Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

TestoBolde

Kür içerisinde müdahele

Önerilen İletiler

TestoBolde    0

Merhabalar;

Boy 1.86 Kilo 96

24.11.2022 de 85 kilo 14 yağ oranı ile testo boldenon methandriol ve danabol girdim. (Danabol 60 mg)

1 ay içerisinde yaklaşık 10 kg ekledim. Biraz su tuttum. Şuan kürden gayet memnunum. Sorum şu hocalarımız; tahlil içerisinde görünen değerlere göre prolaktin dışında müdahele etmem gereken başka bir durum görüyor musunuz? Diğer sorum ise şudur; idrar yaparken zorlanıyor gibi hissediyorum. Saw palmetto kullanıyorum acaba sebebi konusunda bilgisi olan var mıdır?

9ABD7894-94C4-4317-90EC-0F645876A1F8.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jacop    62
TestoBolde, 13 saat önce yazdı:

Merhabalar;

Boy 1.86 Kilo 96

24.11.2022 de 85 kilo 14 yağ oranı ile testo boldenon methandriol ve danabol girdim. (Danabol 60 mg)

1 ay içerisinde yaklaşık 10 kg ekledim. Biraz su tuttum. Şuan kürden gayet memnunum. Sorum şu hocalarımız; tahlil içerisinde görünen değerlere göre prolaktin dışında müdahele etmem gereken başka bir durum görüyor musunuz? Diğer sorum ise şudur; idrar yaparken zorlanıyor gibi hissediyorum. Saw palmetto kullanıyorum acaba sebebi konusunda bilgisi olan var mıdır?

Prostattan kaynaklı olabilir hocam baktırmanda fayda var.1 ayda 10kg eklemek büyük başarı tebrik ederim.

Hdl ldl alt ast değerleri ne durumda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
TestoBolde, 13 saat önce yazdı:

Merhabalar;

Boy 1.86 Kilo 96

Prostat büyümesi ile alakalı bir sorun olabilir. Ancak az su tüketen insanlarda da idrara çıkma zorluğu görülebiliyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    62
Rota, 1 dakika önce yazdı:

Prostat büyümesi ile alakalı bir sorun olabilir. Ancak az su tüketen insanlarda da idrara çıkma zorluğu görülebiliyor. 

Prostatta büyüme varsa kür kesilmeli mi hocam anabolizanların prostat üzerinde etkisi var mı

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TestoBolde    0
Jacop, 13 saat önce yazdı:

Prostattan kaynaklı olabilir hocam baktırmanda fayda var.1 ayda 10kg eklemek büyük başarı tebrik ederim.

Hdl ldl alt ast değerleri ne durumda

Teşekkürler hocam.

alt ast bu şekilde. Prolaktin için 1 adet dostinex 3 gün sonra 1 adet daha tavsiye edildi. Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

60CFB925-70D8-4817-9E53-F3301C483094.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
gönderildi (düzenlendi)
Jacop, 23 dakika önce yazdı:

Prostatta büyüme varsa kür kesilmeli mi hocam anabolizanların prostat üzerinde etkisi var mı

Testonun belirgin ve yaygın bir yan etkisi. Tabi kürde birisinin prostatı büyüyorsa iyi huyludur muhtemelen. Öncede var ise kötü huyluysa sonuçları ve yan etkileri daha ağır olur. Tren ve Decada (emin değilim) testo baskılandığı için bu durum tam tersi olabilir.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104

60 mg danabol kullanıp karaciğer enzimlerinin sağlam çıkması 1 ayda 10 kilo alman biraz garip geldi doğrusu.

E2 ve prolaktine müdahale edilse iyi olur. Tansiyonun ne durumda? Bu kadar su tutumuna ve e2ye yükselmiş olması muhtemel.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TestoBolde    0
desperado, 8 saat önce yazdı:

60 mg danabol kullanıp karaciğer enzimlerinin sağlam çıkması 1 ayda 10 kilo alman biraz garip geldi doğrusu.

E2 ve prolaktine müdahale edilse iyi olur. Tansiyonun ne durumda? Bu kadar su tutumuna ve e2ye yükselmiş olması muhtemel.

Bol yeşillik ve milk thistle kullanıyorum ondan olabilir. Tansiyon bazen yükseliyor. Danabol 4 hafta boyunca 60 mg devam ettim. Dolayısı ile kafada sıkıştırma ve biraz çarpıntı yaptı. Beklediğim etkilerdi tabi ki. Şuan 30 mg devam ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126

konu dışı fakat danabolün markası nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TestoBolde    0
STALOB, 23 dakika önce yazdı:

konu dışı fakat danabolün markası nedir

Oxygen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104

Ben 30 mg sp danabol kullanırken daha 1. Hafta sonunda alt ast 200-300lere çıkmıştı. Nac900 ve bol yeşillik yememe rağmen.

Kilo aldırıyor diye danabol çalışıyor anlamına gelmeyebilir. Belki çalışan kortizondur... Gittiğim spor salonunda var bazı kişiler adamlar danabol kullanıyor ama kan değerlerinde hiçbir etkilenme yok sivilcelenme yok ai kullanmamalarına rağmen östrojen problemleri yaşamıyolar. Üstün genetik herhalde bu arkadaşlar. Hayvan gibi şişiyorlar ama hat namına birşey yok boru gibi kollar... Dikkatli olmakta fayda var 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TestoBolde    0
desperado, 4 dakika önce yazdı:

Ben 30 mg sp danabol kullanırken daha 1. Hafta sonunda alt ast 200-300lere çıkmıştı. Nac900 ve bol yeşillik yememe rağmen.

Kilo aldırıyor diye danabol çalışıyor anlamına gelmeyebilir. Belki çalışan kortizondur... Gittiğim spor salonunda var bazı kişiler adamlar danabol kullanıyor ama kan değerlerinde hiçbir etkilenme yok sivilcelenme yok ai kullanmamalarına rağmen östrojen problemleri yaşamıyolar. Üstün genetik herhalde bu arkadaşlar. Hayvan gibi şişiyorlar ama hat namına birşey yok boru gibi kollar... Dikkatli olmakta fayda var 😄

Saygılarımla

Dozaj artırma usulünce test ettim bence çalışıyor bende ki diananol. Şöyle ki kol ölçüsü 3 cm arttı. Şuan soğuk 43 görüyorum. Pump lı ölçmeyi sevmiyorum. Hat konusuna gelince sadece su tuttum deri kalınlaştı onun dışında bir ay kardiyo sonra yarışmalık form diyebilirim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ardoaks    0
TestoBolde, 04.01.2023 - 08:48 yazdı:

Bol yeşillik ve milk thistle kullanıyorum ondan olabilir. Tansiyon bazen yükseliyor. Danabol 4 hafta boyunca 60 mg devam ettim. Dolayısı ile kafada sıkıştırma ve biraz çarpıntı yaptı. Beklediğim etkilerdi tabi ki. Şuan 30 mg devam ediyorum.

Hocam karaciğer için tam olarak ne aldınız ne yediniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Ardoaks, 9 dakika önce yazdı:

Hocam karaciğer için tam olarak ne aldınız ne yediniz 

Karaciğer kendini yeniler. Kendini kasmana sıkmana gerek yok. Çok az kalori açığı bırak temiz beslen... Karaciğeri, destekleyicilerle temizlemeyi sevmiyorum. Kür içinde korunmak başvurulmalı tabi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
TestoBolde, 04.01.2023 - 08:48 yazdı:

Ben hep diyorum zehir bu ilaçlar kullanacağın karaciğer koruyucular doğal bitkisel kökenli şeyler vücuduna kimyasal madde sokuyorsun gerek yok. Bende de anapolon yapmıştı basınç ve tansiyon 19. gün kestim kullanırken yapmadı ben kendim rahatsız olup kestim ilaç vücuttan atılırken boy gösterdi etkileri. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.