Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

proliqht1

Ürünler tamam ! gelin bakalım neler yapabiliriz :)

Önerilen İletiler

proliqht1    147

Merhabalar önce kendimi tanıtayım ismim Fatih 28 yaşındayım geçmişte bir çok kez spor yapıp bırakmış birisi olarak pandemide hep evde oturduğum  güçsüzleştiğim ve mutsuz olduğum için spora başlamıştım tekrardan. Bir süre natürel şekilde kendimi geliştirdikten sonra steroid kullanmaya başladım profesyonel yardım eşliğinde ve şuan ikinci kür aşamasındayım. İlk küre girmeden önce 36 cm kol vardı şuanda 42 oldu. 77 kg başladım 89 oldum . Şuanda haftalık 1 ampul testosteron verip güncel kan değerlerimin düzelmesini bekliyorum. Herşey düzeldikten sonra şimdi size aşağıda fotoğraflarını paylaşacağım ürünleri kullanmayı planlıyorum. Profesyonel destek hala alıyorum ama bu forumdaki güzel insanların fikirlerinede önem verdiğim içiin hocamla ona göre fikir alışverişi yapabiliyorum.

İlk önce maliyet merak edecek arkadaşlar için maliyetleri yazmak istiyorum . Küre girecek bu ürünleri alacak kullanacak insanların fikir sahibi olmaları için

2x sp trenbolone acetat 10 ml = 2450 TL

48x Rimobolan 100 ml ampul=4600 TL

37x Sustanon 250 ampul = 2240 TL

15 ampul Iran enanthate=1000 TL

1 Kutu anapolon 20 tablet =345 TL

3 Kutu proviron = 250 TL 

3 Kutu Klomen= 250 TL

1 kutu dostinex 8 li = 200 - 250 Tl arasındaydı sanırım hatırlamıyorum

1 kutu arimidex= 240 TL

Kür boyunca kullanacağım takviyeler . Fotoğrafını paylaştıklarım = 4200 TL 

Özellikle rimobolan vs toplamak için çok dolaştım il değiştim özel taksilerle eczanelere gittim 1000 tl param öyle gitmiştir onuda eklemek istedim.

Bana bu ürünlerin toplam maliyeti= 17.000- 17.500 TL aralığında değişiyor.

Bu ürünlerle kaç hafta kaç mg girmeliyim siz değerli arkadaşların fikir ve yorumlarını bekliyorum. Kür boyunca sustanon kullanacağım testosteron olarak ben sustanonu çok sevdim baya iyi geldi bana enanthate pek hoşuma gitmedi.

@rastlantisal Hocam özellikle vaktiniz varsa sizin yorumunuzu bekliyorum :)

20230121_122323.jpg 20230121_121704.jpg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BLACAXELOT    39
proliqht1, 7 dakika önce yazdı:

@Rota  Herşey tamam biraz kafa patlatalım , Neler yaparız bunlarla. :D La bu adam banlanmış @swezy

Maşallah hocam pek diyicek bişey yok yanlız anapolon ?🤔 hangi dozajda kullanacalsınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
BLACAXELOT, 19 dakika önce yazdı:

Maşallah hocam pek diyicek bişey yok yanlız anapolon ?🤔 hangi dozajda kullanacalsınız

Valla hocam 1 kutu var dedı eczacı ver dursun dedim. Çok ağır gelir diyolar. Kullansam sabah yarım akşam yarım alırım yani günlük 50 mg max. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
proliqht1, 3 dakika önce yazdı:

Valla hocam 1 kutu var dedı eczacı ver dursun dedim. Çok ağır gelir diyolar. Kullansam sabah yarım akşam yarım alırım yani günlük 50 mg max. 

Hocam 25 iyidir bana göre kullandığımda testler sanki haftada 3 gram ilaç kullanıyorum gibi çıkıyordu tren yanında süt dökmüş kedi kalır anapolonun

tarihinde BLACAXELOT tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
BLACAXELOT, Şimdi yazdı:

Hocam 25 iyidir bana göre kullandığımda testler sanki haftada 3 gram ilaç kullanıyorum gibi çıkıyordu

günlük 25 mg mı. kutu bitene kadar mı hocam ? Nasıl alıyodun tek seferde ant öncesı yarım tablet mi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
proliqht1, 1 dakika önce yazdı:

günlük 25 mg mı. kutu bitene kadar mı hocam ? Nasıl alıyodun tek seferde ant öncesı yarım tablet mi. 

Ben günde 50 kullanmıştım sabah yarım akşam yarım ama 1 haftada karaciğeri mahfetti bende o kadar koruycuya rağmen 20 tablet var kutu bitene kadar kullanırsınız 6 hafta eder

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

BLACAXELOT, 12 dakika önce yazdı:

Ben günde 50 kullanmıştım sabah yarım akşam yarım ama 1 haftada karaciğeri mahfetti bende o kadar koruycuya rağmen 20 tablet var kutu bitene kadar kullanırsınız 6 hafta eder

Karaciğeri mahvediyosa uğraşmam ya kullanmam . Etki olarak ne kattı peki götürüye rağmen :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
proliqht1, 2 dakika önce yazdı:

Karaciğeri mahvediyosa uğraşmam ya kullanmam . Etki olarak ne kattı peki götürüye rağmen :D 

Vallaha bir haftada bile yüzümdeki şişliği hissetim balon balığı tabiri doğru kullanmayın demiyorum ama doğru kullanın günde 25 le bile sonuç alabilirsiniz 50 max dozaj olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
BLACAXELOT, 1 dakika önce yazdı:

Vallaha bir haftada bile yüzümdeki şişliği hissetim balon balığı tabiri doğru kullanmayın demiyorum ama doğru kullanın günde 25 le bile sonuç alabilirsiniz 50 max dozaj olsun

Eyvallah hocam aklımda bulunsun. Peki trenboloneyi kürün kaçıncı haftasında devreye sokayım sence. Ve 2 ml mi 3 ml mı vurayım haftada ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
proliqht1, 3 dakika önce yazdı:

Eyvallah hocam aklımda bulunsun. Peki trenboloneyi kürün kaçıncı haftasında devreye sokayım sence. Ve 2 ml mi 3 ml mı vurayım haftada ?

10 ml sinde 100 mg diyimi vallaha şunu söylim ben haftada 400 de vurldum ama gerek yok anapolon varsa . 200 bana yetiyor mesela keşke anapolon yerine masteron olsaidi  müthiş bir saf kütle yapabilirdiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
BLACAXELOT, Şimdi yazdı:

10 ml sinde 100 mg diyimi vallaha şunu söylim ben haftada 400 de vurldum ama gerek yok anapolon varsa 200 bana yetiyor keşke anapolon yerine masteron olsaidi  müthiş bir saf kütle yapabilirdiniz 

Valla hocam fazlalık olsun diye aldım ben anapolonu kullanmak mecburıyetınde degılım ama zaten sustanon rımobolan ve tren var dıye masteron falanda gırmedım :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
proliqht1, 4 dakika önce yazdı:

Valla hocam fazlalık olsun diye aldım ben anapolonu kullanmak mecburıyetınde degılım ama zaten sustanon rımobolan ve tren var dıye masteron falanda gırmedım :D 

Kürünüz çok güzel bende yapmıştım şimdi yalan olmasın ben primo sustoyla 64 kilolardaydım galiba 86 ya çıktım ama saf kütle değil  beygir gibi olmuştum keşke tartılırken fotoğraflarım olsaidi tren sizi bir nebze parçalı tutacak ama onada güvenmeyin kürünüzün verimini belirleyen 2 faktör var 1 kasın hasarı (antreman) .2 beslenme daha masraf etmeyin elinizde ki malzemeler zaten türkiye şartlarında paha biçilemez en basiti primo yok

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
BLACAXELOT, 1 dakika önce yazdı:

Kürünüz çok güzel bende yapmıştım şimdi yalan olmasın ben primo sustoyla 64 kilolardaydım galiba 86 ya çıktım ama saf kütle değil  beygir gibi olmuştum keşke tartılırken fotoğraflarım olsaidi tren sizi bir nebze parçalı tutacak ama onada güvenmeyin kürünüzün verimini belirleyen 2 faktör var 1 kasın hasarı (antreman) .2 beslenme

Evet hocam haklısın antrenman ve beslenme olayına dikkat ediyorum. Biraz fazla yiyorum göbekte hala yağ var gitmiyor :D Kalori açığı oluşturmakta istemiyorum yada beceremiyorum o işi sanırım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
proliqht1, Şimdi yazdı:

Evet hocam haklısın antrenman ve beslenme olayına dikkat ediyorum. Biraz fazla yiyorum göbekte hala yağ var gitmiyor :D Kalori açığı oluşturmakta istemiyorum yada beceremiyorum o işi sanırım. 

Olacak hocam testler tamamıdır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    866

Başarılar güzel bir süreç seni bekliyor konunun takipçisiyim bakalım nasıl sonuç alacaksın. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
forbit, Şimdi yazdı:

Başarılar güzel bir süreç seni bekliyor konunun takipçisiyim bakalım nasıl sonuç alacaksın. :D

Teşekkür ederim abicim güncel fotoğraf yüklemeye çalışacağım formumla alakalı. Buradan takip edebilirsinizz :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
proliqht1, 2 dakika önce yazdı:

Kan testi mi hocam.

Aynen tamamsa bismillah diyelim startınızı verirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
BLACAXELOT, 2 dakika önce yazdı:

Aynen tamamsa bismillah diyelim startınızı verirsiniz

Hocam şöyle bi durum oluştu ben 1 ay fazla yükleme yaptım ve bır marka boldenon kullandıgım ıcın alt baya artmıştı onu düşürmeye çalışıyoruz en son 20 30 puan düşmüştü. Bu pazartesi tekrar kan vereceğim ve 1 ünitede kan verip çöpe atacağım . Muhtemelen en geç 1 aya enzimler düzelecek onun haricinde kan testlerimde hiç bir sorun yok vitamin minarel kolestrol vs herşey normal düzeyde.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
proliqht1, Şimdi yazdı:

Hocam şöyle bi durum oluştu ben 1 ay fazla yükleme yaptım ve bır marka boldenon kullandıgım ıcın alt baya artmıştı onu düşürmeye çalışıyoruz en son 20 30 puan düşmüştü. Bu pazartesi tekrar kan vereceğim ve 1 ünitede kan verip çöpe atacağım . Muhtemelen en geç 1 aya enzimler düzelecek onun haricinde kan testlerimde hiç bir sorun yok vitamin minarel kolestrol vs herşey normal düzeyde.  

Hadi bakalım hocam sizden güzel sonuçlar bekliyorum başlamadanda milk thistle kullanın biraz karaciğer düzelir bazen alt ast de yalancı artışlarda olabiliyor oral steroidler yapar genelde

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
BLACAXELOT, Bir saat önce yazdı:

Hadi bakalım hocam sizden güzel sonuçlar bekliyorum başlamadanda milk thistle kullanın biraz karaciğer düzelir bazen alt ast de yalancı artışlarda olabiliyor oral steroidler yapar genelde

Şuanda günde 4-5 tablet mılk thsıtle ve 2 çanak enginar tüketiyorum yanında içtiğim enginar suyuda cabası. Aşçı olduğum için kısa sürede toparlayacağım inş :D 

İlgin ve fikir önerilerin için çok teşekkür ederim bu arada :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
proliqht1, 4 dakika önce yazdı:

İlgin ve fikir önerilerin için çok teşekkür ederim bu arada :)

Ne demek hocam yardımcı olabildiysem ne mutlu .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    294

Sustanonu trenle beraber kullanma heleki anapolonu asla 😂 psikolojik açıdan iyi olmaz. Susta-rimo-anapolon,  enanthate- tren olabilir. Anapolon eczaneyse hiç kullanma zaten. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Mhmt38, 18 dakika önce yazdı:

Sustanonu trenle beraber kullanma heleki anapolonu asla 😂 psikolojik açıdan iyi olmaz. Susta-rimo-anapolon,  enanthate- tren olabilir. Anapolon eczaneyse hiç kullanma zaten. 

Anapolon eczane baya toksik diyor herkes o yüzden kullanmayabilirim. Psikolojik olarak sorun yaşayacağımı sanmıyorum.  Sustanon kullandım uzun süre benim çok hoşuma gitti. Enanthatede kullandım beğenmedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
proliqht1, 5 dakika önce yazdı:

Anapolon eczane baya toksik diyor herkes o yüzden kullanmayabilirim. Psikolojik olarak sorun yaşayacağımı sanmıyorum.  Sustanon kullandım uzun süre benim çok hoşuma gitti. Enanthatede kullandım beğenmedim.

ilk 14 gün teston açılana kadar kullanabilirsin evet ilaç toxic  ama etkisi muazzam derece de fazla ben yanlış hatırlamıyorsam 19 gün dayanabildim sadece, bu oral ile 19 günde 7kg aldım ilk 14 gün teston kendini belli edene kadar 25mg spordan 30dk önce 25 mg spordan öğünün yedikten sonra kullanabilirsin 14 günlük süreçte büyük bir sıkıntı yaşayacağını zannetmiyorum. Sana başlangıç için büyük bir sıçrama sağlayacaktır. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.