Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Xcross

Kısa sürede yağ yakimi

Önerilen İletiler

Xcross    1

Merhabalar yaklaşık 7 aydır spor yapıyorum şuana kadar beslenmeye önem vermedim boyum 173 kilo 69  yağ oranım %17 18 civarı göbek bölgesi disinda neredeyse yag yok göbek bölgesinde yağlarda baya yumuşak  ne önerirsiniz aklımda eca stack var yada only clenbuterol hedeflegim süre max 5 6 hafta 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762

Bu konu ile ilgili forumda bir çok bilgi mevcut araştırıp ne kullanman gerektiğini kendin dahil seçebilirsin sağlıklı sporlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

yumuşak yağ dokusu uzun zamanda düşük kalori açığı ile gider diye biliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
holyland, 12 dakika önce yazdı:

yumuşak yağ dokusu uzun zamanda düşük kalori açığı ile gider diye biliyorum

Aynı sorun bende var %14 yağ oranım ama.hepsi karın çevresinde.  2 hafta 0 karbonhidrata yakın beslenip yüksek sebze ve protein beslenip kardio atacağım.  Sıkıldım çünkü gitmiyor. İğnelere başlamadan vereyim şunları daha temiz olurum gibi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
Xcross, 7 saat önce yazdı:

Merhabalar yaklaşık 7 aydır spor yapıyorum şuana kadar beslenmeye önem vermedim boyum 173 kilo 69  yağ oranım %17 18 civarı göbek bölgesi disinda neredeyse yag yok göbek bölgesinde yağlarda baya yumuşak  ne önerirsiniz aklımda eca stack var yada only clenbuterol hedeflegim süre max 5 6 hafta 

7 ay gibi bir süre fazla değil. Beslenmeye zaten önem vermemişsin. Neden disiplinli ve istikrarlı bir şekilde beslenme süreci geçirmek yerine ilaca yöneliyorsun? 

Aşamalı carb düşürerek, peak nokta 0 carb olmak üzere sıkı bir diyet ve kardiyo süreci geçirmeni tavsiye ederim. 

proliqht1, 22 dakika önce yazdı:

Aynı sorun bende var %14 yağ oranım ama.hepsi karın çevresinde.  2 hafta 0 karbonhidrata yakın beslenip yüksek sebze ve protein beslenip kardio atacağım.  Sıkıldım çünkü gitmiyor. İğnelere başlamadan vereyim şunları daha temiz olurum gibi

0 carb çok etkili ancak aşamalı bir şekilde düşürüp süreci 4 haftaya çıkarmam daha iyi olur hocam. 

Kardiyoları da arttırırsan efsane bir süreç geçirirsin. 👌

tarihinde Alaz tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Alaz, 2 dakika önce yazdı:

7 ay gibi bir süre fazla değil. Beslenmeye zaten önem vermemişsin. Neden disiplinli ve istikrarlı bir şekilde beslenme süreci geçirmek yerine ilaca yöneliyorsun? 

Aşamalı carb düşürerek, peak nokta 0 carb olmak üzere sıkı bir diyet süreci ve kardiyo süreci geçirmeni tavsiye ederim. 

0 carb çok etkili ancak aşamalı bir şekilde düşürüp süreci 4 haftaya çıkarmam daha iyi olur hocam. 

Reis ben 0 almazsam boş duramam. İştah çok açık dayanamiyorum. Asciyim bide sürekli etrafımda yemekler . İstediğim herseyi yiyebiliyorum çok zor oluyor. Elimin altında 20 çeşit tatlı var 😃

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
proliqht1, Şimdi yazdı:

Reis ben 0 almazsam boş duramam. İştah çok açık dayanamiyorum. Asciyim bide sürekli etrafımda yemekler . İstediğim herseyi yiyebiliyorum çok zor oluyor. Elimin altında 20 çeşit tatlı var 😃

Tatlı konusunda anormal ötesi bir isteğe ve iştaha sahibim, düşün artık gündüz yarım kilo soğuk baklava yiyip, akşam yarım kilo Antepli baklava yiyordum yine de canım istiyordu. 

O diyet sürecinde aşırı aşırı derece zorlandım ancak o gitmekte ısrarcı olan karın bölgesi yağlarından büyük oranda kurtuldum. 

Dürüst olmalıyım evet aşırı zorluyor 😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    904

Yumuşak sert diye ayrım yapmak saçma bence. İlk olarak koşa süreden kastın ne ? Bence 12 hafta gayet ideal bir süre. İlk hafta 500 kalori açığı haftada 4 gün 45 dk kardiyo ile başlayıp haftalık kardiyo artırıp kalori düşersin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
Askabar, Bir saat önce yazdı:

Yumuşak sert diye ayrım yapmak saçma bence. İlk olarak koşa süreden kastın ne ? Bence 12 hafta gayet ideal bir süre. İlk hafta 500 kalori açığı haftada 4 gün 45 dk kardiyo ile başlayıp haftalık kardiyo artırıp kalori düşersin. 

Kullanın hocam isterseniz . bu tür ilaçlar adamın iflahını keser bakın bende cuttayım benim tavsiyem bu tür yağ yakıcılardan uzak durmak tavsiyemdir karar sizin . canınıza kıymayın paranıza kıyın hgh fragment alın zayıflamak istiyorsanız  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Aynen zayiflamak icin clen tarzi seyleri kullanmak buyuk risk. Yeme icmeyi kesip kardiyo yapinca zaten guzel yag yakiliyor. Benim gibi bogazina sahip olamayanlar istediğini kullansin yine yakamaz ama 😀

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xcross    1

Demek istedigim uzun diyet istemiyorum 12 haftalık falan arkadaş abd sarms getiricek gw 50156 ve sr 9009 6 haftalık cycle yapıcam sizce bunlarla en iyi beslenme nasıl olur  makro dengelemesini nasıl yapmalıyım ne kadarlık açık oluşturuyum

Alaz, 24.01.2023 - 11:00 yazdı:

Aşamalı carb düşürerek, peak nokta 0 carb olmak üzere sıkı bir diyet ve kardiyo süreci geçirmeni tavsiye ederim. 

bi bakarmısınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.