Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tatik

Kan tahlili düşük proklatin

Önerilen İletiler

Tatik    8

Merhaba arkadaşlar, Cuma günü test verdim ilaçlar çalışıyor ama proklatin çok düşük geldi salı günü göğüste kaşınma ve küçük bir yumru var diye jino ya karşı 1 tablet femara 1 tablet destineks kullandım. Anladığım kadarıyla kan değerim üst sınırda ve çok koyu bunun içinde p.tesi günü kan vereceğim. 

Sonuçları değerlendire bilirmisiniz?

Proklatin i nasıl düzeltirim kür dönemi yüksek olması gerekmiyor muydu?

Screenshot_2023-01-01-19-43-48-577_com.google.android.apps.docs.jpg Screenshot_2023-01-01-19-43-33-347_com.google.android.apps.docs.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    920
Tatik, 44 dakika önce yazdı:

Kür planım bu şekilde şuanda 8.haftadayım

Letro ve dosti ye  jino belirtisi olunca başladım

@PowerWave @rastlantisal

Dostum küründe nor19 grubu ilçe yok neden prolaktin düşürücü ilaç aldın. Ve boldenon küründe neden famera aldı. Göğüs için haftada 1-2 gün 1 adet tamoksifen alıp durumu kontrol altına alırsın. Gereksin e2 ve prolaktin baskılanmak kürlere aşırı zarar veriyor. Ayrıca bu kür kim yazdı bu nasıl bir ezbere düzen. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tatik    8
Askabar, 3 dakika önce yazdı:

Dostum küründe nor19 grubu ilçe yok neden prolaktin düşürücü ilaç aldın. Ve boldenon küründe neden famera aldı. Göğüs için haftada 1-2 gün 1 adet tamoksifen alıp durumu kontrol altına alırsın. Gereksin e2 ve prolaktin baskılanmak kürlere aşırı zarar veriyor. Ayrıca bu kür kim yazdı bu nasıl bir ezbere düzen. 

Göğüsteki kaşıntı ve yumru için 1 kez kullandım hocam. Bu değerler için tavsiyeniz nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
gönderildi (düzenlendi)
Askabar, 16 dakika önce yazdı:

Only testoda bile prolaktinim 3 4 katı değer vermişti hocam kişiden kişiye değişen bir durum.kullanan bireyin kendini test edip bu ilaçları alması gerek

Tatik, 11 dakika önce yazdı:

Göğüsteki kaşıntı ve yumru için 1 kez kullandım hocam. Bu değerler için tavsiyeniz nedir

3 günde bir 10mg tamoksifen ile başla kaşıntı devam ederse 2 günde bir al.

E2 prolaktin yatkınlığını test etmek adına aromataz kullandığın ve kullanmadığın dönemlerde test verip değerlere göre hareket etmelisin kafaya göre almak kürü baltalar

tarihinde Jacop tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rei    4

@rastlantisalhocam@rastlantisalhocam sana yardımcı olacaktır rbc ve hgb yüksek sanırım sigara kullanıyorsun bırakmanın öneririm ve kanının katılaşması kıvam alması hgb den ama rbc sigaradan yükselmiş diye düşünüyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tatik    8

Bolde küründe femara neden kulanılmamalı kısa bir bilgi verebilir misiniz 

Rei, 5 dakika önce yazdı:

@rastlantisalhocam@rastlantisalhocam sana yardımcı olacaktır rbc ve hgb yüksek sanırım sigara kullanıyorsun bırakmanın öneririm ve kanının katılaşması kıvam alması hgb den ama rbc sigaradan yükselmiş diye düşünüyorum 

Evet hocam 15 senedir kullanıyorum 3 4 denemem oldu bırakmak için ama başarısız oldu:(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Tatik, 44 dakika önce yazdı:

Kür planım bu şekilde şuanda 8.haftadayım

Letro ve dosti ye  jino belirtisi olunca başladım

Powerwawe etiketi ne alaka? Ayrıca testten önce 1 hafta ne stres olmalı, ne herhangi bir yan ilaç, ne cinsel ilişki ne mast. Prolaktin seviyesini baskılayan bir ilacı kullanıp test vermen ne kadar mantıklı. Düşük olması çok mantıklı değil mi?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rei    4
Tatik, Şimdi yazdı:

Evet hocam 15 senedir kullanıyorum 3 4 denemem oldu bırakmak için ama başarısız oldu:(

Bende direk bıraktım öyle azaltma falan hikaye kafada bitireceksin, 3 4 gün basın ağrır içersin ağrı kesicini bakarsın rahatına önemli olan kararlılık ama gerçekten bırakmalısın çünkü rbc yüksek bu iyi bir şey değil kanın daha da katılaşacak ve pıhtı atma yüzdesi artacak beyne kalbe vs, diğer konu için etiketledim yardımcı olacaklardır benden daha iyi bilenler var yorum yapıp yanlış yönlendirmek istemedim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tatik    8
Rota, 4 dakika önce yazdı:

Powerwawe etiketi ne alaka? Ayrıca testten önce 1 hafta ne stres olmalı, ne herhangi bir yan ilaç, ne cinsel ilişki ne mast. Prolaktin seviyesini baskılayan bir ilacı kullanıp test vermen ne kadar mantıklı. Düşük olması çok mantıklı değil mi?

Daha önceki konuma yardımcı olmuştu forumda çok fazla kişiyi tanımıyorum malesef:) testi erteleyecektim ama maalesef hastanede randevu almak çok zor onun için ertelemedim ama 3 4 hafta sonra bir daha test vermeye çalışacağım 

Bu kadar düşük çıkmasını beklemiyordum hocam 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tatik    8
Rei, 4 dakika önce yazdı:

Bende direk bıraktım öyle azaltma falan hikaye kafada bitireceksin, 3 4 gün basın ağrır içersin ağrı kesicini bakarsın rahatına önemli olan kararlılık ama gerçekten bırakmalısın çünkü rbc yüksek bu iyi bir şey değil kanın daha da katılaşacak ve pıhtı atma yüzdesi artacak beyne kalbe vs, diğer konu için etiketledim yardımcı olacaklardır benden daha iyi bilenler var yorum yapıp yanlış yönlendirmek istemedim 

Bende bırakmayı çok istiyorum hocam daha önceden ilaçlar yardımı ile denedim bu sefer senin dediğin gibi tekde bırakacağım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Tatik, Şimdi yazdı:

Daha önceki konuma yardımcı olmuştu forumda çok fazla kişiyi tanımıyorum malesef:) testi erteleyecektim ama maalesef hastanede randevu almak çok zor onun için ertelemedim ama 3 4 hafta sonra bir daha test vermeye çalışacağım 

Anladım dostum. Ama şunu bil. Prolaktin seviyen olması gerektiği, beklenilen şekilde düşük. Referans aralığının özellikle çok altında olmaması önemli. Tatlı bi konumda.

Bir daha test verirken koruyucu yan ilaçlar alma. Mast veya ilişkin olmasın. Ağır stres dahi prolaktini uçuruyor bizzat yaşadım. Bu şekilde 1 hafta rahat durduktan sonra test ver. En doğru ve şeffaf sonucu bu şekilde ulaşabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tatik    8
Rota, 5 dakika önce yazdı:

Anladım dostum. Ama şunu bil. Prolaktin seviyen olması gerektiği, beklenilen şekilde düşük. Referans aralığının özellikle çok altında olmaması önemli. Tatlı bi konumda.

Bir daha test verirken koruyucu yan ilaçlar alma. Mast veya ilişkin olmasın. Ağır stres dahi prolaktini uçuruyor bizzat yaşadım. Bu şekilde 1 hafta rahat durduktan sonra test ver. En doğru ve şeffaf sonucu bu şekilde ulaşabilirsin.

Tamamdır hocam ilgin için teşekkür ederim en yakın tarihe randevu ayarlayıp sizin dediğiniz şekilde test vericem .

Rica etsem şu konuyada yardımcı olabilir misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rei    4
Tatik, 1 dakika önce yazdı:

Bende bırakmayı çok istiyorum hocam daha önceden ilaçlar yardımı ile denedim bu sefer senin dediğin gibi tekde bırakacağım 

Bende azaltarak bırakmayı çok denedim olmadı hepsi boş atıyorsun elinden içmeyecem diyorsun başın ağrıdı mı yut bi ağrı kesici 3 5 gün idare ettin mi hadi hayırlı olsun spor kalitesi yaşam kalitesi maddi durumun sonra özgüven hepsi tavan yapacak hele cinselliğe ne kadar olumsuz etkisi var kurtulunca göreceksin 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Tatik, 4 dakika önce yazdı:

Tamamdır hocam ilgin için teşekkür ederim en yakın tarihe randevu ayarlayıp sizin dediğiniz şekilde test vericem .

Rica etsem şu konuyada yardımcı olabilir misiniz?

Şöyle düşün sevdiğini kaybedince bir erkek genellikle yerine yenisini koyuyor veya başka şeyler yapıyor. Sigarayı kes nargileye başla :D Kesin sigarayı bırakırsın ama devamında nargileyi nasıl bırakırsın orası meçhul. Günde 4 5 litre su içiyorum ciğer egzersizleri yapıyorum. Nargile'nin performansıma gram eksi katkısı olmadı. Yoğun içiyorum haftada 3-4.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tatik    8

Nargileden nefret ediyorum 🤣 elimde elektronik sigara var ama nikotin olduğu için sigaradan bir farkı olacağını düşünmüyorum 

Nargile gördükçe gözümün önüne mülteciler geliyor 🤣🤣🤣

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Tatik, 4 dakika önce yazdı:

Nargile gördükçe gözümün önüne mülteciler geliyor 🤣🤣🤣

HAhaha :D Elektronik de nikotinsiz tatmin ediyor. Ben puff yaktım :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.398

Merhabalar.

Bünyeye göre değişmek ile birlikte DHT türevi anabolizanlar E2 yükseltmezler. Bu cepte dursun. Hatta benim gibi bünyeniz varsa E2 sıfıra yaklaştırırlar.

Diğer konu test yapmadan ve sonuç görmeden hormon bazlı koruyucu kullanmak doğru değil. Bu da cepte dursun.

Kaşıntı varsa sana lazım olan tamoksifen. 

Wape yani elektronik sigara için ise şunu söyleyebilirim.

Sigara içerken ve sigarayı bırakıp 2 sene sadece wape kullanırkenki akciğer filmlerim arasındaki farkı görseniz delirirsiniz. Elektronik sigara kesinlikle sigara değildir. Bitkisel gliserin, eser miktarda tatlandırıcı ve nikotinden oluşmaktadır. Nikotin bir çok besinde de bulunmaktadır. Sigarada sizi öldüren nikotin değil diğer onbinlerce çeşit kimyasaldır. Sigara içenlerin elektronik sigaraya geçmesini ısrarla tavsiye ederim. 

İlk geçiş aşaması için podmodlar oldukça iyi iş çıkarırlar. 50MG nikotin ile başlanırsa çözüm hızla gelecektir. Sonra yavaş yavaş nikotini düşürürsünüz. Orada da saçma sapan yerlerden 3 kuruş kar edeceğim diye likit almayın. Elinizden geliyorsa kendiniz yapın veya kaliteli markalardan kullanın. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.