Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

anabolic

Testo e tren e igf kürü bolde eklenmeli mi yoksa beklemeli miyim

Önerilen İletiler

anabolic    0

Testo enanth tren enanth igf1 kürüne bolde eklemeye gerek var mı yoksa boşuna reseptör mü meşgul etmiş olurum 

Boldeyi kürün sonlarına doğru ekleyip kürü uzatmalı mıyım

Bide tren enanth kaç hafta kullanılmalı 16 17 haftaya kadar çıkan sporcular gördüm duydum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

proliqht1    147

Trenbolone kurlerini genelde 8 10 hafta max yapiyolar . İstersen düşük dozlarda boldenon da ekle yanına treni bitirince 20 haftaya tamamlarsin Bi 8 haftada enanthate boldenon gidersin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
anabolic, 2 saat önce yazdı:

Testo enanth tren enanth igf1 kürüne bolde eklemeye gerek var mı yoksa boşuna reseptör mü meşgul etmiş olurum 

Boldeyi kürün sonlarına doğru ekleyip kürü uzatmalı mıyım

Bide tren enanth kaç hafta kullanılmalı 16 17 haftaya kadar çıkan sporcular gördüm duydum 

Hiçççç gerek yok trene gelecek olursak 150 mg başlarım kontrol edemediğim yerde bırakırım bazı ilaçların kullanımı textbook ilerlemez bolde de mesela önerilen 20 24 haftadır 24 hafta diye yola çıktım durmam gerekti 15. haftada kestim attım bu ilaçlar dediğim gibi textbook olarak timeframe veremezsin belki testoyu bile çoğu kişi farkında değil ama 12 haftadan fazla kullanmaması gerekiyor bazı insanlar testo ile bile 3. hafta aromatize oluyor ve kontrol zorlaşıyor. Ama ıgf var tren var bolde bunların yanında yeni doğmuş bebek kalır ben kullanmazdım ama kullanana da saygı duyarım bana yaramıyor kötü bir tecrübem var bu ilaç ile sağlıklı sporlar.. Yerinde olsam testomu açar testo ile bir miktar kütle kazanır kickstart olarak kullanırdım 6. 8. hafta tren ve ıgf i oyuna sokarım bu ilaçlar pick to pick olarak ilerler vücutta pick yaparlar çalışma oranları azalır yataya bağlayan bir grafik izlerler bu noktada tetikleyici anabolizanlar devreye girer tekrardan grafiğe bir higher high yaptırırsın gibi gibi. 

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolic    0

Aklımda treni kestikten sonra testo bolde gitmek vardı kalıcı kas kütlesi için 

esayre 

galicik, 15 saat önce yazdı:

Hiçççç gerek yok trene gelecek olursak 150 mg başlarım kontrol edemediğim yerde bırakırım bazı ilaçların kullanımı textbook ilerlemez bolde de mesela önerilen 20 24 haftadır 24 hafta diye yola çıktım durmam gerekti 15. haftada kestim attım bu ilaçlar dediğim gibi textbook olarak timeframe veremezsin belki testoyu bile çoğu kişi farkında değil ama 12 haftadan fazla kullanmaması gerekiyor bazı insanlar testo ile bile 3. hafta aromatize oluyor ve kontrol zorlaşıyor. Ama ıgf var tren var bolde bunların yanında yeni doğmuş bebek kalır ben kullanmazdım ama kullanana da saygı duyarım bana yaramıyor kötü bir tecrübem var bu ilaç ile sağlıklı sporlar.. Yerinde olsam testomu açar testo ile bir miktar kütle kazanır kickstart olarak kullanırdım 6. 8. hafta tren ve ıgf i oyuna sokarım bu ilaçlar pick to pick olarak ilerler vücutta pick yaparlar çalışma oranları azalır yataya bağlayan bir grafik izlerler bu noktada tetikleyici anabolizanlar devreye girer tekrardan grafiğe bir higher high yaptırırsın gibi gibi. 

Boldenonda ne gibi yan etkiler gördün 

Kalıcı kas kütlesi için vazgeçilmez anabolizan değil  bolde

tarihinde anabolic tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
anabolic, 1 dakika önce yazdı:

Boldenonda ne gibi yan etkiler gördün 

Kalıcı kas kütlesi için vazgeçilmez anabolizan değil  bolde

Boldenonda olacak etkileri sana soyliyim. Kolestrol , iyi kötü kolestrol hepsi değişecek. Alt ast değişecek.  Tansiyon vs yapıyor kanı koyulastiriyor garip bir ilaç. Ben kullandım bana yaramadı berbat etti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolic    0
proliqht1, Şimdi yazdı:

Boldenonda olacak etkileri sana soyliyim. Kolestrol , iyi kötü kolestrol hepsi değişecek. Alt ast değişecek.  Tansiyon vs yapıyor kanı koyulastiriyor garip bir ilaç. Ben kullandım bana yaramadı berbat etti

Primabolon denedin mi 

İlk kürümde bolde girmiştim underdose bi ilaçtı yine de güzel verim almıştım sonlara doğru  tren a eklemiştim yinede sağlam form tutmuştum 

Testo prop koymuşlardır tren a yerine oyle bi ilaçtı😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
anabolic, 18 dakika önce yazdı:

Primabolon denedin mi 

İlk kürümde bolde girmiştim underdose bi ilaçtı yine de güzel verim almıştım sonlara doğru  tren a eklemiştim yinede sağlam form tutmuştum 

Testo prop koymuşlardır tren a yerine oyle bi ilaçtı😂

Evet rimobolan denedim çok güzel ilaç. Boldenonu 5 e çarpar . Şuanda elimde 47 48 kutu var yeni küre girecegim . Konu açtım etiketliyim istersen senide

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolic    0
proliqht1, 10 dakika önce yazdı:

Evet rimobolan denedim çok güzel ilaç. Boldenonu 5 e çarpar . Şuanda elimde 47 48 kutu var yeni küre girecegim . Konu açtım etiketliyim istersen senide

Olur etiketle 

Rimobolonda dozajların nasıl oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
anabolic, 1 dakika önce yazdı:

Olur etiketle 

Rimobolonda dozajların nasıl oluyor

Henüz karar vermedim ama en düşük 300 düşünüyorum. Haftalık 300 400 artık planlamayı yapınca karar vereceğim. İlaçlar hazır kan degerlerimin düzelmesini bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.