Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Markus Rühl

Enanthate 3 günde doğru sonucu verir mi.

Önerilen İletiler

Markus Rühl    142

20 hafta blast dan sonra dinlenmeye geçtim 5 haftadır TRT testo gidiyordum (125 test e.) Cumartesi günü 1 ml enanthate vurup 250 enanthate ile kaç değeri çıkıcak merak ettim testosu dolu mu değil mi test etmek için pazartesi total test verdim tahlilde total testesteron 865 çıktı sizce bu değer 125 enanthate ile aldığım değer mi yoksa 250 enanthate ile mi , tanıdık birinden aldım testoyu.

tarihinde Markus Rühl tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

proliqht1    147

Hocam sanırım en temizi 1 ay kullanıp test vermek. Tam verimi o zaman belli ediyor. Dolu olup olmadığından şüphe yasiyorsaniz sustanon alıp vurabilirsiniz .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Vermez min 2 hafta. İşte paranoya olmamak için uygun fiyatlı iran enant kullanıyoruz kafamız rahat oluyor.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
galicik, Şimdi yazdı:

Vermez min 2 hafta. İşte paranoya olmamak için uygun fiyatlı iran enant kullanıyoruz kafamız rahat oluyor.. 

Sorma fena paranoya yapıyor 😀   . Ben şuan bile paronayim.  Trenbolone falan alsam herhalde neler yasatirdi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
proliqht1, Şimdi yazdı:

Sorma fena paranoya yapıyor 😀   . Ben şuan bile paronayim.  Trenbolone falan alsam herhalde neler yasatirdi

Abi yapmaz olur mu ya sağlık söz konusu insanın aklına bin bir türlü şey geliyor ulan bunu nasıl ürettiler acaba, ortam steril miydi acaba, kalıcı bir hasar alır mıyım ulan idmanı atıyoruz iyi hoş güzel de bu ilaçlar şimdi çalışacak mı, almandan, vurmana, açılmasına, idmanına, beslenmene insanda tedirginlik yaratıyor bir yerinde sivilce çıkıyor nabzın yükseliyor acaba ilaçlarda mı bir şey vardı vesaire veisare.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
galicik, 2 dakika önce yazdı:

Abi yapmaz olur mu ya sağlık söz konusu insanın aklına bin bir türlü şey geliyor ulan bunu nasıl ürettiler acaba, ortam steril miydi acaba, kalıcı bir hasar alır mıyım ulan idmanı atıyoruz iyi hoş güzel de bu ilaçlar şimdi çalışacak mı, almandan, vurmana, açılmasına, idmanına, beslenmene insanda tedirginlik yaratıyor bir yerinde sivilce çıkıyor nabzın yükseliyor acaba ilaçlarda mı bir şey vardı vesaire veisare.. 

Hocam eylulden beri steroid kullanıyorum sustanon rimabolan gittim.  Son 1 ay boldenon aldım 1 ay sonra Bi test verdim mahvetmis değerleri. Kafamda o kadar dushnce döndü ki anlatamam. Ara vermek zorunda kaldım ilaca  2 gündür dünyanın enginarıni yesilligini yiyip şu içiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
proliqht1, 9 dakika önce yazdı:

Hocam sanırım en temizi 1 ay kullanıp test vermek. Tam verimi o zaman belli ediyor. Dolu olup olmadığından şüphe yasiyorsaniz sustanon alıp vurabilirsiniz .

Daha önce test verdiğimde 250 enanthate ile 2600 değeri çıktı (novalife)  , yeni seri testo dan toplu satın alım yaptım 2 bin küsur tl çünkü ben testesteron kesmiyorum pct yapmıyorum senede 1 kür yapıyorum geri kalan zamanda TRT doz gidiyorum buda haliyle maliyetli oluyor , ilçede 2 tane doktor var tahlil vere vere bıktılar benden ,  büyük ihtimal testo dolu 865 değerini de 125 enanthate ile aldım diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Markus Rühl, 26 dakika önce yazdı:

20 hafta blast dan sonra dinlenmeye geçtim 5 haftadır TRT testo gidiyordum (125 test e.) Cumartesi günü 1 ml enanthate vurup 250 enanthate ile kaç değeri çıkıcak merak ettim testosu dolu mu değil mi test etmek için pazartesi total test verdim tahlilde total testesteron 865 çıktı sizce bu değer 125 enanthate ile aldığım değer mi yoksa 250 enanthate ile mi , tanıdık birinden aldım testoyu.

Testo 250 1500 üstüne rahatlıkla çıkarabiliyor. Ama 3 gün diyorsun biraz daha kullansaydın keşke.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
Rota, 10 dakika önce yazdı:

Testo 250 1500 üstüne rahatlıkla çıkarabiliyor. Ama 3 gün diyorsun biraz daha kullansaydın keşke.

30 haftadır testodayım hocam son 5 haftadır dediğim gibi TRT doz gidiyorum 3 gün de tahlile yansımaz bence de , 865 değeri 125 enanthate ile aldığım değer %90 , 10 flakon 100 ml novalife testo satın alıcam 1 hafta sonra önceki verdiğim tahlil de 2600 değeri çıktı sonradan testo ham maddesinden çalacağını da düşünmüyorum , 1 yıl 1,5 yıl novalife testo ile devam edicem elimdekiler bitince iran enanthate geçerim artık napalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
proliqht1, Bir saat önce yazdı:

Hocam eylulden beri steroid kullanıyorum sustanon rimabolan gittim.  Son 1 ay boldenon aldım 1 ay sonra Bi test verdim mahvetmis değerleri. Kafamda o kadar dushnce döndü ki anlatamam. Ara vermek zorunda kaldım ilaca  2 gündür dünyanın enginarıni yesilligini yiyip şu içiyorum.

hdl, ldl, alt benimde mahvetti saldım bende katlanamam yarayan adama nimet ilaçta bana yaramadı tansiyonunu çekemem kalbimle yaşıyorum bu yaşta bir daha tövbe 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
galicik, 9 saat önce yazdı:

hdl, ldl, alt benimde mahvetti saldım bende katlanamam yarayan adama nimet ilaçta bana yaramadı tansiyonunu çekemem kalbimle yaşıyorum bu yaşta bir daha tövbe 

Ee ne yapacağız reis. Boldenon yerine only mi gidiyorsun yoksa farklı bir anabolizan düşünüyor musun 😀. Seninle benim bünye aynı sanırım banada terso geldi boldenon.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
Markus Rühl, 12 saat önce yazdı:

125 ile 865 çıkması normal. 250de çok daha yukarda çıkar.

Tabi bu genel için yorumdur. Kişiye özel durumlarda farklı sonuçlar da çıkabiliyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
proliqht1, 3 saat önce yazdı:

Ee ne yapacağız reis. Boldenon yerine only mi gidiyorsun yoksa farklı bir anabolizan düşünüyor musun 😀. Seninle benim bünye aynı sanırım banada terso geldi boldenon.

Only gitmem tren ace kullanırım anabolizan olarak sadece onun dışında peptid kullanacağım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
rastlantisal, 36 dakika önce yazdı:

125 ile 865 çıkması normal. 250de çok daha yukarda çıkar.

Tabi bu genel için yorumdur. Kişiye özel durumlarda farklı sonuçlar da çıkabiliyor.

Hocam testo kesmediğim için sürekli iran testo almaya param yetmiyor 2 bin TL bütçe ayırdım stok yapmak için , şuan için açıkçası sterilliği umursayacak durumda değilim testo çalışsın yeter çünkü bütçem kısıtlı , anabolizan sp zphc gibi kaliteli markalardan alınca en basit boldenone kürü için bile 4-5 bin tl para çıkıyor + et tavuk parası derken cepte para kalmıyor  , siz novalife testo kullandığınız dönemde hangi değerleri aldınız , ben sürekli ne kadar dolu olduğunu anlamak için test veriyorum ama ne kadar dolu olduğunu anlayamadım 500 mg kullandığımda +1500 çıkıyor 125 mg kullandığımda 865 , eczane ürününe oranla novalife testo sizce ne kadar dolu  , 10-11 flakon  testo stok yapıp 1,5-2 yıl kafam rahat gezmek istiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
galicik, 7 saat önce yazdı:

Only gitmem tren ace kullanırım anabolizan olarak sadece onun dışında peptid kullanacağım. 

Hangi peptid kullanacaksın.  Ben rimabolan bulmaya çalışıyorum. Bulamazsam bende mecbur Bi anabolizan ekleyeceğim şuan kararsizim

Markus Rühl, 7 saat önce yazdı:

Hocam testo kesmediğim için sürekli iran testo almaya param yetmiyor 2 bin TL bütçe ayırdım stok yapmak için , şuan için açıkçası sterilliği umursayacak durumda değilim testo çalışsın yeter çünkü bütçem kısıtlı , anabolizan sp zphc gibi kaliteli markalardan alınca en basit boldenone kürü için bile 4-5 bin tl para çıkıyor + et tavuk parası derken cepte para kalmıyor  , siz novalife testo kullandığınız dönemde hangi değerleri aldınız , ben sürekli ne kadar dolu olduğunu anlamak için test veriyorum ama ne kadar dolu olduğunu anlayamadım 500 mg kullandığımda +1500 çıkıyor 125 mg kullandığımda 865 , eczane ürününe oranla novalife testo sizce ne kadar dolu  , 10-11 flakon  testo stok yapıp 1,5-2 yıl kafam rahat gezmek istiyorum.

Kardeşim Allah korusun gidip başına iş gelse o zaman ne olacak. Sağlığından daha mı değerli.  Bırakırsın ilaçları para toplarsın 20 haftalık ilaçları temin edip gü,el şekilde ilerlesin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
proliqht1, 2 saat önce yazdı:

Hangi peptid kullanacaksın.  Ben rimabolan bulmaya çalışıyorum. Bulamazsam bende mecbur Bi anabolizan ekleyeceğim şuan kararsizim

Önümüzdeki süreçteki planım normalde testo prop masteron pop ıgf1-lr3, hgh fragdı, masterona prop a o parayı vermem podyum yapmayacağım sonuçta. 250mg a düşüreceğim testoyu artık yoruldum 25 hafta olacak peptidlere geçtiğimde, 250mg testo enant, 50mcg ıgf1 lr3, 15iu hgh frag 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
galicik, 3 saat önce yazdı:

Önümüzdeki süreçteki planım normalde testo prop masteron pop ıgf1-lr3, hgh fragdı, masterona prop a o parayı vermem podyum yapmayacağım sonuçta. 250mg a düşüreceğim testoyu artık yoruldum 25 hafta olacak peptidlere geçtiğimde, 250mg testo enant, 50mcg ıgf1 lr3, 15iu hgh frag 

Ben bugün 32 adet rimabolan buldum daha devam ediyorum araştırmaya.  Haftalık 2 ampul veya 3 ampul sustanon yanında 200 300 mg arası rimabolan düşünüyorum. Enanthate de var ama sustanon rimabolan olayını ben çok sevdim .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
galicik, 4 saat önce yazdı:

İgf yi kas içine yapmak kas gelişimi için daha uygunmuş. Deri altı yapınca yağ yakımı odaklı çalışıyormuş.

proliqht1, Bir saat önce yazdı:

Ben bugün 32 adet rimabolan buldum daha devam ediyorum araştırmaya.  Haftalık 2 ampul veya 3 ampul sustanon yanında 200 300 mg arası rimabolan düşünüyorum. Enanthate de var ama sustanon rimabolan olayını ben çok sevdim .

Tam 4 kutu sustanon buldum rastgele dolmuş para mı verdim mutluluktan çıldırıyorum :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Rota, 4 dakika önce yazdı:

İgf yi kas içine yapmak kas gelişimi için daha uygunmuş. Deri altı yapınca yağ yakımı odaklı çalışıyormuş.

Tam 4 kutu sustanon buldum rastgele dolmuş para mı verdim mutluluktan çıldırıyorum :D

o des yapısında olanı onu zaten sen ben kullanamayız vurum saati vesaire çok prof olmak lazım lr3 de öyle bir şey yok direkt karın 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
galicik, Şimdi yazdı:

o des yapısında olanı onu zaten sen ben kullanamayız vurum saati vesaire çok prof olmak lazım lr3 de öyle bir şey yok direkt karın 

Anladım. Ama şu igfnin kas kaybını durdurma olayını merak ediyorum. Bizzat onu deneyimle böyle iyice giriş ilaca. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Rota, 2 dakika önce yazdı:

Anladım. Ama şu igfnin kas kaybını durdurma olayını merak ediyorum. Bizzat onu deneyimle böyle iyice giriş ilaca. 

Tekirdağda yaşıyorum sustanon sürüsuyle ya buralarda. Stok bile yapmayacağım. Şuan elimde iran enanthate var onu bitirip haftada 2 veya 3 ampul sustanon kullanmayı düşünüyorum. 3 ampul bile alsam 540 testosteron oranına tekabül ediyor.  250 sustanon ama içerik 176 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
proliqht1, 1 dakika önce yazdı:

Tekirdağda yaşıyorum sustanon sürüsuyle ya buralarda. Stok bile yapmayacağım. Şuan elimde iran enanthate var onu bitirip haftada 2 veya 3 ampul sustanon kullanmayı düşünüyorum. 3 ampul bile alsam 540 testosteron oranına tekabül ediyor.  250 sustanon ama içerik 176 

Sustanon 540 gider. Ama kimisin, çarpıyor sustanon. Önce bi denersin. Arkadaşım 1 ay boyunca hasta yatmıştı. Bir kaç kişide de aşırı halsizlik hasta hali gözlemledim.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Rota, 26 dakika önce yazdı:

Rimabolan sustanon yanına birde büyüme hormonumu eklesek ufaktan. 6 8 haftalık 😀

Rota, 21 dakika önce yazdı:

Sustanon 540 gider. Ama kimisin, çarpıyor sustanon. Önce bi denersin. Arkadaşım 1 ay boyunca hasta yatmıştı. Bir kaç kişide de aşırı halsizlik hasta hali gözlemledim.

3.5 ay kullandım ya basta 2 ampul sonlara doğru rimabolan bitince 3 ampul yaptım haftada. Acayip güçlü hissettiriyordu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
proliqht1, Şimdi yazdı:

Rimabolan sustanon yanına birde büyüme hormonumu eklesek ufaktan. 6 8 haftalık 😀

Yaramaz ki. Kullanacaksan igf kullan genotropin falan girme. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
proliqht1, Şimdi yazdı:

3.5 ay kullandım ya basta 2 ampul sonlara doğru rimabolan bitince 3 ampul yaptım haftada. Acayip güçlü hissettiriyordu

Evet sustanonu seviyorum bende. Ani libido güç artışı. Definasyonda bile gidiyor su tutsada yarıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.