Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Vinsinity

Nasıl Başlamalıyım Önerileriniz Var mıdır?

Önerilen İletiler

Vinsinity    1

Selamlar üstadladım,

1 senedir VG yapıyorum. Vücudum kilo almaya çok elverişsiz. Daha öncelerde düzenli bir hayatım yoktu. Yaşım 24 boyum 175 ve şu anki kilom 65. VGye başlamadan önce 50 kilo civarlarındaydım. Vücudum yine kilo almayı reddediyor gibi bir durumdayım. Aylardır aynı yerde sayıyorum. Sayısız yöntem denedim gitmediğim diyetisyen kalmadı. 24 yaşındayım ve 15 yaşındaki yeğenimle aynı yapıda duruyorum. Geçen sene bundan daha da kötüydüm annem artık cebine taş koyacağım diye espri yapıyordu. VGnin faydalarını gördükçe daha çok üstüne gitmeyi istedim. Fakat şu an bir öğün atlasam kilo veriyorum 3 öğünde fazla yesem bir şey değişmiyor. Açıkcası kafama koydum artık bir şeyler yapmayı. TIP'a yakın bir bölüm okuduğum için enjektörkerle aram iyi kafama koydum diyebilirim. Siz abilerim üstadlarımdan tavsiyelerim internette gördüğüm.

Testosteron enanthate 250mg

deca 200mg

Danabal 10mg

Kullanım;

Haftada 2 enjeksiyon testosteron enanthate, pazartesi-perşembe

Haftada 1 enjeksiyon deca, pazartesi

Günde 3 tablet danabol sabah-öğle-akşam

Gibi kürler var. Bunların bana haftada düzenli spor ve düzenli beslenme ile ne kadar yararı olur. Artık vücudum çabalarına karşılık versin istiyorum. Salona bomboş gidip bomboş dönmek istemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Şu an hiç bir şey bilmeden dalmak istemiyorum. Bir süre araştırıp bana hangisinin yararı olacaksa ona yönelmek istiyorum. Artık 24 yaşında bir adam gibi görünmek istiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    213

özel mesaj ile detayları ulaştım dönüş yaparsınız

önerim deca kilo aldırır tabiki ama kürden sonra koruyabilme ihtimaliniz ve kaybedince yaşayacağınız çöküntü ile bağımlılığa gider bu işler o yüzden size önerim

1-15 testo enanthante 500 mg

1-15 boldenon 400 mg

1-4 danabol (olmasada olur ama size anında kilo artışı ile bir şevk verecektir)

deca ağır ilaçtır güzel geliştirir ama sizin kilonuzda birisinin kullanması yanetkileri arttıracaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vinsinity    1
özel mesaj ile detayları ulaştım dönüş yaparsınız

önerim deca kilo aldırır tabiki ama kürden sonra koruyabilme ihtimaliniz ve kaybedince yaşayacağınız çöküntü ile bağımlılığa gider bu işler o yüzden size önerim

1-15 testo enanthante 500 mg

1-15 boldenon 400 mg

1-4 danabol (olmasada olur ama size anında kilo artışı ile bir şevk verecektir)

deca ağır ilaçtır güzel geliştirir ama sizin kilonuzda birisinin kullanması yanetkileri arttıracaktır.

Deca ya yönelmemem gerekiyor o zaman. Sanırım biraz daha bilgi toplamam lazım. Hızlı kilo alıp kilomu koruyamadıktan sonra hiç bir amacı kalmaz. Beslenme ve spora düzenli devam edecek olmamdan dolayı artık bir nokta koymam gerektiğini düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
gönderildi (düzenlendi)

Selamlar,

Kronik bir rahatsızlığınız yoksa diyetinizde değişiklik yapmak gerekebilir. Kilonuz vücut geliştirme sporu yapmayan birisi için bile az. Geçtiğimiz 6 ay öncesine kadar uyguladığınız diyeti tam olarak paylaşırsanız görmek isterim.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vinsinity    1
Selamlar,

Kronik bir rahatsızlığınız yoksa diyetinizde değişiklik yapmak gerekebilir. Kilonuz vücut geliştirme sporu yapmayan birisi için bile az. Geçtiğimiz 6 ay öncesine kadar uyguladığınız diyeti tam olarak paylaşırsanız görmek isterim.

özel mesaj gönderdim hocam. Hiç kimsenin anlam veremediği nedenlerden dolayı zorla kilo alsam bile çok çok kolay veriyorum bu yüzden sürekli listeler denedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Merhaba,

Arkadaşlar öncelikle bu arkadaşın ilk kürü olacağı için ilk kürde deca kullanılmaz, önermeyin lütfen profesyonel sporcuda değil deca nasıl kilo aldıracak buna. Ekto yapıda birisi arkadaşın hedefide belli.

Decayı hemen çıkarıyorsun deca ilk kürde kullanımını önermiyoruz sağlık açısından. Enanthate'da olmaz sana sustanon ve primobolan gerekli. Primobolan nekadar prostatı tetikleme özelliği olasada çok uzun kullanmayacaksın.

500mg sustanon 300mg primobolan + 1 kutu danabol (60 tablet var 20 gün boyunca 3 tablet günlük)

İşte senin ilacın bunlar. Boldenon vs sana kilo yapmayacak benzer yapımız var 30 yaşıma kadar bende senin gibi hep uğraştım şuanda sığır gibiyim kilo vermeye çalışıyorum ama öyle bir iştah varki anlatamam. Zamanla vücudunu alıştıracaksın, dediğim ilaçları tedarik et kafan rahat olsun.

Sevgiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vinsinity    1
Merhaba,

Arkadaşlar öncelikle bu arkadaşın ilk kürü olacağı için ilk kürde deca kullanılmaz, önermeyin lütfen profesyonel sporcuda değil deca nasıl kilo aldıracak buna. Ekto yapıda birisi arkadaşın hedefide belli.

Decayı hemen çıkarıyorsun deca ilk kürde kullanımını önermiyoruz sağlık açısından. Enanthate'da olmaz sana sustanon ve primobolan gerekli. Primobolan nekadar prostatı tetikleme özelliği olasada çok uzun kullanmayacaksın.

500mg sustanon 300mg primobolan + 1 kutu danabol (60 tablet var 20 gün boyunca 3 tablet günlük)

İşte senin ilacın bunlar. Boldenon vs sana kilo yapmayacak benzer yapımız var 30 yaşıma kadar bende senin gibi hep uğraştım şuanda sığır gibiyim kilo vermeye çalışıyorum ama öyle bir iştah varki anlatamam. Zamanla vücudunu alıştıracaksın, dediğim ilaçları tedarik et kafan rahat olsun.

Sevgiler.

Günlerdir araştırıp bilgiler edinmeye çalışıyorum. Açıkcası şu an kafam çok daha fazla karıştı. Her yerde başlangıç kürü olarak enanthate yazıyor. Eğer almam gerekenler dediğiniz gibiyse kafam daha çok karışacak. Hangisine yönelmem gerektiğini anlayamadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Tam olarak ne yediginizi soylerseniz fikir verebilirim belki. Özel mesajları takip edemiyorum bir sürü kisi mesaj atmış simdi gördüm.

Kür konusunda ise ben de trexianos hocamiza katiliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Ben senin hedefine göre yönlendirdim, su tutsun hacim al diye. Sustanonla küre başlayan ölmez korkma, enanthate sustanon kadar su tutmaz, en azında ilaçlar su tutsun ki açsın vücut kendini biraz göstersin seninde psikolojik olarak motiven yerine gelsin.

İştah sorunun varsa ghrp-6 peptid alabilirsin idman sonrası geldiğinde eve hemen onu yaparsın yada idmandan çıktığın gibi güzel acıktırır deli gibide yedirir.

Şuanda senin psikolojini anlıyorum, ben yıllarca 70 - 72 kiloda güreştim ve bir tık ileri atamadım kendimi. Ekto yapım olduğu için kesinlikle bir başarı söz konusu olmuyodu, ama ilaç konusunda kat ve kat geliştirdiğim için kendimi ellerimi kafamın arasına aldım güzelce bi düşündüm dedim ki engelli milli takımından olan arkadaşlarım vücutlarını geliştirebiliyorsa benim onlardan neyim eksik? Onlarda olan azim ve istikrar yoktu. Kararımı verdim kendimi zorlaya zorlaya kusa kusa yemek yiyodum, ilaçlar su tutup hacim yapınca ve çevreden "oooo dostum kilomu aldın sen hayvan gibi olmuşsun" vb tepkiler gelince daha bi iştahlanmaya başladım.

Seninde durumun benim gibi benzer, bak ben şuanda 92 kiloyum sırf kendimi denedim 80 83 arası sabit kalmıştım ben kilomu rahatça koruyodum. Bu kış dedim ki sporda yapamıyorum sakatlık var diye "olm ben bi 90ı deneyeyim bakayım ne olacak gerçekten vücut açmışmı kendini iştahımı kontrol edebiliyormuyum diye" sonuç ortada göbeklendim ama yemişim göbeği ben her türlü veririm onu. Beni gören diyor bozun ineği gibi olmuşsun kurbanda seni kesecez diyor :)

Sakın kendini kapatma kilo alamamak diye birşey asla olamaz. Azim edeceksin kendi sınırını zorlayacaksın, göbeklenmeyi kafaan takmadan ye göbek olsun gerekirse onu eritmek kolay. Beslenme düzenini sağlam yapmak istiyosan sabahları en az 7 gibi kalkıp 7.30da sofrada olman gerekiyor ki öğün sayın fazlalaşsın.

Sustanon su tutan bir testosteron güçlü bir ilaç. Danabol'de güzel su tutar. Bu ikisi yanına primobolan olunca sen zaten ilk ay kafadan beslenmene göre 5 - 7 kilo arası alacaksın. Su yağ, kas karışıkta olsa bi aç kendini bakalım okadar kilo alınca nasıl duruyosun insanlardan ne tepkiler alıyosun. Bol bol protein ağırlıklı beslen ama her öğününde esmer pirinç olsun. Pirinçtede şeker var, tatlı çok tüketmemeye çalış bel yağlanmasın. Sabahları yulaf ve yumurtan fix olacak, lor peyniri şart değil normal peynirde olur. Gün ortalarında aklına geldikçe 1 çorba kaşığı zeytinyağı içebilirsin günlük alınan kaloriyi arttırmak açısından. Gün ortasında ara öğünlerinde tuzsuz fıstık tüket. günlük 100 130 gr kadar tüketebilirisin 500 - 650 kalori arası bi kalori alacaksın.

Beslenme tamamen insanın kendi hesaplamalarına göre yapılır. Profesyonel beslenme diye bişey yoktur, kafanda belirleyeceksintatlı ihtiyacın oldumu 1 dilim çavdar ekmeğine fıstık ezmesi sür ye, gidipte ufak çikolata vs yeme. İnternette pro olmuş sporcuların paylaştığı yemek tariflerini incele (yabancı sporcular) onların harika tarifleri oluyor şuanda hatırlamıyorum kimler paylaşıyodu ama hatırlarsam yazarım sana.

Soruların olursa çekinme yaz, her kulaktan ses çıksada hayatını ilaca spora adamış kişiler yardımcı olabilir sana, satıcıların amacı ilaç satmak unutma.

Sevgiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vinsinity    1
Ben senin hedefine göre yönlendirdim, su tutsun hacim al diye. Sustanonla küre başlayan ölmez korkma, enanthate sustanon kadar su tutmaz, en azında ilaçlar su tutsun ki açsın vücut kendini biraz göstersin seninde psikolojik olarak motiven yerine gelsin.

İştah sorunun varsa ghrp-6 peptid alabilirsin idman sonrası geldiğinde eve hemen onu yaparsın yada idmandan çıktığın gibi güzel acıktırır deli gibide yedirir.

Şuanda senin psikolojini anlıyorum, ben yıllarca 70 - 72 kiloda güreştim ve bir tık ileri atamadım kendimi. Ekto yapım olduğu için kesinlikle bir başarı söz konusu olmuyodu, ama ilaç konusunda kat ve kat geliştirdiğim için kendimi ellerimi kafamın arasına aldım güzelce bi düşündüm dedim ki engelli milli takımından olan arkadaşlarım vücutlarını geliştirebiliyorsa benim onlardan neyim eksik? Onlarda olan azim ve istikrar yoktu. Kararımı verdim kendimi zorlaya zorlaya kusa kusa yemek yiyodum, ilaçlar su tutup hacim yapınca ve çevreden "oooo dostum kilomu aldın sen hayvan gibi olmuşsun" vb tepkiler gelince daha bi iştahlanmaya başladım.

Seninde durumun benim gibi benzer, bak ben şuanda 92 kiloyum sırf kendimi denedim 80 83 arası sabit kalmıştım ben kilomu rahatça koruyodum. Bu kış dedim ki sporda yapamıyorum sakatlık var diye "olm ben bi 90ı deneyeyim bakayım ne olacak gerçekten vücut açmışmı kendini iştahımı kontrol edebiliyormuyum diye" sonuç ortada göbeklendim ama yemişim göbeği ben her türlü veririm onu. Beni gören diyor bozun ineği gibi olmuşsun kurbanda seni kesecez diyor :)

Sakın kendini kapatma kilo alamamak diye birşey asla olamaz. Azim edeceksin kendi sınırını zorlayacaksın, göbeklenmeyi kafaan takmadan ye göbek olsun gerekirse onu eritmek kolay. Beslenme düzenini sağlam yapmak istiyosan sabahları en az 7 gibi kalkıp 7.30da sofrada olman gerekiyor ki öğün sayın fazlalaşsın.

Sustanon su tutan bir testosteron güçlü bir ilaç. Danabol'de güzel su tutar. Bu ikisi yanına primobolan olunca sen zaten ilk ay kafadan beslenmene göre 5 - 7 kilo arası alacaksın. Su yağ, kas karışıkta olsa bi aç kendini bakalım okadar kilo alınca nasıl duruyosun insanlardan ne tepkiler alıyosun. Bol bol protein ağırlıklı beslen ama her öğününde esmer pirinç olsun. Pirinçtede şeker var, tatlı çok tüketmemeye çalış bel yağlanmasın. Sabahları yulaf ve yumurtan fix olacak, lor peyniri şart değil normal peynirde olur. Gün ortalarında aklına geldikçe 1 çorba kaşığı zeytinyağı içebilirsin günlük alınan kaloriyi arttırmak açısından. Gün ortasında ara öğünlerinde tuzsuz fıstık tüket. günlük 100 130 gr kadar tüketebilirisin 500 - 650 kalori arası bi kalori alacaksın.

Beslenme tamamen insanın kendi hesaplamalarına göre yapılır. Profesyonel beslenme diye bişey yoktur, kafanda belirleyeceksintatlı ihtiyacın oldumu 1 dilim çavdar ekmeğine fıstık ezmesi sür ye, gidipte ufak çikolata vs yeme. İnternette pro olmuş sporcuların paylaştığı yemek tariflerini incele (yabancı sporcular) onların harika tarifleri oluyor şuanda hatırlamıyorum kimler paylaşıyodu ama hatırlarsam yazarım sana.

Soruların olursa çekinme yaz, her kulaktan ses çıksada hayatını ilaca spora adamış kişiler yardımcı olabilir sana, satıcıların amacı ilaç satmak unutma.

Sevgiler.

O zaman dediğiniz gibi ilerleyerek beslenme düzenimi değiştirip günlük kalorimin baya üstüne çıkıp antremanlarıma devam ederek değişimi gözlemlemem gerekiyor. Sustanon primobolan ve danabol satın alacağım. Dediğiniz gibi uykumu da düzene sokmam gerekiyor çünkü bunaldıkça geceleri uyuyamaz oldum. 10 gibi uyandığımda zaten vücut yeterince kayıba uğramış oluyor.

İnternette yine bir çok yere baktım fakat ilaçlarımı nereden satın alacağımı bulamadım bir türlü. Bunun hakkında öneri var mıdır? Ya da bir kaç konuda okudum forum yöneticileri yardımcı oluyormuş diye.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

İlaç konusunda yardımcı oluruz onda sorun yok.

Şöyle düşün sabah 10da kalkıyorsun kendine gelip el yüz yıkama vs derken 10.30da kahvaltı ediyosun. Ama sabah 7 gibi uyansan 7.30da güzel bi kahvaltı 3 saat sonrası 10.30 da 100 gr kadar pilav ile çok değil 100gram tavuk yada kırmızı et bile yemiş olsun bu seni 1 tık öteye taşır. Dediklerimi uygularsan boşver sen diğer forumları bak bende senin gibiydim direk birinci ağızdan anlatıyorum kafana takma azim et havalar soğuk tam büyüme dönemi iştahın zirve yapacağı havalar var yaza kadar 10 kilo alsan zaten tabularını yıkacaksın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vinsinity    1

Tekrar sormuşum yanlışlıkla nereden alabilirim diye :) Kusura bakmayın

Hemen düzenimi oluşturup aylık erzak stoğumu yapacağım. İlaçlarımı alana kadar düzene kendimi alıştırmaya çalışacağım. Sabahları erken uyanmaya 3-4 günde alışırım tekrardan. Umarım artık 75'in üstünü hayal edebilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

İnan 75kilo hiçbirşey değil, ben 80 kiloyu hayal ederdim yıllar öncesi acaba nasıl çıkarım diye şuanda diyorm 100 olsammı acaba diye sonra diyorum yok ya hiç uğraşamam canım isterse ozaman bi denerim diye. Kendimi biliyorum istediğim anda çıkabilirim. Sende alışacaksın hiç merak etme kafan rahat olsun azim ve istikrarı kaybetme, sporda disiplin çok önemlidir. Amatör sporcuda olsan disiplin disiplin disiplin.

Sevgiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Korkunun ecele faydası yok :) Bacaktan yap en garantisi olsun, omuz vs ben önermiyorum. Bacaktan kas içine en temizi. Esnekliğin varsa kalçadan yapabilirsin çok zorda kalırsam kalçadan yapıyorum ben kendime, şuanda zayıflıktan dolayı sende esneklik olabilir dene bi oluyosa kalçadan olmazsa bacak :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.