Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

quacky

Definasyonda boldenon kullanımı

Önerilen İletiler

quacky    93

500mg Testo Ent. 400 Mg Boldenon kürümün 10 gün sonra 5. ayı bitecek, bulkta istediğim kiloya ulaştım definasyona geçeceğim. Definasyonda boldenonu kesip only testo mu gitmeliyim, çünkü alacağım kalori bayağı bir azalacak. Only testo mantıksızsa yanına ne ekleyebilirim? Testo esterini değiştirmeyeceğim amacım çok kurumak değil yağ oranını düşürüp vücudu tekrar bulka hazırlamak tecrübeli üyeler yardımcı olabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Can4212    31
quacky, 2 dakika önce yazdı:

500mg Testo Ent. 400 Mg Boldenon kürümün 10 gün sonra 5. ayı bitecek, bulkta istediğim kiloya ulaştım definasyona geçeceğim. Definasyonda boldenonu kesip only testo mu gitmeliyim, çünkü alacağım kalori bayağı bir azalacak. Only testo mantıksızsa yanına ne ekleyebilirim? Testo esterini değiştirmeyeceğim amacım çok kurumak değil yağ oranını düşürüp vücudu tekrar bulka hazırlamak tecrübeli üyeler yardımcı olabilir mi?

Bolde kes masteron ekle 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

bu kişiye göre amaca göre bünyeye göre değişir

eğer aromatizasyon kontrolünü yapabilirse boldenon hazır kanda varken kesmeyebilirsin kas kütleni korumana hatta güç kaybını engellemeye de faydası olur 

boldenon 400 ve üzeri mg larda aromatize olabiliyor diye biliyorum aklında bulunsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
Hafifzargana, 11 saat önce yazdı:

eğer aromatizasyon kontrolünü yapabilirse boldenon hazır kanda varken kesmeyebilirsin kas kütleni korumana hatta güç kaybını engellemeye de faydası olur 

boldenon 400 ve üzeri mg larda aromatize olabiliyor diye biliyorum aklında bulunsun 

Benim bünyemde ilaçlar aromatize olmuyor, bu dozajlardan sonuna kadar verim alıyorum. Dediğiniz gibi hazır kanda iken boldenon devam etmek daha mantıklı geldi. Testo Ent. Bolde yanına yohimbine ile yeterli yağ oranlarına düşebilirim sanırım, amacım yağ oranını düşürüp bir sonraki bulka insülin hassasiyetimi düzeltmek.

Can4212, 14 saat önce yazdı:

Bolde kes masteron ekle 

Masteron bana hem enjeksiyon sıklığı açısından hem de maliyet açısından bana zor geldi açıkçası. Amacım yarışma kuruluğuna inmek değil, bu şekilde yapabilir miyim sizce?

tarihinde quacky tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
quacky, 51 dakika önce yazdı:

Benim bünyemde ilaçlar aromatize olmuyor, bu dozajlardan sonuna kadar verim alıyorum. Dediğiniz gibi hazır kanda iken boldenon devam etmek daha mantıklı geldi. Testo Ent. Bolde yanına yohimbine ile yeterli yağ oranlarına düşebilirim sanırım, amacım yağ oranını düşürüp bir sonraki bulka insülin hassasiyetimi düzeltmek.

Masteron bana hem enjeksiyon sıklığı açısından hem de maliyet açısından bana zor geldi açıkçası. Amacım yarışma kuruluğuna inmek değil, bu şekilde yapabilir miyim sizce?

masteron eklemek zorunda değilsin armidexlede bu işi yapabilirsin zaten podyuma çıkmayacaksın yağ oranını biraz düşürüp insülin hassasiyetini toparlamak için bu yeterli

şu an sallıyorum bunu referans alma 3 günde 1 yarım armidexle östrojeni alt sınıra yakın tutsan yeter tabi test verip duruma göre armidex kullanman daha verimli olacaktır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
quacky, Bir saat önce yazdı:

Tamamen kozmetik ilacı ve çok maliyetli cidden podyum yapılmayacaksa çok gereksiz bu cut kürüne tren ace eklersen canavara dönüşürsün. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
Hafifzargana, 25 dakika önce yazdı:

masteron eklemek zorunda değilsin armidexlede bu işi yapabilirsin zaten podyuma çıkmayacaksın yağ oranını biraz düşürüp insülin hassasiyetini toparlamak için bu yeterli

şu an sallıyorum bunu referans alma 3 günde 1 yarım armidexle östrojeni alt sınıra yakın tutsan yeter tabi test verip duruma göre armidex kullanman daha verimli olacaktır 

E2'im zaten düşük dediğim gibi aromatize olmuyor ilaçlar

galicik, 22 dakika önce yazdı:

Tamamen kozmetik ilacı ve çok maliyetli cidden podyum yapılmayacaksa çok gereksiz bu cut kürüne tren ace eklersen canavara dönüşürsün. 

Treni maksimum kaç hafta tutmalıyım hocam düzenli diyet ve kardiyo ile 8 hafta yeterli olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
quacky, Şimdi yazdı:

E2'im zaten düşük dediğim gibi aromatize olmuyor ilaçlar

Treni maksimum kaç hafta tutmalıyım hocam düzenli diyet ve kardiyo ile 8 hafta yeterli olur mu?

Tren olayı kişiden kişiye değişiyor forumda ki tecrübeli abilerimizin tavsitesi 7-8 hafta oluyor bana kalırsa düşük dozlama günlük 20mg gibi dozlarda kullanımda kontrol edemediğin noktaya kadar kullanımının uygun olduğunu düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Hafifzargana, 13 saat önce yazdı:

Bolde kandan tamamen ne kadar surede cikiyor bilginiz var mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gymibo, 3 dakika önce yazdı:

Araştıralı baya oldu da girişi gibi çıkışı da çok uzun sürüyor diye hatırlıyorum diğer anabolizanlar gibi değil bir tık daha uzun diye hatırlıyorum bugün tekrar notlarıma bakarım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
gymibo, 6 dakika önce yazdı:

5 ay yazıyor internetten baktığımda yarılanma süresi 15 gün

tarihinde quacky tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

örneğin 110. günde son ejeksyonu yaptınız ve kanınızda 40  seviyelerinde bolde var 126. günde 20 seviyelerine 140. günde 10 seviyelerinde hatta 187. günde 1 seviyelerine kadar kanda kalıyor sıfırlanması 200 günü buluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
quacky, 2 dakika önce yazdı:

5 ay yazıyor internetten baktığımda yarılanma süresi 15 gün

Girişi dert çıkışı dert tövbe bir daha vücuduma sokmam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137

bu kadar uzun suruyorsa o halde bende suan arkadasla ayni durumdayim,istedigim seviyeye geldim. yag yakma odakli gideyim kas kaybini en azindan korur. enjeksiyonu daha gecen hafta bitirdim boldede. bunu gordugum iyi oldu. hepinize tesekkur ediyorum🙏🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    950
quacky, 17 saat önce yazdı:

Şuan definasyondayım ve bolde ( dhb ) kullanıyorum. Kullanmaktan yana sorun yok ama uzun süreli kullanımlarda kanı çok yogunlaştırıyor. Bence güzel bir hacamat yaptır. Öncesinde kan ver 1 hafta boyunca ilacı kes. Hacamat öncesi 2-3 gün protein tüketme sonra herşey yolunda ise devam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Askabar, 11 dakika önce yazdı:

Şuan definasyondayım ve bolde ( dhb ) kullanıyorum. Kullanmaktan yana sorun yok ama uzun süreli kullanımlarda kanı çok yogunlaştırıyor. Bence güzel bir hacamat yaptır. Öncesinde kan ver 1 hafta boyunca ilacı kes. Hacamat öncesi 2-3 gün protein tüketme sonra herşey yolunda ise devam 

Hocam dhb hangi marka acaba pek goremiyorum dhb boldenonu

quacky, 17 saat önce yazdı:

Oncelikle geçmiş olsun tabikide iki urunude keseceksin cunku definsyonda su tutumu sebebi ile enantat kullanilmaz pripionat kullanmani ve yaninada masteron eklemeni oneririm yani testo kisa ester pripionat ve masteron kullanmalisin forumunu gormedim ama ornek olarak sulu ve yagli bir goruntu varsa goruntuyu olabildiğince hatlari keskinlestirmek icjn 5 6hafta kadar kullanilabilir istenilen estetik goruntuye gore kullanim degisebilir gecmis olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
gymibo, 42 dakika önce yazdı:

Hocam dhb hangi marka acaba pek goremiyorum dhb boldenonu

Oncelikle geçmiş olsun tabikide iki urunude keseceksin cunku definsyonda su tutumu sebebi ile enantat kullanilmaz pripionat kullanmani ve yaninada masteron eklemeni oneririm yani testo kisa ester pripionat ve masteron kullanmalisin forumunu gormedim ama ornek olarak sulu ve yagli bir goruntu varsa goruntuyu olabildiğince hatlari keskinlestirmek icjn 5 6hafta kadar kullanilabilir istenilen estetik goruntuye gore kullanim degisebilir gecmis olsun

hocam bu kadar net değil bu işler arkadaşımız yağ yakmaya çalışıyor %8 altına inmeyecek hatlarını keskinleştirmek istemiyor yağları verip insülin hassasiyetini düşürüp bulka devam etmek istiyor masterona ihtiyacı bence yok su tutumunun nedeni aromatizasyon ve e2 yüksekliği olabilir armidexle e2 yi kontrol altında tutarak t.enantate ve boldenonla yağ yakabilir 

Askabar, 43 dakika önce yazdı:

hocam ürün nasıl çalışıyor mu?

fikir olarak mantıklı bir ürün ama güvenemiyorum kaliteli markalar satıyor mu bu ürünü güveniyor musunuz 

npp dhb efsane ürünüler ama bulmak mesele 

tarihinde Hafifzargana tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.