Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

seidss

Cruise doz

Önerilen İletiler

seidss    4

Herkese selamlar sayın hocalarım tartışmak istediğim konu cruise dozu

Doz teste göre vs değişir farkındayım ama sizlerin cruıse  dozlarınız ve enjeksiyon günleriniz vs nasıldı tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Markus Rühl, 1 dakika önce yazdı:

haftada 1 enjeksiyon , 125 mg enanthate veya 100 mg cypionate

Dostum merhaba senin bir yorumunu hatırlıyorum 125 mg novalife kullandığına dair neydi test sonuçları ve paylaşabilir misin onu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
NamasteGodDamnİt, Bir saat önce yazdı:

Dostum merhaba senin bir yorumunu hatırlıyorum 125 mg novalife kullandığına dair neydi test sonuçları ve paylaşabilir misin onu ?

5 hafta 125 mg test e. kullandım tahlilden 2 gün önce 250 test e. vurdum 865 değerini aldım , bu değeri 250 enanthate ile mi aldım 125 ile mi aklım karışık , o yüzden novalife kullanan herkese yazıyorum 250 enanthate 8-10 hafta kullanıp test verin bi içimiz rahatlasın diye.

Enanthate 3 günde doğru sonucu verir mi. - Steroid / Genel - Peptid Türkiye ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) (peptidturkiye.com)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl, Şimdi yazdı:

5 hafta 125 mg test e. kullandım tahlilden 2 gün önce 250 test e. vurdum 865 değerini aldım , bu değeri 250 enanthate ile mi aldım 125 ile mi aklım karışık , o yüzden novalife kullanan herkese yazıyorum 250 enanthate 8-10 hafta kullanıp test verin bi içimiz rahatlasın diye.

Enanthate 3 günde doğru sonucu verir mi. - Steroid / Genel - Peptid Türkiye ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) (peptidturkiye.com)

Tahlilden 2 gün önce 250 mg vurduğun için kanındaki testo haliyle katlandı diyebiliriz. Düşük doz testo çok bariz şekilde.. +15 testo görünen birinde 1750 testo olabilir bunu satıcı çok ama çok iyi biliyor.. 500 yerine 350 mg doldurduğunda da kullanıcının 15 üstü değer görüp inanacağını çok iyi biliyor satıcılar kaç yıllık adamlar.  Steril olması halinde yine novalife eczane ürünlerinden daha hesaplı en azından testosu.  Ben iran testo da alacağım pazartesi iran perşembe novalife 250 250 şeklinde düşünüyorum bir sonraki tahlilimin sonucunu bu verecek. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
NamasteGodDamnİt, 10 dakika önce yazdı:

Tahlilden 2 gün önce 250 mg vurduğun için kanındaki testo haliyle katlandı diyebiliriz. Düşük doz testo çok bariz şekilde.. +15 testo görünen birinde 1750 testo olabilir bunu satıcı çok ama çok iyi biliyor.. 500 yerine 350 mg doldurduğunda da kullanıcının 15 üstü değer görüp inanacağını çok iyi biliyor satıcılar kaç yıllık adamlar.  Steril olması halinde yine novalife eczane ürünlerinden daha hesaplı en azından testosu.  Ben iran testo da alacağım pazartesi iran perşembe novalife 250 250 şeklinde düşünüyorum bir sonraki tahlilimin sonucunu bu verecek. 

bence 865 değeri 250 test e. ile alınmış bir değer değildi çünkü vücutta birikme süresi var en az 4 hafta 250 e. vurup sonrasında doğru sonuca ulaşabilirdim  , tahlil verecek kişilere 4 haftadan önce tahlil verme diyoruz neden doğru sonucu vermiyor ,  örnek bu konuyu incelediğinde görebilirsin ilk kürümü novalife ile yaptım , 1ml test e. 1,5 ml tren e. ile 3.hafta da tahlil verdiğimde 922 değerini alıyorum 6. hafta tahlil verdiğimde 2600 değerini alıyorum Novalife testo dolu mu boş mu ? - Laboratuvar - Peptid Türkiye ( Fitness, Cross Fit, Vücut Geliştirme ) (peptidturkiye.com) ben çoktan 10 flakon novalife enanthate satın aldım dolu olduğunu düşünüyorum , ama 1 kişi novalife testo 250 e. 8 hafta kullanıp test verse içim rahatlayacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.391
mertozkyaa, 49 dakika önce yazdı:

Hocam.prop ile olurmu bu ?

Olur ama gene 3 gün enjeksiyon yapman gerekicek. Omuza tricepse ufak dozajlar ile gönderebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.