Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ishak

tren enant + testo enentat + bolde + anavar kür yardım

Önerilen İletiler

ishak    0

MERHABA Bİ KONUDA YARDIM İSTİYCEKTİM CEVABINIZ İÇİN ÇOK SAĞLUN 15 HAFTALIK KÜRE BAŞLIYCAM 4. KÜRÜM OLCAK

- HAFTALIK BOLDE 400

- HAFTALIK TESTO 500

- 8 HAFTA TREN 400 OLCAK ŞEKİLDE veya meditec parabalon da olabilir

- anavar oxsimetalon

BU KÜRDEN SONRA DA PARÇALAMA KÜRÜ YAPMAYI DŞÜNÜYORUM 2 SİNİN ARASINDA Kİ DİNLENME NEKADAR OLMALI

1,80 BOY 80 KLİO marka thiger pharma

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TreXiaNos    6

Merhaba,

Şimdi şunu diyeceğim sadece. Bulk yapıldıktan sonra en az 3 4 ay o kiloda kalınır ki o kilonun gücünü kullanın ve vücut otursun. Direk parçalama dediğiniz olaya geçerseniz hiçbir kazanımınız olmaz. Önce bulk 3 4 ay o kiloda kalma sonra definasyon şeklinde yapabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ishak    0

ÇOK SAĞLUN PEKİ TRENİ İLK 8 HAFTAYAMI YOKSA SON 8 HAFTAYA MI EKLİYİM VE MARKA OLARAK THİGER PHARMA DÜŞÜNÜYORUM

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Bu kürün ardından parcalama kürü yapmayı düsünüyosan bence treni enanthate yerine acetate yapıp treni parcalamada kullanmalısın hacim icin olan kürdeyse deca kullanmalısın. Bu benim önerim ha ama trenle de bulk olur tabiki. Madem ard arda kür yapıcaksın dinlenmenin de pek bi anlamı yok bulk küründe 14 gün sonra hemen parcalamaya gecebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    214

yok artık decanın ardından tren girilir mi bir bakalım :o

decanın kullandığı reseptör Nor19

ne tesadüf trenbolone enanthante ninkide Nor19

şöyle bir durum var açıklayayim ille definasyona tren kullanma mecburiyeti yok ki eğer istiyorsanız girebilirsiniz aralarındaki ester farkı buna izin veriyor decanın arkasından girmekle trenin arkasından girmek arasında hiçbir fark yok sizin vucudunuzda yanetki yok ise iyi hissediyosanız girilir ama boşuna yormanın da pek luzmu yok onun alternatif çözümleri var atıyorum hacim küründe 1000 mg testo 800mg boldenon gireriz bu kadar yüksek dozaj sizi yürütür definasyonda da tren acetat olur

ya da dediğin gibi yürürüz testoyu sustanon veya 750 mg ile değişerek arkasına definasyonda propionate yi haftada 600 mertebesine çekip güzelce masteronla destekleriz istediğini bulursun :))

dn:dediğim direk geçiş için geçerli araya 4 ay kür süresi+1 ay pct kadar dinlenme süresi ekledikten sonra istediğin ilaca gir zaten sıkıntı yok :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

deca + tren girilmesine girilir de sonra ne olur o önemli :D o yüzden pek tavsiye etmiyoruz 8 deca 8 tren gitmek aralıksız 16 tren yada deca gitmek gibi düşünebilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    6

Ya arkadaş bulk kürü ardından nasıl hemen definasyona giriyosunuzki? Profesyonel sporcular bulk yaparlar ve en az 2 ay max kilolarında kalıp sonra definasyona girerler, sen bu kürle 8 kilo alacaksın sonra tren koyacaksın definasyon yapıp 6 kilo vereceksin geriye ne kalacak ? Azıcık mantıklı düşünün hangi profesyoneli gördünüz siz bul ve defineyi aralıksız yapsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    214

bu konuda biraz ayrılıyoruz hocam tabikide arkasına 10 haftalık değil böyle çıtır 4-6 haftalık bir definasyon kür içinde işini bilip zaten temiz büyüyen biri için güzel sonuçlar veriyor kendimde denedim açıkçası

yüzde 12 lerde küre girip 15lerde bitirip arkasından çıtır definasyon yaparak gene güzel bir görüntü yapmayı ben seviyorum açıkçası zaten 10-11 in altına inmek benim tercihim değil. makrolarını düzgün ayarlayan birisi zaten sonundada istediği kiloda kalmayı başarır diye düşünüyorum. yiğidin yoğurt yiyiş farkı gibi :)

fakat sağlam bir cutting yapmak isteyen için durum farklı tabiki o zaman dediğiniz gibi kür süresi+pct süresi kadar beklemek arkasından girmek en ideali

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ishak    0
tolgacan94 yazdı:
yok artık decanın ardından tren girilir mi bir bakalım :o

decanın kullandığı reseptör Nor19

ne tesadüf trenbolone enanthante ninkide Nor19

şöyle bir durum var açıklayayim ille definasyona tren kullanma mecburiyeti yok ki eğer istiyorsanız girebilirsiniz aralarındaki ester farkı buna izin veriyor decanın arkasından girmekle trenin arkasından girmek arasında hiçbir fark yok sizin vucudunuzda yanetki yok ise iyi hissediyosanız girilir ama boşuna yormanın da pek luzmu yok onun alternatif çözümleri var atıyorum hacim küründe 1000 mg testo 800mg boldenon gireriz bu kadar yüksek dozaj sizi yürütür definasyonda da tren acetat olur

ya da dediğin gibi yürürüz testoyu sustanon veya 750 mg ile değişerek arkasına definasyonda propionate yi haftada 600 mertebesine çekip güzelce masteronla destekleriz istediğini bulursun :))

dn:dediğim direk geçiş için geçerli araya 4 ay kür süresi+1 ay pct kadar dinlenme süresi ekledikten sonra istediğin ilaca gir zaten sıkıntı yok :)

deca nerden çıktı onu anlamadım?

15 haftalık kürde deca yok deca nerden çıktı ? kürde de haftada 3 enjekte olcak şekilde vurulcak piramit şeklinde bitince max 2 3 ay ara sonra definasyon kürü gelışmeleri inşlllah ilaçlarda sahte çıkmazsa resmlerimi atarrım :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    214
Bu kürün ardından parcalama kürü yapmayı düsünüyosan bence treni enanthate yerine acetate yapıp treni parcalamada kullanmalısın hacim icin olan kürdeyse deca kullanmalısın. Bu benim önerim ha ama trenle de bulk olur tabiki. Madem ard arda kür yapıcaksın dinlenmenin de pek bi anlamı yok bulk küründe 14 gün sonra hemen parcalamaya gecebilirsin.

buradan çıktı arkadaşın önerisine ithafen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.