Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emreturlu

Boldenondan primobolana geçiş

Önerilen İletiler

Emreturlu    13

2 haftadır testo bolde küründeyim boldeyi bırakıp primobolanla devam etmemde sorun olur  mu? 

yani 2 haftadır primobolan vuruyormuş gibi kullanmaya devam edebilir miyim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BLACAXELOT    39
Emreturlu, 7 dakika önce yazdı:

2 haftadır testo bolde küründeyim boldeyi bırakıp primobolanla devam etmemde sorun olur  mu? 

yani 2 haftadır primobolan vuruyormuş gibi kullanmaya devam edebilir miyim ?

Yani hocam bolde daha çok şey katar bildiğim kadarıyla yani bir iki vurum primo ekleseniz daha iyi boldeyi bırakmayın bence ama karar sizin boldenon uzun vadede etki eder primo nispeten daha hafif ama sakın küçümsedimi düşünmeyin deneyimime göre on numara ilaç bütçeniz el veriyorsa ve vücudunuz kaldırırsa yüksek doz primo muhteşem sonuçlar yaratıyor haftalık 200 primoda bile kür sonu inanılmaz kilo aldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
BLACAXELOT, 29 dakika önce yazdı:

Yani hocam bolde daha çok şey katar bildiğim kadarıyla yani bir iki vurum primo ekleseniz daha iyi boldeyi bırakmayın bence ama karar sizin boldenon uzun vadede etki eder primo nispeten daha hafif ama sakın küçümsedimi düşünmeyin deneyimime göre on numara ilaç bütçeniz el veriyorsa ve vücudunuz kaldırırsa yüksek doz primo muhteşem sonuçlar yaratıyor haftalık 200 primoda bile kür sonu inanılmaz kilo aldım

Bendeki bolde boş sanırım güvenemedim devam etmeyi düşünmüyorum haftalık salı 250 testo 100 primo cuma 250 testo 100 primo olarak devam edicem hocam ilerleyen zamanda primoyu 300 de yapabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
agfitness, 4 dakika önce yazdı:

Aynı grup ilaçtır, eşdeğer özellikler taşır fakat Primo biraz daha kısa ve daha kaliteli kazanım sağlar.
Dolayısıyla herhangi bir sakınca yoktur. Aynı dozajda veya 100mg fazlası şeklinde Primo ile enjeksiyona devam edilmesi mümkündür.
Tavsiye değil bilgi amaçlıdır, tercih kişinindir.

Sağlıklı sporlar...

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
backdoorman    34

Her 25 kg vücut ağırlığı için 100 primo önerilen dozajdır. Bolde ve primo geç açılan, az kazandıran ama kaliteli kazandıran ilaçlardır. Uzun süreler kullanmak gerekir. Kısa bir kür planlıyorsanız paranıza yazık olmasın. Minimum 20 haftalık bir plan yapmalısınız. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
backdoorman, Bir saat önce yazdı:

Her 25 kg vücut ağırlığı için 100 primo önerilen dozajdır. Bolde ve primo geç açılan, az kazandıran ama kaliteli kazandıran ilaçlardır. Uzun süreler kullanmak gerekir. Kısa bir kür planlıyorsanız paranıza yazık olmasın. Minimum 20 haftalık bir plan yapmalısınız. 

Boy 178 kilo 56 şuanlık 200 primo yeter sanırım flakon alıp ona doldurup vursam steril olur mu acaba dozumuda ona göre ayarlarım hemde uzun süreli kullanırım. 200 mg haftalık 100 100 mü vurayım tek seferde 200 uygun olur mu ? @backdoorman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

@Emreturlu flakona doldurup vurma kardeşim. 200 haftalık vuracaksın.  Tek seferde 200 de vurabilirsiniz veya testo 250 vurduğunda içine 100 luk 1 ampul cekip vurabilirsin.

Rimobolan güzel ilaçtır bugün tekirdagdan İstanbula ilacı toplamak için gittim.  Boldenon biraz fazla zararlı ona göre.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
proliqht1, 35 dakika önce yazdı:

Rimobolan güzel ilaçtır bugün tekirdagdan İstanbula ilacı toplamak için gittim.  Boldenon biraz fazla zararlı ona göre.

Ne kadar toplayabildin elimde 2 kutu var kuzenden almıştım eczacı o da ama öyle 2-3 eczane dolastım ama bulamadım biraz zor olacak

proliqht1, 36 dakika önce yazdı:

@Emreturlu flakona doldurup vurma kardeşim. 200 haftalık vuracaksın.  Tek seferde 200 de vurabilirsiniz veya testo 250 vurduğunda içine 100 luk 1 ampul cekip vurabilirsin.

Okey testo prımo yaparım hafta 2 enjeksiyon @proliqht1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Emreturlu, 27 dakika önce yazdı:

Boy 178 kilo 56 şuanlık 200 primo yeter sanırım flakon alıp ona doldurup vursam steril olur mu acaba dozumuda ona göre ayarlarım hemde uzun süreli kullanırım. 200 mg haftalık 100 100 mü vurayım tek seferde 200 uygun olur mu ? @backdoorman

flakonda değil de enjektörde saklayabilirsin kullanacağın dozları ayarlayıp 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
swezy, 13 dakika önce yazdı:

flakonda değil de enjektörde saklayabilirsin kullanacağın dozları ayarlayıp 

Tamam hocam teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Emreturlu, Bir saat önce yazdı:

Ne kadar toplayabildin elimde 2 kutu var kuzenden almıştım eczacı o da ama öyle 2-3 eczane dolastım ama bulamadım biraz zor olacak

Okey testo prımo yaparım hafta 2 enjeksiyon @proliqht1

Elinde yoksa hiç vurmaya başlama topla komple sonra başlarsın. 50 kutu oldu şuanda.  16 20 hafta arası haftada 3 ampul şeklinde ayarladim

Emreturlu, 46 dakika önce yazdı:

Tamam hocam teşekkürler 

Enjektördede saklanmaz kardeşim. Açtın mı vuracaksın veya çöpe atacaksin. 1 ampul 100 luk zaten her türlü tekte bitireceksin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
proliqht1, 29 dakika önce yazdı:

Elinde yoksa hiç vurmaya başlama topla komple sonra başlarsın. 50 kutu oldu şuanda.  16 20 hafta arası haftada 3 ampul şeklinde ayarladim

Enjektördede saklanmaz kardeşim. Açtın mı vuracaksın veya çöpe atacaksin. 1 ampul 100 luk zaten her türlü tekte bitireceksin.

alakası yok neye dayanarak saklanmaz yazdın hocam, @Jacop böyle yapıyor bana da tavsiye etmişti bende öyle yapıyorum. trenleri enjektörde saklıyorum. bir sıkıntı yaratmıyor. tüm rimoları enjektörde saklayıp günü saati geldiğinde vurabilir.

tarihinde swezy tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
swezy, 6 dakika önce yazdı:

alakası yok neye dayanarak saklanmaz yazdın hocam, @Jacop böyle yapıyor bana da tavsiye etmişti bende öyle yapıyorum. trenleri enjektörde saklıyorum. bir sıkıntı yaratmıyor. tüm rimoları enjektörde saklayıp günü saati geldiğinde vurabilir.

Saklıyorum enjektörde ben bazı ilaçlar 2 hafta gibi sürelerde koyulaşabiliyor. 3 4 günün lafı bile olmaz :D

tarihinde Rota tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Rota, 1 dakika önce yazdı:

Saklıyorum enjektörde ben bazı ilaçlar 2 hafta gibi sürelerde koyulaşabiliyor. 3 4 günün lafı bile olmaz :D

adam belki 2.5 ml veya 3.5 ml rimo vuracak, kalan 0.5i çöpe atıcak herhalde açar açmaz vurmak lazımmış😁 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
swezy, 1 dakika önce yazdı:

adam belki 2.5 ml veya 3.5 ml rimo vuracak, kalan 0.5i çöpe atıcak herhalde açar açmaz vurmak lazımmış😁 

Heee :DD Tren değil ki 0.5 hesabı yapılsın. 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Rota, 1 dakika önce yazdı:

Heee :DD Tren değil ki 0.5 hesabı yapılsın. 

ben sıfır beş vuruyom a* ahhahdhahd

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
swezy, Şimdi yazdı:

ben sıfır beş vuruyom a* ahhahdhahd

Yeter zehir zehir a..

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13

Haftalık 2x rimo bulurum heralde bulamazsamda o haftayı boldeyle geçiririm olmaz mı 😂😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Rota, 4 dakika önce yazdı:

Yeter zehir zehir a..

ee kiminin duası kiminin 0.5 şırıngası

Emreturlu, 4 dakika önce yazdı:

Haftalık 2x rimo bulurum heralde bulamazsamda o haftayı boldeyle geçiririm olmaz mı 😂😂😂

hocam aç kapa aç kapa lâl ettiniz boldeyi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
swezy, 2 dakika önce yazdı:

ee kiminin duası kiminin 0.5 şırıngası

hocam aç kapa aç kapa lâl ettiniz boldeyi

Şaka yapıyorum hocam o boldeye bulaşmam sağlam olsa devam ederdim ama eczane ürünüyle devam edicem 2. Kürüme inşallah daha sağlam giricem şunlarla az bi kilo alıp hacimleneyimde

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Emreturlu, 1 saat önce yazdı:

Şaka yapıyorum hocam o boldeye bulaşmam sağlam olsa devam ederdim ama eczane ürünüyle devam edicem 2. Kürüme inşallah daha sağlam giricem şunlarla az bi kilo alıp hacimleneyimde

Evet bu kadar kararsızlık iyi değil. Boldeyi unut beneluxun a..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
Rota, 4 dakika önce yazdı:

Evet bu kadar kararsızlık iyi değil. Boldeyi unut beneluxun a..

Çöpe attım onu dün akşam bilmediğimden aldım iran testo 450 ye bolde 400 e şimdi diyorum ki 400 tlye boldenon mu olur 😂 tecrübe edindim daha da ucuz mala yanaşmam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Emreturlu, 11 dakika önce yazdı:

Çöpe attım onu dün akşam bilmediğimden aldım iran testo 450 ye bolde 400 e şimdi diyorum ki 400 tlye boldenon mu olur 😂 tecrübe edindim daha da ucuz mala yanaşmam 

Aynen işte maddi mantıkla git ilaçlarda ama yarın Beddua Pharma aldım diye konu açma :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Rota, 3 dakika önce yazdı:

Aynen işte maddi mantıkla git ilaçlarda ama yarın Beddua Pharma aldım diye konu açma :D

yarınki konu ; beddua pharmanın a..

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
swezy, 2 saat önce yazdı:

Açar açmaz vuracaksın tabi . Enfeksiyon riski var kardeşim. Git sağlık ocağı hekimine sor en basitinden.  Böyle boyl3 durum var şırıngada ilaç saklanır mi riskleri var mı diye sana anlatsın. 0 risk varmış gibi yaziyosun burada. 

Emreturlu, 45 dakika önce yazdı:

95 tl falan rimobolan ampul fiyatı sor araştır eczaneleri toplarsın bisekilde. Şuanda turkiyeye girişi yok ne varsa eczanelerde kalanlar. Hızlı olmanda fayda var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.