Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Anayurt Oteli

Jinekomasti başlangıcı varken tamoksifen sıklığı

Önerilen İletiler

Büyük ihtimalle sol göğüs ucumda ufak bir kitle oluştu , sağ göğüs ucu normal dururken , sol göğüs ucu hafif büyümüş gibi duruyor çıplakken dışarıdan bir gözle anlaşılmaz ama elimle ellediğimde biraz hissediyorum başlangıç aşamasında çok küçük , durumu fark ettikten sonra arimidex ve dostinex aldım 1 hafta sonra tahlil verdim e2 ve prolaktin düşük değerler de duruyor , kitle başlangıç seviyesindeyken daha büyümemesi için ne sıklıkla tamoksifen almalıyım , bir kere kitle oluştuktan sonra ömür boyu tamoksifen almak zorundamıyım.

not: testo kesmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

proliqht1    147

Valla hocam tam bilmiyorum ama oluştuysa net ameliyat ya. Bende ergenlikten sonra oluştu fark edemedik . Koca kitle oldu Bi alsak gogus küçülecek 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113

Kür sonu pct de eski haline çevirebiliyorsun tamoxifen arimidex ile fakat kür içinde tamoxifen önerilmiyor haftada 3 gün yarım tablet arimidex kullanabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Anayurt Oteli, 4 dakika önce yazdı:

Büyük ihtimalle sol göğüs ucumda ufak bir kitle oluştu , sağ göğüs ucu normal dururken , sol göğüs ucu hafif büyümüş gibi duruyor çıplakken dışarıdan bir gözle anlaşılmaz ama elimle ellediğimde biraz hissediyorum başlangıç aşamasında çok küçük , durumu fark ettikten sonra arimidex ve dostinex aldım 1 hafta sonra tahlil verdim e2 ve prolaktin düşük değerler de duruyor , kitle başlangıç seviyesindeyken daha büyümemesi için ne sıklıkla tamoksifen almalıyım , bir kere kitle oluştuktan sonra ömür boyu tamoksifen almak zorundamıyım.

not: testo kesmiyorum

Bunu doktora danışman en doğrusu olur. Git tertemiz filmini çekil doktorla konuş. Sağlık konusu danışma işi değil. En azından kitle ilerlemez ameliyattan kurtulursun. Ancak spor hayatına devam eden ve jino başlangıcı olan birisi (gördüğüm kadarıyla) eninde sonu ameliyat oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GuruhuXGod    15

oluştuysa yok edemezsiniz ama göğüs ucunda yanma,kaşıntı veya batma hissedersen tamoksifen kullanarak dahada gelişmesini engelleyebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1, 1 dakika önce yazdı:

Valla hocam tam bilmiyorum ama oluştuysa net ameliyat ya. Bende ergenlikten sonra oluştu fark edemedik . Koca kitle oldu Bi alsak gogus küçülecek 😀

jinekomasti görüntüsü yok 2 side aynı duruyor dışarı doğru patlak bi görüntü de yok ama elimle ellediğimde çok ufak dolu gibi hissediyorum , bu aşamalarda tutmam lazım daha ilerlerse sıkıntı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Rota, 1 dakika önce yazdı:

Bunu doktora danışman en doğrusu olur. Git tertemiz filmini çekil doktorla konuş. Sağlık konusu danışma işi değil. En azından kitle ilerlemez ameliyattan kurtulursun. Ancak spor hayatına devam eden ve jino başlangıcı olan birisi (gördüğüm kadarıyla) eninde sonu ameliyat oluyor.

Ameliyat kesin ya . Kral Bi süre sonra kendisi gelişiyor zaten istediğin kadar ilaç al . Elbet Bi boşluk olacak o sürede gelişip büyüyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1, 1 dakika önce yazdı:

Ameliyat kesin ya . Kral Bi süre sonra kendisi gelişiyor zaten istediğin kadar ilaç al . Elbet Bi boşluk olacak o sürede gelişip büyüyor 

pazartesi çarşamba cuma tamoksifen kullanıcam , jinekomasti olduğumdan bile emin değilim belki film çektirsem bir şey çıkmayacak , kendi kendimi tribe sokuyor da olabilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Anayurt Oteli, Şimdi yazdı:

pazartesi çarşamba cuma tamoksifen kullanıcam , jinekomasti olduğumdan bile emin değilim belki film çektirsem bir şey çıkmayacak , kendi kendimi tribe sokuyor da olabilirim.

Elini başının arkasına koy. Göğsünü öyle kontrol et. En sağlamı başkasına kontrol ettir. Ama kontrol ettirdiğin body yapan biri olmasın. Annene falan baktır o anlar :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Raloxifene bu işi çözdüğünü söylüyorlar tam emin degilim sen yine de bir araştır istersen. Deus medical diye bi markanın vardı tr ye geliyor kargoyla

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
afasfasfas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
Rota, 15 saat önce yazdı:

Elini başının arkasına koy. Göğsünü öyle kontrol et. En sağlamı başkasına kontrol ettir. Ama kontrol ettirdiğin body yapan biri olmasın. Annene falan baktır o anlar :D

bende de var ellerimi enseme koyunca ucunda birşey kalmıyor pek öyle mi kontrol etmem lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
cemkuray, 46 dakika önce yazdı:

bende de var ellerimi enseme koyunca ucunda birşey kalmıyor pek öyle mi kontrol etmem lazım

Eli enseye koyduğunda göğüste dışarıya doğru patlak bir görüntü yoksa ya yok denilecek kadar kücük ya da yok dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416

Merhabalar.

Bu kürün ortalarına doğru biraz büyümüştü. Tren bitip TRT'ye geçtiğimde yine mercimek boyutuna döndü. Biraz büyüdüğü noktada günde yarım tamoksifen kullandım. Hassasiyet devam edince 1 tamoksifene çıkardım. Bu işin çözümü tamoksifendir. Kürü de baltalamaz.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar.

Bu kürün ortalarına doğru biraz büyümüştü. Tren bitip TRT'ye geçtiğimde yine mercimek boyutuna döndü. Biraz büyüdüğü noktada günde yarım tamoksifen kullandım. Hassasiyet devam edince 1 tamoksifene çıkardım. Bu işin çözümü tamoksifendir. Kürü de baltalamaz.

Abi genelde nor 19 grupları aşırı gelişim sağlıyor jinekoya doğru örnek deca tren bunlarda hep belirti gösterdi bende.

Kür içindeykenmi tamox arimidex kullanılmalı belirti varken ilerlemişken yada trt dozda yada pct esnasındamı kullanmak gerekli ?

tarihinde scorocco tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
scorocco, 3 dakika önce yazdı:

Abi genelde nor 19 grupları aşırı gelişim sağlıyor jinekoya doğru örnek deca tren bunlarda hep belirti gösterdi bende.

Kür içindeykenmi tamox arimidex kullanılmalı belirti varken ilerlemişken yada trt dozda yada pct esnasındamı kullanmak gerekli ?

Arimidex konusunda muhalefet edeceğim. Nor19 grubunun jinekoyu tetikleme sebebi E2 değil prolaktindir. O yüzden arimidex durumu kurtarmayabilir. "Arimidex aldım gene de oldu" diye duymuşsunuzdur illaki. Sebebi de budur.

Ayrıca NOR 19 grubunda prolaktin tavanda iken E2 sıfırlamak psikolojik açıdan çok tehlike arz etmektedir. Dip E2'de insanın modu çok düşük, mutsuz, enerjisiz ve umutsuz oluyor. Üstüne yüksek prolaktinin öfke, paranoya ve kıskançlığı da binince sonuç felaket (gerçek manada) olabiliyor. Bu yüzden işinden, evinden, eşinden olanlar var. Tren, yapı itibari ile decadan daha güçlü bir anabolik olduğundan bu tarz etkileri de daha güçlü oluyor.

Aman dikkat arkadaşlar. En ufak sıkıntıda üşenmeyin gidin E2 ve prolaktin testi yaptırın özelde. İkisine cüzi para alırlar. Duruma göre aksiyon alırsanız çok daha sağlıklı olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar.

Elimi enseme atınca beliren hiç bir şey yok hocam , bende de ya vardır başlangıç seviyesinde küçüktür yada yoktur , varsa da bundan sonra küçük tutmaya bakacağım , özellikle bir daha ki deca küründe haftada 3-4 tab gerekirse her gün düzenli tamoksifen kullanacağım.

tarihinde Markus Rühl tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Arimidex konusunda muhalefet edeceğim. Nor19 grubunun jinekoyu tetikleme sebebi E2 değil prolaktindir. O yüzden arimidex durumu kurtarmayabilir. "Arimidex aldım gene de oldu" diye duymuşsunuzdur illaki. Sebebi de budur.

Ayrıca NOR 19 grubunda prolaktin tavanda iken E2 sıfırlamak psikolojik açıdan çok tehlike arz etmektedir. Dip E2'de insanın modu çok düşük, mutsuz, enerjisiz ve umutsuz oluyor. Üstüne yüksek prolaktinin öfke, paranoya ve kıskançlığı da binince sonuç felaket (gerçek manada) olabiliyor. Bu yüzden işinden, evinden, eşinden olanlar var. Tren, yapı itibari ile decadan daha güçlü bir anabolik olduğundan bu tarz etkileri de daha güçlü oluyor.

Aman dikkat arkadaşlar. En ufak sıkıntıda üşenmeyin gidin E2 ve prolaktin testi yaptırın özelde. İkisine cüzi para alırlar. Duruma göre aksiyon alırsanız çok daha sağlıklı olur.

Değerli yorumun için çok teşekkür ederiz bariz bilgilendirici ve ne t bir şekilde açıklayıcı bir yorum çok teşekkür ederiz tekrardan :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.