Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Vural2

Yeni bir bulk kürü

Önerilen İletiler

Vural2    990

Merhaba abilerim,kardeşlerim.Yeni bulk kürü için fikirlerinizi ve tecrübelerinizi almak istedim.Yeni bulk kürümde DHB kullanmayı planlıyorum.Tecrübeleri olanlar var mı ? Primo ya da bolde tercih etmek istiyordum fakat primo çok pahalıya geliyor ve bulunması güç.

Boldenon ise bana göre biraz hamallık o kadar uzun süre tam olarak eserin kafasının gelmesini beklemek can sıkıyor ve 16 hafta üstü bulk kürlerinde iştah yerlerde oluyor.O yüzden DHB deneme kararı aldım.Kafamdaki planlama şu şekilde.Tam olarak hafta belirtmedim çünkü gidişata ve forma göre hareket edeceğim.

Mgleri olabildigince düşük tutacağım.Bilenler bilir düşük doz uzun kürleri severim. Denemeyi çok istediğim İran anapolon vardı fakat kalmamış :( 

1-10 Deca 

1-12/16 hafta Testo

1-12/16 hafta DHB

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hafifzargana    216

hocam mantıklı bir planlama fakat dhb diye klasik boldenon çıkmayacağına eminmisiniz sizce girilecek bir risk mi hayal kırıklığına uğramayın diye diyorum 12 haftada elinizde açılmamış bir boldenon kalmasın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Hafifzargana, 8 dakika önce yazdı:

hocam mantıklı bir planlama fakat dhb diye klasik boldenon çıkmayacağına eminmisiniz sizce girilecek bir risk mi hayal kırıklığına uğramayın diye diyorum 12 haftada elinizde açılmamış bir boldenon kalmasın

Benim korktuğum noktalardan biri de tam olarak bu :D İçine bolde koymak vicdanlı olur,testo olmasın da :D 

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
Vural2, Şimdi yazdı:

Benim korktuğum noktalardan biri de  :D İçine bolde koymak vicdanlı olur,testo olmasın da :D 

karar sizin hocam umarım dolu çıkar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kartal1325    34
Vural2, 3 saat önce yazdı:

Merhaba abilerim,kardeşlerim.Yeni bulk kürü için fikirlerinizi ve tecrübelerinizi almak istedim.Yeni bulk kürümde DHB kullanmayı planlıyorum.Tecrübeleri olanlar var mı ? Primo ya da bolde tercih etmek istiyordum fakat primo çok pahalıya geliyor ve bulunması güç.

Boldenon ise bana göre biraz hamallık o kadar uzun süre tam olarak eserin kafasının gelmesini beklemek can sıkıyor ve 16 hafta üstü bulk kürlerinde iştah yerlerde oluyor.O yüzden DHB deneme kararı aldım.Kafamdaki planlama şu şekilde.Tam olarak hafta belirtmedim çünkü gidişata ve forma göre hareket edeceğim.

Mgleri olabildigince düşük tutacağım.Bilenler bilir düşük doz uzun kürleri severim. Denemeyi çok istediğim İran anapolon vardı fakat kalmamış :( 

1-10 Deca 

1-12/16 hafta Testo

1-12/16 hafta DHB

Sizin gibi deneyimli bir sporcuya nppnin harika yakışıcağını düşünüyorum. Ülkede dhb almak çok büyük bir kumar riske değmez. Fiyat olarak gözü karartırsanız

testo rimo npp gerçekten muazzam bir üçlü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    886
Vural2, 9 saat önce yazdı:

1-10 Deca 

1-12/16 hafta Testo

1-12/16 hafta DHB

Ben uzun süredir dhb kullanıyorum. Etkisi gözle görülür durumda. Kullanmanı kesinlikle tavsiye ederim. Yanına deca yerine npp tercih etmen bence daha güzel sonuç verir.  Anapolon bende kullanmak istiyorum fakat bulamadım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Kartal1325, 8 saat önce yazdı:

Sizin gibi deneyimli bir sporcuya nppnin harika yakışıcağını düşünüyorum. Ülkede dhb almak çok büyük bir kumar riske değmez. Fiyat olarak gözü karartırsanız

testo rimo npp gerçekten muazzam bir üçlü 

Önceki kürüm dediğiniz gibiydi ve düşük dozlarla güzel sonuçlar aldım.Fakat hiç dolu bir deca denemedim.Dolu bir deca ile bulk yapmak ve dhb denemek istiyorum.Belki bolde parabolan ya da tren enanth da yapabilirim kararsızım 😂 Benim vücut bulkta her türlü randıman aldığı için işin biraz fantezisindeyim 😂

Askabar, 2 saat önce yazdı:

Ben uzun süredir dhb kullanıyorum. Etkisi gözle görülür durumda. Kullanmanı kesinlikle tavsiye ederim. Yanına deca yerine npp tercih etmen bence daha güzel sonuç verir.  Anapolon bende kullanmak istiyorum fakat bulamadım. 

Etkileri boldenona göre farkı nasıl abi.Esterin kafası ne zaman geliyor ? Faydaları neler ? Forumda hiç dhb konusu yok beni ve kullanmak isteyenleri aydınlatırsan 🤗

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    886
Vural2, 35 dakika önce yazdı:

Önceki kürüm dediğiniz gibiydi ve düşük dozlarla güzel sonuçlar aldım.Fakat hiç dolu bir deca denemedim.Dolu bir deca ile bulk yapmak ve dhb denemek istiyorum.Belki bolde parabolan ya da tren enanth da yapabilirim kararsızım 😂 Benim vücut bulkta her türlü randıman aldığı için işin biraz fantezisindeyim 😂

Etkileri boldenona göre farkı nasıl abi.Esterin kafası ne zaman geliyor ? Faydaları neler ? Forumda hiç dhb konusu yok beni ve kullanmak isteyenleri aydınlatırsan 🤗

Bende 2-3. Haftada açıldı. İştah artışı yapıyor kesinlikle birde hacim veriyor baya ama güç artışı yaptığını söylememem. Sivilce vs yapmadı hiç ve baş ağırını da olmuyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Askabar, Şimdi yazdı:

Bende 2-3. Haftada açıldı. İştah artışı yapıyor kesinlikle birde hacim veriyor baya ama güç artışı yaptığını söylememem. Sivilce vs yapmadı hiç ve baş ağırını da olmuyor. 

Yabancı forumlarda da ciddi güç artışı ve sertlik verdiğini söylüyorlar abi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kartal1325    34
Vural2, 54 dakika önce yazdı:

Parabolan tavsiye ederim. Arkadaşım yarışmaya hazırlanırken prepe giriş kısmında kullanıyor. Diyet haliyle kaldırdığı kiloları bi görsen kafayı yersin gerçekten çok güçlü ve adeleleri patlaklaştıran bir anabolizan

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

İşte acaba bir deca eder mi :D Yoksa kafamda deca-tren enanth-parabolan var  Tren enanth mı parabolan mı peki ? Hiç kullanmadım bu tarz ilaçları. Bilmeyenler önceki konularımı takip etmeyenler için güncel form ektedir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    886
Vural2, 2 saat önce yazdı:

Yabancı forumlarda da ciddi güç artışı ve sertlik verdiğini söylüyorlar abi.

Ben diyetteyim ya :) hiç artışı olmaması normal bence 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Deca ve tren uyumlu çalışıyor mu , deneyen varmı , eski nesil hocalar ikiside nor 19 olduğundan birbirini bloklar diyor ama bu ne kadar bilimsel Allah bilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Markus Rühl, 35 dakika önce yazdı:

Deca ve tren uyumlu çalışıyor mu , deneyen varmı , eski nesil hocalar ikiside nor 19 olduğundan birbirini bloklar diyor ama bu ne kadar bilimsel Allah bilir.

Hiç deneyimlemedim,arka arkaya kullanımı bile riskliyken bence çok gereksiz birlikte kullanımı.Arti olarak ters çalışıyorlar,tren su da atıyor hangi formu olursa olsun.Deca kasa su çekiyor.Gücünü östrojen ve progesterondan alıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Birkaç yarışmacı hocamla konuştuktan sonra rebound için decanın en uygun olduğu noktasına vardım.Yeni kürüm şu şekilde olacak, bakalım istediğimiz kütleye biraz daha yaklaşabilecek miyiz 😂 

1-10 Deca

1-16 Bolde 

1-16 Testo Cypionat-Enanth 

16 hafta temsilidir, kürün uzunluğuna forma ve kan değerlerine karar vereceğim ve tabiki iştah 😂 Mgleri bilerek yazmıyorum şu ana kadar kısa ester hariç 2mli geçmemiştim.Bu sefer dozları biraz arttırıp,hiç çıkmadığım kalorilere çıkıp full intensity gitmeyi planlıyorum.Konuyu ara ara güncellerim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    886
Vural2, 22 dakika önce yazdı:

Birkaç yarışmacı hocamla konuştuktan sonra rebound için decanın en uygun olduğu noktasına vardım.Yeni kürüm şu şekilde olacak, bakalım istediğimiz kütleye biraz daha yaklaşabilecek miyiz 😂 

1-10 Deca

1-16 Bolde 

16 hafta temsilidir, kürün uzunluğuna forma ve kan değerlerine karar vereceğim ve tabiki iştah 😂 Mgleri bilerek yazmıyorum şu ana kadar kısa ester hariç 2mli geçmemiştim.Bu sefer dozları biraz arttırıp,hiç çıkmadığım kalorilere çıkıp full intensity gitmeyi planlıyorum.Konuyu ara ara güncellerim.

rebondda sustanon da çok iyi oluyor. Deca sustanon bolde güzel olur. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Benim vücudun bu kadar östrojenligi kaldırabileceği düşünmüyorum abi 😂 Östrojen diyince aklıma geldi.Masteron da eklemem önerildi deca boyunca haftada 100mg-200mg arası ekleyeceğim ama markası Nova 😂😂 Elimde kalmış vurayım bari 🤦😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Vural2, 2 saat önce yazdı:

1-10 Deca

1-16 Bolde 

Dostum full intensity verimi çok yüksek ama 4. hafta ne kadar ilaçta alsan yalpamalar başlıyor tavsitem 4 hafta intensity 1 hafta volume çalışman olacaktım full intensity uzun süre gidilmiyor eklemler tendonlar ciddi yoruluyor. Ama kütle kas doku kazanmak istiyorsa bir sporcu kesinlikle olay tamamen intensity failure back off idman sisteminden geçiyor, koşarakta bacaklarını kullanılmaz hale getirebilirsin 240x2 squad ile de sağlıklı sporlar.. Günümüz sporcularının bir çoğu bunlardan bir haber idman atıyor idmanları bana cardiodan farksız geliyor ilaçlar olmasa adım atamayacak kişiler bu sistem ile... 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Uzun süredir idmanlarım intensity odaklı ama tabiki bulkta deca ve yüksek kaloriler ile bu daha da artacak.Dedikleriniz ''SEDANTER'' biri için doğru fakat cidden bu işi yapan bir kişi fitnessdan bahsetmiyorum gerçek ''VÜCUT GELİŞTİRME''den bahsediyorum sağlıktan önce performansını formunu önde tutar.Bunu da artık çoğu kişi biliyor zaten.Benim hayatım bu spor üstüne kurulu ve yaşam tarzım bu.Tavsiyeniz için teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
galicik, 6 saat önce yazdı:

Dostum full intensity verimi çok yüksek ama 4. hafta ne kadar ilaçta alsan yalpamalar başlıyor tavsitem 4 hafta intensity 1 hafta volume çalışman olacaktım full intensity uzun süre gidilmiyor eklemler tendonlar ciddi yoruluyor. Ama kütle kas doku kazanmak istiyorsa bir sporcu kesinlikle olay tamamen intensity failure back off idman sisteminden geçiyor, koşarakta bacaklarını kullanılmaz hale getirebilirsin 240x2 squad ile de sağlıklı sporlar.. Günümüz sporcularının bir çoğu bunlardan bir haber idman atıyor idmanları bana cardiodan farksız geliyor ilaçlar olmasa adım atamayacak kişiler bu sistem ile... 

Cook uzun zamandır intensity ve failure üzerine odaklı idman yapıyorum dediğin gibi bi yerde çekilmez oluyor ama o evreyi aştıktan sonra da bir daha bırakasın ve biraz daha az efor sarfedesin gelmiyor.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Emrahtkty, 17 saat önce yazdı:

Cook uzun zamandır intensity ve failure üzerine odaklı idman yapıyorum dediğin gibi bi yerde çekilmez oluyor ama o evreyi aştıktan sonra da bir daha bırakasın ve biraz daha az efor sarfedesin gelmiyor.

Abi zaten bu sistem ile verim almaya başlayıp gerçek failure working set atmaya başlayınca bu evreye gelmekte zor, eğer powerlifting geçmişi yoksa bir çok insan ağırlık tekrar rasyosunu yakalayamıyor ama tam anlamıyla bir working set atamıyor, idman sisteme oturduğu zaman cidden verim ve idman kalitesi kaçınılmaz oluyor.. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Mart yarışı %95 iptal oldu ve Eylülde yapılacakmış.Bir çok yarışmacı arkadaşımla konuştuğum zaman hocalarının ilacı kestirdiğini duydum.Ben zaten ufak bir mental-fiziksel ara verip yarış hazırlığına devam ediyordum.Fakat hal böyle olunca ben de komple yarışı saldım ve bir miktar sulandım :D Her istediğimi yiyor,içiyorum rebound için de bulku öne çekip bugün başlama kararı aldım.Formum iyiydi fakat sikletim meçhuldü zaten pek içime sinmiyordu.Atletik için büyük klasik içik simetrik ve estetik değildim.O yüzden bu bulk biraz sert geçecek ve eksiklerimi kapatıp kendimi bu işin en sert klasmanına geçiş yapmak için uğraşacağım.Sana sözüm var abi yarışacağım ve 2. ile aramda fark olacak :D 

@rastlantisal

@Askabar

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Vural2, 8 saat önce yazdı:

Mart yarışı %95 iptal oldu ve Eylülde yapılacakmış.Bir çok yarışmacı arkadaşımla konuştuğum zaman hocalarının ilacı kestirdiğini duydum.Ben zaten ufak bir mental-fiziksel ara verip yarış hazırlığına devam ediyordum.Fakat hal böyle olunca ben de komple yarışı saldım ve bir miktar sulandım :D Her istediğimi yiyor,içiyorum rebound için de bulku öne çekip bugün başlama kararı aldım.Formum iyiydi fakat sikletim meçhuldü zaten pek içime sinmiyordu.Atletik için büyük klasik içik simetrik ve estetik değildim.O yüzden bu bulk biraz sert geçecek ve eksiklerimi kapatıp kendimi bu işin en sert klasmanına geçiş yapmak için uğraşacağım.Sana sözüm var abi yarışacağım ve 2. ile aramda fark olacak :D 

@rastlantisal

@Askabar

Senin derece alacağından hiç şüphem yok. Çektiğin çilelere şahidim. Kendi başına çok yol aldın. Eylül yarışması için definasyon erken. Biraz daha salıp (bir sporcuya yakışır ölçüde) ilk baharın ortalarına doğru vites artırarak definasyona gitmen mental açıdan çok daha rahat olur diye düşünüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    886
Vural2, 9 saat önce yazdı:

@rastlantisal

@Askabar

Zaten atletikte ben varım. Aynı siklete düşüpte beni tokatlaman ayıp olurdu. Bu süreçte bence quadların dış kısmı, kalça arka bacak ve kanatlara hacim eklersen çok mükemmel bir klasikçiyi aramıza kazandırmış olursun. Bence bu bulk ppl tarzı ilerle ama bacağı mutlaka haftada 2 gün çalış. Daha önce yapmadığın ve farklı noktaları uyaran hareketler yapmanı öneririm. Sırt için tek kol göğüsü devreden çıkarttığın çekişler filan. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: supraxdt
      Merak ettiğim bir konu var anabolik Steroid eklenmeden yanına rimobolan ve insülin kullanımı hakkında bir bilgiye sahip olan var mı yada deneyen birini biliyorum insülin ve rimobolan kullanıyorum dedi ve sağlam kütle koymuş açıkçasi ama nasıl kombine etmiş ne gibi yol izlemiş soramadım acaba aranızda kullanan var ise yada bilen anlatırsa çok mutlu olurum...
    • Yazan: cicekselcukk
      Merhabalar, kürümün 5.haftasındayım, haftalık 500 Testosteron + 250 Deca Durobolin alıyorum. Kan değerlerim beklendiği gibi, testosteron değerlerim yüksek fakat prolaktin değerlerim çok düşük. 
      Deca'nın çalışmadığından şüpheleniyorum, gözle görülür bir hacim artışı ve su tutumu yok vücudumda, kan değerlerimi paylaşıyorum bakabilirseniz sevinirim. @Diver

• Yazan: necmi45
      Hocalarım merhabalar kıl batması için gittiğimde doktor yağ bezelerinden kaynaklandığını onları kurutmak için zerotanin kullanacağımızı söyledi ben halihazırda 500 mg only testo küründeydim bu benim ilk kürüm şimdi zerotanine başlıyacağım için sizce testoyu bırakmalı mıyım? @Askabar @metinav @Diver @SantoR @godofdark @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: Yaşar ramazan
      5 yıldan uzun süredir spor yapmaktayım. En son 2 yıl önce bir kürden çıktım 2 yıldır da hiçbir küre girmedim hiçbir şey enjekte etmedim. Elime çok güvendiğim bir kaynaktan güzel bir set geldi.  
      30ml tren 30ml testo.      30ml masteron mevcut. Kısa yani 2.5 3 aylık bir kür düzeni oluşturmak istiyorum.
      Siz olsanız nasıl bir düzende uygulardınız ?
      Her türlü öneriye açığım farklı bakış açılarının bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.
      Ezbere hareket etmek istemiyorum. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.