Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cemkuray

Tren kullanmayı bırakıyorum

Önerilen İletiler

cemkuray    22

Merhaba hocalarım son 2 haftadır only testo kürüme 200 mg tren enanth eklemiştim, daha önce de Vortex marka tren e. kullandım boşmuş galiba, şimdiki kullandığım gerçekten beni böyle betimlenemeyecek duygulara sürükledi kimseye anlatamıyorum bi siz anlarsınız beni galiba saatlerdir aramadığım insan kalmadı sohbet açıyorum ama dışa vuramıyorum bu hissi. kürdeyken kullanmaya başladığım iki ilaç oldu bu yüzden kaynaklı da olabilir emin değilim soranlar olur elbet Prozac ve Concertaya başladım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

proliqht1    147

Hocam ilk defa mı steroid kullanmaya başladınız.  Normal bu yaşadıklarınız psikolojik olarak. Geçmesi gerekir bir jac haftaya 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22

Ya bu konuyu Burak Hoca'nın tren konusuna referans olsun diye yazdım ilgi kaşarı demeyın lutfen e2 prolaktinim çok yüksek zaten oturup ağlarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Kardeşim benim bisey dediğim yok yardımcı olmaya çalışıyorum yaşadıklarımdan. Bende ilk haftalar tribe girmiştim sürekli duygusal değişimler yasiyodum.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
proliqht1, 1 dakika önce yazdı:

Kardeşim benim bisey dediğim yok yardımcı olmaya çalışıyorum yaşadıklarımdan. Bende ilk haftalar tribe girmiştim sürekli duygusal değişimler yasiyodum.  

Ya hayır kanka aynı anda attık yorumu ben senin ne yazdığını görmedim sana yazmadım yani ve yok ilk kullanışiım değil de terk edildim kötü hissediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
cemkuray, Şimdi yazdı:

Ya hayır kanka aynı anda attık yorumu ben senin ne yazdığını görmedim sana yazmadım yani ve yok ilk kullanışiım değil de terk edildim kötü hissediyorum

Terk edildiysen normal be kardeşim bunu yaşaman. Daha çok spora odaklanmayi dene bence . Trenbolone bıraktığındadq bence devam eder o duyguların. Sen bilirsin yinede ama biraz daha zaman tanı kendine . Evde oturan birisi misin yoksa iş güç var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
proliqht1, Şimdi yazdı:

Terk edildiysen normal be kardeşim bunu yaşaman. Daha çok spora odaklanmayi dene bence . Trenbolone bıraktığındadq bence devam eder o duyguların. Sen bilirsin yinede ama biraz daha zaman tanı kendine . Evde oturan birisi misin yoksa iş güç var mı?

Ya evde otuyorum bilgisayardan işim maalesef iş güç yok denebilir o sebepten ötürü haliyle sosyal çevre de sakat o yüzden böyle oldum concerta yan etki yaptı bir şey yiyemiyorum en kısa sürede geri dönücem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
cemkuray, 4 dakika önce yazdı:

Ya evde otuyorum bilgisayardan işim maalesef iş güç yok denebilir o sebepten ötürü haliyle sosyal çevre de sakat o yüzden böyle oldum concerta yan etki yaptı bir şey yiyemiyorum en kısa sürede geri dönücem 

Sosyal anksiyetede başlamış olabilir , bende oldu evde çok oturdum sonra anksiyete geçirdim antidepresan kullanıyorum. Psikoloğa gitmeyi düşün bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
proliqht1, 1 dakika önce yazdı:

Sosyal anksiyetede başlamış olabilir , bende oldu evde çok oturdum sonra anksiyete geçirdim antidepresan kullanıyorum. Psikoloğa gitmeyi düşün bence 

Gittim gittim sosyal anksiyete kesinlikle var ben de böyle ödüm kopuyo tanımadığım insanlar olan ortamda ama geçeceğini düşünüyorum ben daha geçen gittim de bu konuyu konuşmamıştım hocam danışırım onu da teşekkür ederim hatırlattığın için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
cemkuray, 1 dakika önce yazdı:

Gittim gittim sosyal anksiyete kesinlikle var ben de böyle ödüm kopuyo tanımadığım insanlar olan ortamda ama geçeceğini düşünüyorum ben daha geçen gittim de bu konuyu konuşmamıştım hocam danışırım onu da teşekkür ederim hatırlattığın için

Sosyal anksiyete nedir biliyor musun. Arkadaşlarinla biyerlere gitmekten çekinirsin.  Rezil olma duygusu çok yaşarsın. Herkesten ayrı yemek yemek içmek istersin. Kapalı ortamlarda darılırsin duramazsın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
proliqht1, Şimdi yazdı:

Sosyal anksiyete nedir biliyor musun. Arkadaşlarinla biyerlere gitmekten çekinirsin.  Rezil olma duygusu çok yaşarsın. Herkesten ayrı yemek yemek içmek istersin. Kapalı ortamlarda darılırsin duramazsın. 

Ya yok bunlar ben de olmadı ben hatta özgüvenli biriyim bilmiyorum ama yaşıtlarımın olduğu ortamlarda geriliyorum, tanımadığım insanlardan ziyade mesela bi masada 15 kişisiniz örnek 5 kişi tanıyosun 10 u diğerlerinin arkadaşı falan öyle ortamlarda manyak gerilirim ben mesela ellerim titriyor kalp yüzünden değil nörolojik galiba heyecanlı sanıyolar beni utanıyorum falan bu sosyal anksiyete mi bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
cemkuray, 1 dakika önce yazdı:

Ya yok bunlar ben de olmadı ben hatta özgüvenli biriyim bilmiyorum ama yaşıtlarımın olduğu ortamlarda geriliyorum, tanımadığım insanlardan ziyade mesela bi masada 15 kişisiniz örnek 5 kişi tanıyosun 10 u diğerlerinin arkadaşı falan öyle ortamlarda manyak gerilirim ben mesela ellerim titriyor kalp yüzünden değil nörolojik galiba heyecanlı sanıyolar beni utanıyorum falan bu sosyal anksiyete mi bilmiyorum

Sosyal anksiyete çok yüksek ihtimal . Herkeste farklı oluyor. Psikologla görüş ben paxil kullanıyorum düzeldi.  Seninkine düzelir geçici bisey. Kürdeyken antidepresan kullanmak güzel oluyor dengeliyor diyebiliriz 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
proliqht1, 3 dakika önce yazdı:

Sosyal anksiyete çok yüksek ihtimal . Herkeste farklı oluyor. Psikologla görüş ben paxil kullanıyorum düzeldi.  Seninkine düzelir geçici bisey. Kürdeyken antidepresan kullanmak güzel oluyor dengeliyor diyebiliriz 😀

ben prozac'ı zaten reçetesiz aldım doktor vermedi, bipolar var ben de muhtemelen yani emin değildim prozac almadan önce alınca gerçekten eskisi gibi olmamaya başladım, paxil'i de alıp denicem hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
cemkuray, 6 dakika önce yazdı:

ben prozac'ı zaten reçetesiz aldım doktor vermedi, bipolar var ben de muhtemelen yani emin değildim prozac almadan önce alınca gerçekten eskisi gibi olmamaya başladım, paxil'i de alıp denicem hocam

Paxil reçeteli olabilir hocam . Sen yine sor ama

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
cemkuray, 44 dakika önce yazdı:

Merhaba hocalarım son 2 haftadır only testo kürüme 200 mg tren enanth eklemiştim, daha önce de Vortex marka tren e. kullandım boşmuş galiba, şimdiki kullandığım gerçekten beni böyle betimlenemeyecek duygulara sürükledi kimseye anlatamıyorum bi siz anlarsınız beni galiba saatlerdir aramadığım insan kalmadı sohbet açıyorum ama dışa vuramıyorum bu hissi. kürdeyken kullanmaya başladığım iki ilaç oldu bu yüzden kaynaklı da olabilir emin değilim soranlar olur elbet Prozac ve Concertaya başladım.

bunu zaten tren kullanmasan bile concerta yapıyor sen deney yapıyorsun şuanda daha kullandığın psikiyatrik ilaçların üzerinde ki etkisini bilmeden tren gibi insanı duygudan duyguya sürükleyebilecek olan ilacı kullanıyorsun kes at treni benden sana tavsiye 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
galicik, Şimdi yazdı:

bunu zaten tren kullanmasan bile concerta yapıyor sen deney yapıyorsun şuanda daha kullandığın psikiyatrik ilaçların üzerinde ki etkisini bilmeden tren gibi insanı duygudan duyguya sürükleyebilecek olan ilacı kullanıyorsun kes at treni benden sana tavsiye 

Haklısınız hocam ne desen haklısın ama tek çarem bu gerçekten aylardır zaten aynı psikolojideyim intihar da edemem tek çarem deneme yanılma olacak galiba.

proliqht1, 5 dakika önce yazdı:

Paxil reçeteli olabilir hocam . Sen yine sor ama

Yok hocam baktım reçetesiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

hayatın ile deneme yanılma yapma kaç yaşındasın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
galicik, 4 dakika önce yazdı:

hayatın ile deneme yanılma yapma kaç yaşındasın 

19 yaşındayım ve bence bu ilaçların en kötü yan etkisi intihar yani diğer hepsi bir şekilde atlatılır ve ben yok yani imkansız etmem kendimi tanıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
cemkuray, 53 dakika önce yazdı:

Treni bırakıp belli bir süre testo devam ettikten sonra pct yapmak varken neden trenin üstüne antidepresan ve ADHD ilacı kullanmaya başlıyorsun? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
cemkuray, Şimdi yazdı:

19 yaşındayım ve bence bu ilaçların en kötü yan etkisi intihar yani diğer hepsi bir şekilde atlatılır ve ben yok yani imkansız etmem kendimi tanıyorum

AH AH ne diyim senin şuan bunları düşünmek yerine finallere çalışman gerekiyordu... senin yaptığın işe bak ne diyim dostum geçmiş olsun yerinde olsam her şeyi keser kendimi sorgularım.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
hectordoyle, Şimdi yazdı:

Treni bırakıp belli bir süre testo devam ettikten sonra pct yapmak varken neden trenin üstüne antidepresan ve ADHD ilacı kullanmaya başlıyorsun? 

Ya hocam inan bana çok spontane oldu bir anda kullanmaya başladım bunların ne gibi kötü etkileri var ki, only testo devam edeceğim birkaç ay sonra da trt yaparım herhalde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

arkadaşlar 18-23 yaş aralığı belki 18-25 e kadar çıkabilir bu yaş aralığında attığınız her adım hayatınız ömrünüzün geri kalanında hayatınızın nasıl olacağına neredeyse %80-90 şekil verecek hayatınızın kalitesini ve standartlarını belirleyecek yaş aralıkları, en verimli akademik kariyer yaşlarınız hele türkiye gibi bir ülkede... siz ise tiktokta instada rehavete kapılıp kafanızı 3gr  kas kütlesiyle ve ilaçlarla yoruyorsunuz cidden üzülüyorum 5 yıl sonra kendinizi ne konumda göreceğiniz konusunda gram fikriniz ve hamleniz yok ciddi üzücü... 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
cemkuray, Şimdi yazdı:

Ya hocam inan bana çok spontane oldu bir anda kullanmaya başladım bunların ne gibi kötü etkileri var ki, only testo devam edeceğim birkaç ay sonra da trt yaparım herhalde

Yani tecrübe olsun diye yapıyorsan o senin kararın tabii ki ancak psiklojim düzelsin diye trenin yanına bunları eklemek sorunu kökten çözmez. Bunu aslında sen de biliyorsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
hectordoyle, 2 dakika önce yazdı:

Yani tecrübe olsun diye yapıyorsan o senin kararın tabii ki ancak psiklojim düzelsin diye trenin yanına bunları eklemek sorunu kökten çözmez. Bunu aslında sen de biliyorsun.

Treni bu sebepten ötürü almadım DEHB ben de uzun süredir var açıkcası concerta benim hayatımı değiştirdi şuan getirisi çok büyük ama alışma sürecindeyim bakalım paxil gibi diğer reçetesiz ilaçları pek riskli bulmuyorum açıkçası

galicik, 3 dakika önce yazdı:

arkadaşlar 18-23 yaş aralığı belki 18-25 e kadar çıkabilir bu yaş aralığında attığınız her adım hayatınız ömrünüzün geri kalanında hayatınızın nasıl olacağına neredeyse %80-90 şekil verecek hayatınızın kalitesini ve standartlarını belirleyecek yaş aralıkları, en verimli akademik kariyer yaşlarınız hele türkiye gibi bir ülkede... siz ise tiktokta instada rehavete kapılıp kafanızı 3gr  kas kütlesiyle ve ilaçlarla yoruyorsunuz cidden üzülüyorum 5 yıl sonra kendinizi ne konumda göreceğiniz konusunda gram fikriniz ve hamleniz yok ciddi üzücü... 

Hocam yurtdışında yazılım ile ilgili şirketim var kur yüzünden haliyle iyi yani durumum yıllardır üniversiteye şuanlık gitmiyorum gitsem de öbür sene özel bi üniye giderim herhalde ortam için, onun dışında okuyup mezun olsam da o mesleği yapmam muhtemelen. Şuan bunları kullanmamın sebebi işime odaklanamıyorum hayatımı devam ettirmem gerekiyor 1 yıldır böyleyim 0 çalışma isteği bu kısır döngüyü aşmam lazım inanın bana artık mecburum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

cem kaç mg concerta kullanıyorsun 13 yıldır kullanıyorum ama aktif ama aralıklı ruhu en iyi anlayabilecek kişilerden bir tanesi benimdir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.