Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Dess

Ilk kürüm desteklerinizi bekliyorum abilerim kardeşlerim

Önerilen İletiler

Dess    6

Herkese selamlar.

25 yaş 180 boy 81 kilodayım. 2 yıldır düzenli spor yapıyorum. İlaç kullanmaya karar verdim ve arkadaş önerisiyle genondan ilaçlarımı aldım.

Haftalık 500mg testo 400mg bolde kullanıyorum. Beraberinde ise günlük 1 adet omega3, çinko, multivitamin, apikobal; 2 günde 1 saw palmetto, 2 günde bir milk thistle ve haftada 1 femara kullanıyorum.

İlk iğnemi 5 gün önce yaptım, ertesi günü şiddetli baş ağrısı ve enjekte yerinde ufak bi ağrı oldu, onun dışında en ufak bir hissiyat yok.

-1. sorum: 5 günlük süreçte farklı bir yan etki olması gerekiyor muydu yoksa ilacın boş olduğu şimdiden belli mi oluyor?

2. sorum: Genondan ilaçları sınırlı miktarda aldım, kürü 12 15 hafta yapmayı düşünüyorum, kalan 8 10 hafta için ilaç temini konusunda önerileriniz var mı?

3. sorum: şunu ekle veya şunu çıkart dediğiniz bir şey var mı? 

Yorumlarınızı bekliyorum.

(Not: dianabolün faydasının zararını karşılamadığını düşünerek bu gelenekselleşmiş küre eklemedim fakat kür ortasında turinabol ekleyebilirim)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jacop    60
Dess, 9 dakika önce yazdı:

Herkese selamlar.

25 yaş 180 boy 81 kilodayım. 2 yıldır düzenli spor yapıyorum. İlaç kullanmaya karar verdim ve arkadaş önerisiyle genondan ilaçlarımı aldım.

Haftalık 500mg testo 400mg bolde kullanıyorum. Beraberinde ise günlük 1 adet omega3, çinko, multivitamin, apikobal; 2 günde 1 saw palmetto, 2 günde bir milk thistle ve haftada 1 femara kullanıyorum.

İlk iğnemi 5 gün önce yaptım, ertesi günü şiddetli baş ağrısı ve enjekte yerinde ufak bi ağrı oldu, onun dışında en ufak bir hissiyat yok.

-1. sorum: 5 günlük süreçte farklı bir yan etki olması gerekiyor muydu yoksa ilacın boş olduğu şimdiden belli mi oluyor?

2. sorum: Genondan ilaçları sınırlı miktarda aldım, kürü 12 15 hafta yapmayı düşünüyorum, kalan 8 10 hafta için ilaç temini konusunda önerileriniz var mı?

(Not: dianabolün faydasının zararını karşılamadığını düşünerek bu gelenekselleşmiş küre eklemedim fakat kür ortasında turinabol ekleyebilirim)

Genonu kimden temin ettin bilmiyorum fakat piyasadaki ürünlerinin %99u boş dostum

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
Jacop, 3 dakika önce yazdı:

Genonu kimden temin ettin bilmiyorum fakat piyasadaki ürünlerinin %99u boş dostum

Doğrudan firmasından temin ettim. 4 hafta sonra genon bitiyor nereden devam edeyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Dess, Şimdi yazdı:

Doğrudan firmasından temin ettim. 4 hafta sonra genon bitiyor nereden devam edeyim?

Tanıdıksa doludur.İlaçlar bitince sağlam mallara geçmeni öneririm zphc-bodytech anabolizan ve iran testo işini görür.Yerli üretimlerde ilaç çalışsa bile kaç mg vurduğun belli değil profosyonel çalışmıyorlar

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
Jacop, 5 dakika önce yazdı:

Tanıdıksa doludur.İlaçlar bitince sağlam mallara geçmeni öneririm zphc-bodytech anabolizan ve iran testo işini görür.Yerli üretimlerde ilaç çalışsa bile kaç mg vurduğun belli değil profosyonel çalışmıyorlar

peki güvenilir bi satıcıya yönlendirme şansınız var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Dess, Şimdi yazdı:

peki güvenilir bi satıcıya yönlendirme şansınız var mı?

İran ve zphcyi burak hocaya sorabilirsin elinde var mı bilmiyorum.Bodytech satıcısı arkadaşın instası k....b...31.

Bodytech balkan andro dışında anabolizan önermem dostum.3 haftadır genon npp vuruyorum bir cacık yok.Satıcım kendine özel yollanmış ürün olduğunu söylemişti ne kadar doğrudur bilmem fakat yarışmacı doz ürün buysa harbiden çok yazık

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
Jacop, 7 dakika önce yazdı:

İran ve zphcyi burak hocaya sorabilirsin elinde var mı bilmiyorum.Bodytech satıcısı arkadaşın instası k....b...31.

Bodytech balkan andro dışında anabolizan önermem dostum.3 haftadır genon npp vuruyorum bir cacık yok.Satıcım kendine özel yollanmış ürün olduğunu söylemişti ne kadar doğrudur bilmem fakat yarışmacı doz ürün buysa harbiden çok yazık

Burak hocaya nasıl mesaj atabilirim, wp sekmesine tıklayınca hata veriyor. Forumdan mesaj atıncada en az 1000 konu açmanız lazım uyarısı veriyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
Jacop, 12 dakika önce yazdı:

ve kb31 i de anlayamadım biraz daha açabilir misiniz ismi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Dess, 45 dakika önce yazdı:

Herkese selamlar.

İlaçları Burak Hocadan temin et. İlaçların dozu yüksek. 250 testo bolde devam et. Turinabol ortasında eklemene gerek yok. Yeni başlayan birisi için 500 mg testo pek bi anlam ifade etmez. İlaçların açılıp açılmadığını 3 4 5 haftalar arasında ancak anlayabilirsin. Boldenon 10. haftadan sonra açılır.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
gönderildi (düzenlendi)
Dess, 8 dakika önce yazdı:

Burak hocaya nasıl mesaj atabilirim, wp sekmesine tıklayınca hata veriyor. Forumdan mesaj atıncada en az 1000 konu açmanız lazım uyarısı veriyor

Ben tıklayınca hata vermiyor dostum sayfayı yenileyip tekrar dene hata verirse hizmetlerimiz hakkında bilgi al yazısına tıkla mailden dönüş yapacaktır.

Dess, 3 dakika önce yazdı:

ve kb31 i de anlayamadım biraz daha açabilir misiniz ismi

Daha fazla açma şansım yok 

tarihinde Jacop tarafından düzenlendi
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Jacop, 17 dakika önce yazdı:

NPP değildir o, kısa ester NPP hammaddesi hayatta bulamazlar. Muhtemelen Decadır ve daha açılmamıştır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
Jacop, 2 dakika önce yazdı:

Ben tıklayınca hata vermiyor dostum sayfayı yenileyip tekrar dene hata verirse hizmetlerimiz hakkında bilgi al yazısına tıkla mailden dönüş yapacaktır.

Daha fazla açma şansım yok 

en azından k nın yanındaki harfi yani isminin ikinci harfini verebilirsen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
Rota, 4 dakika önce yazdı:

İlaçları Burak Hocadan temin et. İlaçların dozu yüksek. 250 testo bolde devam et. Turinabol ortasında eklemene gerek yok. Yeni başlayan birisi için 500 mg testo pek bi anlam ifade etmez. İlaçların açılıp açılmadığını 3 4 5 haftalar arasında ancak anlayabilirsin. Boldenon 10. haftadan sonra açılır.

Birazda boş olduğunu düşünerek bu dozları aldım aslında, satın aldıktan sonra boş olacağı yorumunu çok duymam üzerine. Bağlam ilaç bulursam daha düşük olması konusunda haklısınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Dess, Şimdi yazdı:

Birazda boş olduğunu düşünerek bu dozları aldım aslında, satın aldıktan sonra boş olacağı yorumunu çok duymam üzerine. Bağlam ilaç bulursam daha düşük olması konusunda haklısınız

Evet ama boş ilaçla kür olmaz. Burak Hocadan veya gerçekten Sp, Balkan ürünleri satan birinden temin et ilaçları. Ben hep diyorum dolu ilaç kullanmaya başladığım günden sonra vücudum yerine geldi formum düzelmeye başladı. Testo orjinal olmasada olur ama yanında ki anabolizanlar mutlaka Sp veya Balkan olmalı. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
Rota, Şimdi yazdı:

Evet ama boş ilaçla kür olmaz. Burak Hocadan veya gerçekten Sp, Balkan ürünleri satan birinden temin et ilaçları. Ben hep diyorum dolu ilaç kullanmaya başladığım günden sonra vücudum yerine geldi formum düzelmeye başladı. Testo orjinal olmasada olur ama yanında ki anabolizanlar mutlaka Sp veya Balkan olmalı. 

Çok teşekkür ederim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Rota, 3 dakika önce yazdı:

NPP değildir o, kısa ester NPP hammaddesi hayatta bulamazlar. Muhtemelen Decadır ve daha açılmamıştır.

İnşallah değildir valla hocam bunu hiç düşünmemiştim. normalde planımda 2 haftalık daha npp enjeksiyonu üstüne 4 hafta testo gidip pct yapmak vardı npp yerine deca koyulmuşsa pctde sorun yaratır mı

• Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Jacop, Şimdi yazdı:

İnşallah değildir valla hocam bunu hiç düşünmemiştim. normalde planımda 2 haftalık daha npp enjeksiyonu üstüne 4 hafta testo gidip pct yapmak vardı npp yerine deca koyulmuşsa pctde sorun yaratır mı

Yok yok bir şey olmaz. Decanın esteri epey uzun. 15 gün sonra kandan çıkar. Buna göre ayarla.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Rota, Şimdi yazdı:

Yok yok bir şey olmaz. Decanın esteri epey uzun. 15 gün sonra kandan çıkar. Buna göre ayarla.

Ne olur ne olmaz diye haftaya enjeksiyon yapıp ilacı kesicem hocam dolu olduğunu çok düşünmüyorum only testo gittiğim zamandaki kazanımım aynı hızda devam etti.

Buradan genonun ne olduğunuda az çok göstermiş olduk arkadaşlar ürünler kimden alırsanız alın çöp

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Jacop, Şimdi yazdı:

Ne olur ne olmaz diye haftaya enjeksiyon yapıp ilacı kesicem hocam dolu olduğunu çok düşünmüyorum only testo gittiğim zamandaki kazanımım aynı hızda devam etti.

Buradan genonun ne olduğunuda az çok göstermiş olduk arkadaşlar ürünler kimden alırsanız alın çöp

Ya git çalış para biriktir Sp veya Balkan al... Sp tren acetat 75 mg kesiyor adamı. Bırakın sahte ilaç hevesini :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Rota, Şimdi yazdı:

Ya git çalış para biriktir Sp veya Balkan al... Sp tren acetat 75 mg kesiyor adamı. Bırakın sahte ilaç hevesini :D

Haklısın hocam ürüne para vermedim vermemde satın aldığım satıcı siparişimi geciktirdi diye hediye olarak yollamıştı.Yıllardır tanış olduğumuz adam bile sahte ürün vurduruyor.kime güvenicez anlamış değilim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Güz    32

Genon, çöp ürün. Kullanmaya devam edecekseniz bile Bolde küründe haftada 1 femara?.. Gerçi ne kadar dolu ki...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
Güz, 2 dakika önce yazdı:

Genon, çöp ürün. Kullanmaya devam edecekseniz bile Bolde küründe haftada 1 femara?.. Gerçi ne kadar dolu ki...

Hocam iğnelemek yerine fikir belirtseniz daha yararlı olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
Jacop, 9 dakika önce yazdı:

Haklısın hocam ürüne para vermedim vermemde satın aldığım satıcı siparişimi geciktirdi diye hediye olarak yollamıştı.Yıllardır tanış olduğumuz adam bile sahte ürün vurduruyor.kime güvenicez anlamış değilim

hocam şu 31in isminin ikinci harfi neydi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Dess, 3 dakika önce yazdı:

hocam şu 31in isminin ikinci harfi neydi

Forum kuralları gereği sadece baş harf verebiliyorum dostum.İlla bulucam diyorsan şahısın instagram hesabı isim değil normal iki kelimeden oluşuyor

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
Jacop, 3 dakika önce yazdı:

Forum kuralları gereği sadece baş harf verebiliyorum dostum.İlla bulucam diyorsan şahısın instagram hesabı isim değil normal iki kelimeden oluşuyor

vallahi bu şekilde bulma ihtimalim sıfır hocam 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.