Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hyperx06

Sarm sonrası pct yardıma ihtiyacım var

Önerilen İletiler

Hyperx06    4

Merhaba,

yaklaşık bir buçuk seneyi aşkın bir süre önce aşağıda fotoğraflarda paylaştığım sarms ve hapları kullandım bana satan kişi hiçbir sıkıntı olmayacağını söylemişti ve yaklaşık 1 ay kullandım. Bu kadar zaman geçmesine rağmen libidom yok ve sertleşme sorunu yaşıyorum. Üroloji endokroloji hepsine gittim değerlerim aşağıdaki gibi normal çıkıyor.

burdaki deneyimli abilerimden yardım istiyorum lütfen yardımcı olun canımı çok sıktı bu olay nasıl libidonumu düzeltebilirim bi yöntemi çözümü vardımır lütfen yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

78B199AF-13AA-4D89-81BA-1B43418E1AE5.jpeg

4BEF2C0A-8B95-4BC2-A18C-3765D7745743.jpeg B8D02EDA-B950-44AD-9B93-1ED639EA17BD.jpeg 5A6C03C8-BD48-4ECB-837D-3BD743C31308.jpeg 7F2CCAB0-819D-470B-B60F-E1AF04E9EC40.jpeg F566B69F-A591-4EFB-A783-E7F3C3A75D64.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.399

Yine bir sarms vakası. Yine değerler normal ama yine libido yok. Bu deneysel ilaçları artık kullanmaktan kaçınmalısınız. 

Testlerde E2 de olsa iyi imiş. 

Öncelikle 2 hafta boyunca günde 1 adet proviron kullan ve durumu bizimle paylaş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hyperx06    4
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Yine bir sarms vakası. Yine değerler normal ama yine libido yok. Bu deneysel ilaçları artık kullanmaktan kaçınmalısınız. 

Öncelikle 2 hafta boyunca günde 1 adet proviron kullan ve durumu bizimle paylaş.

Tamamdır öyle yapayım nereden bulabilirim proviron da eczanelere satılır mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
Hyperx06, Şimdi yazdı:

Tamamdır öyle yapayım nereden bulabilirim proviron da eczanelere satılır mı ?

Evet satılıyor. Ama muhakkak geri dönüş yap bize ki ona göre aksiyon alalım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hyperx06, 3 saat önce yazdı:

Merhaba,

yaklaşık bir buçuk seneyi aşkın bir süre önce aşağıda fotoğraflarda paylaştığım sarms ve hapları kullandım bana satan kişi hiçbir sıkıntı olmayacağını söylemişti ve yaklaşık 1 ay kullandım. Bu kadar zaman geçmesine rağmen libidom yok ve sertleşme sorunu yaşıyorum. Üroloji endokroloji hepsine gittim değerlerim aşağıdaki gibi normal çıkıyor.

burdaki deneyimli abilerimden yardım istiyorum lütfen yardımcı olun canımı çok sıktı bu olay nasıl libidonumu düzeltebilirim bi yöntemi çözümü vardımır lütfen yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Acaba insanlar neden sarmlara bu kadar para döküyor çok merak ediyorum. Neredeyse 100 yıldır kullanılan üstünde devletlerin çalışmalar yürüttüğü anabolik steroidler dururken bir anda ortaya androjenik yan etkilerin ortadan kalkacağı söylenen ürünler ortaya çıkıyor ve hiçbir profesyonel arenada kullanılmıyor. Fakat böyle kullanıcı yorumlarına baktığımızda hepsi gayet de o yan etkileri veriyor. %90 ihtimalle 1 ya da 2 hafta max proviron kullanımı ile sorunun çözülecek ama sarma verdiğiniz paraya bence yazık. Bu işe girilecekse ya ayranınız dökülecek, ya da g....

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hyperx06    4
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Tamamdır çok teşekkür ediyorum.

Schwarzenegger, 1 saat önce yazdı:

Acaba insanlar neden sarmlara bu kadar para döküyor çok merak ediyorum. Neredeyse 100 yıldır kullanılan üstünde devletlerin çalışmalar yürüttüğü anabolik steroidler dururken bir anda ortaya androjenik yan etkilerin ortadan kalkacağı söylenen ürünler ortaya çıkıyor ve hiçbir profesyonel arenada kullanılmıyor. Fakat böyle kullanıcı yorumlarına baktığımızda hepsi gayet de o yan etkileri veriyor. %90 ihtimalle 1 ya da 2 hafta max proviron kullanımı ile sorunun çözülecek ama sarma verdiğiniz paraya bence yazık. Bu işe girilecekse ya ayranınız dökülecek, ya da g....

Çok bilgim yoktu usta spor geçmişimde yok biraz kendimce takıntılıyım hızlı gelişmek istedim karşıma bu adam çıktı instagramdan aldım zaten bilgim de yoktu hiçbir yan etki falan görmeyeceksin falan diye uzun uzun anlattı zaten max 1 ay falan kullandım libidom gidince bıraktım. Şişenin çoğu duruyoru haplardan 2 kutu vardı teki bitmişti sonra pct yaptırdım herşey normal dedi urolog en son geçen işte endokrolojiye gittim 1 ay önce oda normal dedi buraya yazdım 1 bucuk seneyi geçti bu haldeyim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Schwarzenegger, 3 saat önce yazdı:

İğne mi ohaa öcü nasıl olacak o iş, çoluk çocuk bulaşıyor sarmslara aklı selim oturup araştıran sağlığını önemseyen bir insan zaten gidip sarms a girmiyor. Bunlar mucize olsa iyi olsa bizimde aklımız çalışıyor yeşil uçlu iğneyle 2 günde 1 enjeksiyonla ödemle ağrıyla uğraşmayız heralde...  Kaldı ki armidex i pct si zırtı pırtı kan testi tonlarca zahmete giriyoruz kür içerisinde de bir bu sarmscı tayfa akıllı... 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sepultra    4
Hyperx06, 13.02.2023 - 14:23 yazdı:

Merhaba,

Bu sarms zaten boş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik, 13.02.2023 - 19:16 yazdı:

İğne mi ohaa öcü nasıl olacak o iş, çoluk çocuk bulaşıyor sarmslara aklı selim oturup araştıran sağlığını önemseyen bir insan zaten gidip sarms a girmiyor. Bunlar mucize olsa iyi olsa bizimde aklımız çalışıyor yeşil uçlu iğneyle 2 günde 1 enjeksiyonla ödemle ağrıyla uğraşmayız heralde...  Kaldı ki armidex i pct si zırtı pırtı kan testi tonlarca zahmete giriyoruz kür içerisinde de bir bu sarmscı tayfa akıllı... 

Aynen öyle :D ben çok seviyorum zaten zar zor dönüp bi tarafima bi sey gecirmeyi :D

Hyperx06, 13.02.2023 - 16:34 yazdı:

Tamamdır çok teşekkür ediyorum.

Çok bilgim yoktu usta spor geçmişimde yok biraz kendimce takıntılıyım hızlı gelişmek istedim karşıma bu adam çıktı instagramdan aldım zaten bilgim de yoktu hiçbir yan etki falan görmeyeceksin falan diye uzun uzun anlattı zaten max 1 ay falan kullandım libidom gidince bıraktım. Şişenin çoğu duruyoru haplardan 2 kutu vardı teki bitmişti sonra pct yaptırdım herşey normal dedi urolog en son geçen işte endokrolojiye gittim 1 ay önce oda normal dedi buraya yazdım 1 bucuk seneyi geçti bu haldeyim.

Dostum bodybuilding, bak fitness demiyorum body. Naturalken yapıldığında bile zararlı bir spor. Tamam hasta olmuyorsun tamam bir çok ayrıcalığın oluyor ama yanına bir yaşıtını al git baktır kalbin adamdan 2 kat büyük çıkar. O kadar agirlik altina yatip patlayici antrenman yapmaktan. Yani uzun lafin kisasi bu işte fayda varsa zarar da o doğrultuda zaten olur zararsız diye bir şey yok. Senin işin de tecrübe olmuş 1 kutu proviron ya da klomene çözülür ben proviron öneriyorum. Ha olmadı mı o zaman klomen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hyperx06    4
Schwarzenegger, 2 saat önce yazdı:

Aynen öyle :D ben çok seviyorum zaten zar zor dönüp bi tarafima bi sey gecirmeyi :D

Dostum bodybuilding, bak fitness demiyorum body. Naturalken yapıldığında bile zararlı bir spor. Tamam hasta olmuyorsun tamam bir çok ayrıcalığın oluyor ama yanına bir yaşıtını al git baktır kalbin adamdan 2 kat büyük çıkar. O kadar agirlik altina yatip patlayici antrenman yapmaktan. Yani uzun lafin kisasi bu işte fayda varsa zarar da o doğrultuda zaten olur zararsız diye bir şey yok. Senin işin de tecrübe olmuş 1 kutu proviron ya da klomene çözülür ben proviron öneriyorum. Ha olmadı mı o zaman klomen

Evet biraz acı bir tecrübe oldu benim için bu gün proviron aldım başladım kullanmaya umarım faydasını görürüm yardımlarınız için çok teşekkür ederim 2 hafta kullanıp sonuçları buradan yazacağım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hyperx06, 15.02.2023 - 01:57 yazdı:

Evet biraz acı bir tecrübe oldu benim için bu gün proviron aldım başladım kullanmaya umarım faydasını görürüm yardımlarınız için çok teşekkür ederim 2 hafta kullanıp sonuçları buradan yazacağım.

son durum nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hyperx06    4
areseeyouagainn, 24.02.2023 - 11:06 yazdı:

son durum nedir

Sabah sertleşmeleri geri geldi, libidom sarms kullanmadan önce 10 sa şuan 2 3 düzeylerinde önceden 0 dı.

rastlantisal, 13.02.2023 - 15:53 yazdı:

Sabah sertleşmeleri geri geldi, libidom sarms kullanmadan önce 10 sa şuan 2 3 düzeylerinde önceden 0 dı.
durum bu şekilde hocam providonu kullanmaya devam edeyim mi ?

rastlantisal, 13.02.2023 - 14:50 yazdı:

Ayrıca e2 değerimede baktırdım normal çıktı.

4FF089D0-8E08-4889-A045-A23D51ED92B6.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399

1 ay daha devam edelim bu şekilde. Sonra onu da keseceğiz. Bu ay doğal takviyelere yüklenmelisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Schwarzenegger, 14.02.2023 - 22:57 yazdı:

Bir hekim adayı olarak natural olarak bu sporu yapmak kesinlikle kalbi 2 kat filan büyütmez diye düşünüyorum içiniz rahat olsun 

tarihinde herkesebolşans tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hyperx06    4
rastlantisal, 6 saat önce yazdı:

1 ay daha devam edelim bu şekilde. Sonra onu da keseceğiz. Bu ay doğal takviyelere yüklenmelisin.

Hocam doğal takviye olarak ne kullanmalıyım ? evde tribulus var 2 ay yetecek kadar onu kullanıyorum sabah akşam olacak şekilde privodonun yanında.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
Hyperx06, Bir saat önce yazdı:

Hocam doğal takviye olarak ne kullanmalıyım ? evde tribulus var 2 ay yetecek kadar onu kullanıyorum sabah akşam olacak şekilde privodonun yanında.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hyperx06    4
rastlantisal, 28.02.2023 - 07:04 yazdı:

Hocam bi sorum daha olacak bir üroloğa sordumda wp den durumu anlattım günde 1 adet proviron aldığımı söyledim oda proviron günde 3 kullanılır dedi. günde 3 kullansam bi sıkıntısı olur mu ? yada daha hızlı etkisi ? yoksa günde 1 adet devam mı edelim hocam siz daha iyi bilirsiniz diye size danışmak istedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
Hyperx06, 14 saat önce yazdı:

Hocam bi sorum daha olacak bir üroloğa sordumda wp den durumu anlattım günde 1 adet proviron aldığımı söyledim oda proviron günde 3 kullanılır dedi. günde 3 kullansam bi sıkıntısı olur mu ? yada daha hızlı etkisi ? yoksa günde 1 adet devam mı edelim hocam siz daha iyi bilirsiniz diye size danışmak istedim.

Ben doktordan iyi bilmem.

Bizim aradığımız hafif bir dokunuş. O yüzden günde 1 adet ile denettiriyorum. Fayda saylamaz ise 12 saat ara ile günde 2 adet denettiriyorum vs.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hyperx06    4
rastlantisal, 3.03.2023 - 07:05 yazdı:

Ben doktordan iyi bilmem.

Bizim aradığımız hafif bir dokunuş. O yüzden günde 1 adet ile denettiriyorum. Fayda saylamaz ise 12 saat ara ile günde 2 adet denettiriyorum vs.

Hocam prostatımdan şüpheleniyordum iyi bir üroloğa gittim, muayene etti ve prostat iltihaplanması var dedi bi kaç test falan yaptırdım tedaviye başlayacam şimdi kullandığın ilaçları bırak dedi bilemiyorum libidoya ve sertleşmeye etkisi var mı prostatın ama tedavi görene kadar bekleyeceğim.

Sarmsıda 1 yıl önce kullanmıştım son bir yıl içinde 2 defa karnın alt bölgesinde ağrı yaşadım bilemiyorum sarms yüzünden mi oldu acaba birde küçükken idrar yaparken çok yanma oluyordu büyüyünce düzelmişti vücudumda yatkınlık vardı sanırım bu işlere girincede böyle olmuş olabilir. umarım libido ve sertleşme bozukluğu bununla ilgilidir çünkü değerlerimde bi bozukluk yok tedavi olup sonuçlara bakacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.