Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gokalaf

Drift cezası yer miyim?

Önerilen İletiler

gokalaf    134

Arkadaşlar merhaba dün 8 sularında bir göbekten dönerken gençliğin verdiği hezeyan ile 10 15 sn süreyle göbekte 1 tur drift attım. Etrafı kolladım baktım mobese varmış. Birisi şikayet etmediği sürece drift cezası yer miyim oradan? Zaten dönerken dedim ben napıyorum aga çıktım driftten. Arabayı park ettim kenara.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gokalaf    134
AndrogenicAnwalt, 2 dakika önce yazdı:

Tebligat gelir yakında, drift cezalarını atlamıyorlar maalesef.

valla arkadaşlar eğer şikayet eden olmadıysa gelmez diyor. O sırada mobeseyi izleyen bir memur varsa gelir yoksa gelmez deniyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf, 4 dakika önce yazdı:

O sırada mobeseyi izleyen bir memur varsa gelir yoksa gelmez deniyor. 

Ölme eşeğim ölme, bu aralar "yüce devletimizin" nakit ihtiyacını karşılamak için polis teşkilatı elinden geleni yapıyor, hiçbir cezayı atlamıyorlar. Gece 3'te otobanda hız sınırını 20 km aşmış olmama rağmen ertesi sabah şak diye e-devlette gördüm cezayı. Drift cezalarının KTK'ya göre verilme usulü de farklı. Görüldüyse eğer, 6000+tl ve ehliyetinin belli bir süre iptali söz konusu olabilir. Ayrıca MOBESE görüntülerinin %99'unda cezan direk çıkar sadece EDS'de görevli memurunun imzası gereklidir.

İyi tarafından bakalım, EDS memuru arkadaşın yılbaşı ikramiyesini veya primini kuvvetle muhtemel sen ödeyeceksin. Umarım bir dahakine direksiyon başında daha dikkatli olur ve gençlik gibi bahanelere başvurmadan kanunlara riayet edersin :)

(Amacım doğrucu davutluk yapıp prim elde etmek veya seni küçük düşürmek değil kıymetli kardeşim. Toplumun %80'inin ve belki de senin düşündüğünün aksine o kanunlar hepimiz için yazıldı)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
AndrogenicAnwalt, 50 dakika önce yazdı:

Ölme eşeğim ölme, bu aralar "yüce devletimizin" nakit ihtiyacını karşılamak için polis teşkilatı elinden geleni yapıyor, hiçbir cezayı atlamıyorlar. Gece 3'te otobanda hız sınırını 20 km aşmış olmama rağmen ertesi sabah şak diye e-devlette gördüm cezayı. Drift cezalarının KTK'ya göre verilme usulü de farklı. Görüldüyse eğer, 6000+tl ve ehliyetinin belli bir süre iptali söz konusu olabilir. Ayrıca MOBESE görüntülerinin %99'unda cezan direk çıkar sadece EDS'de görevli memurunun imzası gereklidir.

İyi tarafından bakalım, EDS memuru arkadaşın yılbaşı ikramiyesini veya primini kuvvetle muhtemel sen ödeyeceksin. Umarım bir dahakine direksiyon başında daha dikkatli olur ve gençlik gibi bahanelere başvurmadan kanunlara riayet edersin :)

(Amacım doğrucu davutluk yapıp prim elde etmek veya seni küçük düşürmek değil kıymetli kardeşim. Toplumun %80'inin ve belki de senin düşündüğünün aksine o kanunlar hepimiz için yazıldı)

güncel drift cezası 20000 olmuş :D, cumaya kadar bakacağım e devlete, gelirse cumaya kadar e devlete düşer sanırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.360
gokalaf, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba dün 8 sularında bir göbekten dönerken gençliğin verdiği hezeyan ile 10 15 sn süreyle göbekte 1 tur drift attım. Etrafı kolladım baktım mobese varmış. Birisi şikayet etmediği sürece drift cezası yer miyim oradan? Zaten dönerken dedim ben napıyorum aga çıktım driftten. Arabayı park ettim kenara.

Hep tehlikeli sularda yüzüyorsun hep :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Hep tehlikeli sularda yüzüyorsun hep :)

Abi hep testosterondan bunlar hep valla :D tek dileğim şuan 20.000 ceza yememek, zaten bidaha asla trafiğe açık alanda yapmam drift.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71

Bir trafikçi olarak; mobese izleyen ve gören bir memur veyahut şikayet yada video kaydı alan biri yoksa problem yok. Özelden plakanı at bi bakalım😇

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
QuheyLaN, 2 dakika önce yazdı:

Bir trafikçi olarak; mobese izleyen ve gören bir memur veyahut şikayet yada video kaydı alan biri yoksa problem yok. Özelden plakanı at bi bakalım😇

atma sakın atmaa😁

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71
swezy, Şimdi yazdı:

atma sakın atmaa😁

Ahahahahah il ilçede belirtirse arkadaş detaylı bakarım hatta (şaka bir yana yardımcı olurum.)

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

Ne drifti abi ben mondial drift motoru diyorum ya kuzene alcaz da

QuheyLaN, 7 saat önce yazdı:

hocam olay karakola yakın bir yerde ama karakolun oradan duyması imkansız, akşam 8 sularındaydı, polisler oturup gün boyu mobese izler mi? birde olay karakola yakın biryer olduğu için mobeseye çok bakmazlar diye ümit ediyorum. Şikayet vs olacağını da sanmıyorum 10 15 sn sürdü sonra o mahallede biyere park ettim zaten

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71
gokalaf, 5 saat önce yazdı:

hocam olay karakola yakın bir yerde ama karakolun oradan duyması imkansız, akşam 8 sularındaydı, polisler oturup gün boyu mobese izler mi? birde olay karakola yakın biryer olduğu için mobeseye çok bakmazlar diye ümit ediyorum. Şikayet vs olacağını da sanmıyorum 10 15 sn sürdü sonra o mahallede biyere park ettim zaten

Şikayet yoksa sıkıntı olacağını düşünmüyorum, izleseler bile o 15 sn lik driftine denk geldilerse koca 24 saat içerisinde hakları var bırak yazsınlar, sende paşa paşa öde 😅

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.