Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Berkozdemir

Steroid için tavsiye

Önerilen İletiler

Berkozdemir    2

Merhabalar yaşım 17 yaklaşık 1 yıldır vücut geliştirme ile uğraşıyorum. Steroide başlamak istiyorum fakat pek bi bilgim yok. Soranlar olur belki niye bu yaşta başlıyorsun diye çoğunuzun bildiği kadarı ile natural bi şekilde bi yere kadar gelisebiliyorsunuz ve o sınırı geçemiyorsunuz. Ben o sınırı geçmek istiyorum ve herşeyi göze alıyorum bilgili arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. neler ile başlamalıyım ve ne kadar maliyeti olur cevaplarsaniz sevinirim şimdiden teşekkürler 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

YellowDe    24
Berkozdemir, 12 dakika önce yazdı:

Merhabalar yaşım 17 yaklaşık 1 yıldır vücut geliştirme ile uğraşıyorum. Steroide başlamak istiyorum fakat pek bi bilgim yok. Soranlar olur belki niye bu yaşta başlıyorsun diye çoğunuzun bildiği kadarı ile natural bi şekilde bi yere kadar gelisebiliyorsunuz ve o sınırı geçemiyorsunuz. Ben o sınırı geçmek istiyorum ve herşeyi göze alıyorum bilgili arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. neler ile başlamalıyım ve ne kadar maliyeti olur cevaplarsaniz sevinirim şimdiden teşekkürler 

Sevgili kardeşim 1 yılda ne antrenman bilgini nede beslenme düzenini oturtabilirsin her şeyi göze alıyorum diye bir şey yok geçmiş konulara bak hastane hastane gezmek mi istiyorsun kendini düşünmüyorsun aileni de mi düşünmüyorsun  öncelikle yap bakalım 2-3 yıl piş her şeyi çöz ondan sonra iş steroid e gelsin ilacı basayım kaslanayım yok öyle bir düzen bu iş beslenme antrenman oturtmadan olmaz ve belli bir maddi özgürlüğünün olması gerek ve de çok gençsin karakterin hormonların  otursun bi bakalım her şeyi göze alıp girersen sonu mutlak kötü biter aklı selim düşünmelisin..

tarihinde YellowDe tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137

Her şeyi göze almak.. bu yaşta çok basit. ereksiyon olamazsan balık gibi bir penisle nasıl kızlarla diyaloğa girebileceksin? psikolojin bunu kaldırabilecek mi? ereksiyonu kolaylaştıran ilaçlar 600₺ civarındaydı zamlardan önce. Neler yaşayabileceğini kestiremezsin. Ailene anlatmak istersen nasıl anlatacaksın? Bu sadece cinsel sorun. Duzenli alt ast hemogram testi verebilecek misin? bütçen kaldıracak mı? pct ilaçlarını hazırda bulunduracak temini yapabilecek misin? internet sitelerinde gördüğünüz 200-300₺ ilaçla bu işler olmaz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkozdemir    2
gymibo, 7 saat önce yazdı:

Her şeyi göze almak.. bu yaşta çok basit. ereksiyon olamazsan balık gibi bir penisle nasıl kızlarla diyaloğa girebileceksin? psikolojin bunu kaldırabilecek mi? ereksiyonu kolaylaştıran ilaçlar 600₺ civarındaydı zamlardan önce. Neler yaşayabileceğini kestiremezsin. Ailene anlatmak istersen nasıl anlatacaksın? Bu sadece cinsel sorun. Duzenli alt ast hemogram testi verebilecek misin? bütçen kaldıracak mı? pct ilaçlarını hazırda bulunduracak temini yapabilecek misin? internet sitelerinde gördüğünüz 200-300₺ ilaçla bu işler olmaz.

Ailesel bı sorun yok tek yaşıyorum çalışıp paramida kazanıyorum çok şükür. Bütçem az çok yeterli gelir. Tabiki hemen ağır ilaclar ile baslamayacagim az da olsa etkisini gösteren ilaçlar ile hoca gözetimi ile yapacağım. Yani öyle vurdum iğneyi gerisi Allah kerim hesabı degil. Sadece buradaki spor geçmişi ve bilgisi olan arkadaşlardan yorum ve öneri almak istemiştim.

YellowDe, 8 saat önce yazdı:

Sevgili kardeşim 1 yılda ne antrenman bilgini nede beslenme düzenini oturtabilirsin her şeyi göze alıyorum diye bir şey yok geçmiş konulara bak hastane hastane gezmek mi istiyorsun kendini düşünmüyorsun aileni de mi düşünmüyorsun  öncelikle yap bakalım 2-3 yıl piş her şeyi çöz ondan sonra iş steroid e gelsin ilacı basayım kaslanayım yok öyle bir düzen bu iş beslenme antrenman oturtmadan olmaz ve belli bir maddi özgürlüğünün olması gerek ve de çok gençsin karakterin hormonların  otursun bi bakalım her şeyi göze alıp girersen sonu mutlak kötü biter aklı selim düşünmelisin..

Tabiki söylediklerinizde haklısınız fakat beslenmem ve antrenmanım yeterli diye düşünüyorum. Normalde vücudumuda iyi bulan biriyim fakat biraz sınırları zorlamak istiyorum. Düşük ilaçlarla başlasam şimdilik bi sorun olur mu sizce 

roddy0, 8 saat önce yazdı:

Son sözlerini söyle burak hoca gelir az sonra

Anlamadım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Berkozdemir, 3 dakika önce yazdı:

Ailesel bı sorun yok tek yaşıyorum çalışıp paramida kazanıyorum çok şükür. Bütçem az çok yeterli gelir. Tabiki hemen ağır ilaclar ile baslamayacagim az da olsa etkisini gösteren ilaçlar ile hoca gözetimi ile yapacağım. Yani öyle vurdum iğneyi gerisi Allah kerim hesabı degil. Sadece buradaki spor geçmişi ve bilgisi olan arkadaşlardan yorum ve öneri almak istemiştim.

Abim tek sorun ailesel değil ki.. bak sabit başlıklarda 16 yada 17 yaşında bir kardeşimizin steroid kullandım çok pişmanım başlığını oku. Burak hoca özellikle onu sabitledi ki diğerleri de bu pişmanlığı görsün diye. Lütfen gelişim yaşını tamamlamayı bekle,iyiliğin için uyarıyoruz. Şuan zaten testosteronun zirve yaptığı yaşlardasın genetik sınırına ulaşman yıllarını alacaktır emin ol.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkozdemir    2
gymibo, 4 dakika önce yazdı:

Abim tek sorun ailesel değil ki.. bak sabit başlıklarda 16 yada 17 yaşında bir kardeşimizin steroid kullandım çok pişmanım başlığını oku. Burak hoca özellikle onu sabitledi ki diğerleri de bu pişmanlığı görsün diye. Lütfen gelişim yaşını tamamlamayı bekle,iyiliğin için uyarıyoruz. Şuan zaten testosteronun zirve yaptığı yaşlardasın genetik sınırına ulaşman yıllarını alacaktır emin ol.

Peki siz kaç yaşında başlamamı önerirsiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Berkozdemir, 4 dakika önce yazdı:

Peki siz kaç yaşında başlamamı önerirsiniz 

Bence 25. Bu süreye kadar zaten beslenmen idmanın şuan ki azminle devam ederse kür sonunda inanılmaz formun olur. Önünde ki bu süreyi iyi değerlendir anlık istekle yapma. Hormonlar çocuk oyuncağı değil. Lütfen anlık hevesle yanlış bir şey yapma abicim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkozdemir    2
gymibo, 2 dakika önce yazdı:

Bence 25. Bu süreye kadar zaten beslenmen idmanın şuan ki azminle devam ederse kür sonunda inanılmaz formun olur. Önünde ki bu süreyi iyi değerlendir anlık istekle yapma. Hormonlar çocuk oyuncağı değil. Lütfen anlık hevesle yanlış bir şey yapma abicim.

Dediklerinizi dikkate alacağım çok teşekkürler vaktinizi ayırıpta yardımcı olduğunuz için 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37
Berkozdemir, 4 saat önce yazdı:

bir yılda nasıl oluyor da genetik sınırına geliyorsun yaşın çok erken hormon döngünü bozmana hiç gerek yok zaten en hit seviyede hormonların ve 1 yılda beslenme antrenman uyku disiplini nasıl düzene soktun şunuda bilmen gerek eğer maddi durumun yoksa bir kazancın yoksa streoid de masraflı bir iş vitaminler ilaçlar pct vs vs bunu 1000 kere daha düşün sonra foruma gelip küre girip çok pişman oldum diye konu açmak zorunda kalmazsın iyi sporlar :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
backdoorman    34

Şimdi şöyle 2 tane örnek sporcu olsun elimizde. Aynı genetik, aynı güç, aynı beslenme yani her şey aynı olsun. Biri yılda 2 kez kür yapsın diğeri natural olsun. 5 yıl boyunca böyle gitsinler. Kür yapan totalde 10 kür bitirdi. Natural olsan ise bu 5 yılın sonunda küre başladı. Natural devam eden sporcu diğerini ilk küründe geçer. Benim yorumum bu kadar. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.246
Berkozdemir, 8 saat önce yazdı:

Merhaba; henüz daha yaşınız gereği '' karakteriniz, hormonlarınız, kişiliğiniz '' ve daha fazlasının bile oturmadığı haliyle çömeldiği dönemdesiniz siz daha 1 yılını vg vermiş biri olarak natural bir yere kadar gelişebiliyorsunuz saçmalığını bir kenara bırakın muhtemelen vücudunuz bir çok profesyonelin sağ bacağı kadar bu yaşlarda bin tane farklı idealiniz olması gerekirken hormonlar en son seçenek olmalı hayatınız da. Dediğim gibi daha kendi hormon yapınız oturmamış ergenliğin merkezindesiniz ve diyorsunuz ki ben steroid kullanacağım. Yaşınız gereği forumda hormonlar kategorisine konu açarak veya başka ilgili konuların altına mesaj atarak yardım talep edemezsiniz aksi halde forum kuralları gereği kullanıcı kaydınızı sınırsız süreyle engellemek zorunda kalırım bilginiz olsun. Okuyarak destek alabilirsiniz konulardan.

Lütfen aşağıda paylaştığım konuyu okuyup, inceleyin. 

KONU KİLİTLENMİŞTİR

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.