Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

İngiliz Kemal

Dikkat eksikliği için bir takviyeye ihtiacım var

Önerilen İletiler

Merhaba. Uzun süredir dikkat eksikliği çekiyorum. Bunun için Ritalin, Concerta gibi ilaçlar kullandım ama yan etkileri etkilerden fazlaydı kullandığım günler bir öğünü zorla yiyebiliyorum gece uyuyamıyorum anksiyete ve daha nicesi artık daha iyi bir altarnatifini arıyorum Ashwagandha düşündüm ama çok maliyetli oluyor başka bir öneriniz varmı bir ilaç değil suplement sınıfında birşeyler istiyorum. Bazı aktarlarda Ashwagandha çayı satıldığını gördüm işimi görür mü ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BLACAXELOT    39
İngiliz Kemal, 2 dakika önce yazdı:

Merhaba. Uzun süredir dikkat eksikliği çekiyorum. Bunun için Ritalin, Concerta gibi ilaçlar kullandım ama yan etkileri etkilerden fazlaydı kullandığım günler bir öğünü zorla yiyebiliyorum gece uyuyamıyorum anksiyete ve daha nicesi artık daha iyi bir altarnatifini arıyorum Ashwagandha düşündüm ama çok maliyetli oluyor başka bir öneriniz varmı bir ilaç değil suplement sınıfında birşeyler istiyorum. Bazı aktarlarda Ashwagandha çayı satıldığını gördüm işimi görür mü ? 

Nootropil yan etkisi az bir ilaç bir araştırın derim

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
steroidnediryahu, 1 dakika önce yazdı:

Ritalin ve concertadan daha iyisi alternatifi yok maalesef

Bunlar sakız değil millet ders için alıyor concerta bulanamıyor artık medikinet veriyorlar sarmıyor oda :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
İngiliz Kemal, 38 dakika önce yazdı:

Hocam concerta'nın açlık harici ne gibi bir yan etkisnii gördünüz ben de kullanıyorum şuan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
cemkuray, 57 dakika önce yazdı:

Hocam concerta'nın açlık harici ne gibi bir yan etkisnii gördünüz ben de kullanıyorum şuan

Naber knk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray, 2 saat önce yazdı:

Aşırı kaygı ve anksiyete

BLACAXELOT, 2 saat önce yazdı:

Nootropil yan etkisi az bir ilaç bir araştırın derim

Teşekkürler hocam bakıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
İngiliz Kemal, 1 saat önce yazdı:

Bu tip ilaçlar yerine gündelik olarak kitap okumaya başlamanı öneririm hocam uzun vadede gündelik hayatta odaklanma açısından en mantıklı yöntem bu

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
Larues, 32 dakika önce yazdı:

Naber knk

dcden yazsana burak hoca kızmasın

tarihinde cemkuray tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
agfitness, 21 saat önce yazdı:

Dikkat eksikliğinin en büyük ilacı "Daha çok dikkat etmek için çabalamak"
Yani sürekli kendine hatırlatmak, yazılı veya sözlü metodlar denemek, dakika tutarak dikkat antrenman ve ölçümleri yapmaktır.
Öyle hadi şuyum var bi ilaç, hadi şöyle hissediyorum bi ilaç, ilaç ilaç ilaç maalesef işin kolay-beleş tarafı bunu söyleyebilirim.

Haa şöyle bir şey var, psikolojik kaynaklı olmaya başlamıştır, el titremesi, nörolojik olarak rahatsızlık hissetme gibi tıbbi gereklilik durumları içeren dikkat kaybı durumu varsa tabi ki bu durumda hekim kontrolü ve reçeteli özel ilaçlar ve bazı sedatifler gerekecektir.

Daha geçenlerde bir iş arkadaşı odaklanamıyorum dedi ofisteyiz. Gel önce bi sigara molası verelim dedim.
Sigara içtik geldik. Hadi şimdi bir kahve koyalım oradan da 1 saat full yardıracaz dedim. Kahveyi aldık geldik. Ver dedim telefonu uçak moduna al telefonları pencerenin  kenarına koyacağız tam 1 saat tutacağız ondan sonra telefona mı bakıyosun dışarı mı çıkalım dersin neyse ne dedim. Eleman çatır çatır çalıştı 1 saat nasıl geçtiğini de anlamadı hadi dedim mola vakti. Bundan sonra böyle yapcam çok iyi ya dedi. Halbuki ben sihir yapmadım anasını satayım, kendisi de yapabilirdi.
Tek olay motivasyon sağlamak ve dikkati toplayıp odaklanmak için bir şeyler denemek çabalamak hepsi bu !

Sağlıklı sporlar...

Haklısınız hocam. Ama benim yaşadığım sorun tıbbi kaynaklı bir problem daha önce de pskiyatri kontrolünde ilaçları kullanmıştım zaten ama ben sorunumun o kadar da büyük olduğuna inanmıyorum yani bi Concerta bana ağır geliyor benim şuan istediğim ufak bir dikkatimi artırıcak destek örneğin caffein ayarında ama tüm gün etki edicek ve vücudumun tolerans oluşturamayacağı birşey

Jacop, 21 saat önce yazdı:

Bu tip ilaçlar yerine gündelik olarak kitap okumaya başlamanı öneririm hocam uzun vadede gündelik hayatta odaklanma açısından en mantıklı yöntem bu

Hocam uzun zamandır her sabah 30-45 dakika aralığında kitap okurum illa faydası olmuştur ama pek yetmiyor diyelim yinede teşekkürler tavsiye için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Concerta ritalin gibi ilaçlar için doğru dozajı bulman lazım , kaygı ve anksiyete yapıyorsa dozaj fazladır , doktora söyle düşük doz ile başla yan etki görmediğin ve hayat kaliteni iyi yönde etkileyen doz ile devam et.

tarihinde Markus Rühl tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.