Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Resulerkaya    0

Merhaba 10 haftalık evogen testesteron 250mg evogen boldebol 200mg, evogen stanabol , evogen oxanabol kullandım kür sonrasi nasıl pct yapmam gerekir kan degerlerim fotoğraf da mevcut 

Screenshot_2023-01-21-22-57-23-315_com.whatsapp.jpg Screenshot_2023-01-21-22-57-26-433_com.whatsapp.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BLACAXELOT    39
Resulerkaya, 9 dakika önce yazdı:

Merhaba 10 haftalık evogen testesteron 250mg evogen boldebol 200mg, evogen stanabol , evogen oxanabol kullandım kür sonrasi nasıl pct yapmam gerekir kan degerlerim fotoğraf da mevcut 

Östrojen prolaktin varmıydı hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39

Hocam en güzel yerinde mümkünse kesmeyin bir 10 hafta daha olsa boldenon dan tam etkisini görürsünüz

tarihinde BLACAXELOT tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Resulerkaya, Bir saat önce yazdı:

Jinekomasti riski olmaz mı daha ilk kürüm ve 10 hafta sadece boldenon mu kullaniyim  

Seni tatmin ettiyse kesebilirsin ama boldenonu 20 24 hafta vs kullanıyor insanlar daha etkili olması için.

Alt ast durumu nedir bide kan tahlili onları verdin mi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Resulerkaya    0

İlk kürüm de yeterli seviyeye geldim gerisi diğer kürlere şimdi pct yapmam gerekiyor mu ne gibi ilaçlar kullanmalıyım bunun hakkında bilgim yok yardıma ihtiyacım var 

Paylaşımda fotoğrafları ekledim

proliqht1, Bir saat önce yazdı:

Alt ast durumu nedir bide kan tahlili onları verdin mi. 

Alt ast bu fotoğraf da

Screenshot_2023-01-22-00-10-05-080_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2023-01-22-00-10-01-542_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Herhangi biseu yok tertemiz. Son enjeksiyondan 3  hafta sonra pct başlıyor diye biliyorum. Onun içinde burada hocalar yorum atarlar hangi ilaçları alman gerektiğini.  Kişiden kişiye değişebiliyor kullanılacak ürünler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
Resulerkaya, 7 dakika önce yazdı:

Jinekomasti riski olmaz mı daha ilk kürüm ve 10 hafta sadece boldenon mu kullaniyim  

Hayır çözeriz onuda ama bitirmek istiyorsanız @rastlantisal hocam size eksiksiz yardım eder

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

hdl ldl yok etmiş klasik bolde faciası ciddi kalp damar problemi yaratır bu durum ilerisi için cidden sıkıntı, lanet bir ilaç bu bolde mümkünse 10. hafta değerlerinizi böyle gördükten sonra kesin atın bu ilacı akarı kadar kokarı yok götürüsü kadar getirisi olmayan bir ilaç yarıyorsa kullan, sana da yaramamış beni de mahvetti bolde kesip 20-24 hafta daha devam ederdim yerinde olsam kullandığın oralları bilmiyorum onların da etkisi olabilir ama double oral sana birisi verdiyse o kişi ile bağlantını kopar bu işin ticaretindedir o kişi aklında olsun. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
Resulerkaya, Bir saat önce yazdı:

Şuan hangi ilaçların kullanmam gerekiyor pct için 

Bulabilirsen pregynl temin et yoksa cromiom, klomen , 2 kutu tamoxifen bunları temin et @rastlantisal hocamın yorumunu bekle

tarihinde BLACAXELOT tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
Resulerkaya, 15 saat önce yazdı:

Screenshot_2023-01-21-22-57-23-315_com.whatsapp.jpg Screenshot_2023-01-21-22-57-26-433_com.whatsapp.jpg

Geçmiş olsun kürden nasıl verim aldın kaç kilo aldın kollar kaç cm büyüdü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Resulerkaya    0
Ozgur511, 6 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun kürden nasıl verim aldın kaç kilo aldın kollar kaç cm büyüdü 

Kilo alamadım gene aynı kiloyum clean bulk yaptım befor after ekte 

Screenshot_2023-01-22-19-49-39-375_com_miui.gallery.thumb.jpg.d12027d7f67f2359e2af640f95565978.jpg Screenshot_2023-01-22-19-49-39-375_com_miui.gallery.thumb.jpg.d12027d7f67f2359e2af640f95565978.jpg Screenshot_2023-01-22-19-49-19-301_com.miui.gallery.jpg

BLACAXELOT, 7 saat önce yazdı:

Bulabilirsen pregynl temin et yoksa cromiom, klomen , 2 kutu tamoxifen bunları temin et @rastlantisal hocamın yorumunu bekle

cromiom, klomen , 2 kutu tamoxifen  yeterli olur mu  

Tamoxifen 2 kutu

Cromiom 1 kutu

klomen 1 kutu

Bunlarla pct yapılır yani ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
Resulerkaya, 27 dakika önce yazdı:

cromiom, klomen , 2 kutu tamoxifen  yeterli olur mu  

Tamoxifen 2 kutu

Cromiom 1 kutu

klomen 1 kutu

Bunlarla pct yapılır yani ?

Yani yapılır şunlarda olsa güzel olur

E  vitamini 1 tablet
Benexul vitamin 1 tablet 
Mültivitamin 1 tablet 
Zinco 1 tablet 
Cinseng 1 tablet 
Milk thistle 1 tablet

Nasıl kullanacağını @agfitnesshocamdan @rastlantisal hocamdan müsait bir zamanda öğrenirsin  pct konusunda yanlış yönlendirmiyim dostum daha ustalaşmadık bu arada gelişiminiz için tebrikler hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Resulerkaya    0
BLACAXELOT, 25 dakika önce yazdı:

Yani yapılır şunlarda olsa güzel olur

E  vitamini 1 tablet
Benexul vitamin 1 tablet 
Mültivitamin 1 tablet 
Zinco 1 tablet 
Cinseng 1 tablet 
Milk thistle 1 tablet

Chinko,Multivitamin,B6,zma, balık yağı,magnezyum kullanıyorum 

Mesela 1.gun chinko,zma 2.gun B6 balık yağı 3.gun Multivitamin magnezyum 

Bu döngüde devam ediyorum

Ve bir sorum daha olacak sadece proviron ile pct olur mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
Resulerkaya, 21 dakika önce yazdı:

Bu döngüde devam ediyorum

Güzel olabildiğince takviyeleri eksik etmeyin kaybınız en aza iner

Resulerkaya, 20 dakika önce yazdı:

Ve bir sorum daha olacak sadece proviron ile pct olur mu 

Şöyleki proviron cinsel istek artırır birde östrojeni baskılar ama bununla ilgili dayanak bulamadım eğer isteksizlik olursa kullanın bana göre ben ihtiyaç duymadım sadece provironla pct olmaz öyle birşey yok maalesef

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Klomen 1 kutu az bence .  Ben kendim için 5 kutu alıp koydum.

galicik, 19 saat önce yazdı:

hdl ldl yok etmiş klasik bolde faciası ciddi kalp damar problemi yaratır bu durum ilerisi için cidden sıkıntı, lanet bir ilaç bu bolde mümkünse 10. hafta değerlerinizi böyle gördükten sonra kesin atın bu ilacı akarı kadar kokarı yok götürüsü kadar getirisi olmayan bir ilaç yarıyorsa kullan, sana da yaramamış beni de mahvetti bolde kesip 20-24 hafta daha devam ederdim yerinde olsam kullandığın oralları bilmiyorum onların da etkisi olabilir ama double oral sana birisi verdiyse o kişi ile bağlantını kopar bu işin ticaretindedir o kişi aklında olsun. 

Bu bolde harbi lanet bisey ha 4 hafta kullandım benimde kolestrol içinden geçti hemen kestim ilacı. Daha bolde kullanmam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.410
Resulerkaya, 2 saat önce yazdı:

@rastlantisal hocam yorumunuz nedir.

Arkadaşın dediği bu ilaçları kullanmalı mıyım

Tamoxifen 2 kutu

Cromiom 1 kutu

klomen 1 kutu

Döngü ufaktan canlanmaya başlamış. Son enjeksiyonu ne zaman oldun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Resulerkaya    0
rastlantisal, 12 saat önce yazdı:

Döngü ufaktan canlanmaya başlamış. Son enjeksiyonu ne zaman oldun?

4 gün önce 

tarihinde Resulerkaya tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.410
Resulerkaya, 7 saat önce yazdı:

4 gün önce 

Kullandıkların tam dolu olmayabilir yada vücudun toparlamaya aşırı meyilli olabilir. Her durumda 3 hafta sonra tekrar test ver ve paylaş. ona göre PCT yazalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69
Resulerkaya, 4 saat önce yazdı:

Hocam geçen hafta test verdim sonuçlar böyle 

Dostum en önemli şeyler prolaktin e2 yokmu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.