Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cemkuray

Kürdeki tahlil sonuçlarım ve çok düşük çıkan prolaktin

Önerilen İletiler

galicik    762
Ozyyy, 15 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim yorumunuz için daha önce kullandım boldenonu  ayak bileklerimde ciddi rahatsızlık yaptı bakkala bile gidemez hale getir 10 adımda bir durmak zorunda kalıyordum sizin bahsettiğiniz şekilde kafama yattı açıkçası  testo ve ıgf türevi yapsam kütle koyabilirmiyim temiz bir şekilde

koyarsın dostum ama tuzludur ciddi tuzludur peptid grubu ilaçlar tedarikçinin ilacına güveni kadar dozlanır haberin olsun igf-1 tuzludur dolu ilaçsa günlük 50mcg yeterli olacaktır 1mg 20 gün gider ama bazı tedarikçiler günlük 100mcg veriyor 10 gün gidiyor 1 mg, çok iyi araştır bu piyasa da şuu şuu diyebileceğim kimse yok peptid için önümüzde ki süreçte hepsini deneyeceğim hgh frag aldım, ıgf-1 araştırıyorum bende piyasada orijinal ıgf1 lr3 buldum psr marka abd malı 165usd çektiler 165x3 495usd 8 haftalık kür varsın sen hesapla gerisiniki bu başlangıç dozlama ıgf-1 sadece... masteronu var testosu var var da var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rota    225
galicik, Bir saat önce yazdı:

koyarsın dostum ama tuzludur ciddi tuzludur peptid grubu ilaçlar tedarikçinin ilacına güveni kadar dozlanır haberin olsun igf-1 tuzludur dolu ilaçsa günlük 50mcg yeterli olacaktır 1mg 20 gün gider ama bazı tedarikçiler günlük 100mcg veriyor 10 gün gidiyor 1 mg, çok iyi araştır bu piyasa da şuu şuu diyebileceğim kimse yok peptid için önümüzde ki süreçte hepsini deneyeceğim hgh frag aldım, ıgf-1 araştırıyorum bende piyasada orijinal ıgf1 lr3 buldum psr marka abd malı 165usd çektiler 165x3 495usd 8 haftalık kür varsın sen hesapla gerisiniki bu başlangıç dozlama ıgf-1 sadece... masteronu var testosu var var da var 

Sadece merakından şu Lr-3 ü tek başına dene be...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
Ozyyy, Bir saat önce yazdı:

Çok teşekkür ederim yorumunuz için daha önce kullandım boldenonu  ayak bileklerimde ciddi rahatsızlık yaptı bakkala bile gidemez hale getir 10 adımda bir durmak zorunda kalıyordum sizin bahsettiğiniz şekilde kafama yattı açıkçası  testo ve ıgf türevi yapsam kütle koyabilirmiyim temiz bir şekilde

Ya o bende de var ama ben bolde kullanmıyorum sebebi ne onun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Rota, 14 dakika önce yazdı:

Sadece merakından şu Lr-3 ü tek başına dene be...

Deneyeceğim 2-3 tedarikçi arasında kaldım vereceğim sipariş yakın zamanda 50mcg 8 hafta 60 gün kullanacağım bakalım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
gönderildi (düzenlendi)
cemkuray, Bir saat önce yazdı:

Ya o bende de var ama ben bolde kullanmıyorum sebebi ne onun

@rastlantisal hocam boldenon ile alakali bu sorundan sanirim bahsetmisti,sebebi olarak dusuk e2 degerini soylemisti. Saglik personeliyim surekli test yaptiriyorum harbiden boldenon e2 dusuruyor. 30 kusurlere kadar cikan e2 yi 15 e dusurdu 😄😄 ben 2 eylulden beri haftalik 450 mg boldenon kullaniyorum. Daha yeni yeni sivilce sorunlari basladi. Kirmizi kan hucresini ciddi miktarda arttirmadi. Ben ciddi derecede guzel verim aldim,hala devam ediyorum. Yan etki kismi goreceli. Kanim gayet akiskan herhangi bir problem cekmiyorum. Yaklasik 6 hafta kadar daha devam edecegim. İlac vucuda girmeden ne gorecegini bilemezsin.

Bu arada ilaclarim Burak hocadan,SP.

tarihinde gymibo tarafından düzenlendi
sp
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.405
gymibo, 5 saat önce yazdı:

@rastlantisal hocam boldenon ile alakali bu sorundan sanirim bahsetmisti,sebebi olarak dusuk e2 degerini soylemisti. Saglik personeliyim surekli test yaptiriyorum harbiden boldenon e2 dusuruyor. 30 kusurlere kadar cikan e2 yi 15 e dusurdu 😄😄 ben 2 eylulden beri haftalik 450 mg boldenon kullaniyorum. Daha yeni yeni sivilce sorunlari basladi. Kirmizi kan hucresini ciddi miktarda arttirmadi. Ben ciddi derecede guzel verim aldim,hala devam ediyorum. Yan etki kismi goreceli. Kanim gayet akiskan herhangi bir problem cekmiyorum. Yaklasik 6 hafta kadar daha devam edecegim. İlac vucuda girmeden ne gorecegini bilemezsin.

Bu arada ilaclarim Burak hocadan,SP.

SP boldenonun doluluğundan zerre şüphe etmem çünkü 18-19 hafta kullandım biliyorum :)

Bildiğiniz üzere kullanmadığım markalar hakkında asla yorum yapmıyorum. Kullandığım markaları da kimin olursa olsun tarafsız yorum yapıyorum. Eş dost marka önerisi istediğinde kullandığım markalardan tavsiye ediyorum. Ama babamın oğlunu dahi tavsiye etsem kullanıcıdan muhakkak test isteyip doğrulaması yapıyorum. Bu da bana devasa data sağlamış oluyor. Bir çok vücut tipinin bilimum ilaçlara verdiği tepkiyi istatistiki olarak görme şansı tanıyor. 

Boldenon, bilhassa kilo almakta zorlanan insanlarda -ki genelde e2 düşük oluyor yada düşmeye meyilli oluyor- E2 dibe doğru çekip DHT'nin rakipsiz kalmasına neden oluyor. Hali ile kaslar susuz kalabiliyor. Kramplar ve sürekli kas ağrılarına neden olabiliyor. Öyle bir hale gelmiştim ki eğilip kalkarken acıdan gözlerimden yaş gelebiliyordu. Yine rakipsiz kalan DHT yüzünden süper ergenliğe giriyorsun resmen. Vücudun bir çok yerinden kıl çıkıyor ve bu kıllar kısa sürede var olduğundan kıl kökü iltihabı vs vs gibi sebepler ile sivilcelenmeye neden olabiliyor. Kimisinden kürden 2-3 ay sonra bir şey kalmazken kimisinde yıl(lar)a yayılabiliyor. 

O yüzden boldenon ile ilgili tavsiye verirken getiri götürü dengesine göre tavsiyelerde bulunuyorum. 

Bu forumda bir başlık vardı bulamadım. Kullandığınız anaboliklerde yaşadığınız yan etkiler diye. O başlığı bulursanız orada çok daha detaylı yan etki listeleri var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.