Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emreturlu

Testo e - primobolan kürü

Önerilen İletiler

STALOB    126
Güz, Şimdi yazdı:

Fikrimce istenilen kütleye ulaşana kadar anabolikler kullanılmalı... Zararlı mı? Evet. Ancak atılan taş, ürkütülen kuşa değmeli. 250 mg testo da doğal döngünü kapatacak, 500 de. Yüksek doz daha fazla yan etki anlamına gelse de testosteron vücüdumuza yabancı bir hormon değil, etki edeceği değerler belli ve takip ve müdahale edilebilir. Dolayısıyla 500 mg testo ne az, ne fazladır; bence optimum dozajdır.

Rimobolan'a gelince en zararsız anaboliklerden biridir ve düşük dozları etki etmeyeceği gibi sağlığa da maddiyata da olumsuz etki ettiği kadar olumlu etkisi olmayacaktır. Minimum 300-400 mg seviyesinde ve uzun haftalar uygulanmalı ki efektif olsun. Hakeza testo da.

kesinlikle katılıyorum 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rota    225
Emreturlu, 15 dakika önce yazdı:

Kingsize monsterpak ve Milk Thistle alıcam 

Dediğiniz gibi rimo kullanmıyıcam muhtemelen bende pek yaramayacak gibi @Rota

Evet kullandığın dozlar sebebiyle yetersiz kalabilir. Tabi senin vücudun nasıl tepki vereceğini kullanmadan bilemezsin. Ancak şu an amacımız en zararsız ve temiz şekilde hacim kazanmak. Minimum ilaçla max verimi almak. İlaç eklemeye çıkarmaya gerek yok. Bu iş heves edip merak edip iğne vurulacak bir iş değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
Güz, 7 dakika önce yazdı:

Fikrimce istenilen kütleye ulaşana kadar anabolikler kullanılmalı... Zararlı mı? Evet. Ancak atılan taş, ürkütülen kuşa değmeli. 250 mg testo da doğal döngünü kapatacak, 500 de. Yüksek doz daha fazla yan etki anlamına gelse de testosteron vücüdumuza yabancı bir hormon değil, etki edeceği değerler belli ve takip ve müdahale edilebilir. Dolayısıyla 500 mg testo ne az, ne fazladır; bence optimum dozajdır.

Rimobolan'a gelince en zararsız anaboliklerden biridir ve düşük dozları etki etmeyeceği gibi sağlığa da maddiyata da olumsuz etki ettiği kadar olumlu etkisi olmayacaktır. Minimum 300-400 mg seviyesinde ve uzun haftalar uygulanmalı ki efektif olsun. Hakeza testo da.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim haftalık 300 mg primoyu ne kadar süre kullanmalıyım

ve bende ödem oluyor testoyu tek seferde 500 vursam olur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43

12 hafta 300 primo diye kağıda yazmak kolay eczaneden primo bulmak baya uğraştırıcı bir süreç.arkadaşım için 30 primo toplamaya çalıştık 1 saat çapada belki 30 eczane dolaştım 11 tane alabildim. küçük şehirlerde yaşıyorsanız primo kürü yapamayabilirsiniz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
swager, Şimdi yazdı:

12 hafta 300 primo diye kağıda yazmak kolay eczaneden primo bulmak baya uğraştırıcı bir süreç.arkadaşım için 30 primo toplamaya çalıştık 1 saat çapada belki 30 eczane dolaştım 11 tane alabildim. küçük şehirlerde yaşıyorsanız primo kürü yapamayabilirsiniz. 

Niye sahtesi var canım millete nasılda kitliyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
swager, 3 dakika önce yazdı:

Eczacı kuzenim var hatta kendi eczanesini açacak pek problem yaşayacağımı sanmıyorum kaldı ki istanbulda yaşıyorum dolaşsam akşama kadar 100 lerce bulurum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halfmoon37    31
Emreturlu, 2 dakika önce yazdı:

Eczacı kuzenim var hatta kendi eczanesini açacak pek problem yaşayacağımı sanmıyorum kaldı ki istanbulda yaşıyorum dolaşsam akşama kadar 100 lerce bulurum 

Eczacı olsa da depo stok vermeyince o nasıl temin edecek? Cumartesi günü bana sahte rimo veren gibi bi eczacı denk gelirse 100’lerce ancak öyle bulursun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
Halfmoon37, 4 dakika önce yazdı:

Eczacı olsa da depo stok vermeyince o nasıl temin edecek? Cumartesi günü bana sahte rimo veren gibi bi eczacı denk gelirse 100’lerce ancak öyle bulursun.

Dediğim haftalıkta olsa eline gelecek onlarıda kendime ayırtırım anlamında söyledim

Eczacı dükkanı mühürletmeyi düşünüyor galiba 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halfmoon37    31
Emreturlu, 21 dakika önce yazdı:

Dediğim haftalıkta olsa eline gelecek onlarıda kendime ayırtırım anlamında söyledim

Eczacı dükkanı mühürletmeyi düşünüyor galiba 😂

Beyefendi dava aç banane diyor görüşecez onunla. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
Halfmoon37, Şimdi yazdı:

Ara şikayet et davaya bile gerek yok aldığını kanıtladığın an belgesi gider

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Halfmoon37, 6 dakika önce yazdı:

Sahte ilaç konusunda hassasım. Adam harbi A.k.ç. 70 lira için ne gereksiz iş yapıyor insanlar ya.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halfmoon37    31

@Loving hocam müsade ederse adamın ve eczanenin ismini vereyim tabi bayer'e detaylı mail attım orası da onaylarsa sahte olduğunu... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Güz    32
Emreturlu, 18 saat önce yazdı:

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim haftalık 300 mg primoyu ne kadar süre kullanmalıyım

ve bende ödem oluyor testoyu tek seferde 500 vursam olur mu

Minimum 12 hafta olmalı, tercihen 16.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Halfmoon37, 17 saat önce yazdı:

@Loving hocam müsade ederse adamın ve eczanenin ismini vereyim tabi bayer'e detaylı mail attım orası da onaylarsa sahte olduğunu... 

Avukat bul kendine dava aç eczaneye şuan eczaneyi hiç içkillendirme hatta 2 arkadaşına söyle gitsinler az daha primo alsınlar kameraya da kayıt alsınlar alırken kayıdı hiç kesmeyin eczane kapısından çıkar çıkmaz primonun kutusunu ampulu videoya detaylı alın. Fiş isteyin ilacı alırken vesaire. Çektiğiniz videoyu da bayere iletin eczane ile de whatsapp üzerinden iletişim kuru kanıtınız olsun eczane cam kayıtlarını silip satmadım diyebilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.