Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Jacop

Npp dozajlama ve pctye geçiş süreci

Önerilen İletiler

Jacop    62

Nppyi bu haftadan itibaren oyuna dahil etme kararı aldım kürümün son 9 haftası için böyle bir plan yaptım pctye geçiş süreci için 4 haftalık trt doz ilerleyeceğim. Bu şekilde ilerlemem doğrumudur arkadaşlar npp kandan hızlı çıkan bir ilaç olduğu için 4 haftalık sürecin yeterli olacağını düşündüm yorumlarınızı bekliyorum @rastlantisal

IMG_20221221_103334_854.jpg

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

swezy    191
Jacop, 3 saat önce yazdı:

Nppyi bu haftadan itibaren oyuna dahil etme kararı aldım kürümün son 9 haftası için böyle bir plan yaptım pctye geçiş süreci için 4 haftalık trt doz ilerleyeceğim.

Bu şekilde ilerlemem doğrumudur arkadaşlar npp kandan hızlı çıkan bir ilaç olduğu için 4 haftalık sürecin yeterli olacağını düşündüm yorumlarınızı bekliyorum @rastlantisal

yeterli fazla bile. pctde mutlaka klomen kullan. pregnyl gibi ilaçlar tek başına döngüyü açamıyor kanka klomenle tokatla kendine getir. başarılar💪

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    44

5 hafta yapmanın sebebi kürü bitirmek istemen mi yoksa elindeki ürünü denemek için mi az kullanıyorsun hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    62
swager, 13 dakika önce yazdı:

5 hafta yapmanın sebebi kürü bitirmek istemen mi yoksa elindeki ürünü denemek için mi az kullanıyorsun hocam?

Hem denemek hem değerlendirmek amaçlı yapıyorum hocam npp için kullanım süresi 4-8 hafta olarak öneriliyor

• Vayyyy!! 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Jacop, 6 saat önce yazdı:

Nppyi bu haftadan itibaren oyuna dahil etme kararı aldım kürümün son 9 haftası için böyle bir plan yaptım pctye geçiş süreci için 4 haftalık trt doz ilerleyeceğim. Bu şekilde ilerlemem doğrumudur arkadaşlar npp kandan hızlı çıkan bir ilaç olduğu için 4 haftalık sürecin yeterli olacağını düşündüm yorumlarınızı bekliyorum @rastlantisal

5 hafta değil de zaten dozların düşük vurduğun ilaç kısa ester bırakmayı kendine göre yap ilacın pick yaptığını hissedince kesersin belki 5 olur belki 7 ama dozlar doğru sıkıntı olacağını sanmıyorum. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    62
galicik, Bir saat önce yazdı:

5 hafta değil de zaten dozların düşük vurduğun ilaç kısa ester bırakmayı kendine göre yap ilacın pick yaptığını hissedince kesersin belki 5 olur belki 7 ama dozlar doğru sıkıntı olacağını sanmıyorum. 

Yorumlarınız için teşekkürler beyler yarın ilk enjeksiyonu yapıcam npp hakkında forumda çok az bilgi olduğu için ilaç hakkında tüm tecrübelerimi ve gelişimimi bir konu altında paylaşacağım

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Jacop, 8 saat önce yazdı:

Kanka NPP kısa ester ama kanda 4-5 gün kalıyor. Haftada iki enjeksiyon yeterli oluyor. 4 hafta çok kısa. 100 ve 200 yapacağına testoyu kısıp süreyi uzatıp 150 mg NPP'yi oyununa kat. Bu şekilde daha fazla verim alırsın.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    62
Rota, 18 dakika önce yazdı:

Kanka NPP kısa ester ama kanda 4-5 gün kalıyor. Haftada iki enjeksiyon yeterli oluyor. 4 hafta çok kısa. 100 ve 200 yapacağına testoyu kısıp süreyi uzatıp 150 mg NPP'yi oyununa kat. Bu şekilde daha fazla verim alırsın.

5 haftalık yaptığım planda elimde 100mg ilaç artmış oluyor.testoyu kısmak yerine bu dozuda bir hafta daha uzatıp uygulayabilirim hocam testoda şuanki dozajdan çok memnun olduğum için düşürmek istemiyorum

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Jacop, 7 dakika önce yazdı:

5 haftalık yaptığım planda elimde 100mg ilaç artmış oluyor.testoyu kısmak yerine bu dozuda bir hafta daha uzatıp uygulayabilirim hocam testoda şuanki dozajdan çok memnun olduğum için düşürmek istemiyorum

Anladım PCT de sıkıntı yaşamada uzatman problem değil. Deca sonuçta.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.499
Jacop, 11 saat önce yazdı:

NPP'den sonra TRT doz gitme. 4 Hafta normal doz only testo git. Riske girmeyelim. Nor19 grubunun tamamı için konuşuyorum max 7 hafta. İdeali 5 hafta. Üstü riskli oluyor. 

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    44
rastlantisal, 12 saat önce yazdı:

NPP'den sonra TRT doz gitme. 4 Hafta normal doz only testo git. Riske girmeyelim. Nor19 grubunun tamamı için konuşuyorum max 7 hafta. İdeali 5 hafta. Üstü riskli oluyor. 

Abi 5-7 hafta deca gibi uzun esterli ilaçlar içinde dahil mi fikrini merak ediyorum. Kür günlüğünde yanlış hatırlamıyorsam 7-8 haftada deca dick olup hızlıca sorunu çözmüştün ama bu 7 haftada ilaçtan verim alabildin mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    62
rastlantisal, 12 saat önce yazdı:

Npp den sonra normal doz testo gitmek için yeterli ilacım kalmamış ümit abi.Nppyi kestikten sonra haftalık 250mg ile 2 hafta veya normal 375mg ile 1 hafta ilerleyebiliyorum.Bu kürden sonra 1 sene kadar ilaç kullanmayacağım için ilaç temin etmek istemiyorum nasıl bir yol izlemeliyim

tarihinde Jacop tarafından düzenlendi
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Jacop, 59 dakika önce yazdı:

Npp den sonra normal doz testo gitmek için yeterli ilacım kalmamış ümit abi.Nppyi kestikten sonra haftalık 250mg ile 2 hafta veya normal 375mg ile 1 hafta ilerleyebiliyorum.Bu kürden sonra 1 sene kadar ilaç kullanmayacağım için ilaç temin etmek istemiyorum nasıl bir yol izlemeliyim

Alacağın skt si ileri bir kutu testo inan bana kalsın kullanmadığın, bu bile bir yatırım bu ülkede artık seneye nasıl olsa aynı paraya alamayacaksın.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
galicik, 11 dakika önce yazdı:

Alacağın skt si ileri bir kutu testo inan bana kalsın kullanmadığın, bu bile bir yatırım bu ülkede artık seneye nasıl olsa aynı paraya alamayacaksın.

+1 yılbaşından sonra güzel geçirecekler 😁

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    62
galicik, 19 dakika önce yazdı:

İran testo bakıcam hocam dediğin gibi zamdan önce yakalamış olalım.

İlk enjeksiyonu az önce yaptım ilacı ilk yolladığım anda yanma yaptı.Şuanda da kalçada orta halli bir ağrı var.Satıcımla ne kadar tanış olsamda yerli üretim olunca kafamdaki soru işaretleri hiç eksilmiyor.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.499
swager, 1 saat önce yazdı:

Abi 5-7 hafta deca gibi uzun esterli ilaçlar içinde dahil mi fikrini merak ediyorum. Kür günlüğünde yanlış hatırlamıyorsam 7-8 haftada deca dick olup hızlıca sorunu çözmüştün ama bu 7 haftada ilaçtan verim alabildin mi?

Şu an geçmişe dönük değerlendirince aslında 6. haftada kesmek çok mantıklı olurdu. 5. haftada çıkacağı yere çıktı zaten. Dickin de en belirgin olduğu hafta bu haftadır. Hiç gerek yok. Velev ki gerek var diyelim riski düşününce yine de değmez. 

Jacop, 1 saat önce yazdı:

o halde ilk hafta 250 mg, sonraki iki hafta 125mg ile bitirirsin ve bu 3 hafta eder. Ancak @galicik'in tavsiyesine uyman daha doğru olur. Şuan geçenki uzun kürümden kalma iran enhantateleri kullanıyorum :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
swezy, 3 saat önce yazdı:

+1 yılbaşından sonra güzel geçirecekler 😁

10 dk bile olmadı 2 bemiks c 1 nac 900 e 420 türk lirası verdim halis gibi rakamlar şakasız...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.