Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

proliqht1

2. kür programı yardım ve önerilere açığım

Önerilen İletiler

proliqht1    147

Merhabalar 4 aylık steroid kürü yaptım şuan 2 haftadır haftalık 1 ml testo enanthate alıp vücudu dinlendiriyorum. Bu dinlendirme 1 ay daha sürecek maksimum ondan sonra şuanda size görselde paylaşacağım kür düşüncemi göstereceğim.

1-Elimde 3  kutu proviron var bunu kür içinde mi yoksa pct döneminde mi kullanmak gerek

2- trenbolone 5 hafta tutmamin nedeni ilk defa kullanacağım hem kısa ester hem 5 hafta daha mantıklı olur diye düşündüm.  Kür içerisinde trenbolone memnun kalırsam etki ve yan etki olarak 2 3 hafta daha uzatabilirim.

3- kür boyunca kullanacağım vitamin minarel milk thistle omega 3 vs vs hepsinin görselleri ekleyeceğim. 

Şimdiden değerli yorum ve fikirleriniz için teşekkür ederim.

20230117_201851.jpg Screenshot_20230118_170320_Word.jpg Screenshot_20230118_170328_Word.jpg Screenshot_20230118_170517_Word.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

backdoorman    34

Provironu kür içinde masteron gibi kullanınız.

kürü enanthate ile bitmeniz pct için daha güzel olmuş. Kürden anladığım kadarı ile sert bir görüntü elde etmek istiyorsunuz. Biraz çorba gibi olmuş ancak fena sonuçlar olmayacaktır. 

omega 3 seçiminiz dışında kötü bir şey yok. Günlük çinko ve c vitamini alımınız hakkında bir şey göremedim. Umarım eksik etmezsiniz. Keyifli forumlar. 

Bir de girmeden küre total test,e2,lh,fsh,prolaktin baktırırsanız çok güzel olacaktır. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
backdoorman, 15 dakika önce yazdı:

Provironu kür içinde masteron gibi kullanınız.

kürü enanthate ile bitmeniz pct için daha güzel olmuş. Kürden anladığım kadarı ile sert bir görüntü elde etmek istiyorsunuz. Biraz çorba gibi olmuş ancak fena sonuçlar olmayacaktır. 

omega 3 seçiminiz dışında kötü bir şey yok. Günlük çinko ve c vitamini alımınız hakkında bir şey göremedim. Umarım eksik etmezsiniz. Keyifli forumlar. 

Bir de girmeden küre total test,e2,lh,fsh,pro laktin baktırırsanız çok güzel olacaktır. 

Hocam zaten suandada hormon alıyorum ayda 1 veya 1.5 ayda bir kan testi veriyorum alt ast biraz yüksek olduğu için dinlendiriyorum vücudu. Sert Bi görünüm elde etmek istiyorum evet haklısınız. Provironu günlük alma mg nedir ve hangi haftalarda almak verim verir ?

O kingsizelerde cinko magnezyum vs baya var günlük 40 50 mg en kötü cinko girecek vücuduma ve şuan günlük 1000 mg c vitamini alıyorum.  Onlarda var yani demek istediğim 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
backdoorman    34

Çinko oksit onlar. Yarı yarıya emilim olsa iyi. Ayrıca bakır emilimini azaltıyorlar. 

proviron 12 saatde 1 tablet yeterli dozaj. Çok bir etkisi yok tabi ama serbest t.yi artırır bir miktar. Anti aromataz etkileri var. Bence proviron özelinde gereksiz tabi ama almışsın sonuçta kullan tabi. Masteronla aynı etkiler ama çok düşük tabi. Karaciğer toksisitesi yok nerdeyse. Eczanede olsa ben de ara sıra alır kullanırım kürümde :)

Omega 3 için bir şeyler ekliyeyim. Etil ester formu emilimi çok az. Trigliserit form çok iyi. İfos onayı da lazım. Gereksiz yere ağır metal almayın vücudunuza. Olumlu etkiler için epa + dha toplamı en az 1 gram olsun. Marka reklamı yapar gibi oldum ama artık onu da siz bulun :)

tarihinde backdoorman tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
backdoorman, 10 dakika önce yazdı:

Çinko oksit onlar. Yarı yarıya emilim olsa iyi. Ayrıca bakır emilimini azaltıyorlar. 

proviron 12 saatde 1 tablet yeterli dozaj. Çok bir etkisi yok tabi ama serbest t.yi artırır bir miktar. Anti aromataz etkileri var. Bence proviron özelinde gereksiz tabi ama almışsın sonuçta kullan tabi. Masteronla aynı etkiler ama çok düşük tabi. Karaciğer toksisitesi yok nerdeyse. Eczanede olsa ben de ara sıra alır kullanırım kürümde :)

Omega 3 için bir şeyler ekliyeyim. Etil ester formu emilimi çok az. Trigliserit form çok iyi. İfos onayı da lazım. Gereksiz yere ağır metal almayın vücudunuza. Olumlu etkiler için epa + dha toplamı en az 1 gram olsun. Marka reklamı yapar gibi oldum ama artık onu da siz bulun

Tamamdır hocam bakarım incelerim onuda teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
proliqht1, 41 dakika önce yazdı:

Merhabalar 4 aylık steroid kürü yaptım şuan 2 haftadır haftalık 1 ml testo enanthate alıp vücudu dinlendiriyorum. Bu dinlendirme 1 ay daha sürecek maksimum ondan sonra şuanda size görselde paylaşacağım kür düşüncemi göstereceğim.

1-Elimde 3  kutu proviron var bunu kür içinde mi yoksa pct döneminde mi kullanmak gerek

2- trenbolone 5 hafta tutmamin nedeni ilk defa kullanacağım hem kısa ester hem 5 hafta daha mantıklı olur diye düşündüm.  Kür içerisinde trenbolone memnun kalırsam etki ve yan etki olarak 2 3 hafta daha uzatabilirim.

3- kür boyunca kullanacağım vitamin minarel milk thistle omega 3 vs vs hepsinin görselleri ekleyeceğim. 

Şimdiden değerli yorum ve fikirleriniz için teşekkür ederim.

20230117_201851.jpg Screenshot_20230118_170320_Word.jpg Screenshot_20230118_170328_Word.jpg Screenshot_20230118_170517_Word.jpg

Kür içinde kimse tavsiye etmez provironu. Gereksiz toksit. Burak Hocanın konusunu okuyabilirsin. 1kutusunu şimdi kullan. 2. kürde ki verimini artırıcaktır. Bunu bir çok uzman öneriyor. Geri kalanları da kürünün son haftasına ve pctsine ayır. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Rota, 1 dakika önce yazdı:

Kür içinde kimse tavsiye etmez provironu. Gereksiz toksit. Burak Hocanın konusunu okuyabilirsin. 1kutusunu şimdi kullan. 2. kürde ki verimini artırıcaktır. Bunu bir çok uzman öneriyor. Geri kalanları da kürünün son haftasına ve pctsine ayır. 

Dursun kenarda o zaman ya toksitse hiç çekemem zaten şuan alt ast düşürmeye çalışıyorum 😀 eczaneye sordum var dedi 3 kutu elimde ver dedim , kenarda dursun lazım.olur vs diye. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
proliqht1, 13 dakika önce yazdı:

Dursun kenarda o zaman ya toksitse hiç çekemem zaten şuan alt ast düşürmeye çalışıyorum 😀 eczaneye sordum var dedi 3 kutu elimde ver dedim , kenarda dursun lazım.olur vs diye. 

Valla banada proviron kitlediler. Bulumuyor diye alası geliyo insanın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
proliqht1, 3 dakika önce yazdı:

on numara olmuş, dedemin ilaç dolabı gibi her şey var 😁. şaka bir yana güzel gelişim göstereceğine inanıyorum bro. provironu rota hazretlerinin dediği gibi kullanman kârına olur + olarak sustanona 3 ml başlayıp 3ml devam ettirirsen çok daha sağlam bir kür olur. 2 ml az gelebilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
swezy, 2 dakika önce yazdı:

on numara olmuş, dedemin ilaç dolabı gibi her şey var 😁. şaka bir yana güzel gelişim göstereceğine inanıyorum bro. provironu rota hazretlerinin dediği gibi kullanman kârına olur + olarak sustanona 3 ml başlayıp 3ml devam ettirirsen çok daha sağlam bir kür olur. 2 ml az gelebilir 

Reis ilk 3 hafta vücudu alıştırmak için 2 2 düşündüm. Sonra tren falanda giriyo ya 2 ml yeter düşüncesi oluştu. Daha sonra 3ml çıkardım direkt zaten. Daha henüz net değil ama ürünler hazır hepsi trenbolone hariç. Burak hocayı yarın tekrar arayacağım bakalım inş buluruz 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
proliqht1, 1 dakika önce yazdı:

Reis ilk 3 hafta vücudu alıştırmak için 2 2 düşündüm. Sonra tren falanda giriyo ya 2 ml yeter düşüncesi oluştu. Daha sonra 3ml çıkardım direkt zaten. Daha henüz net değil ama ürünler hazır hepsi trenbolone hariç. Burak hocayı yarın tekrar arayacağım bakalım inş buluruz 😀

şöyle diyim bence sustanondan en iyi şekilde yararlanmak tüm esterleri kanda kısa sürede pik yapmak için 3 ml en mantıklısı, enjeksiyon da pazartesi,çarşamba,cuma şeklinde olursa tadından yenmez bi nimet sustanon. tabi amaca göre dozajı kendin belirlersin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
swezy, 2 dakika önce yazdı:

şöyle diyim bence sustanondan en iyi şekilde yararlanmak tüm esterleri kanda kısa sürede pik yapmak için 3 ml en mantıklısı, enjeksiyon da pazartesi,çarşamba,cuma şeklinde olursa tadından yenmez bi nimet sustanon. tabi amaca göre dozajı kendin belirlersin 

Aynen öyle 2 ml düşük geliyor belki ful 3 ml takılırım zaten 750 testo olmuyor hiç bir zaman.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.