Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

RealX11

Testosteron cypionat "Proviron kullanım"

Önerilen İletiler

RealX11    2

12 Hafta Testosteron cypionat kürüne giricem.

12 hafta boyunca hergün proviron kullanacaktım ancak çok fazla bilgi kirliliği var, kimisi SHBG yi bastırır ve kürünüzü düşürür diyorlar.

Bazıları ise Androjen etkisinden dolayı çok daha iyi sonuç vereceğini söylüyorlar.

Tecrübeli arkadaşların fikirlerini alabilirmiyim?

Sizce Proviron kullanılmalı mı? Kulallanılmamalı mı?

12 hafta, Haftada 500 Testosteron cypionat

12 hafta Hergün bir tablet Proviron

12 hafta 4 günde bir Arimidex

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TreXiaNos    6

Merhaba,

Proviron için şunu diyeyim, 3 yıl amerikada kaldım. Birçok profesyonel ile tanıştım kesinlikle ve kesinlikle oradakilerin dediği proviron doğal testosteronunuzu baskıladığı için ne olursa olsun kullanmayınız. Türkiyede bunun aksini iddaa etseler bile dinlemem çünkü işin piri onlar ve gerçekten araştırın biraz proviron 2010 yılından beri sadece işi bilmeyenler kürüne koyuyor, neymiş aldıkları 500mg testonun hepsini çalıştırsınmış bilmem ne. Geçelim onları. Herkesin bilgisi deneyimi farklıdır ben hiçbirzaman kullanmadım kullanmamda karar senin. Ayrıca arimidex nedir ? Bunu bu kürde sana kim önerdi? Nane şekeri kullanır gibi arimidex alıyorsunuz bu kanser ilacıdır kafana göre kullanamazsın basit bir olay değil sebebini merak ediyorum açıklarsan çok sevinirim.

Senin öncelikle amacın hedefin nedir onu yazarsan ona göre konuşalım.

Sevgiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RealX11    2
Merhaba,

Proviron için şunu diyeyim, 3 yıl amerikada kaldım. Birçok profesyonel ile tanıştım kesinlikle ve kesinlikle oradakilerin dediği proviron doğal testosteronunuzu baskıladığı için ne olursa olsun kullanmayınız. Türkiyede bunun aksini iddaa etseler bile dinlemem çünkü işin piri onlar ve gerçekten araştırın biraz proviron 2010 yılından beri sadece işi bilmeyenler kürüne koyuyor, neymiş aldıkları 500mg testonun hepsini çalıştırsınmış bilmem ne. Geçelim onları. Herkesin bilgisi deneyimi farklıdır ben hiçbirzaman kullanmadım kullanmamda karar senin. Ayrıca arimidex nedir ? Bunu bu kürde sana kim önerdi? Nane şekeri kullanır gibi arimidex alıyorsunuz bu kanser ilacıdır kafana göre kullanamazsın basit bir olay değil sebebini merak ediyorum açıklarsan çok sevinirim.

Senin öncelikle amacın hedefin nedir onu yazarsan ona göre konuşalım.

Sevgiler.

Sevgili TreXiaNos,

cevabın için teşekkürler.

Amacım proviron konusunda fikir almaktı, fikrini söyledin sağol muhtemelen kullanmayacağım.

Arimidex 40 yaş üstü için yine yabancı forumların bir bölümünde tavsiye ediliyor Östrojenin çok yüksek seviyelere çıkabilme ihtimaline karşı.

Ancak onda da kontrollu gideyim diyorum, bir göğüs ağrğsğ olursa veya jinekomasti gibi belirti görürsem kullanayım diyorum.

Yani ben 12 hafta yalnızca Testo haftalık 500 duruma göre sadece arimidex.

Yaş 42

Boy 180cm

Kilo 79

Yağ oranı %15

Amacım biraz ivme kazanmak plaj fiziği dediğimiz tarzda bir fizik.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

only testo küründe bence ne arimidexe ne de baska bıseye ihtiyacın var bence. ben bu kuru yapsam belkı pct bıle yapmam kı arımıdex cok cok agır bu kur ıcın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RealX11    2
only testo küründe bence ne arimidexe ne de baska bıseye ihtiyacın var bence. ben bu kuru yapsam belkı pct bıle yapmam kı arımıdex cok cok agır bu kur ıcın

Genel görüşe bakılırsa,

ilaç yanımda dursun ihtiyaç olursa kullanırım.

Satıcı üçkağıtçı değilse ilaçlar yarın gelicek, inşallah sahte de çıkmaz nasipse Pazartesi başlarım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

peki kardeş, yani demek istediğim arimidex cidden ağır bir ilaç rastgele kullanma.

inş hiçbişeye ihtiyacın kalmaz.

başarılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    6

""12 hafta, Haftada 500 Testosteron cypionat""

Sadece bunu kullanınca çok pardon ama östrojen nasıl artacak :) Bak hocam ben ahmeti mehmeti bilmem sana kim ne akıl verdi onlarıda açıkçası pek dinlemem, sana yılların tecrübesi olarak tavsiyem sadece testosteron kullanıyorsan eğer yanına hiçbirşey almana gerek yok. Çok verim istiyosan 1000mg testo al haftalık yanına ekle günlük 150mg çinko bak rahatına. Hedefin plaj vücuduysa şayet testo prop. kullanabilirsin. Bu sizin ilk kürünüzmü olacak daha önce herhangi bir anabolizan aldınızmı vs bilgi verebilirsen bende kendimce yardımcı olmaya çalışayım size..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RealX11    2
""12 hafta, Haftada 500 Testosteron cypionat""

Sadece bunu kullanınca çok pardon ama östrojen nasıl artacak :) Bak hocam ben ahmeti mehmeti bilmem sana kim ne akıl verdi onlarıda açıkçası pek dinlemem, sana yılların tecrübesi olarak tavsiyem sadece testosteron kullanıyorsan eğer yanına hiçbirşey almana gerek yok. Çok verim istiyosan 1000mg testo al haftalık yanına ekle günlük 150mg çinko bak rahatına. Hedefin plaj vücuduysa şayet testo prop. kullanabilirsin. Bu sizin ilk kürünüzmü olacak daha önce herhangi bir anabolizan aldınızmı vs bilgi verebilirsen bende kendimce yardımcı olmaya çalışayım size..

Sevgili TreXiaNos,

Fikirlere açığım, ürünü aldım bile "Genesis Marka Testo CPY" ancak 1000mg istemem çok fazla.

500 giricem, çinko tavsiyeni dikkate alıcam. :)

Bu ilk kürüm, daha önce hiçbirşey kullanmadım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.