Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

thompson

Testosteron zaten düşükse pct gerek var mı?

Önerilen İletiler

thompson    4

merhaba total testosteron seviyem 347 ug/l civariydi haftada 1 sustanon vuracağım ne kadar süre vurursam sorun olur ve pct gerek olur mu çünkü zaten düşük?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Markus Rühl    142

Düşük testesteron a sahip biriysen küre girmen daha da sıkıntılı çünkü pct sonrası 347 değerini bile göremezsen bu sefer psikolojik sıkıntılar başlayacak , aldığın kütleyide o değerlerde tutabileceğini zannetmiyorum , haftada 1 sustanon vurursan çok dengesiz değerlere sahip olursun çünkü mix testo farklı esterler var en az haftada 2 enjeksiyon yapmalısın 0.5 0.5 olarak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
gönderildi (düzenlendi)
thompson, 8 dakika önce yazdı:

merhaba total testosteron seviyem 347 ug/l civariydi haftada 1 sustanon vuracağım ne kadar süre vurursam sorun olur ve pct gerek olur mu çünkü zaten düşük?

Genetiğine bağlı. Ama klasik bir kereden bir şey olmaz :D 1 aydada kapanabilir döngün 3 4 aydada. Bunu bilemeyiz. Arkadaş doğru diyo bi daha o seviye bile gelmez kaldı ki düşük değil. Vurman hata olur.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Güz    32

Pct, bir süre sonunda mutlaka gerekir. Bununla ilgili kriter doğal testosteron seviyesinin yüksekliği değildir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Markus Rühl, 2 dakika önce yazdı:

Düşük testesteron a sahip biriysen küre girmen daha da sıkıntılı çünkü pct sonrası 347 değerini bile göremezsen bu sefer psikolojik sıkıntılar başlayacak , aldığın kütleyide o değerlerde tutabileceğini zannetmiyorum , haftada 1 sustanon vurursan çok dengesiz değerlere sahip olursun çünkü mix testo farklı esterler var en az haftada 2 enjeksiyon yapmalısın 0.5 0.5 olarak.

05 ml yi şırıngada saklamak sorun olırmu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
Kerem kurt, Şimdi yazdı:

Dostum 15 yaşındaki birine hormonlar hakkında yardımcı olmamız veya teşvik etmemiz doğru değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Markus Rühl, Şimdi yazdı:

Dostum 15 yaşındaki birine hormonlar hakkında yardımcı olmamız veya teşvik etmemiz doğru değil.

16 yaşındayım da zaten yeterince bilgiyi istesem alabilirim abi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Kerem kurt, 4 dakika önce yazdı:

flakonda sakla boş bir flakon satın al medikallerden. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
Kerem kurt, Şimdi yazdı:

Evet internet dipsiz kuyu , istersen bomba yapımını , silah yapımını , uyuşturucu yapımını bile öğrenebilirsin ama bunu öğrenebiliyor olman bunun doğru olduğu anlamına gelmiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Zaten vurmak isterse her türlü vuracak bu çocuk 15-16 yaşında ki çocuğa kafasına koyduktan sonra laf anlatamazsın bilgilendirelim en azından, umarım ki vurmazsın aktif forumda olan bir kardeşimizsin bilinçlendiğini düşünüyorum tecrübeleri okumuşsundur diye düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
galicik, Şimdi yazdı:

Zaten vurmak isterse her türlü vuracak bu çocuk 15-16 yaşında ki çocuğa kafasına koyduktan sonra laf anlatamazsın bilgilendirelim en azından, umarım ki vurmazsın aktif forumda olan bir kardeşimizsin bilinçlendiğini düşünüyorum tecrübeleri okumuşsundur diye düşünüyorum. 

Tabiki abi zaten güncel konudada konuştuk sende biliyorsun. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
galicik, 1 dakika önce yazdı:

Nasıl olsa vuracak kafasıyla reşit olmayan kişilere destek verirsek başımıza çok iş alırız , ailesinden şırıngaları saklayarak , gizli saklı enjeksiyon yapacağına doğru düzgün sporunu yapsın , burda tekrar tekrar vücuda hormon sokmanın zararlarını anlatmanın bi manası yok , başına bir iş geldiğinde ailesinin bu forumdan şikayetçi olmayacağını nerden bilebiliriz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Markus Rühl, Şimdi yazdı:

Nasıl olsa vuracak kafasıyla reşit olmayan kişilere destek verirsek başımıza çok iş alırız , ailesinden şırıngaları saklayarak , gizli saklı enjeksiyon yapacağına doğru düzgün sporunu yapsın , burda tekrar tekrar vücuda hormon sokmanın zararlarını anlatmanın bi manası yok , başına bir iş geldiğinde ailesinin bu forumdan şikayetçi olmayacağını nerden bilebiliriz.

Ben destek vermiyorum zaten bilgiye ulaşıyor bu çocuk her gün her dakika burada sürekli vakit geçiriyor. Soru basit enjektörde ilaç saklamak git 250mg testo 12 hafta 12 hafta 500 vur demiyorum saklanır mı saklanmaz mı sorusunun cevabını veriyorum, merak etme yarın bir gün kür planlamasını yaptığı bir forum açarsa cevap vermem hatta girmemesi için elimden geleni yaparım. İstediği kadar benden forumdan şikayetçi olabilir avukatım uğraşır önce devlet bu ilaçları ve üretim yerlerini kontrol altına alsın 100bin takipçili adam instada reklam basıyor dumbbell ile biraz işi olan herkesin karşısına çıkıyor ürünler merdiven altı berbat ürünler, tek derdimiz bu basit şikayet olur o kadar söyleyeyim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.243
Kerem kurt, 22 dakika önce yazdı:

Merhaba; yaşınız gereği bilgiyi okuyarak alabilirsiniz yazılı destek alamaz veya veremezsiniz. Profiliniz kalıcı süreyle platformdan engellenmiştir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thompson    4
Rota, 35 dakika önce yazdı:

Genetiğine bağlı. Ama klasik bir kereden bir şey olmaz :D 1 aydada kapanabilir döngün 3 4 aydada. Bunu bilemeyiz. Arkadaş doğru diyo bi daha o seviye bile gelmez kaldı ki düşük değil. Vurman hata olur.

Konu başka bir konuya dönmüş. Yaşım 25 350 yaşıma göre düşük o yüzden düşük diyorum 

Markus Rühl, 35 dakika önce yazdı:

Döngü sonunda eski değerlere dönmüyor mu? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
thompson, 3 dakika önce yazdı:

Konu başka bir konuya dönmüş. Yaşım 25 350 yaşıma göre düşük o yüzden düşük diyorum 

Kardeşim yaşın büyüdükçe doğal şekilde teston azalır zaten. Daha dün forumda küçük bi arkadaşın testo 280 çıkmış libido her şey normal hatta fazlasıyla var. Referans aralığı geniştir çünkü total testo pek önemli değil. Önemli olan o değerde nasıl hissettiğin. Şu an sen normal olan bu değerle oynarsan eski haline gelmeyecektir. Yapsan bile bunu Sustanon sağlayamaz geçici ve zararlı olur. Hee diyorsan libidom sıfır hiç bir şeyim yok ereksiyon vesaire yok. E2, serbest testo, vb bütün tahlilleri üroloji doktorunda yaptır doktorada derdin neyse anlat.

thompson, 1 dakika önce yazdı:

Bunun cevabını kimse sana veremez. Eskisi gibi hissiyat zaten olmaz uzun bir süre. Ama genel olarak sorun olmuyor çoğu insan çevirebiliyor tersine döngüyü. Değerler geliyor normale.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
thompson, 4 dakika önce yazdı:

Bu kişinin anatomisine sistemi ne kadar süre kapalı tuttuğuna ilaçların  dozajlarına kadar değişkenlik gösteren bir şey, ilaçtan ilaca surf yapan pct yapmadan 2-3 yıl geçiren kişiler var bunlar pct leri çok zor oluyor, bazıları açamıyor sistemi trt doz testo ile ömür boyu devam ediyor, olay tamamen bilinçli olmak doğru noktada plan dışında ilaçları kesebilmek kestirip atabilmek ısrarcı olundukça bazı şeylerde dönüşte bir o kadar zor oluyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thompson    4
Rota, Şimdi yazdı:

Kardeşim yaşın büyüdükçe doğal şekilde teston azalır zaten. Daha dün forumda küçük bi arkadaşın testo 280 çıkmış libido her şey normal hatta fazlasıyla var. Referans aralığı geniştir çünkü total testo pek önemli değil. Önemli olan o değerde nasıl hissettiğin. Şu an sen normal olan bu değerle oynarsan eski haline gelmeyecektir. Yapsan bile bunu Sustanon sağlayamaz geçici ve zararlı olur. Hee diyorsan libidom sıfır hiç bir şeyim yok ereksiyon vesaire yok. E2, serbest testo, vb bütün tahlilleri üroloji doktorunda yaptır doktorada derdin neyse anlat.

Elbette azalacak ama bahsettiğin azalma 25 yaşında başlamaz, başlamamalı yani 280 değerinde de arkadaşın sıkıntıları yaşına göre olur 40 yasinda ise cok hissetmeyebilir 20 ise durumun farkindaligi icin vucut yaglanmasina dahi bakmali. testosteron dalgalı olduğu zamana denk gelmiş de olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
thompson, Şimdi yazdı:

Elbette azalacak ama bahsettiğin azalma 25 yaşında başlamaz, başlamamalı yani 280 değerinde de arkadaşın sıkıntıları yaşına göre olur 40 yasinda ise cok hissetmeyebilir 20 ise durumun farkindaligi icin vucut yaglanmasina dahi bakmali. testosteron dalgalı olduğu zamana denk gelmiş de olabilir.

26 yaşındayım total testom 831 free testom 43 ilk kürüm öncesi yaptığım test sonuçları 25 yaşında tabiki de azalmamalı diye düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thompson    4
galicik, Şimdi yazdı:

26 yaşındayım total testom 831 free testom 43 ilk kürüm öncesi yaptığım test sonuçları 25 yaşında tabiki de azalmamalı diye düşünüyorum 

Evet gayet iyi peki bu testi verirken boy kilo kaçtı ve aktif olarak spor yapıyor muydun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
galicik, 35 dakika önce yazdı:

17 yaşındayım kullanıyorum hiç de pişman değilim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Can4212, 1 dakika önce yazdı:

17 yaşındayım kullanıyorum hiç de pişman değilim 

Tebrik ederim umarım dev gibi olursun, ne diyebilirim ki ben sizlere... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
galicik, 14 dakika önce yazdı:

İşte hocam mesele bu kişiden kişiye göre değişiyor. Sen onla aynı değerde aynı libidoya sahip olabilirsiniz. Bu aslında normal durum. Ö.E.A diye Ürüloji Uzmanı var onun videolarından gördüm. Bir çok soru işaretini siliyor baya iyi bi adam ilaç bilgisi üst düzey o konuda. Kişi normal hayatından memnunsa referans seviyesinin dibinde bile olsa normaldir diyor. Tabi kişi hayatı normalse sonradan ciddi azalmalar yaşanmamışsa.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
flamir    7
Markus Rühl, 05.01.2023 - 16:33 yazdı:

Peki, düşük testosterona sahip biri dışarıdna testo alamdan nasıl yükseltebilir? Ya da yorumu ben mi yanlış anladım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Markus Rühl, 05.01.2023 - 16:33 yazdı:

Düşük testosteron değerinin küre girmekle ilgili matematiksel olarak bir bağı yok.

Ben de düşük testosteron/yüksek prolaktin değeri neticesinde küre girmeye karar verdim ve pct sonrası testosteron değerlerim naturel halimden daha fazlaydı. Tabi bu da kesin bir doğruluğu kanıtlamaz. Dolayısıyla uyarın doğru ama, genellikle pct'nin düşük testosteron değerlerini yükselttiği kabul edilir. 

Zaten biz AAS kullananların haricinde endokrinoloji uzmanına giden ve testosteron düşüklüğünden yakınan hastaya ilk tedavi olarak pct ilaçları ile tedavi başlanır :) 

flamir, 28 dakika önce yazdı:

Peki, düşük testosterona sahip biri dışarıdna testo alamdan nasıl yükseltebilir? Ya da yorumu ben mi yanlış anladım?

Yukarıda belirttim, bir endokrinoloji uzmanından destek almalısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.