kendin mi vurdun

FERİŞTAH SEYİS, 7 saat önce yazdı:

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

anapolon maks 3 hafta zaten pick yapıyor ilaç yeterli bende 16. gün pick yaptı 22. güne kadar tartıda 10gr bile oynamadım saldım adı üstünde kickstart yeterli karaciğerimi elime alamam basit bir tablet için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik, Şimdi yazdı:

anapolon maks 3 hafta zaten pick yapıyor ilaç yeterli bende 16. gün pick yaptı 22. güne kadar tartıda 10gr bile oynamadım saldım adı üstünde kickstart yeterli karaciğerimi elime alamam basit bir tablet için 

Anapolon bana da kilo aldırmadı ama testesterondan çok çok daha güçlü bir ilaç. Tam 8 ay kullandım ve kilom hep 85-86'da kaldı tabi çok daha dolu bir 85-86 bu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
NamasteGodDamnİt, 1 dakika önce yazdı:

Anapolon bana da kilo aldırmadı ama testesterondan çok çok daha güçlü bir ilaç. Tam 8 ay kullandım ve kilom hep 85-86'da kaldı tabi çok daha dolu bir 85-86 bu.

Biliyorum başkan formunu sırtın bacakların olsun dolu dolu 85 86 kgsun testoya göre 3.5 4 kat daha güçlü bir ilaç ve yarılanma süresi çok kısa cidden harika bir ilaç etkisini 2 günde gösteren şahane bir ilaç ama çok toxic ne yazık ki. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik, Şimdi yazdı:

Biliyorum başkan formunu sırtın bacakların olsun dolu dolu 85 86 kgsun testoya göre 3.5 4 kat daha güçlü bir ilaç ve yarılanma süresi çok kısa cidden harika bir ilaç etkisini 2 günde gösteren şahane bir ilaç ama çok toxic ne yazık ki. 

Yani bilemiyorum ben artık 7. ayda iyiden iyiye halsiz hissetmeye başladım ve iyi kolestrolüm düştüğü içindi bu 5 haftadır anapolon kullanmıyorum çok daha hafifledim. Anapolonu bıraktıktan sonra işeyerek küçülüyorsun kocaman bir yalan bu haftaiçi kan tahlili vereceğim, formumu da paylaşacağım bir gönderi oluşturacağım. Artık 2 ay anapolon kullanıp 1 ay dinlenerek ilerlemek istiyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14

Susta iran 2 lisini 20-24 hafta kullanırım bi susta bir iran, optimuma bulaşmam o orala bulaşmam 

• Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos, 22.02.2023 - 15:50 yazdı:

Susta iran 2 lisini 20-24 hafta kullanırım bi susta bir iran, optimuma bulaşmam o orala bulaşmam 

İran testo olayı nedir? Birkaç kişiden daha duydum bi anlam veremedim.

rkarabulut, 21.02.2023 - 20:25 yazdı:

cici vede pepe kardeş 185 90kgyim vücutlar aynı sustanon düşünüyom bende sen kendin mi vurdun

Aynen şeker çocuk. Youtube'a leg intramuscular injection yaz bulursun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rkarabulut    1
FERİŞTAH SEYİS, 23.02.2023 - 11:35 yazdı:

Aynen şeker çocuk. Youtube'a leg intramuscular injection yaz bulursun.

eyvallah emmi sonuçları paylaşacak mısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.