Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

turboakif    69
Resulerkaya, 3 saat önce yazdı:

Buldum

3 kasım ile 19 aralık arasında arimidex, dostinex mi kullandınız?

Resulerkaya, 3 saat önce yazdı:

Buldum

3 kasım ile 19 aralık arasında arimidex, dostinex  veya herhangi bir ilaç kullandınız mı? Küre ne zaman başladın? Küre başlamadan önceki değerler hangisi?

Nasıl Bir süreç kardeşim bu.

3 Kasım da Ostrojen 44.

19 Aralıkta Testo alıyorsan Bu nasıl 24 e düştü.

20 Şubat hala 24 de stabil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69
Resulerkaya, 15 saat önce yazdı:

3 Kasım kür başlangıçı 

6D458B0D-C3BE-441D-BBEB-98B7DE0B677F.png

CE96A8C7-E8BC-431A-AEDD-F95AF9CAE1BE.png

19 Aralık kür ortası

ve bu gün attığım kür den 1 ay sonrası 

09142EDD-4287-41FF-ACED-9B84C1FF087D.png

9C0F3890-B06F-460F-AA74-98E25EE11F06.png

E2 başlangıçta 44 dü 24 de sabit kaldı 

@rastlantisal @Marcus

Değerler iyi görünüyor, Buradan itibaren ilaç olarak klomen alman faydalı olacaktır LH FSH için Bununla beraber, sağlıklı beslenmeni tavsiye ederim. Bol su tüketimi, Yeşil sebzeler, Brüksel lahanası, soğan, sarımsak. Baklagillerden mercimek, kinoa, mercimeği çok severim. Gıda takviyesi olarak Çinko - C Vitamini için Günde 1 tane kivi, portalak alabilirsin. Bu gıdalar kalan testosteronu en verimli şekil de kullanmanı sağlayacaktır. Klomen LH FSH uyarımı için pct de kullanılıyor. E2 ile Prolaktin normal görünüyor.  Şimdi gelelim sadede: şuan şubat ayındayız. Senin kür biteli 2 ay olmuş, bu zamana kadar yukarıda yazanlarla ilgili pct yaptın mı? Yeni tahlil alacak olursan Progestron değerlerini de eklemeyi unutma. Güncel bir tahlille daha faydalı bilgiler alacağına inanıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
flamir    7
Resulerkaya, 27.02.2023 - 00:56 yazdı:

E2 ne diye geçer eNabız da 

E2 Estradiol diye yazar (Östrojen hormonu)

Ben bir şey merak ettim; sanırım bu sonuçlar kürden 3 hafta kadar sonrası? Total testo vs düşmüş. Niye bu kadar düşük? @rastlantisal

tarihinde flamir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
flamir, 19 saat önce yazdı:

E2 Estradiol diye yazar (Östrojen hormonu)

Ben bir şey merak ettim; sanırım bu sonuçlar kürden 3 hafta kadar sonrası? Total testo vs düşmüş. Niye bu kadar düşük? @rastlantisal

Kürden 3 hafta sonra testosteron değerlerinin düşmesi normal. İlaç alımı kesilmiş ve kandaki testosteron tüketilmiş. sistem kapalı olduğu için vücut yenisini de üretmiyor. İşte bu noktada PCT yapıp üretimi hızlandırıyoruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cikotala    6
Resulerkaya, 21.01.2023 - 22:57 yazdı:

Merhaba 10 haftalık evogen testesteron 250mg evogen boldebol 200mg, evogen stanabol , evogen oxanabol kullandım kür sonrasi nasıl pct yapmam gerekir kan degerlerim fotoğraf da mevcut 

Screenshot_2023-01-21-22-57-23-315_com.whatsapp.jpg Screenshot_2023-01-21-22-57-26-433_com.whatsapp.jpg

ilacı kimden aldın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.