Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emreturlu

Enjeksiyon iğne seçimi

Önerilen İletiler

Emreturlu    13

Yaklaşık 4 haftadır kürüme 26g kahverengi ucla bacaktan devam ediyorum her enjeksiyondan 5-6 saat sonra ağrı başlıyor ödem oluşuyor en az 4-5 gün sürüyor acaba uc kısa olduğundan dolayı deri altınada mı geçiyor anlayamadım 

bu durumu yaşayan var mı ? Ucu değiştirmelimiyim ?

0B0A55C6-14AE-4B32-9F27-F018CBB7A6B0.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Markus Rühl    142

bende 26g kullanıyorum enjeksiyonlar uzun sürüyor ilaç yavaş yavaş gidiyor ama bu sayede ödem olmuyor , Omuza geçmeni öneririm bacakta büyük ihtimal deri altında kalır , ben omuzdan yapıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
Markus Rühl, 4 saat önce yazdı:

bende 26g kullanıyorum enjeksiyonlar uzun sürüyor ilaç yavaş yavaş gidiyor ama bu sayede ödem olmuyor , Omuza geçmeni öneririm bacakta büyük ihtimal deri altında kalır , ben omuzdan yapıyorum.

Olabilir deri altına sızıyor gibi oluyor enjekte ederken omuz yada bacaktan turuncu uçla deniyicem şansımı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
Emreturlu, 40 dakika önce yazdı:

Olabilir deri altına sızıyor gibi oluyor enjekte ederken omuz yada bacaktan turuncu uçla deniyicem şansımı

Bacak için 25G x 25mm lik turuncu uç al dostum. 2,5cm uzunluğu ideal. Ben sağ sol bacak devamlı bu şekilde vuruyorum hiç problem yaşamadım ayrıca ağrısız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
Emreturlu, 9 saat önce yazdı:

Yaklaşık 4 haftadır kürüme 26g kahverengi ucla bacaktan devam ediyorum her enjeksiyondan 5-6 saat sonra ağrı başlıyor ödem oluşuyor en az 4-5 gün sürüyor acaba uc kısa olduğundan dolayı deri altınada mı geçiyor anlayamadım 

bu durumu yaşayan var mı ? Ucu değiştirmelimiyim ?

Bu igne ucunu 2 aydir kullaniyorum bugune kadar neden hic kullanmadim diye soyleniyorum :D bacaktan vuruyorum ama gecen bu igne ucuyla sustanon vurdum bitmek bilmedi enjeksiyon abartisiz 20dk surdu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
Valhallaxd, 3 dakika önce yazdı:

Bu igne ucunu 2 aydir kullaniyorum bugune kadar neden hic kullanmadim diye soyleniyorum :D bacaktan vuruyorum ama gecen bu igne ucuyla sustanon vurdum bitmek bilmedi enjeksiyon abartisiz 20dk surdu

Hocam vurmadan önce sıcak suyun içine koy sustanon ampulunu o şekilde vur daha hızlı gider :D ama 25g kullanırsan 30 saniyede rahatça vurursun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
Probis, 4 saat önce yazdı:

Hocam vurmadan önce sıcak suyun içine koy sustanon ampulunu o şekilde vur daha hızlı gider :D ama 25g kullanırsan 30 saniyede rahatça vurursun

güzel yöntem denemek lazım  :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
batuhan24    3
Markus Rühl, 01.02.2023 - 03:44 yazdı:

Hocam ben definasyondayım hiç omuzdan yapmadım. Haftada 5 gün 2ml olacak şekilde sağ sol omuz şeklindeki enjeksiyon omzu çok yorar mı sizce? Küçük kas olduğu için çok ödem olabilir diye düşünüyorum? Tecrübeleriniz nelerdir?

Probis, 01.02.2023 - 09:06 yazdı:

Bacak için 25G x 25mm lik turuncu uç al dostum. 2,5cm uzunluğu ideal. Ben sağ sol bacak devamlı bu şekilde vuruyorum hiç problem yaşamadım ayrıca ağrısız.

Hocam bacak için yeterli oluyor mu o iğnenin uzunluğu? Kilonuz ve yağ oranınız nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.