Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mertozkyaa

Aktif dinlenme hakkında

Önerilen İletiler

mertozkyaa    25

herkese iyi gunler dilerim 7 kasımdan bugune kadar 500 testo enantet 300 primabolon aldım genelde kürlerim agır gecer ama ufak cıtır yapmak istedim simdi ise testo enantet rimabolonum bitti elimde acılmamıs 1 adet test propianatım mewcut tamamen testo kesmek ıstemıyorum haftada 100 mg alsam ıkıye bolme seklınde aktif dınlenme yapmak ıstıyorum mart ayına kadar sonra tekrar yuksek mg lı kurume baslıcam tamamen kesmekmı lazım yoksa bu sekıldemı tamamen kesınce cok dusus yasıyorum 10 12 kg seklınde su atıyo bunyem siz degerli uyelerın yorumlarını beklıyorum sımdıden tesekkur ederım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

swezy    191

3 enjeksiyona bölmeni öneririm 150mgyi

tarihinde swezy tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    962
mertozkyaa, Bir saat önce yazdı:

herkese iyi gunler dilerim 7 kasımdan bugune kadar 500 testo enantet 300 primabolon aldım genelde kürlerim agır gecer ama ufak cıtır yapmak istedim simdi ise testo enantet rimabolonum bitti elimde acılmamıs 1 adet test propianatım mewcut tamamen testo kesmek ıstemıyorum haftada 100 mg alsam ıkıye bolme seklınde aktif dınlenme yapmak ıstıyorum mart ayına kadar sonra tekrar yuksek mg lı kurume baslıcam tamamen kesmekmı lazım yoksa bu sekıldemı tamamen kesınce cok dusus yasıyorum 10 12 kg seklınde su atıyo bunyem siz degerli uyelerın yorumlarını beklıyorum sımdıden tesekkur ederım

Prop için haftada 2 enjeksiyon çok az bence. Alacağın mg 3 e bölüp kolay olması açısından insülin enjektörü ile supkutan vur hem enjeksiyon yaptığın kas ta dinlenmiş olur hemde insülin enjektörü ile az mg kolay ayarlanıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
mertozkyaa, 1 saat önce yazdı:

Tam dediğin şeyi yapıyorum. Haftalık 100 - 125 mg ile cruise dönemindeyim. Ben enhantate kullanıyorum. Prop bu dönem için çok uygun değil. Eğer ille de prop kullanacaksan haftada 3 enjeksiyon yapabilirsin.

Miktar ml olarak çok az olduğu için arka koldan enjekte ediyorum. Çok rahat :)

Su atma konusuna gelince, testo miktarı azaldıkça E2 miktarı da genelde azalır ve o su büyük oranda atılır. Bu gerçeği kabullenmen lazım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33

Hocam bende Birşey merak ediyorum, tek seferde 500 mg testo enjekte edilirmi tek bölgeye veya 2 farklı adaleye 250 250 gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
ozbe", Şimdi yazdı:

Hocam bende Birşey merak ediyorum, tek seferde 500 mg testo enjekte edilirmi tek bölgeye veya 2 farklı adaleye 250 250 gibi 

Edilir neden edilmesin. Tek solukta 4-5ml enjekte edenler var. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

Edilir neden edilmesin. Tek solukta 4-5ml enjekte edenler var. 

abi bende şeyi sorucaktım , omuza tek seferde kaç ml enjekte edebiliriz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertozkyaa    25
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Tam dediğin şeyi yapıyorum. Haftalık 100 - 125 mg ile cruise dönemindeyim. Ben enhantate kullanıyorum. Prop bu dönem için çok uygun değil. Eğer ille de prop kullanacaksan haftada 3 enjeksiyon yapabilirsin.

Su atma konusuna gelince, testo miktarı azaldıkça E2 miktarı da genelde azalır ve o su büyük oranda atılır. Bu gerçeği kabullenmen lazım. 

Enantet bata su tuttu hocam o yuzden hem elimdede kalmadi suan propianat seklinde gidiyim dedim marttan sonra vanalari acmayi dusunuyorum tsk ederim degerli yorumunuz icin bu donemde pct gerek varmi hocam

Askabar, 3 saat önce yazdı:

Prop için haftada 2 enjeksiyon çok az bence. Alacağın mg 3 e bölüp kolay olması açısından insülin enjektörü ile supkutan vur hem enjeksiyon yaptığın kas ta dinlenmiş olur hemde insülin enjektörü ile az mg kolay ayarlanıyor. 

Beybi insulin enjektoru dimi hocam

tarihinde mertozkyaa tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    962
mertozkyaa, 2 dakika önce yazdı:

Beybi insulin enjektoru dimi hocam

Aynenn

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
swezy, 2 saat önce yazdı:

abi bende şeyi sorucaktım , omuza tek seferde kaç ml enjekte edebiliriz

Omuzun büyüklüğüne göre değişir ama ben 1,5mlden fazla enjeksiyonu tavsiye etmem.

mertozkyaa, 2 saat önce yazdı:

Enantet bata su tuttu hocam o yuzden hem elimdede kalmadi suan propianat seklinde gidiyim dedim marttan sonra vanalari acmayi dusunuyorum tsk ederim degerli yorumunuz icin bu donemde pct gerek varmi hocam

Marta kadar TRT doz gidebilirsin. Bende mesela TRT doz da sistem çalışmaya başlıyor küçük küçük. Testisler büyüyor, prostat küçülüyor vs.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

Hocam merhaba, kür icinde duzenli olarak e2 dusuyor. Bolde testo kurundeyim tren enant ekledim burak hocayla. En son 30 lara gelirken son testimde 15 e dusmustu. Prolaktin ise hala ayni 6 kusurlerde. Tren 2. haftaya girdim. Onlem amacli dostinexi yine de alayim mi? siz nasil bir yol izliyorsunuz? ayrica e2 nin bu kadar dusuk olmasi kur sonunda hacim olarak kuculme oranini etkiler mi? misal e2 si yuksek birine gore gozle gorulur kaybim daha mi az olur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
gymibo, 6 dakika önce yazdı:

Hocam merhaba, kür icinde duzenli olarak e2 dusuyor. Bolde testo kurundeyim tren enant ekledim burak hocayla. En son 30 lara gelirken son testimde 15 e dusmustu. Prolaktin ise hala ayni 6 kusurlerde. Tren 2. haftaya girdim. Onlem amacli dostinexi yine de alayim mi? siz nasil bir yol izliyorsunuz? ayrica e2 nin bu kadar dusuk olmasi kur sonunda hacim olarak kuculme oranini etkiler mi? misal e2 si yuksek birine gore gozle gorulur kaybim daha mi az olur?

Prolaktin düşükken dostinex almanın hiç bir mantığı yok. Balkan boldenon bende de e2 düşürmüştü. Bu balkana has değil. Dolu olmasına has bir şey :)

Yani yaşadıkların gerçek boldenonun etkileri. İşin enteresan tarafı bolde varken küçülmüyorsun da. Evet susuzluktan kramplar giriyordu. Eğilip kalkarken acı çekiyordum ama küçülmemiştim de. Boldenon böyle bir anabolik. Diğer yan etkisi ise düşük E2 bağlı olarak mutsuzluk hali, panik hali, karamsarlık hali hasıl olabilir. Bunlar küçük sorunlar. Diğer bir yan etki ise düşük E2 bağlı olarak geç boşalma. İlk sefer neyse de 2. sefer geciktirici kullanmışsın gibi olabiliyor. O yüzden zaten Deca ile dick yaşayanlar, pct ile düzelmedi ise DHT takviyesi tavsiye ediyorum. Bunların ikisi de zehirli yılan. Ama ikisinin zehri birbirini nötrlüyor :). 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Prolaktin düşükken dostinex almanın hiç bir mantığı yok. Balkan boldenon bende de e2 düşürmüştü. Bu balkana has değil. Dolu olmasına has bir şey :)

Yani yaşadıkların gerçek boldenonun etkileri. İşin enteresan tarafı bolde varken küçülmüyorsun da. Evet susuzluktan kramplar giriyordu. Eğilip kalkarken acı çekiyordum ama küçülmemiştim de. Boldenon böyle bir anabolik. Diğer yan etkisi ise düşük E2 bağlı olarak mutsuzluk hali, panik hali, karamsarlık hali hasıl olabilir. Bunlar küçük sorunlar. Diğer bir yan etki ise düşük E2 bağlı olarak geç boşalma. İlk sefer neyse de 2. sefer geciktirici kullanmışsın gibi olabiliyor. O yüzden zaten Deca ile dick yaşayanlar, pct ile düzelmedi ise DHT takviyesi tavsiye ediyorum. Bunların ikisi de zehirli yılan. Ama ikisinin zehri birbirini nötrlüyor :). 

E2 25 seviyelerindeyken cinsel istegim artmisti fakat suan sanki isteksiz gibiyim,sanirim bendede boyle bir sorun yapiyor dusuk e2 :) biraz karamsarlik mevcut. Peki test yaptirmadan prolaktin yuksekligini yada yukseldigini nasil hissediyorsunuz hocam? sanirim bunyem prolaktinve e2 ye karsi dusuk hassasiyetli. Sansli miyim degil miyim bilemedim :) Markalarin hepsi sp,testo sustanon. Burak hocayla calisiyorum. Boldenonu sevdim ya :) sivilcede yapmadi omuzlarimda sadece bir miktar silik kirmizi seklinde bi miktar nokta var o kadar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Hocam şahsi ufak bi soru adelem sabah kalkınca çok sert oluyor bazen yumuşak. Denedimde aynı yemekleri aynı miktarda suyu tüketsemde böyle oluyor. Cruise yapıyorum 150 mg testo e.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
gymibo, 28 dakika önce yazdı:

E2 25 seviyelerindeyken cinsel istegim artmisti fakat suan sanki isteksiz gibiyim,sanirim bendede boyle bir sorun yapiyor dusuk e2 :) biraz karamsarlik mevcut. Peki test yaptirmadan prolaktin yuksekligini yada yukseldigini nasil hissediyorsunuz hocam? sanirim bunyem prolaktinve e2 ye karsi dusuk hassasiyetli. Sansli miyim degil miyim bilemedim :) Markalarin hepsi sp,testo sustanon. Burak hocayla calisiyorum. Boldenonu sevdim ya :) sivilcede yapmadi omuzlarimda sadece bir miktar silik kirmizi seklinde bi miktar nokta var o kadar

Keten tohumu tüket sabahları aç karınına. E2 için fayda görürsün. Prolaktin için test şart. Düşük prolaktinde eklemler gıcırdar :D 

Yüksekte ise sinirlilik, kıskançlık, gitmiş cinsel istek vs vs diye uzar.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
rastlantisal, 55 dakika önce yazdı:

Keten tohumu tüket sabahları aç karınına. E2 için fayda görürsün. Prolaktin için test şart. Düşük prolaktinde eklemler gıcırdar :D 

Yüksekte ise sinirlilik, kıskançlık, gitmiş cinsel istek vs vs diye uzar.

Keten tohumunu aktarlardan bulabilir miyiz hocam :)? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
Rota, 8 saat önce yazdı:

Hocam şahsi ufak bi soru adelem sabah kalkınca çok sert oluyor bazen yumuşak. Denedimde aynı yemekleri aynı miktarda suyu tüketsemde böyle oluyor. Cruise yapıyorum 150 mg testo e.

Hiç öyle dikkat etmedim. Ancak önemli bir şey olduğunu düşünmüyorum.

gymibo, 7 saat önce yazdı:

Keten tohumunu aktarlardan bulabilir miyiz hocam :)? 

Evet aktarlar satıyor. İnternette de satan yerler var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.