Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fafi1903

Yardımcı olur musunuz ?

Önerilen İletiler

fafi1903    18

Arkadaşlar dün bir konu açmıştım. Yardımcı olanlar olmustu. Bazı değerler dün çıkmamış bugün çıkmış şimdi kontrol ederken fark ettim. Total test. Serbest test. Kreatinin ALT AST üre ve ürik asit elime ulaştı. Ama prolaktin FSH lh ve östrojen yine yok extra yaptircam dünkü arkadaslar yardımcı olursa değerlendirme için sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Markus Rühl    142

Elinde olan değerleri at bakalım total test yüksekse büyük ihtimal lh fsh da düşüktür , östrojen prolaktin de hormonları dengelemek ve jinekomasti den kaçınman için fikir oluşturabilir di ama olmasada olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fafi1903    18
Markus Rühl, Şimdi yazdı:

Elinde olan değerleri at bakalım total test yüksekse büyük ihtimal lh fsh da düşüktür , östrojen prolaktin de hormonları dengelemek ve jinekomasti den kaçınman için fikir oluşturabilir di ama olmasada olur 

Atıyorum hocam

Screenshot_2022-12-29-16-19-08-126_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-12-29-16-17-22-132_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-12-29-16-17-45-603_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-12-29-16-18-07-706_com.android.chrome.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Dünkü dediğim olaya geldi iş , kesinlikle bu zamana kadar boş ilaç vurmamışsın öncelikle için rahat olsun , ama ilaçlar testesteron içerikli yani tren primabolan vurdum sanarken aslında testesteron vuruyordun bu zamana kadar yüksek doz only testo gittin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fafi1903    18

Yani içim biraz rahatladı. Doktor tabi bıraksın hemen organları iflas eder değerleri çok yüksek demiş ( ana yüreği meraktan gidip sormuş :) ) ilaç olarak da sadece folik asit yazmış. Mevcut değerleri baz alırsak şuan ne yapmak gerekir son 1 haftalık ilacım var hem testo hem tren hem primo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fafi1903    18
Markus Rühl, 2 saat önce yazdı:

Dünkü dediğim olaya geldi iş , kesinlikle bu zamana kadar boş ilaç vurmamışsın öncelikle için rahat olsun , ama ilaçlar testesteron içerikli yani tren primabolan vurdum sanarken aslında testesteron vuruyordun bu zamana kadar yüksek doz only testo gittin.

Tabi primolar novalife değil. Yaklaşık 30 ampul 100ml primo var elimde. Bı arkadasimdan almıştım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

demiştim sana bir tık pahalı bir only testo kürü yapmışsın  testislerde ekstrem bir küçülme yoksa klomifen tamoksifen işini görür pct protokolleri forumda var araştır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fafi1903    18
Hafifzargana, 33 dakika önce yazdı:

demiştim sana bir tık pahalı bir only testo kürü yapmışsın  testislerde ekstrem bir küçülme yoksa klomifen tamoksifen işini görür pct protokolleri forumda var araştır

Eyvallah hocam. Yok hatta çok az küçülme var. Yanlız kafama takılan olay şimdi başka. Ben netice itibari ile anabolik bir kür istedim ve güzel bı gelişim aradım. Ama istediğim olmadı. Şimdi pct yapıp sonra yeniden planlama mı yapayım yoksa mevcut üstüne only testo devam edip yanında anabolik ekleyim mı yada güzel bir sarms kombini de olabilir tabi only testo + sarm kombin oluyorsa. Yani girmisken işe istediğimi alıp mı cikmaliyim yoksa pct yapıp sonra yeniden planlama mı yapmalıyım bilmiyorum

Markus Rühl, 5 saat önce yazdı:

Hocam senin de fikrini merak ediyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
fafi1903, Şimdi yazdı:

Eyvallah hocam. Yok hatta çok az küçülme var. Yanlız kafama takılan olay şimdi başka. Ben netice itibari ile anabolik bir kür istedim ve güzel bı gelişim aradım. Ama istediğim olmadı. Şimdi pct yapıp sonra yeniden planlama mı yapayım yoksa mevcut üstüne only testo devam edip yanında anabolik ekleyim mı yada güzel bir sarms kombini de olabilir tabi only testo + sarm kombin oluyorsa. Yani girmisken işe istediğimi alıp mı cikmaliyim yoksa pct yapıp sonra yeniden planlama mı yapmalıyım bilmiyorum

çocuk yapma planın var mı ve bu konuda net misin klomifen tamoksifen kullanıp sistemi açıp sonra trt dozda testesteron ile 2 ay gidip 2 ay sonra adam akıllı bir kür yapabilirsin sarms muhabbetine gelince only testodan verim alman gerek he çok alamadım diyorsan sarms only testodan daha kuvvetli değil gerçek peptitler de cidden pahalı sana tavsiyem sarms falan seni kesmez peptit-testo kürü geyet iyidir ama aylık 4-5 k tutar böyle bir param yok diyorsan testo-deca testo-boldenon senin için daha uygun he bana kalsa only testo git fakat karar sana kalmış 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fafi1903    18
Hafifzargana, 1 dakika önce yazdı:

çocuk yapma planın var mı ve bu konuda net misin klomifen tamoksifen kullanıp sistemi açıp sonra trt dozda testesteron ile 2 ay gidip 2 ay sonra adam akıllı bir kür yapabilirsin sarms muhabbetine gelince only testodan verim alman gerek he çok alamadım diyorsan sarms only testodan daha kuvvetli değil gerçek peptitler de cidden pahalı sana tavsiyem sarms falan seni kesmez peptit-testo kürü geyet iyidir ama aylık 4-5 k tutar böyle bir param yok diyorsan testo-deca testo-boldenon senin için daha uygun he bana kalsa only testo git fakat karar sana kalmış 

Kardeşim benim yaş 30.evliyim 1 tane çocuğum var. Şuan için düşüncem yok. İlerisi için evet istiyorum tabiki. Mesela 1 sene 2 sene sonra. Aylık 4 5 k para tabiki veremem. 1.80 boy 95 kiloyum. Yağ oranım 12 14 civarlarında. Vücudum şuan iyi beğeniyorum. Zaten aktif 3 4 yıllık geçmişim de mevcut.Gelişim tabiki oldu ama benim psikoloji tren e kuruluydu. Şimdi forumda sarm konusuna baktım birkaç sarm in hem yağ yakımı hemde temiz kütle koymak açısından gayet elverişli olabileceği yazıyor. Acaba testo devam yanına sarm olur mu diye dusundum. Açıkçası deca konusunda malum herkes gibi deca dick korkum var. 😅😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
fafi1903, 57 dakika önce yazdı:

Kardeşim benim yaş 30.evliyim 1 tane çocuğum var. Şuan için düşüncem yok. İlerisi için evet istiyorum tabiki. Mesela 1 sene 2 sene sonra. Aylık 4 5 k para tabiki veremem. 1.80 boy 95 kiloyum. Yağ oranım 12 14 civarlarında. Vücudum şuan iyi beğeniyorum. Zaten aktif 3 4 yıllık geçmişim de mevcut.Gelişim tabiki oldu ama benim psikoloji tren e kuruluydu. Şimdi forumda sarm konusuna baktım birkaç sarm in hem yağ yakımı hemde temiz kütle koymak açısından gayet elverişli olabileceği yazıyor. Acaba testo devam yanına sarm olur mu diye dusundum. Açıkçası deca konusunda malum herkes gibi deca dick korkum var. 😅😅

Sarms olmaz. İstediğini alamazsın. Vücudunu dinlendir. Güzel bi PCT yap. Sonradan kürü planlayıp ilaçları Burak Hocadan temin ederek ciddi gelişim yaşarsın. Cruise gitmek istersen buyur git ama ilaçların lütfen temiz olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fafi1903    18
Rota, 12 dakika önce yazdı:

Sarms olmaz. İstediğini alamazsın. Vücudunu dinlendir. Güzel bi PCT yap. Sonradan kürü planlayıp ilaçları Burak Hocadan temin ederek ciddi gelişim yaşarsın. Cruise gitmek istersen buyur git ama ilaçların lütfen temiz olsun.

Teşekkür ederim sağolun yardımlarınız için. Burak hoca ile de görüştüm. Kendisi de önce pct yap temizlen 2 ay dinlen sonra adam akıllı planlama yaparız istersen dedi. Şimdi kürü sonlandırıyorum. Ancak tabiki pct de ne yapmam gerekiyor onu da bilmiyorum 😬

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
fafi1903, Şimdi yazdı:

Teşekkür ederim sağolun yardımlarınız için. Burak hoca ile de görüştüm. Kendisi de önce pct yap temizlen 2 ay dinlen sonra adam akıllı planlama yaparız istersen dedi. Şimdi kürü sonlandırıyorum. Ancak tabiki pct de ne yapmam gerekiyor onu da bilmiyorum 😬

@rastlantisal

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
fafi1903, Şimdi yazdı:

Kendisine msj gönderemiyorum ama 

Evet belli bir ileti gerekiyor. Döner o buraya merak etme. Oldukça basit zaten senin tedavin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fafi1903    18
Rota, 11 dakika önce yazdı:

Evet belli bir ileti gerekiyor. Döner o buraya merak etme. Oldukça basit zaten senin tedavin. 

Teşekkür ederim 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
fafi1903, 1 saat önce yazdı:

bu işler hayattan beklentilerine maddi durumuna bir eşinin olup olmadığına göre değişiklik sağlıyor 

bahsettiğin vücut ölçüleri gayet iyi deca hayat kaliten açısından sana uygun değil risk almaya bence gerek yok yineliyorum hem sağlık açısından hem maddi açıdan hem hayat kaliten açısından senin için en mantıklı iş only testo başına gelebilecek yan etkiler belli sarmsların da döngüyü baskıladığı hatta kapattığı örnekler var hadi olmadı testesteron kadar verimli olduklarını düşünmüyorum bu benim fikrim çocuk düşünüyorsan bence 16-20 haftalık only testo kullanıp kür içinde pregnyl klomifen türevlerini dönem dönem kullanıp kür bitince pct yapmak belirli bir ara vermek sonra tekrardan başa sarmak senin için en mantıklısı çocuk beklentin bitince testoyu hiç kesmeden örneğin 20 hafta 500 mg 8 hafta 150 mg tarzında bir kullanım verimli ve sürdürülebilir olacaktır bu döngüde de dönem dönem hch ve prenyl türevleri olacak tabi ki 

tarihinde Hafifzargana tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Bence ne kullandığın belli değil ilaçlarda ne vardı bilmiyoruz klasik merdiven altı, üreticinin insafına kalıyorsun yap pct ni değerler normale döktükten sonra bi 6 ay bekle gözlemle kendini sonra test verirsin duruma göre güzel bir planlama yaparız yerinde olsam bu dönemlik ağustos eylüle kadar artık kür işini rafa kaldırırım bol bol araştırırım geçmişin tekrarlanmamasını sağlarım sağlıklı sporlar.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416

Şuan kanda testosteron değeri yüksek.

Son enjeksiyondan 3 hafta sonra karından ovitrelle enjekte et. Ovitrelle enjeksiyonundan 6 gün sonra günde 2 tamoksifen + 2 klomen ile 1 hafta başla. Sonraki hafta ise günde 1 klomen 1 tamoksifene düşürürsün. Bu şekilde haplar ile toplam 1 ay geçir. 

1 ayın sonunda hapları kes. Son hap alımından en erken 14 gün sonra da test yaptırıp atarsın buraya. Durumuna bakarız. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fafi1903    18
Hafifzargana, 9 saat önce yazdı:

bu işler hayattan beklentilerine maddi durumuna bir eşinin olup olmadığına göre değişiklik sağlıyor 

bahsettiğin vücut ölçüleri gayet iyi deca hayat kaliten açısından sana uygun değil risk almaya bence gerek yok yineliyorum hem sağlık açısından hem maddi açıdan hem hayat kaliten açısından senin için en mantıklı iş only testo başına gelebilecek yan etkiler belli sarmsların da döngüyü baskıladığı hatta kapattığı örnekler var hadi olmadı testesteron kadar verimli olduklarını düşünmüyorum bu benim fikrim çocuk düşünüyorsan bence 16-20 haftalık only testo kullanıp kür içinde pregnyl klomifen türevlerini dönem dönem kullanıp kür bitince pct yapmak belirli bir ara vermek sonra tekrardan başa sarmak senin için en mantıklısı çocuk beklentin bitince testoyu hiç kesmeden örneğin 20 hafta 500 mg 8 hafta 150 mg tarzında bir kullanım verimli ve sürdürülebilir olacaktır bu döngüde de dönem dönem hch ve prenyl türevleri olacak tabi ki 

Teşekkür ederim dostum yorumların için çok yardımcı oldun gerçekten. Sanırım en az 2 3 ay ara verip pct yapıp değerlerinin tamamen normale donmesini bekleyip sonra iyice araştırarak hareket edeceğim 

galicik, 7 saat önce yazdı:

Bence ne kullandığın belli değil ilaçlarda ne vardı bilmiyoruz klasik merdiven altı, üreticinin insafına kalıyorsun yap pct ni değerler normale döktükten sonra bi 6 ay bekle gözlemle kendini sonra test verirsin duruma göre güzel bir planlama yaparız yerinde olsam bu dönemlik ağustos eylüle kadar artık kür işini rafa kaldırırım bol bol araştırırım geçmişin tekrarlanmamasını sağlarım sağlıklı sporlar.. 

Teşekkür ederim güzel yorumun için aynen dediğiniz gibi şuan için sonlandırıyorum. Hemen pct başlayıp vücudumu dinlendirecegim

rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Şuan kanda testosteron değeri yüksek.

Son enjeksiyondan 3 hafta sonra karından ovitrelle enjekte et. Ovitrelle enjeksiyonundan 6 gün sonra günde 2 tamoksifen + 2 klomen ile 1 hafta başla. Sonraki hafta ise günde 1 klomen 1 tamoksifene düşürürsün. Bu şekilde haplar ile toplam 1 ay geçir. 

1 ayın sonunda hapları kes. Son hap alımından en erken 14 gün sonra da test yaptırıp atarsın buraya. Durumuna bakarız. 

Teşekkür ederim hocam yorumunuz için. Kesinlikle bu şekilde hareket edeceğim. İlaçlara başlamadan lh fsh östrojen ve prolaktin tahlilleri gerekli mi değil mi. Randevu işi zor yakın tarih yok özel yaptircam eğer gerekliyse. Yoksa 3 hafta bekleyip dediğin gibi ovitrelle ile basliycam 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
fafi1903, 30.12.2022 - 08:49 yazdı:

Teşekkür ederim dostum yorumların için çok yardımcı oldun gerçekten. Sanırım en az 2 3 ay ara verip pct yapıp değerlerinin tamamen normale donmesini bekleyip sonra iyice araştırarak hareket edeceğim 

Teşekkür ederim güzel yorumun için aynen dediğiniz gibi şuan için sonlandırıyorum. Hemen pct başlayıp vücudumu dinlendirecegim

Teşekkür ederim hocam yorumunuz için. Kesinlikle bu şekilde hareket edeceğim. İlaçlara başlamadan lh fsh östrojen ve prolaktin tahlilleri gerekli mi değil mi. Randevu işi zor yakın tarih yok özel yaptircam eğer gerekliyse. Yoksa 3 hafta bekleyip dediğin gibi ovitrelle ile basliycam 

Rica ederim.

LH, FSH, Prolaktin, E2, Total testosteron, Free testosteron.

Devletten randevu alacaksan eğitim araştırma yada şehir hastanelerinden kovala. Özelde şu ara tahminen 1000 tl civarıdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fafi1903    18
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

Rica ederim.

LH, FSH, Prolaktin, E2, Total testosteron, Free testosteron.

Devletten randevu alacaksan eğitim araştırma yada şehir hastanelerinden kovala. Özelde şu ara tahminen 1000 tl civarıdır.

Tamamdır teşekkür ederim. O zaman 3 haftalik zaman içinde bu işi hallederim sizinle paylaşırım. Şuan 3 gündür Hicbirsey kullanmıyorum.Takviyeleri kullanmama gerek varmı bu süreçte. Milk thistle qoenzim zma selenyum omega gibi. Birde 3 günde 1 arimidex 10 günde 1 dostinex ve günde 50 mg proviron alıyordum bunları da bırakayım mı hocam sizce 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
fafi1903, Bir saat önce yazdı:

Tamamdır teşekkür ederim. O zaman 3 haftalik zaman içinde bu işi hallederim sizinle paylaşırım. Şuan 3 gündür Hicbirsey kullanmıyorum.Takviyeleri kullanmama gerek varmı bu süreçte. Milk thistle qoenzim zma selenyum omega gibi. Birde 3 günde 1 arimidex 10 günde 1 dostinex ve günde 50 mg proviron alıyordum bunları da bırakayım mı hocam sizce 

Enjeksiyonu kestikten sonra arimidex ve dostinex alınmaz. Bu süreçte hormon türevlerinden uzak durmalısın. Yani evet onları da bırakacaksın. 3 haftalık zaman diliminde sert antrenman yapacaksın.

Supplement almaya devam edebilirsin hatta iyi de olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fafi1903    18

Tamamdır hocam. Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.  An itibari ile başladım önerilere uymaya

rastlantisal, 34 dakika önce yazdı:

Enjeksiyonu kestikten sonra arimidex ve dostinex alınmaz. Bu süreçte hormon türevlerinden uzak durmalısın. Yani evet onları da bırakacaksın. 3 haftalık zaman diliminde sert antrenman yapacaksın.

Supplement almaya devam edebilirsin hatta iyi de olur.

Hocam son olarak süreç içerisinde de biraz libido sorunu yaşadığım oldu şuan da tabiki haliyle var. Bu konu süreç içinde nasıl ilerler yapmam gereken birşey varmı yoksa sabırlı olup beklemek mi gerekli 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
fafi1903, 27 dakika önce yazdı:

Tamamdır hocam. Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.  An itibari ile başladım önerilere uymaya

Hocam son olarak süreç içerisinde de biraz libido sorunu yaşadığım oldu şuan da tabiki haliyle var. Bu konu süreç içinde nasıl ilerler yapmam gereken birşey varmı yoksa sabırlı olup beklemek mi gerekli 

Bunun cevabı sadece testlerde gizli sevgili @fafi1903. Dönem dönem hepimizde oluyor. O yüzden bilhassa ilk kürlerde sık sık prolaktin ve E2 testi yaptırıp kendi vücut dinamiklerini öğrenmen aşırı elzem. Beni biliyorsunuz sürdürülebilir kür konusu üzerinde uğraş veriyorum. 

Kişisel gözlemlerime göre düşük libidonun ana nedeni yüksek prolaktin, düşük prolaktin, düşük E2 yapabiliyor. Ereksiyon sorunu da genelde yüksek E2'den olabiliyor. Tabi bu genelleme. Kişiden kişiye her şey değişiyor. Canın seç istiyor ama ereksiyon zor ise o yüksek E2'dir. Yanın sex istiyor, mavi hap kullandın ama hemen boşaldı isen o yüksek E2'dir. gibi gibi bu olasılıkları çoğaltabiliriz. 

Sen testler ile kendi doğrunu bulacaksın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.