Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emreturlu

Testo e - primobolan kürü

Önerilen İletiler

Emreturlu    13

Merhaba yaş 28 boy 178 kilo 56

daha öncedende konu açmıştım kilo alımı için bulk only testo kürüne girmeyi düşünüyorum yanınada haftada 100-200 primonolan eklemeyi düşünüyorum tavsiye eder misiniz

yaklaşık 13-14 gün önce 1 er ml testo bolde enjekte etmiştim ve 4 gün danabol kullanmıştım. ödem dolayısıyla bırakmıştım ilk haftada ama şuan bolde ve danabolsüz devam edicem

tahlillerimi ekliyorum

Enabiz-Tahlilleri.pdf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rota    225
gönderildi (düzenlendi)
Emreturlu, 1 saat önce yazdı:

Merhaba yaş 28 boy 178 kilo 56

daha öncedende konu açmıştım kilo alımı için bulk only testo kürüne girmeyi düşünüyorum yanınada haftada 100-200 primonolan eklemeyi düşünüyorum tavsiye eder misiniz

yaklaşık 13-14 gün önce 1 er ml testo bolde enjekte etmiştim ve 4 gün danabol kullanmıştım. ödem dolayısıyla bırakmıştım ilk haftada ama şuan bolde ve danabolsüz devam edicem

tahlillerimi ekliyorum

Enabiz-Tahlilleri.pdf

Bize lazım olan bunlar değil. Sonuçların referans aralığında zaten. Primo ekliyceksen en az 300 mg ekle. Bir şey yapıyorken tam yapmalısın ilaç konusunda. 100 200 tren yeter ama primo için böyle olamaz. 300 koy, cebine vücuduna aldığın zarara değsin. 

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
Rota, 1 saat önce yazdı:

Bize lazım olan bunlar değil. Sonuçların referans aralığında zaten. Primo ekliyceksen en az 300 mg ekle. Bir şey yapıyorken tam yapmalısın ilaç konusunda. 100 200 tren yeter ama primo için böyle olamaz. 300 koy, cebine vücuduna aldığın zarara değsin. 

Hocam @Rota testi verdim hormonlarada bakılacak dedi doktor muhtemelen geç çıkıyor altta bir sayfa daha açıldı sonuç kısmında umarım onun içindir 

Kürü bu şekilde planladım

8CCA1552-B307-44DF-B1D5-DE06C2317057.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48
Emreturlu, Bir saat önce yazdı:

Hocam testi verdim hormonlarada bakılacak dedi doktor muhtemelen geç çıkıyor altta bir sayfa daha açıldı sonuç kısmında umarım onun içindir 

Testo'yu anabolizandan daha düşük tutma bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Emreturlu, Bir saat önce yazdı:

Hocam testi verdim hormonlarada bakılacak dedi doktor muhtemelen geç çıkıyor altta bir sayfa daha açıldı sonuç kısmında umarım onun içindir 

İlaçların doluysa 500 testo gerçekten yüksek inan bana. Değilse sorun yok. Bu şekilde kür yapabilirsin. Ancak süresi kısa. Dozu bi tık azaltıp 20 hafta ya kadar uzatabilirsin.

aç goril, Bir saat önce yazdı:

Primo zaten bir şey olmaz. Ayrıca 250 testo 200 primo sonralarda 500 testo 300 primo diye gidiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
Rota, 1 dakika önce yazdı:

İlaçların doluysa 500 testo gerçekten yüksek inan bana. Değilse sorun yok. Bu şekilde kür yapabilirsin. Ancak süresi kısa. Dozu bi tık azaltıp 20 hafta ya kadar uzatabilirsin.

İran testo hocam umarım doludur 😊

aç goril, 2 dakika önce yazdı:

haklısınız değişiklik yapıcam hocam benim kilo 56 primo ne kadar kullanabilirim acaba ilk etapta 2-3 hafta 100 mg dahi idare eder sanırım 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
aç goril, 3 dakika önce yazdı:

rimo hem anabolik hem androjenik bu yüzden sıkıntı olmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
gönderildi (düzenlendi)
Emreturlu, 4 dakika önce yazdı:

İran testo hocam umarım doludur 😊

haklısınız değişiklik yapıcam hocam benim kilo 56 primo ne kadar kullanabilirim acaba ilk etapta 2-3 hafta 100 mg dahi idare eder sanırım 😂

Güzel iran iyidir ama Allah aşkına ne benim ne kendi kafanı karıştır primo nerden çıktı ya :D Cürmü kadar yer yakar. Min 12 hafta 250 mg testo git. Doz, kilon artmayı bıraktığında, ağırlıkların artık artmadığı takdirde ancak yükseltilebilir. Üstelik dozu artırdığın vakit yediklerini de artırmalısın. 500 testoya ihtiyacın yok. Fazlası vücutta kalır sana yan etki olarak geri döner.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
Rota, 4 dakika önce yazdı:

Güzel iran iyidir ama Allah aşkına ne benim ne kendi kafanı karıştır primo nerden çıktı ya :D Cürmü kadar yer yakar. Min 12 hafta 250 mg testo git. Doz, kilon artmayı bıraktığında, ağırlıkların artık artmadığı takdirde ancak yükseltilebilir. Üstelik dozu artırdığın vakit yediklerini de artırmalısın. 500 testoya ihtiyacın yok. Fazlası vücutta kalır sana yan etki olarak geri döner.

Evet haklısınız zaten only testo kararlaştırmıştım 2 kutu iran var elimde 1 tüpü 10 gün önce falan vurmuştum 19 kaldı o 1 tüpüde katayım mı kür kullanım haftasına 😂 benelux boldenon var 400 mg muhtemelen boştur acaba kullanan oldu mu 0.5 ml kullansam faydasını görür müyüm acaba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126

testoyu sabit 500de tut  rimo yu 300 başla duruma göre 400 e çıkarsın veya sabit 300 kal aksi takdirde fazla bi verim almazsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Emreturlu, Şimdi yazdı:

Evet haklısınız zaten only testo kararlaştırmıştım 2 kutu iran var elimde 1 tüpü 10 gün önce falan vurmuştum 19 kaldı o 1 tüpüde katayım mı kür kullanım haftasına 😂 benelux boldenon var 400 mg muhtemelen boştur acaba kullanan oldu mu 0.5 ml kullansam faydasını görür müyüm acaba 

Kardeş. Vücuduna boş yere ilaç sokma. Burda bir çok insan acısını çekiyor. İnan bana görüntü olarak gram faydası olmayacak. Sen 250 testo git gidebildiğin kadar... Baktın verim alamıyorsun, kilo alman durdu, salonda kaldırdığın ağırlıklar artımıyor, o zaman neler yapman gerektiğini konuşuruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Rota, 2 dakika önce yazdı:

Kardeş. Vücuduna boş yere ilaç sokma. Burda bir çok insan acısını çekiyor. İnan bana görüntü olarak gram faydası olmayacak. Sen 250 testo git gidebildiğin kadar... Baktın verim alamıyorsun, kilo alman durdu, salonda kaldırdığın ağırlıklar artımıyor, o zaman neler yapman gerektiğini konuşuruz.

250 testo döngüyü kapattığına değmez çok mantıksız dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
STALOB, Şimdi yazdı:

250 testo döngüyü kapattığına değmez çok mantıksız dostum 

100 mg testoda kapatır döngüyü. 500 de kapatır. Vücudunda kas kütlesi olmayan 55 kilo bir sporcudan bahsediyoruz. Başlangıç seviyesi bir sporcu. Bu adam 500 testoyla alacağı verimi 250 ile alır. 500 kullanmasının hiç bir mantığı yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Rota, Şimdi yazdı:

100 mg testoda kapatır döngüyü. 500 de kapatır. Vücudunda kas kütlesi olmayan 55 kilo bir sporcudan bahsediyoruz. Başlangıç seviyesi bir sporcu. Bu adam 500 testoyla alacağı verimi 250 ile alır. 500 kullanmasının hiç bir mantığı yok.

hiç kullanmaması daha mantıklı :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13

O halde 1 ay 250 mg vücut tepkisini anlamak için sonrasında 500 mg düşünüyorum bu şekilde 20 haftaya uzatabilirim 

anaboliksiz hacim kazanabilir miyim bu şekilde beslenmem 10 gündür fazlasıyla iyi hatta 2 kg aldım bile 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Emreturlu, 2 dakika önce yazdı:

O halde 1 ay 250 mg vücut tepkisini anlamak için sonrasında 500 mg düşünüyorum bu şekilde 20 haftaya uzatabilirim 

anaboliksiz hacim kazanabilir miyim bu şekilde beslenmem 10 gündür fazlasıyla iyi hatta 2 kg aldım bile 

Elbette kazanırsın. Yeter ki düzgün beslen. Ne kadar uzun ve düşük dozda gidersen o kadar kalıcı hacim kazanırsın. Biliyorsun kür sonrası çöküş diye bir efsane vardır. Bunu yaşamamak için 250 mg testonun dibine kadar git. Baktın tepki yok yükselt dozu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
gönderildi (düzenlendi)
Rota, 4 dakika önce yazdı:

Elbette kazanırsın. Yeter ki düzgün beslen. Ne kadar uzun ve düşük dozda gidersen o kadar kalıcı hacim kazanırsın. Biliyorsun kür sonrası çöküş diye bir efsane vardır. Bunu yaşamamak için 250 mg testonun dibine kadar git. Baktın tepki yok yükselt dozu.

@Rota Tamam hocam teşekkür ederim dediğiniz gibi devam edicem hormon testleri daha çıkmadı libidom yüksek 2 de çocuğum var hormonal bi sıkıntı çıkacağını sanmam ortalama civarıdır yinede testi bekliyicem

tarihinde Emreturlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
gönderildi (düzenlendi)
Emreturlu, 1 dakika önce yazdı:

@Rota Tamam hocam teşekkür ederim dediğiniz gibi devam edicem hormon testleri daha çıkmadı libidom yüksek 2 de çocuğum var hormonal bi sıkıntı çıkacağını sanmam ortalama civarıdır yinede testi bekliyicem

Boşver çıksada max boşanırsın :D Şakası bi yana testlerini bekle. Kür ortasında yaparsın bi test daha. Psikolojik veya Ürolojik sorun olursa forumda konu açarsın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
Rota, Şimdi yazdı:

Boşver çıksada max boşanırsın :D 

Allah yaşatmasın 😂😂 20 haftalık kürün ptcsi ortalama ne kadar sürer uzun bi süreç olmaz heralde 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Emreturlu, Şimdi yazdı:

Allah yaşatmasın 😂😂 20 haftalık kürün ptcsi ortalama ne kadar sürer uzun bi süreç olmaz heralde 😂

Yok yok. Testo kürlerinin pctsi kolay olur. Eğer ereksiyon sorunu vb olursa ilaçların var mı? Arimidex vb?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
Rota, 1 dakika önce yazdı:

Yok yok. Testo kürlerinin pctsi kolay olur. Eğer ereksiyon sorunu vb olursa ilaçların var mı? Arimidex vb?

Yok hayır onlarıda tedarik edicem başlamadan only testoda neye ihtiyacım olur vitamin koruyucu vs neleri temin edeyim hocam

şimdilik elimde bemix c var öyle duruyodu kenarda ihtiyaç olur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Emreturlu, Şimdi yazdı:

Yok hayır onlarıda tedarik edicem başlamadan only testoda neye ihtiyacım olur vitamin koruyucu vs neleri temin edeyim hocam

Multivitamin desteği almalısın. Gerek cildini korumak gerek enerjini kaybetmemek için... Üstelik kür içinde veya spor yaparken vitamin ihtiyacın artar. Kingsize MonsterPak önerimdir. Bunun dışında karaciğer için Milk Thistle gibi ürünler temin edebilirsin. Bu tamamen sana kalmış.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emreturlu    13
gönderildi (düzenlendi)
Rota, 3 dakika önce yazdı:

Multivitamin desteği almalısın. Gerek cildini korumak gerek enerjini kaybetmemek için... Üstelik kür içinde veya spor yaparken vitamin ihtiyacın artar. Kingsize MonsterPak önerimdir. Bunun dışında karaciğer için Milk Thistle gibi ürünler temin edebilirsin. Bu tamamen sana kalmış.

Kingsize monsterpak ve Milk Thistle alıcam 

Dediğiniz gibi rimo kullanmıyıcam muhtemelen bende pek yaramayacak gibi @Rota

tarihinde Emreturlu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Emreturlu, 8 dakika önce yazdı:

d3 magnezinc omega 3 yeterli fazlasına gerek yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Güz    32

Fikrimce istenilen kütleye ulaşana kadar anabolikler kullanılmalı... Zararlı mı? Evet. Ancak atılan taş, ürkütülen kuşa değmeli. 250 mg testo da doğal döngünü kapatacak, 500 de. Yüksek doz daha fazla yan etki anlamına gelse de testosteron vücüdumuza yabancı bir hormon değil, etki edeceği değerler belli ve takip ve müdahale edilebilir. Dolayısıyla 500 mg testo ne az, ne fazladır; bence optimum dozajdır.

Rimobolan'a gelince en zararsız anaboliklerden biridir ve düşük dozları etki etmeyeceği gibi sağlığa da maddiyata da olumsuz etki ettiği kadar olumlu etkisi olmayacaktır. Minimum 300-400 mg seviyesinde ve uzun haftalar uygulanmalı ki efektif olsun. Hakeza testo da.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.